Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Odmítli jste někoho kvůli zápachu?

17. 01. 2021 v 11:13Off-line Anonym
Mně se stalo několikrát, že jsem odmítl sex s někým, protože mi vadil jeho zápach z úst, někdy i podpaží nebo celkově. Stalo se to i někomu dalšímu? Přitom vypadal ok, ale ten negativní čichový vjem nešlo překonat. Takoví smraďoši by si měli najít někoho po covidu. Těm je to jedno, ti už nic necítí. :-)
17. 01. 2021 v 11:30Off-line igni  (36/192/130)
Ne, protoze bych ho dost pravdepodobne zamitl davno predtim, nez by melo dojit na sex. (a nebo bych mu to rekl a do priste by s tim treba neco udelal). To vis, to nesmis sbirat nahodne lidi buhvi kde a hned je tahnout do postele :D
17. 01. 2021 v 11:34Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
17. 01. 2021 v 13:36Off-line Anonym
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
17. 01. 2021 v 13:51Off-line igni  (36/192/130)
Jasne anonyme, protoze tlusti lide nevedi co je antiperspirant a parfem, a tajmestvi sprchy/vany byli take usetreni :D
17. 01. 2021 v 13:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak někomu nemusí z huby smrdět ale stejnak když ju otevře tak je to horší než žumpa, že anonym :D
17. 01. 2021 v 13:54Off-line RONTGEN  (39/-/-)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Pravda je že admini jsou dementní jinak už jsem hvůli smradu odmítl a špekouni automaticky nesmrdí... dementní je samozřejmě i anonym
17. 01. 2021 v 14:24Off-line Anonym
Igni (32/192/130)
Ne, protoze bych ho dost pravdepodobne zamitl davno predtim, nez by melo dojit na sex. (a nebo bych mu to rekl a do priste by s tim treba neco udelal). To vis, to nesmis sbirat nahodne lidi buhvi kde a hned je tahnout do postele :D

igni (32/192/130) NOVÉ
Jasne anonyme, protoze tlusti lide nevedi co je antiperspirant a parfem, a tajmestvi sprchy/vany byli take usetreni :D

_________________________________________________________

Nesbírám nikoho náhodně. To sis vycucal z paty, tlustý panici. A 130 kg jsem na schůzce nikdy neměl. Tlustí lidé se potí a vypadají špatně. I když používají antiperspirant a parfem, tak smrdí. Mají jiný metabolismus a tuky se jim rozkládají i na kůži, pak to páchne.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
17. 01. 2021 v 14:26Off-line Anonym
BussterX (100/130/150)
Tak někomu nemusí z huby smrdět ale stejnak když ju otevře tak je to horší než žumpa, že anonym :D

____________________________________________

Napsal ten, kdo se zde "chlubí", že už roky ho nikdo nechce a stal se neprodejným zbožím.... úsměvné...
17. 01. 2021 v 14:37Off-line igni  (36/192/130)
Kdyby se nam rozkladali tuky i na kuzi, tak nejsme tlusti :D :D to bude zase nejaky fajn prasek, co sis musel aplikovat nasalne, nez si sem psal, ne? :D
17. 01. 2021 v 14:40Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tlustý lidi automaticky nesmrdí...i namakanec nebo hubeňour může smrtdět jak bezďák...a jak na tom jseš ty, anonyme?
17. 01. 2021 v 14:44Off-line igni  (36/192/130)
Anonymov zapach je anonymni, to je logicke :D https://www.amazon.com/…p/B002CF2KIG
17. 01. 2021 v 14:45Off-line Anonym
Fgjk (18/195/90) NOVÉ
Tlustý lidi automaticky nesmrdí...i namakanec nebo hubeňour může smrtdět jak bezďák...a jak na tom jseš ty, anonyme?

_____________________________________________________

Ale ty jsi taky anonym. Nevidím nikde jméno ani příjmení. Nemachruj hloupě. Jsi tu anonymně. Přezdívka nic neznamená, anonyme. Jsi anonym jako já. Nejsi o nic menší anonym. A mně zatím nikdo neřekl, že bych smrděl. A napsal jsem tady úvodní příspěvek a nikoho jsem nejmenoval. Nenapadlo mě, že bude někdo toto rozporovat. Asi potrefené husy, jinak to nedává logiku. A určitě nejsem sám, kdo kvůli zápachu nemohl s někým chodit.
17. 01. 2021 v 14:47Off-line Fgjk  (21/195/90)
Já jsem se tě jenom slušně zeptal...no a vzhledem k tomu, že v této diskuzi vystupuješ jako "anonym", tak jse tě tak i oslovil...tvoje chyba, že nechápeš;-)
17. 01. 2021 v 14:49Off-line Anonym
Zajímavé, že tu nejvíce na téma zápachu vypisuje ten tlustý 130 kilový. Já jsem ale původně vůbec o něm nepsal. Nevím, proč se v tom tak našel a šťourá. A mně spíše než zápach těla vadí zápach z úst. Prostě dejte si do pořádku zuby, zhubněte, pak vás třeba někdo bude chtít a nebudete muset strašit denně v této poradně. A nebo si zůstaňte jak jste. Ale uznejte, že jste nechtění a odmítání kvůli vám samotným.
17. 01. 2021 v 14:50Off-line igni  (36/192/130)
Tak to ja sem si rekl uz nekolikrat, ze smrdim. Treba po narocnem cviceni, nebo kdyz sem v lete cely den pomahal kamaradovi na baraku. Nic hroneho, on vetsinu zapachu zachyti deodorant, ale clovek citit proste po velke namaze je, to je pro vetsinu lidi relativne normalni :) kdyz se clovek poradne zapoti...
17. 01. 2021 v 14:51Off-line igni  (36/192/130)
Ja se toho vubec nechytnul, co tu kecas zase :D Napsal sem zcela obecnou odpoved, ale ty si zacal o tom, ze jsem tlustej a smrdim :D Boze ty anonymove fakt jsou rok od roku tady zoufalejsi :D
17. 01. 2021 v 14:54Off-line Anonym
Hele, ty 130 kilový. Ty jsi mě napadl jako první. Prý že sbírám náhodně lidi na ulici, či co a že prý je hned tahám do postele. Nechápu, proč jsi mě takto křivě obvinil. Já ti nic neudělal. Zřejmě jsi mě nesmyslně napadl, páč jsi deprivant, kterého nikdo nechce. Jiné vysvětlení není. Jsi nechtěný, nežádaný, nevrznul sis roky nebo nikdy.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
17. 01. 2021 v 14:58Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tyhlety výlevy a analizování osobnosti prostě miluju;-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 15:04Off-line Anonym
Výlevy tu děláš ty a tví neprodejní kamarádi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
17. 01. 2021 v 15:06Off-line Anonym
Někdo tu založil téma, že ho odmítli kvůli menšímu penisu. Na to jsem reagoval jiným tématem. Kvůli menšímu penisu bych nikoho neodmítl. Ale kvůli zápachu z držky jsem už někoho odmítl. To je všechno. Nevím proč místní buzny z toho dělají drama.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
17. 01. 2021 v 15:06Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tak na to chci důkaz;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 15:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Už ses vykecal anonyme? 8)
17. 01. 2021 v 17:41Off-line Anonym
Takže smradlaví a škaredí se tu přihlásili. No a to je důvod opuštěnosti a deprivace. K***t jsi ty, když nikoho nemáš. K***t, co umře sám. Slovenský k***t ze salaši. Škaredý, nechtěný, ve všem mimo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
17. 01. 2021 v 17:48Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Víš anonyme, tady igni se se svou váhou snaží něco dělat a jak ho odsud "znám", šacoval bych to tak, že se mu to i povede. Takže zhubne.
Ty ovšem hlupákem zůstaneš.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 17:48Off-line Anonym
Sameth - a to píšeš komu? A k tématu nemáš nic? Téma tě vůbec nezajímá? Tak proč tu píšeš? A podívej se, kdo komu začal nadávat. Článek je naprosto neutrální. Je jen o zápachu a bariéře. Ale někteří ani toto nerozdýchají. A proč? Je to jejich problém, tím se nepřímo přiznali. Píšou podrážděně jako by se jich to týkalo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 01. 2021 v 17:52Off-line Anonym
Sameth
Není to zbytečné. Žvaníš. Člověk se rozhoduje podle všech smyslů. Nejen podle vzhledu, ale i podle čichu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 01. 2021 v 17:56Off-line Anonym
Lukrecius.01 (48/172/82)
Víš anonyme, tady igni se se svou váhou snaží něco dělat a jak ho odsud "znám", šacoval bych to tak, že se mu to i povede. Takže zhubne.
Ty ovšem hlupákem zůstaneš.


_______________________________________________________

Nepovídej. Já jsem hlupák, že jsem napsal neutrální příspěvek o tom, že někteří vydávají zápach z úst nebo těla, tím pádem mají problémy se seznámit. A Igni není hlupák, že reagoval jako potrefená husa a začaal mě bezdůvodně napadat, že prý "sbirat nahodne lidi buhvi kde a hned je tahnout do postele".

Máš úplně převrácené vnímání toho, co je a co není správné. Ty budeš taky patřit mezi ty, co jsou trvale sami a neschopni vztahu. Zaťukej si na čelo. Kdo je tu hlupák?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
17. 01. 2021 v 17:57Off-line Anonym
Sameth (15/180/70) NOVÉ
Dobře. S čím ti teda máme poradit? S čím si nevíš rady?

Já jsem ale nepsal o tom, že chci poradit. Zase žvaníš nesmysly. Psal jsem dotaz, zda se už někomu stalo, že musel někoho odmítnou kvůli zápachu. To je vše. Neumíš číst?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
17. 01. 2021 v 17:59Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Neumíš číst ty, anonyme, tohle je Poradna.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 18:03Off-line Anonym
Cituji pravidla poradny:

"Poradna je tu pro vás – můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým."

Jestli někdo neumí číst, tak Lukrecius.01.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
17. 01. 2021 v 18:11Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Anonym NOVÉ
Cituji pravidla poradny:
"Poradna je tu pro vás – můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.
- protestuji, v tom případě je název Poradna silně zavádějící!!!:o)
17. 01. 2021 v 18:12Off-line Anonym
On-line Sameth (15/180/70)
No a tohle to nesplňuje. Tohle je d***lní dotaz.

Ne, není to nic d***lního. D***lní je odmítnout někoho kvůli menšímu penisu. To bych neudělal. Nad to se dokážu povznést. Ale kvůli trvalému zápachu z úst se dále scházet nemůžu. A patří toto téma tady na toto forum. A tento server nepatří těm, co sexuálně ani partnersky nežijí a každý den tady prudí.
17. 01. 2021 v 18:15Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
A tento server nepatří těm, co sexuálně ani partnersky nežijí a každý den tady prudí.
- v tom případě odejdi, prosím
17. 01. 2021 v 18:18Off-line iglw  (48/172/77)
K uvodní otázce---ano----,stalo se mi to a ne jednou.
17. 01. 2021 v 18:20Off-line Anonym
Lukrecius.01 - já tady neprudím každý den. Napíšu tu něco jen sem tam občas, velmi málo proti tobě a tvým kamarádům, které nikdo nechce. Zvláště v tvém věku je to tady tragédie. 40 tníci a výše. Už vás nikdo nechce. Nevím, proč bych měl odcházet, když píšu málo a píšu užitečné věci. Ať odejdou ti, kteří píšou nesmysly mimo téma a jen prudí a ničí diskuse. A to jsi mimo jiné i ty.
17. 01. 2021 v 18:21Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Sameth (15/180/70) NOVÉ
Já už na to přišel. Anonynové jsou admini
- bingo!

Obávám se ale, že spousta anonymů je "reálných".
17. 01. 2021 v 18:23Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Proti tobě a tvým kamarádům
- které tu mám kamarády, proč jsou mými kamarády a jak se to naše kamarádství tady projevuje?
17. 01. 2021 v 18:23Off-line Anonym
A tento nepatří ani jednomu škaredému slovákovi, ani nějakému 130 kg tlusťochovi z Česka." = A tento server nepatří těm, co sexuálně ani partnersky nežijí a každý den tady prudí.

To první je podmnožina toho druhého. To druhé je zobecnění.

Ještě jednou, když to chcete výčtem po přezdívkách

treska_v_majoneze
Lukrecius.01
igni
Jez1920FC22
17. 01. 2021 v 18:24Off-line Anonym
A další deprivant Vajceslav, rosju, atd
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 18:27Off-line Anonym
Sameth - je tvoje jméno nebo příjmení, ty neanonyme?
17. 01. 2021 v 18:31Off-line Anonym
Treska_v_majoneze
Lukrecius.01
igni
Jez1920FC22
Vajceslav,
rosju

V čem jsou tito normální? V tom, že je nikdo nechce, žijí izolovaně mimo gay komunitu, nechodí do gay podniku, ani se s nikým nescházejí, ale pouze škodí na internetu a poškozují obraz gay komunity? To je normální škodit ostatním gayům a denně ničit internetové diskuse?

To máš hodně v hlavě převrácené, co je a co není normální.
17. 01. 2021 v 18:32Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Sameth tu má aspoň fotku, anonymní sráči.

Stále jsi mi ale neodpověděl, proč jsou mými kamarády a jak se to naše kamarádství tady projevuje? Soustřeď se prosím.
Pokud se ale hodláš napsat, že jsme v podobném věku nebo nějakou podobnou kravinu, tak se ani neobtěžuj. Dík.
17. 01. 2021 v 18:41Off-line Anonym
To je odpovědnost majitele webu, že to tady nechal tak šíleným způsobem upadnout, zpustnout. A ještě tu těm nechtěným a tlustým staříkům bude přitakávat 15 leté děcko, co nemá rozum... Ti nejhorší v rámci gay komunity. Opravdu ta nejhorší možná sestava to tady obsadila. A nedá se to tu ani provzdušnit. Vám možná smrdí nejen z držky, ale vám smrdí vaše myšlení. Kdokoli tady napíše jakékoli téma, tak ho vyženete. Jen výsměch, urážky, arogance. To je jediné, co z vás padá. A padá to z vás, páč jste sami. Deprivanti. Mstíte se za to, že vás nikdo nechce. Hanba vám a hanba správci tohoto webu.
17. 01. 2021 v 18:46Off-line Anonym
Měli tady radit nějací pověření proracovníci, psychologové. Mělo by to tu mít úroveň. Místo toho plky o ničem. A moje téma je důležité. Hygiena je důležitá, zápach je hodně blokující věc. Když má někdo penis o pár centimetrů menší než někdo jiný, tak to není závada. To tady má někdo těm mladým vysvětlit. Není tu nikdo, kdo by se toho ujal. Ti starší gayové zde propadli totálnímu nihilismu a jen škodí. Mladí píšou nesmysly a naivní hlouposti, staří škodí, ničí, vysmívají se. Konstruktivní tu není nikdo. Je to tu jen soutěž, kdo více zničí. Jste b***i a je vám v tom dobře.
17. 01. 2021 v 18:47Off-line Fgjk  (21/195/90)
Minimálně u Lukrecia ti budu oponovat...bože ten chlap je naprosto normální. Da se s ním bavit a je neskutečně chytrej...no a co, že má trochu vyšší číslovku u věku..nevím proč do něj tak kopeš
17. 01. 2021 v 18:50Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Jako dobrý výlev, anonyme, akorát v tom, že nikoho nemám se mýlíš a tím pádem celá tvá teorie kulhá.
Ale OK, nech to být.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 19:01Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Fgjku, přestaň prosím bortit můj léta budovaný mediální obraz pravého opaku,
než jsi teď popsal... Díky ti moc. :o)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 19:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 6 hodinami Off-line Anonym

"Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze."

xxxxx

Před 55 minutami Off-line Anonym

"Jen výsměch, urážky, arogance. To je jediné, co z vás padá. A padá to z vás, páč jste sami. Deprivanti. Mstíte se za to, že vás nikdo nechce."
17. 01. 2021 v 19:58Off-line kloudik  (38/182/80)
Teda takhle protivnou kurvu sme tu dlouho neměli :)
17. 01. 2021 v 19:59Off-line iglw  (48/172/77)
Já se snažím vždy psát jen k tématu a nikoho neurážím,někdy,když to jde napíšu na nicka a je to!V dnešní době,když někdo smrdí,tak si za to může sám!Chlap může i krásně vonět od sprchového gelu,dobrého tělového mléka atp.,zubní pasta,to samozřejmě používáme,ne?
17. 01. 2021 v 20:03Off-line Anonym
Kloudik (35/182/80)
Teda takhle protivnou kurvu sme tu dlouho neměli :)

No to je právě to, o čem hovořím. Hanba administrátorovi. Nadává do kurev a administrátor ho kryje. Nemaže to. Proto píšu, že hlavní odpovědnost padá va vrub majitele webu. Je to ostudné. A tento web vám nepatří. Není to žádný váš web. Jen jste ho obsadili jako kukačky.
17. 01. 2021 v 20:06Off-line kloudik  (38/182/80)
Anonyme chovej se slušně ty a pak se k tobě budou chovat slušně i ostatní. Zatím máš vystupování arogantní princezny a tomu odpovídají i reakce :)
17. 01. 2021 v 20:18Off-line Anonym
BussterX (100/130/150)
Před 6 hodinami Off-line Anonym

"Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze."

--------------------------------------------

No ale o tom já právě píšu. Založil jsem zde neutrální příspěvek / téma o zápachu. Vůbec jsem neměl nikoho na mysli z těchto uživatelů. Já jsem se tady osobně nesešel s nickem igni (32/192/130). Ten reagoval jako první a okamžitě mě napadl, aniž by věděl, kdo založil toto téma. Napsal mi, že prý "sbirám nahodně lidi buhvi kde a hned je tahnu do postele". Což je psaní mimo téma. Napadání zadavatele tématu. Proto tady témata zadávají anonymně. Páč je okamžitě a bezdůvodně někdo z místních deprivantů napadne. A administrátor smazal moji obrannou reakci, kde jsem psal, že s tak tlustým 130 kilovým prasetem bych se určitě nesetkal. Takže já si vybírám, s kým se sejít a s kým ne. On byl opovážlivý, drzý vůči mě a já jsem ho zpražil. Redakce jeho nesmyslný útok nechala. Moji obrannou reakci smazala. Proto říkám hanba majiteli webu, že to nechal takto zpustnout. Ano vyhnali jste tu všechny normální. Ty pohlednější, schopnější jste vyhnali. Psal tu Lolitak, toho jste taky vyhnali. Každého, kdo vás převyšuje intelektem nebo vzhledem, vyštípete. Hanba vám závistiví deprivanti. Nemůžete si vrznout v reálu, tak si léčíte svůj smutek zde. Vybíjíte si prostě zlost. Budete to dělat tak dlouho, dokud vám to majitel webu dovolí. Odpovědnost je na něm.

Tento web vůbec není o gayích. Je jen o vás. Hrstce cca 20 těch samých nicků, co tu jsou denně. Vím, proč to děláte. Znám váš motiv. Je to frustrace, deprivace. Ty sám jsi psal, že nežiješ sexuálně už roky. A tohleto tady máš jako náhradní aktivitu. Kdyby sis vrznul, tak píšeš úplně jinak. Jenže ty si ho drandíš pod stolem sám už léta. Nejen ty, další. Nechtění, škaredí, opruzující. Jste mimo gay komunitu. Jste negativní deviace v rámci jinak normálně se chovající většiny gayů. Máte krytí od správce webu. Kdyby vás nekryl, nejste tu. Asi patří mezi vás. Jinak by to nedělal. Bude to taky postarší chlápek a toto má jen jako byznys. Sexuálně nežije, páč je zaměřen pedofilně, nebo efebofilně, což pochopí každý, kdo tu vidí fotky a čte články. A on vás kryje, páč je jeden z vás. Vrána k vráně....
17. 01. 2021 v 20:24Off-line Fgjk  (21/195/90)
A ostatní platěj za psychology...přitom stačí párkrát něco napsat do zdejší poradny a hnedka máte výtah z osobnosti;-)
17. 01. 2021 v 20:25Off-line kloudik  (38/182/80)
Anonyme, ale loliťáčka nikdo nevyhnal a jestli sem přestal psát, tak to bylo kvůli stereotypním sračkám od anonymů. Konkrétně na jeho adresu sem žádný útoky nezaznamenal, takže kvůli komentujícím to asi nebylo :)
17. 01. 2021 v 20:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym píše - Nemůžete si vrznout v reálu, tak si léčíte svůj smutek zde. ,,,Ty sám jsi psal, že nežiješ sexuálně už roky. A tohleto tady máš jako náhradní aktivitu. Kdyby sis vrznul, tak píšeš úplně jinak. ble ble ble

checht... anonyme, ty máš asi dojem, že se žije jenom pro sex ne? tobě se motá fšechno kolem sexu jenom, že? všechno poměřuješ a hodnotíš s ohledem na sex ... su zvědavej jaký měřítko budeš mít za 30 let až si ho budeš drandit pod stolem... tobě se asi zhroutí svět páč sex je pro tebe alfa a omega a bez sexu ztratíš smysl života... hlavně bacha aby ti nesmrdělo z tlamy :D
17. 01. 2021 v 20:37Off-line Anonym
Kloudik (35/182/80)
Anonyme chovej se slušně ty a pak se k tobě budou chovat slušně i ostatní.

Ty si nevidíš do úst. Já jsem napsal naprosto neutrální článek o zápachu a na to mi napsal igni (32/192/130) že prý "sbirám nahodně lidi buhvi kde a hned je tahnout do postele"

kloudik (35/182/80) napsal, že jsem k***a.

V čem byl můj článek o zápachu tak mimořádný, že jsou takové potrefené reakce? Nebyl o vás? Nesmrdí vám z držky? No tak v pohodě, tak to neřešte. Nepište mi nesmysly, že sbírám náhodně lidi někde a že jsem k***a. Proste nedělejte nesmyslnou akci. Nebude mé reakce. Ten článek nikoho nejmenoval. Já nevím, kdo tu z uživatelů páchne a kdo ne. Pokud se v tom někdo našel, není to můj problém. A právě vaše reakce dokazuje, že se tady dají témata zakládat jen anonymně. Tím, jak jste naštvaní, deprivovaní, tak jen čekáte, na koho byste se vrhli. Jste aua na hlavu. Pak ten dotyčný napíše anonymně, tak máte zlost, že mu nemůžete nadávat jmenovitě, tak nadáváte za to, že píše anonymně. Vůbec neřešíte téma, které zadal, ale to, že to píše anonym.

Je to neuvěřitelné, nepochopitelné, že právě toto admin nebo majitel webu toleruje. Jediné vysvětlení je, že je jeden z vás. Stejně zkažený.
17. 01. 2021 v 20:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Vole anonym, adminovi smrdí z huby a ty jeho pnožky, no fujki... je čestný předseda našeho občanského sdružení Skunk ... snad nečekáš že bude držet při tobě, šampone :P
17. 01. 2021 v 20:43Off-line Anonym
BussterX (100/130/150) tobě se motá fšechno kolem sexu jenom, že?

Nejen sex, ale vztahy. Tím jak jste sami, sociálně izolovaní, nemáte nejen sex, ale ani partnera, tak vás nikdo nekoriguje. Pustnete, vlčíte, chátráte psychicky. To se děje i heterosexuálním incelům. Pavučina v rozkroku, pavučina na mozku. Nulové uvolnění. Nulová korekce, nulová zpětná vazba. Kdybys měl chlapa, byl bys jiný. Nejen kvůli sexu, ale kvůli tomu, že když ti jebe, tak by tě spravil, ty by ses vzpamatoval. A takových tu je více. Každý den, každý den a pořád dokola. Zničili jste tento web.
17. 01. 2021 v 20:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak jako já měl chlapa 13 let a jako stačilo, svatej klid :D
17. 01. 2021 v 20:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym teď na můj profil čuměl 25 letej týpek z olmiku/prostějova co hledá sex na jednu noc, to asi nejsi ty, že? jasně že ne, já si to myslel že ne 8)
17. 01. 2021 v 21:29Off-line Speedy93  (30/-/-)
Anonyme jsi vůl :D :D ale pobavil jsem se
17. 01. 2021 v 21:31Off-line kloudik  (38/182/80)
Je to marný, je to marný, je to marný :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2021 v 21:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload