Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nesuďte předem

04. 01. 2021 v 20:11Off-line Anonym
Je to už dýl ale sbalil jsem na jedný diskošce kluka, byl krásnej a říkal jsem si takovej sexouš nepůjde s o deset let starším ale zkusil jsem to, slovo dalo slovo, byl strašně zajímavej, zkoušel jsem to přes prachy, nehledal jsem vztah, chtěl jsem ho m***t, ale hned mě zarazil, že není zlatokop, prostě jsme si povídali, měl strašný charisma a přitahoval mě víc a víc, já jeho asi taky, skončili jsme spolu nakonec v taxíku a on že pojedeme k němu, říkal jsem si OK, u mě by to asi bylo lepší ale zapíchám si jako hodně dlouho ne. Všiml jsem si předtím že má dost velkej diamantovej prstýnek i diamantový náušnice, v taxíku jsem si všiml že má hodně drahý hadry ale říkal jsem si kdejaká buzna dneska dá 70 % platu za burberry. Když jsme dojeli tak jsme stáli v podstatě před palácem, takovej dům jsem ještě neviděl, luxus na každým cenťáku, jak největší k***t jsem se zeptal, jestli doma nejsou rodiče. Nebyli, bylo to jeho - v dvaadvaceti vymyslel nějakou počítačovou hru jejíž jméno jsem neznal ale prodalo se snad 100 milionů her a z něj byl miliardář. Neznámý jméno, neznámá (aspoň pro mě) hra, kluka jsem tu noc opíchal a vztah z toho nebyl protože mu šlo o to samý, ale ve dvaadvaceti vystaráno. K čemu se my ostatní snažíme když to jde takhle :D :D nesuďte nikdy předem a nechtějte nikoho balit na prachy i když máte plat míč za kvartál, může to bejt právě třeba takovej miliardářek, čus. jo a v posteli byl skvělej, balte bohatý kluky co už nepracujou, mají čas trénovat píchání a jsou opravdu lepší
04. 01. 2021 v 20:19On-line Richard33  (44/185/80)
To je jako námět na argentinskou telenovelu :)
04. 01. 2021 v 20:26Off-line s.a.m.i.k  (53/183/89)
Koukám, že se dneska s pohádkama roztrhl pytel :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 01. 2021 v 20:27Off-line tatrman  (27/-/-)
No a kde je to hlavní?
04. 01. 2021 v 20:50Off-line kloudik  (38/182/80)
Podobných pohádek už tu pár bylo a nedivil bych se, kdyby to psal furt ten samej. Já sem teda spokojenej s chudým, ale mám ho každej den tak k čemu miliardář a každej den novej?
04. 01. 2021 v 21:00Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
A co tak soudit zadem...?
04. 01. 2021 v 22:05Off-line ellvin  (23/183/81)
Ten týpek, co tu psal o možné nevěře byl zajímavější, než ty. Běž spát.
05. 01. 2021 v 01:33Off-line i8051  (53/184/97)
Mic kvartalne? Hm, zaljmavej prepocet, bezne se uvadi mesicne nebo rocne .. no co, pohadka snese vse. Jo a asi je to pohadka starsiho data, co? Od leta totiz diskosky nejsou :-) A pokud ve 22 vymyslel hru a mel z ni miliardy (btw miliardu pri milionu ctvrtledne by setril 250 let), tak to jmeno je urcite znamy. Mam dva kamose vyvojare v nejvetsich ceskejch hernich produkcich a nikdy hru nevymysli clovek, ale je to prace celyho tymu, takze tos jako prcal s celym mancaftem? No tyyyjooo :-) Btw prodanejch 100 milionu kopii jedny hry? O tom se nesni zadny produkcni firme na svete, prodeje jsou v radech milionu az desitek milionu. A Minecraft nebo GTA urcite nevymyslel :-) Dale cistej zisk cely takoyhle firmy je nekde v radech desitek az stovek milionu a urcite by pan sef tedy nemel z toho miliardy. A i kdyby mel, tyhle lidi se chovaj jinak, nez ze by si vzali diamantovej prstynek, super nausnice a sli tak do buzince. Takze hezky, ale priste to domysli poradne, sepis si to a propocitej. Tohle je slaba trojka :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 01. 2021 v 09:59Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym by si sa uživil ako skvely spisovateľ na eroticke poviedky
05. 01. 2021 v 11:31Off-line s.a.m.i.k  (53/183/89)
No to by se neuživil. Erotiky v tom blábolu moc není. Možná měl autor fakt detailněji popsat tu šukačku samotnou místo vágního popisu majetku šukaného :o)
Ale co už, může aspoň po večerech trénovat psaní, když už bere ten míč kvartálně ;)
05. 01. 2021 v 23:16Off-line somerone  (36/180/80)
A pak ses probudil, to známe...
Asi budu divnej, když řeknu, že si to rozdám raději s klukem, který je chudý, pracuje a má nějaký zájmy... Ale každý máme jiný hodnoty než vyhledávat bohatý promiskuitní nádhery, pakliže to opravdu nebyl sen. Pokud ne, autora lituju :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload