Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prvý sex - pasív

08. 01. 2021 v 15:51Off-line Anonym
Ahoj všetci, chcel by som sa poradiť ohľadom prvého sexu z pohľadu pasíva, viem je tu o tom veľa tém, ale k tomuto som nič nenašiel, alebo som zle hľadal:D Sme s priateľom spolu niečo vyše 2 mesiacov, cez víkend nebudú jeho rodičia doma a chystám sa k nemu na noc a budeme spolu mat aj prvý sex. Ja som s chalanom ešte nespal, takže preto z toho mám aj trocha stres :D O tom ako sa vyčistiť/vypláchnuť pred sexom je tu dosť, to mi je jasné, len mi nejako nie je jasné kedy to mám urobiť :D Moc sa mi nepozdáva ta predstava že sa budeme bozkávať, maznať, začneme sa vyzliekať a ja v tej chvíli pôjdem na WC a potom do sprchy :D Takže moja otázka znie, kedy sa treba pripraviť pred sexom? Ak by som šiel doma na wc a do sprchy, a sex by sme mali napríklad o 3 hodiny, je to ešte ok alebo to je už moc dlho a treba sa pripraviť tesne pred tým?
Ďakujem :)
08. 01. 2021 v 15:53Off-line igni  (36/192/130)
Zalezi co predtim budous jist, ale 3-4h jsou uplne v pohode, pokud to udelas poradne.
08. 01. 2021 v 16:18On-line i8051  (53/184/97)
Drz tejden hladovku a bude to v poho i po nekolika dnech :-) Ale spis to moc resis, sex neni olympiada, proste si zas*****e a basta, cim vetsi priprava, tim vetsi pruser :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2021 v 16:31Off-line marc94  (29/175/70)
I8051 hej to sa lahko hovori, ale myslim ze v kazdom su v tomto smere nejake pochybnosti, hlavne ked to je prvykrat a uz nema odsulozene ako za ligu :D

K teme, mozno skus spravit pred sexom "skusku spravnosti"...:D odskocis si, vyskusas ci je vsetko okej a podla toho sa zariadis.
08. 01. 2021 v 16:39On-line i8051  (53/184/97)
No dobre a co tema pochybnostma vyresi? Nic .. jen bude vystreslej a nebude z toho uz tuplem nic :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2021 v 16:41Off-line adrian76  (26/184/82)
Presne tak, ako pises - 3 hodiny je uplne v pohode cas ... nemusis sa bat

Ak si nebudete isti, tak urcite nech si da kamos gumu ...
Jednak predijde zapalu, ktory by vlastne mohol mat aj keby si sa vycistil velmi dobre - ano hovori sa o tom malo no je to bezna vec - bakterie z rekta na penise vedia spravit sarapatu
A na druhej strane, ak byy si sa nevycistil dokonalo tak aspon mu to nebude neprijemne ked si uvedomi ze to schytala guma a nie penis ...

Tak ci onak sa nemas coho bat ...

Sex je viac zabava a nie az taka veda tak si to hlavne uzi a nepremyslaj zbytocne lebo ta to len zostresuje
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload