Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to incest?

28. 09. 2013 v 00:24Off-line Anonym
Ahojky jeden muj kamarád mi pořád nabízí sex ve třech jako já on a jeho bratr,říkal mi že to dělá normálně i ze svím bráchou mě to příjde nechutný takže jsem to odmítnul,kamarádi mi ale řekli že to tak hrozný není že víc nechutný to je třeba bratr ze sestrou co si myslíte vy? já si myslím že to incest je a příjde mi to nechutný díky za názor
28. 09. 2013 v 00:37Off-line johnj  (40/186/82)
Myslíš, že budou mít bráchové sex i mezi sebou, nebo budou mít oba sex jen s tebou, ale vzájemně mezi sebou nic? Pokud by to byla ta druhá varianta, neviděl bych to tak tragicky.
Ale pokud ti to připadá zvláštní, tak se na to vykašli a zkus trojku s někým, o kom víš, že není s někým z trojky v příbuzenském vztahu.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2013 v 00:53Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Incest u gayů má trochu jinou stránku než u heteráků. Já bych dokonce na to slovo byl velmi opatrný. Kluci mezi sebou mají sex, můžou se mít rádi, ale nikdy z toho nebude to, co u heteráků - dítě. Což je hlavní důvod toho, aby mezi sebou sourozenci neměli sex.
Ve správné trojce musí být vyrovnanost. Takže to, co popisuje johhj jako první variantu, je snad samozřemost. Ale jak jsem psal - u gayů se na to musí pohlížet jinak, takže proč se nevyřádit ;-) Jestli ti to je ale předem nepříjemný, tak do toho samozřejmě nejdi. To platí obecně o čemkoliv. Řiď se ale vlastním pocitem, ne tím, co ti kdo nabulíkuje.
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 09. 2013 v 00:54Off-line Anonym
Myslím obě varianty no víc mi příjde nechutný to že to spolu dělají,jinak o trojce jsem zatím nepřemýšlel jen se ptám na názor jestli vám to příjde nechutné někdo říká že to není tak tragické jako bratr a sestra a někomu to příjde nechutné,mě to příjde stejné jako bratr a sestra když jsou to vlastní sourozenci tak mi to příjde zvrhlí,kdyby aspon vlastní nebyli tak si myslím že by to tak hrozné nebylo.
28. 09. 2013 v 00:57Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Ono taky záleží na věku a co všechno mezi nima je. Třeba mají jen přebytek hormonů, kdo ví... ;-)
28. 09. 2013 v 01:04Off-line Anonym
Tomu prvnímu je 18 a druhýmu 15
28. 09. 2013 v 01:11Off-line ThomPrag  (45/180/76)
No jasně, prostě puberťáci. Nic bych neřešil, ale pozor, ať se to nikdo nedoví ;-)
28. 09. 2013 v 01:14Off-line Anonym
No máš pravdu já to taky neřeším jen jsem se chtěl zeptat na názor druhých
28. 09. 2013 v 10:03Off-line igni  (36/192/130)
Ciste z legislativniho hlediska to incest je. Ale je na nich, jestli to tak povazujou nebo ne.
28. 09. 2013 v 11:46Off-line jentakten  (28/180/-)
18 a 15 ? :D to bych snad ani neváhal :D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2013 v 15:52Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Podle mě hlavně záleží na vzhledu. sou bráchové, do kterejch by to nikdo neřek a pak úplně si cizí kluci co vypadaj pomalu jako dvojčata. Mě by to teda s bráchou, co by vypadal úplně jinak než já nevydilo, ale s klukem co by mi byl podobnej mi to přijde nechutný.
28. 09. 2013 v 16:05Off-line poklad  (29/177/69)
Incest to rozhodně je, ale... Ïncest je v podstatě problém jen u heteráků z biologických důvodů (vysoké riziko nemocného dítěte)... U gayů je to tak nějak jedno...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2013 v 00:30Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak pokud sourozenci mají sex, můžou použít ochranu a možnost plození eliminovat. Proto nepovažuji incest za něco děsivého, lásce neporučíš. Krom ochrany bych to nijak neomezoval ani se nepohoršoval.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2013 v 06:29Off-line mailo  (34/195/110)
Ahoj ja bych se taky rad zeptal na něco podobneho když sem byl malej tak mě starší bracha puberte když mě hlidal nutil k masturbaci a oralu po tom se něco stalo a od te doby na to mam okno je možny něco takoveho vytěsnit z paměti a dnes si řikat stalo se to nebo se mi to jen zdalo? nechci se doma nikoho ptat nechci otevirat stare rany nebo ze sebe udělat pitomce
30. 09. 2013 v 11:05Off-line brodaha  (41/169/60)
Mailo: To je rozhodně možné. Podvědomě si vytěsnil něco co pro tebe bylo nepříjemné. Ale sám můžeš zkoušet různé metody jak si tyto staré vzpomínky oživit, vyplavit na povrch. Jednou z nich je hypnóza, nebo též autohypnóza atd.
30. 09. 2013 v 12:16Off-line mailo  (34/195/110)
Aha no nevim na koho presne se ale s hypnozou obratit :-(
30. 09. 2013 v 12:38Off-line brodaha  (41/169/60)
Můžeš se obrátit sám na sebe. Koukni se na knihu jménem Autohypnoza, mam ji doma pochopí to každý. Ale dobře zvaž zda nutně musíš vědět všechno...
Mám také jakousi "pandořinu skřínku" ve svém dětství, ale ještě jsem ji úplně neotevřel...
30. 09. 2013 v 14:06Off-line Radek1951  (72/175/75)
Z hlediska toho, co stanoví zákon, by u tebe v žádném případě nešlo o incest, protože nejsi příbuzný s ani jedním z nich. A co se týká obou bratrů, tak by bylo zajímavé posoudit, co se z hlediska zákona považuje za soulož - zda musí dojít ke spojení pohlavních orgánů u opačných pohlaví nebo proniknutí penisu třeba do análu u kluků navzájem ???
30. 09. 2013 v 14:37Off-line Radek1951  (72/175/75)
Ještě jsem se kouknul na internet do Wikislovníku na pojem soulož a význam tohoto slova.
význam : 1.vložení ztopořeného penisu muže do vagíny ženy nebo do análního otvoru za účelem reprodukce nebo pro sexuální potěšení
Čistě teoreticky by tedy, pokud nedojde k s*****i (viz. význam slova soulož), nemělo jít o trestný čin podle § 188 Trestního zákoníku, trestný je ten, kdo vykoná soulož.
Takže pokud mezi kluky nedojde k análnímu styku, může jít o incest, ale ten by teoreticky neměl být trestný, protože nedošlo k s*****i.
Kdo ví, jak by to ale dopadlo v praxi u soudu? Co vy na to?
30. 09. 2013 v 17:40Off-line ThomPrag  (45/180/76)
1. Incest se týká opravdu jenom pokrevných příbuzných. U nevlastních sourozenců to z právního hlediska je stejné jako styk cizích lidí. Pokud by ale soud řešil nějaký případ (např. znásilnění), určitě by přihlížel k tomu, jestli ti nevlastní sourozenci spolu žili v jedné domácnosti a žili tak podobně jako vlastní sourozenci, příp. jak dlouho.
2. Soulož je novelizací zákona také styk mezi muži. Bohužel, zákon už jaksi nepamatuje na to, že mezi klukama při incestu nehrozí takové následky, jako mezi klukem a holkou, proto to není rozlišené. Pokud by to někdo k soudu dal, věřím tomu, že za normálních okolností (vše bylo dobrovolné, apod.) by to každý soudce smetl ze stolu. V případě, že by to dobrovolné nebylo, bude se jednat spíše o omezování osobní svobody. Kdyby tam šlo o styk osoby starší 15 let s osobou mladší 15 let, šlo by o pohlavní zneužívání.

Už bych to dál nepitval, není co. Někomu to může přijít nechutný, někomu ne. Je to stejný, jako že se někomu líbí blonďáci, někomu zrzaví. Heteráci bráchové taky spolu někdy honí a nikdo to neřeší. Ono je to spíš o celkovým liberálním nebo konzervativním přístupu k sexu obecně.

Závěr je prostě takový, že bráchové to mezi sebou klidně dělat můžou, a to za podmínek:
1. Je to dobrovolné.
2. Oba jsou mladší nebo starší 15 let.
3. Vzhledem k okolí si to radši nechají pro sebe.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload