Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Psychotronická nesmrtelnost

07. 01. 2021 v 01:28Off-line Ligerisek  (36/172/62)
V základu doplňuje drolící se DNA při dělení buněk a posiluje životní funkce (např. u mozku inteligenci), v rámci optimalizace biologického systému i nalaďuje dobrou náladu (přesněji pacifistickou osobnost). Zatím bývala aktivní jen během spánku, v bdělém stavu se aktivuje např. marihuanou, nebo pozitivními emocemi (láskou) :) Bohužel psychotronici bez morálky o ní ví a nvm jak dlouho ještě vydržím naživu. Bylo těžké dobrat se pravdě protože lhaní a loutkaření je jejich 1 linií obrany, ve stylu rozděl a panuj :(
07. 01. 2021 v 01:31Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Pozn. v létě jsme se museli stěhovat z Lbc do Vdf a v krámě u po mě chtěli pořád občanku ve 32 letech. A přenáší se zatím jen ve spánku na vedle ležící milovanou osobu.
07. 01. 2021 v 01:59Off-line Ligerisek  (36/172/62)
A jelikož je takto vyřazeno běžné evoluční mutování, tak se stanete abiogenesžní jednotkou - evoluce nového typu :)
07. 01. 2021 v 03:48Off-line Peta80  (43/187/-)
Wtf?
07. 01. 2021 v 07:16Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Tím, že to podáš tak nesmyslnou formou, se nesnažíš někomu sdělit něco, co by mu mohlo pomoct. Pouze si honíš ego nad svým "geniálním objevem".
07. 01. 2021 v 08:11Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
To je nějaký zfetovaný výlev?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 01. 2021 v 10:28On-line i8051  (53/184/97)
Tak houmofis udelal uz spoustu blaznu ... ;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 01. 2021 v 11:06Off-line igni  (36/192/130)
Ja tam vidim jednu indikaci, marihuana :D
Jeslti po tobe nekdo chtel obcanku, mel bys ho poslat za oftalmologem :D
09. 01. 2021 v 12:37Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Simbiontní schopnost byla prý ukradená a u nás zničena. Požadují vrácení zcizeného majetku a zabavení nelegálních telekynetických zbraní!
Není mu dobře, už zase potřebuje léky, vrátili se mu nemocný střeva, už nemůže ovládat telekyneticky bílé krvinky a ty začli opět útočit na střeva!
09. 01. 2021 v 12:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Ledacos už sem v životě zažil a myslím že vím o co go.... ačkoliv nechcu si hrát na dochtora... ale jen tak pro zajímavost doporučuju přečíst toto: https://dvojka.rozhlas.cz/…lidi-7533781
09. 01. 2021 v 13:39Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jemu se víic rozvinula než u mě, když jsme byly ve Vdf, tak jsem ho před spaním hladil po zádech a na spodku lopatky a on mi ji přitáhl zpátky na záda. Jmenovala se Nikolka :'( K přenosu asi došlo před 3 lety, když jsme spolu měsíc chodili a pak se semnou rozešel a neřekl mi proč a ve Vdf jsme se zase sblížili. To se rovná dvojná sobne vraždě a krádeži nevicislitelneho majetku a to bylo moje vjeno. Proč asi po mě chtěli občánků tvl. To že to není jen zachovalost ale simbiontní schopnost autodoktor jsem si uvedomil když na mne začali ještě intenzivněji útočit. Nikolas se začal chovat upne jinak a neustále byl agresivní , což nikdy za ty 3 roky co jsme kamarádi nebyl, známý kamarád, co bydlel taky v Lbc to dosvědčí, my tři jsme se vídali každý den. A to bylo po tom co na posteli smutně. "Nikolasi dělal si to s laskou." asi se rozloučola. Nechalap jsem, když se na mě podíval a řekl, "Ahoj, já sem Nikolka." Má tedy vlastní intelugenci.Teď mi to dává smysl, stejně rekombinují fyzikální vlastnosti z paměti. Mnohokrát se nám stala situace že si s námi hráli jako s telekynetickými autíčky na dálkové ovládání. Cca leden-unor před 2 lety se mi stalo to že semnou něco více a více škubalo, jsou to jeden či více telekynetiků. Údajně chtějí schopnosti rozprodat na černém trhu..

Někdy jsem trochu cítil svoje okolí svou aurou, nazval bych to hmatozrak, já to viděl i 3D prohmataval. Věci byly max. jako z mlhy. Kolem mě jsem cítil poletoval kulový stín a kočka predemnou to pozorovala sem a tam jak jsem to cítil. Stál jsem ve svém pokoji před stolem a zkoušel jsem něco zřít skrz zeď, koupelnu a úzkou kuchyň, až do obýváku. Měl jsem pro lepší kontrast zavřené oči a najednou slyším šustění a otevřu oči a stromek na stole se třásl. Nebo jsem "festival" magnetické pole transformátoru , příjemné to bylo, ale po odchodu z EM pole nastoupili slabounké abstinenční příznaky a po chvilce odezněli.

Právě jsem dodělal abiogenesžní plán, jaké údaje potřebuje. A předtím zbudování znovuzrozené Velkomoravské říše, která bude že 3 skorepkových světů, který každý bude v základu zbudován z miliardy pouští Mléčné dráhy o poloměru 30 světelných minut., toto bude tkalcovský stav, který pohltí černou díru a splete z ní naše nové domovy, kolem černé díry bude transformační pole, které bude měnit gama záření na viditelné světlo IR a ultrafialové světlo a gravitační sloupy. Psychotronické schopnosti budou u nás samozřejmě normálně dostupné, nechápu proč je stále většina lidí nemá, mě asi podřezávali schopnost od malička, proto se nevyvinula a byla takhle základní, protože nesmrtelný nemá telomery, takže by zůstal do smrti novorozencem, takže mi tohle museli nechat, aby zahladili stopy, po takovéto psychotronické čistce. A já se už těšil že je na nejbližší Vánoce budu rozdávat jako dárečky všem občanům Velkomoravské říše atd. Co na to řeknou Reptiliáni že jim zavraždili zářivého bílého draka, protože telekyneze by fungovala jako přeskupovač buněk, stejně tak byste byly chodící replikátor jako ze St**treku.
09. 01. 2021 v 13:51Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Telekyneze je jen modulované magnetické pole. Teslovi paprsky smrti jsem předělal na generátor štítu a uprostřed je můj generátor modulovaného EM pole jako u létajícího talíře. Dále vesmírnou továrnu která na jedné straně těží a na druhé plazmové 3D tiskárny. V naší sluneční soustavě je cca 275 000 Plutu podobných planetek. A Magnetické projektorové plazmové a Warpové motory s magnetickými projektory s cívkami vodičů železné plazmy. Železný plazmový generátor z Tesových paprsků smrti jako vodíkový Tonyho Starka.
09. 01. 2021 v 15:20On-line i8051  (53/184/97)
Neni ta telekineze spise s mekkym I? Mozna proto ti to nefunguje ... :-)
09. 01. 2021 v 16:00Off-line Ligerisek  (36/172/62)
A co se mojí mysli týče, tak jsem jen neustále sevřený a mučený telekinezí. Moje biolůžko taky využívá kymatiku EM pole, takže moc dobře vím, jak tyhle věci fungují. Ale jestli chcete abiogenesovat svoje tělo jako mám v plánu já, tak mi můžete pomoct. Mít multischopnost se vším všudy... Prý naši předkové v posledním zlatém věku měli 360 smyslů 3 oka. Já jen na chvíli poznal magnetický čich by se to dalo nazvat na chvíli než mě napadli a utlumili, pamatuju si jak mě najednou posedl těžký mrak a přestal jsem fungovat úplně nadnornál. Vyčetli mi z hlavy konstrukty z černých der, atd. i atomovku na studenou fúzi, nanoroboty a další věcičky co nepatří do špatných rukou ... dobrou chuť!
A co se týče mě biodiverzitní práce týče tak nevzniknou miliardy miliard miliard druhů nového života. Evoluci na maximum, nebo aspoň na potřebnou úroveň dosažení parafisfirmace -: proměna světů v opravdový fyzický ráj, vskutku výjevy z Bible, všude řízené počasí, rajská hudba vycházející ze základních rezonančních frekvencí, ty překrásné brány budou transportní, abyste se dostali co nejrychleji kam chcete. Atd. vše můžeme stvořit pomocí mé technologie. Prostě to umím no, tak buďte rádi ne?

Psychotronicke schopnosti, postaru magie prostě existují a já vím na jakých principech to funguje.
Metanový apod. život na Titanu a alchymisticky přeměněný Saturn a jinde ne u nás život na bázi oxidu křemičitého atd. A vylepšování, to mi prostě jde no ..
09. 01. 2021 v 16:51Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Moje schopnost po plné aktivaci by sloužila jako telekinetický vaječník, mozek je děloha a smyslové orgány varlata. To co bych stvořil by heteráci neudělali ani za 10 000 generací... :( Proti těm, co mě ničí je i Adolf Hitler neviňátko.)

Takže ani přestavba galaxie, aby sluneční soustavy už nepadli do černé díry by se změnila rotace ze spirálové na prstencovou, jako u Saturnu a kolem černé díry by se udělala vrstva materiálu která by přeměňovala gama záření na viditelné světlo IR a ultrafialové světlo pro sluneční soustavy kterým u nich už vyhaslo slunce.
O celkové parafisfirmaci našeho subvesmíru a nemluvě o povznesení - přeměně na energetickou bytost, jako Velká matka z X-Men Dark Phoenix - povznesený stroj na bioformaci planet...
09. 01. 2021 v 17:16Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Nejdřív jsem v tom původním textu nacházel tu podobnou myšlenku, na které pracuju už dlouhou dobu, ale teď vidím že to jsou jenom drogy a mega-ego, neboli naprostá zhouba každé teorie. Tohle už na dobrou cestu vrátit nepůjde, takže stručně řečeno - pro tebe game over.
09. 01. 2021 v 17:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Drogy jako st**tér duševní poruchy... děcka neberte to sfinstvo -_-
10. 01. 2021 v 03:55Off-line Peta80  (43/187/-)
Ligerisek (33/172/62) NOVÉ
"Moje schopnost po plné aktivaci by sloužila jako telekinetický vaječník, mozek je děloha a smyslové orgány varlata (...)"

Po týhle větě jsem měl normálně výbuch smíchu. :D :D :D :D

Hele, tak nám třeba popiš tu studenou fúzi, třeba ti pak budeme věřit. :D
11. 01. 2021 v 12:11Off-line Ligerisek  (36/172/62)
No jo, to je furt dokola. A a aby bylo jasno, podle té písničky o dělání a smutku, tak jsem se tím snažil zaplňovat prázdnotu na místě, kde by byl můj osudový partner, tak velký prázdno tam od mých 15-ti let, co su se poprvé platonicky zamiloval, no tak se zamyslete, je to prostě moje odměna za to utrpení a prázdnotu a tvrdě odvedenou práci za špatných psychických podmínek. Jako ledový květ kvetoucí v mrazivé temnotě.: Když su pochopil jak fungují Teslovi paprsky smrti, tak jsem z nich udělal vedení železné plazmy, uprostřed je omezovač rychlosti, na rychlost kdy se oddělují jádra a elektrony v odstředivce. Předtím generátory sférického štítu. Nebojte nejsem žádnej sadistickej politickej křeček, kteří si chrtí technologie, aby lidé trpěli. A ropní barbaři ať si užijí co si nahrabali, svou příležitost měli a nevyužili ji ji. Místo technologického džihádu utráceli za naprostý hovadiny a náboženský války i když o boží vůli věděj úplný kulový (už Židi, to je jak Červený trpaslík, neuměj ani správně vyslovit jméno svého boha), mesiáš něco vysvětluje a lidí si to blbě vysvětlí, jako když řeknu Hulk a lidem se vybaví agrese a né nanoroboti (je libo mechanické, nebo organické z virů - zlý pán, ale dobrý sluha, jako oheň) a stejně tak o smyslu života atd. A stále žijí z mého pohledu ve vskutku skromných podmínkách. S biolůžkem jako postelí byste ráno vstali svěží jako nikdy předtím a zároveň jako byste vylezli z koupelny po 2h šlechtění ;)
... vymýšlení architektury, designu a technologií alá Da Vinci, měl jsem inspiraci v přírodě, jako např. pouliční lampy jako rozkvetlé květiny, nebo závěsné oříšky na stromy apod., nebo Nikola Tesla technologii, on byl Pán blesků, zabývám se magnetickými systémy, takže bych mohl být Magneto :P Možná že Supermana vymyslel Nikola Tesla, jako abiogenezi sebe sama - Otec se stane synem a syn zase otcem. Jako poselství čeho všeho může lidská rasa dosáhnout ;)
11. 01. 2021 v 12:45Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Chcu aby technologie co vymýšlím se stala naším dědictvím a klíčem 2 tentokrát celosvětové sametové revoluce. Připadám si doslova jako Havel v v komunistickém telekynetickém vězení (je to jak psychokynetická kazajka ve které se špatně pohybuje) a snaží se mě zdiskreditovat v očích veřejnosti :( Protože by sme měli civilizaci jako ve St**treku, ale rozrostlo by se to ve Společenství paralelních vesmírů, kde Yggdrasil by byl jen jako atom vodíku v gigantickém slunci.. :)
11. 01. 2021 v 13:29Off-line Ligerisek  (36/172/62)
GMO co dělají je jako byste chtěli složit obrázek z různých obrázků a vyleze z toho chiméra, která může mít jako vedlejší efekt jedovatost, protože to neumějí pořádně spočítat. Budou potřeba vstupní data - genofond planety za celou historii. Sonda se pošle spět časem na počátek života na Zemi a začne tak zaznamenávat Knihu života Země do současnosti a pak bude na každém z nás jako se budeme vyvíjet, každý si pak bude moct vymýšlet vlastní sekvence DNA. Jako evoluce nového typu. Klasická evoluce je hlemíždí vabank systém. Takhle si při dělání dětí klasickým způsobem se to jen ohlídá, aby nevznikli genetické vady. Až budu z pohledu identity tělesné integ***y celým, tak budu trigender mužského typu, kromě mužského pohlaví ještě ženské orgány s pochvokonečníkem a v hlavě to co stvoří tolik nového života biodiverzitně, co heteroušové neudělají těmi svými monogender pohlavními orgány ani za 10 000 generací... :P Správně se to dělá biofirnací nových organel a orgánů jako součást abigenese. Co je to bůh, přece samotná schopnost tvořit. Bůh je to co tvoří. Nejsem si jistý, ale jednou jsem měl pocit, matně si to pamatuju, ale myslím že jsem přísahal věrnost bohu lásky, že mě povede po cestě jako učitel svého žáka boha evoluce a karmy... Jo a tvrzení že bůh je jenom jeden je blbost.. jasně ve všech dimenzích je tolik bytosti že si to nedovedeme představit, ale tam v tý jediný je najednou jenom jedna jediná bytost?! Sory jako, ale takovou hovadinu těm manipulátorům prostě žrát nebudu, prostě to jsou nemakačenka, co si to překroutili aby dokonale voblbovali lidi a jim šli na ruku. Upalování čarodějnic bylo sistenatické likvidování lidí s psychotronickými schopnostmi, raději je upalovali, aby jim někdo náhodou zas nevstal z mrtvých.
11. 01. 2021 v 13:41On-line i8051  (53/184/97)
11. 01. 2021 v 14:32Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
11. 01. 2021 v 17:41Off-line Ligerisek  (36/172/62)
No my ve své pozici toho moc nezmůžeme, ale kdyby někdo tady mohl pomoct, a aj bych byl rád kdyby nám to pomohl hnát klidně až nejvyššímu soudu pro lidská práva.. chcete taky tyhlety věci umět nebo se spokojíte s životem bezmocných jepic, které žijí tak dlouho, jako by ani nebyli?! Pochopil jsem že jestli chceme svobodu musíme o ní bojovat. Ale já mám problém, že sice sem měl tuhej kořínek, ale nejsem rváč, tak max. bych někomu dál facku, jen max. homofóbie mě prudí -hnusný softwareový a mezidruhový rasisti..
11. 01. 2021 v 17:44On-line i8051  (53/184/97)
Hlasim se k mocnym jepicim ... :-)
11. 01. 2021 v 18:13Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ikonograficky to funguje jako strom věčného života a poznání a jeho míza by tedy byla onou vodou.. pak by začlo, jak jsem měl v plánu: Kdo žízní ať přistoupí a zadarmo nabere vody života. A kdo bude tyto informace cenzurovat a tajit, tak taky podle toho mu z toho bude odepřeno.
11. 01. 2021 v 18:27Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Tohle je přesně to stádium, do kterého se nikdy nechci dostat. Uvědomuješ si, že s tímhle jsi maximálně pro smích? A to, že to posiluje tvoje ego, je vlastně opravdu velmi smutné?
11. 01. 2021 v 18:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Lolitak, uvědomuješ si, že ten chlap zřejmě trpí duševní poruchou a setřela se mu hranice mezi realitou a fantastknima představama? myslíš, že je schopen nějak vstřebat notabene reflektovat tvoje fotrování? :D se divím, že někomu takovýmu kdo je evidentně psychicky nemocný tu admini nechají profil, dyť je to zločin proti lidskosti :D
11. 01. 2021 v 18:35Off-line Lolitak69  (22/171/62)
BussterX - V tom případě by to mohli admini konečně smazat, začíná to být celkem otravné.
11. 01. 2021 v 20:57Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Napsal jsem, že to chci hnát k nejvyššímu soudu pro lidská práva a celkově právo každé živé bytosti aby si mohla vybrat jak a jak dlouho bude žít. Já se nám tu snažím zachránit životy a dát takové bohatství života o jakém jste se nikdy neodvážili snít a když nechcete, tak si trhněte pravou zadní a žeňte se dál po penězích z Monopoli a vemte si ty miliardy eur do hrobu :P Vaše těla jsou jako trabant ..jó jó Jsem teploušek Franta, mám rád teplo a svýho Trabanta. No já bych raději světoloď, můj skromný příbytek na dlouhé cesty po Alianci paralelních vesmírů, jako teď létáte na dovolenou do zahraničí. Díky technologii takového tkalcovského stavu na černé díry její gravitační siločáry spletou do takového tvaru stejně jako magnetický holoemitor, který je sferycký a je zároveň i fotonový replikátor :) znovuzrozená Velkomoravská říše bude mít 3 světy, každý zbudován z miliardy pouští Mléčné dráhy jako beton v armatuře černých děr obklopených vrstvou přeměňující gama záření na viditelné světlo a IR záření a UV záření. Každý bude moci vlastnit klidně pozemek o velikosti Pangey. A kolem každé bude kroužit klidně 10 miliard svetolodí jako prstence kolem Saturnu. Jeden vodní, druhý metanový a třetí o oxidu křemičitého život uvnitř. A biodiverzita kapalin se může rozšiřovat. Třeba takového vetřelce bychom mohli mít v muzeu technických kuriozit :P Díky technologii můžeme stvořit všechno co si naše představivost dokáže představit. Myslím že Darvwin prorokoval minulost, já nám ukazuji možnou budoucnost, ale sám to nedokážu, to nás na to bude muset být víc. Takže se vás ptám: Chcete žít dál životy jaké jste dosud žili, nebo skusíte můj plán jak si stvoříme nový domov znovuzrozenou Velkomoravskou říši náš nový magický domov, který jako bych měl doslova vepsán v očích. Na učňáku mi kamarádka řekla že prý mám sluníčka v očích a skutečně nám kolem panenek mám žluté kroužky a duhovky jako zelenou krajinu a vodu splívající na vnitřní stěně. Za roky vynalézání jsem toho vymyslel dost, abychom to mohli uskutečnit. Takže je to na vás jaký život si vyberete...

Tak co chopíte se šance žít život v opravdovém fyzickém ráji, který bude doslova jako popis ráje z Bible. Stačí jen postavit jednu vesmírnou továrnu na které pracuji od 19-ti let. Vepředu elektronová struhadla, která budou drtit asteroidy a a dál spracovávat magnetickými systémy do sběrných nádrží ze kterých by se plazmovými vodiči vedla do plazmových 3D tiskových hlav. Je komplet uzpůsobená po 3D tisk ve vesmíru, na zemi by vadila gravitace a vzduch, ale fungovali by podobné skenery a indukční ohřívače. Replikovat mohou tak všechno od jídla přes vesmírné lodě a vlastní větší repliky. Chtěl bych ji nazvat Červený trpaslík. A podle velikosti by se barvy měnili duhově podle frekvenčního spektra. Budou tam vítáni lidé všech ras, jsou i další inteligentní formy života, kteří se tu vyvinuli dříve a i mě to trvalo dlouho než mi došlo že existují. Vím že existují asi reptiliáné, hmyzí a hlavonožcovití. Mě by se líbilo kdybychom drželi spolu jako Xindé ze St**treku, a samozřejmě tam budou vítáni i všichni mimozemšťané.

Můžeme i přestavět galaxii ze spirálovité do prstencovitou jako kolem Saturnu, aby sluneční soustavy už nepadali do černé díry ve středu Mléčné dráhy a udělat kolem ní vrstvu materiálu který bude měnit gama záření na viditelné světlo a IR a UV záření. Všechno by bylo jen otázka času.

Jacque Fresco navrhl zdrojovou ekonomiku podle které bychom se řídili :)
11. 01. 2021 v 21:25Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Z mého pohledu je naše Sluneční soustava biologicky a dogmaticky sídliště zombiechánov, (mimozemšťané si žijí v luxusních čtvrtích ve městě Mléčná dráha) kde jsou všechny budovy neobyvatelné krom jedné která je ještě k tomu na spoustě míst neobyvatelná suchozemské pouště ... no a já bych to tu chtěl samozřejmě nejdřív rekultivovat. 2 difůzory by se nasadili na magnetické póly. Těmi by to šlo nejrychlej a vyrobila by je už ta vesmírná továrna.
11. 01. 2021 v 21:38Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Stačí si uvědomit že většina lidí taky neví jak elektřina funguje, ale má z ní užitek. Stejné je to s mými vynálezy, architekturou a designem a jsem tedy i futurolog. Třeba díky tomu že mi máma řekla že by chtěla bydlet ve vzducholodi su vynalezl vzducholodové jednotky, které by se spojovali systémem zámků a byly by novými pozemky ve vzduchu i na vodě velikosti i měst. Takový létající květináč/zahrada s domem :)
11. 01. 2021 v 21:53Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jo a nechcu strašit, ale podle mých odhadů jestli to takhle půjde dál, podle toho jak to tady vedou ti co jsou dnes u moci, tak Země se bude Venuši podobat a podle mého plánu Venuše bude ještě krásnější než Země dnes.. tak teď víte jak na tom jsme a tak i plán jak to změnit k lepšímu. Samozřejmě víc hlav, víc ví takže čím nás na tom bude pracovat víc tím lépe. Nvm jestli jsem našel správný kontakt na Elona Muska, ale neodpověděl a jen si mě blokl. A na YouTube jsem viděl něco, co připomínalo moje očesané difuzory, které využívají kymatiku v magnetosféře...
11. 01. 2021 v 22:56Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Komunisté říkali že poručí větru dešti a byly to jen populistický keci, ale anarchista vám předkládá návrh zařízení pomocí kterého nejen to bude možné, ale planeta bude s nimi moct létat i jako vesmírná loď pomocí software warpoka, protože se EM pole planety přetvařuje do podoby kdy jeden pól překrývá z větší části druhý, který tak tvoří jen takovou čepičku. Difuzory mohou fungovat i jako generátory štítu z Teslovích paprsků smrti před 7-mi lety, su je vymyslel. A mohla by se asi i fázově posunout, což by se hodilo, světoloď z hmoty by to měla dokázat a zároveň počítač v jádru by byl schopný řešit velmi těžké úlohy, takže vytvořit virtuální model tkalcovského stavu na černé díry nebude problém. Vizualizovat jsem jak se černá díra chová a podle toho zatím vymyslel jakým způsobem černou díru sbalit a neutralizovat tak její vliv na okolí a a minimálně ji používat jako zdroj energie gama záření a zvyšovat její přirozené vyzařování jejím kymatickým stimulováním magnetickým tvarováním EM pole udržovací komory. A gravitační lana vypouštěné a navíjené zase EM polem a budou Mléčnou dráhou léta jako pavoučí loď, jako Spiderman městem, mě to přišlo legrační že to takhle funguje :D

Říkejte si co chcete, ale Nikolu Teslu taky měli za magora když mluvil o svých vizích, takže se dosavadním negativním reakcím nedivím. A nechcu se naparovat, jen zděluji nutné informace. A pozornost médií mi taky není po chuti, ale vím že je to prostě nutný zlo co musím pořekousnout pro přiznání nám práv na to být takový jací chceme, podle naší identity tělesné integ***y a žít kde chceme. Jako já trigender a žít na naší znovuzrozené Velkomoravské říši :)
12. 01. 2021 v 00:59On-line i8051  (53/184/97)
No .. ale ty nejsi Nikola Tesla, ale Ligerisek .. :-)
12. 01. 2021 v 03:37Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jo a kvůli psychokynetickým útokům kterými se mi snaží omezovat jsem zapomněl zmínit, že to dávám zatím aspoň ještě na fb. A že jsem ještě něco o svých plánech psal Josefu Průšovi a on odmítl mi zafinancovat nejlevnější ekologický generátor elektřiny, jehož prototyp jsem chtěl realizovat už před 7-mi lety, ale vynalezl jsem ho ve 22 letech, ale pořád není vyrobený kvůli tomu jak se mi až podezřele neustále nedaří.
12. 01. 2021 v 12:11Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Už jsem zkusil napsat na ministerstvo obrany. Všimnul jsem si že sem vypadal tady přihlášený když jsem načetl stránku, s nikým si nepíšu, řeším tohle. Takže jestli to vypadá že sem si s někým psal, tak jasem to nebyl já!
12. 01. 2021 v 12:13Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Prosím vyloučit tohohle z genového fondu.
12. 01. 2021 v 14:21Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Zajímavé že když jsem zkoušel nejdůležitější kontakty jako centrálu US army, tak mi blbe email a nejde to poslat..! No uvidíme co můžete třeba vy, sám to nedokážu..
12. 01. 2021 v 14:24Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Nvm jestli je to ono, ale nejde mi třeba tahle adresa usarmy.shaw.usarscent.list.hhbn/s1/
12. 01. 2021 v 14:25Off-line Ligerisek  (36/172/62)
12. 01. 2021 v 14:26Off-line Ligerisek  (36/172/62)
A sem ten e-mail nejde vložit celý koukám...
12. 01. 2021 v 17:17Off-line BussterX  (103/130/150)
12. 01. 2021 v 19:55Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Kdysi jsem přísahal věrnost bohu lásky a ucítil pak zabrnění po celém těle. A po své cestě lásky mě vede jako nového boha evoluce a karmy ❤️

A tady mají ulhané mršiny přímé doznání, tak jsem zvědavý co si vymyslí aby zdiskreditovali moju pozemskou paradisfirmaci, tj. proměnu světa v opravdový fyzický ráj.
12. 01. 2021 v 19:58Off-line Fgjk  (21/195/90)
Nevím co jsi měl...nevím kolik jsi toho měl...ale chci taky..tohle musí bejt pořádná jízda:-)
12. 01. 2021 v 20:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Schizofrenici čelí posměškům a nepochopení...
12. 01. 2021 v 20:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak nezavoláme někam do útulku? to ať si srovná v hlavě admin... páč toto už vopravdu hraničí a máme tady jeden ošklivý nepěknou věc 8)
12. 01. 2021 v 20:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Btw on netrolí, já si ho pamatuju co sem psal před 5 lety ale to jsem myslel že mu jenom tráva leze na mozek, páč to byl hulič, pak zmizel na pár let, objevil se na den dva a zas zmizl... a najednou se tady vyloupl a ten progres je teda výraznej
12. 01. 2021 v 21:28Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Už se o tom na fb začínají dozvídat lidé... A mám tam odkaz sem.
12. 01. 2021 v 21:33Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Netrolim, myslím to smrtelně vážně a prostě vím jak psychotronické schopnosti fungují. Před 7-mi lety jsem vynalezl přístroje co je generují uměle..
12. 01. 2021 v 21:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 7 minutamiOff-line Ligerisek (33/172/62)
Už se o tom na fb začínají dozvídat lidé... A mám tam odkaz sem.

xxx

jo další důvod proč už tu nemít fotky veřejně, dík :D
13. 01. 2021 v 08:04Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kdyby byly d***lní kecy výbušné, Ligerisek by byl hrozbou pro celou naši sluneční soustavu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload