Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je možné se přeorientovat z kluků na holky?

17. 01. 2021 v 13:14Off-line Anonym
Je možný, že z mnohých zklamání z gay komunity (hele borec... Borec mi píše... Lool mám ho rád... Borec už nepíše...) bych jsem se mohl otočit z kluků na holky? XD
17. 01. 2021 v 13:31Off-line JaJaK007  (19/186/96)
Tak tohle vážně nejde
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 01. 2021 v 13:56Off-line RONTGEN  (39/-/-)
Není ale můžeš být bisexuál a je ti sympatických jem jen velmi málo holek
17. 01. 2021 v 14:04Off-line Senfel  (29/-/-)
Jak píšou ostatní, musel bys být bisexuál (i když by se ti primárně líbili chlapci). No a po velkém znechucení se domnívám, že je možné, že po zavrhnutí kluků se ti mohou některé holky zalíbit, ale asi to nebude tak moc jako původně u kluků ;) Ale pokud tě nikdy holka nevzrušovala a nic, tak asi jen tak neotočíš, že jo.
17. 01. 2021 v 16:20Off-line pentagon  (19/-/-)
Takmer každý gay je technický schopný mať sex so ženou a každý gay môže byť zranený tak mužmi, ako aj ženami. Rozhoduje asi emocionálny stav, ale nie o zmene sexuálnej atraktivity. Ak je viac zranený mužmi, to mu neposilní príťažlivosť k ženám, ale môže mu to spôsobiť odpor ku gayom. To sa napríklad stalo človeku, ktorého dobre poznám a nie je schopný mať sex s mužom. To ale neznamená, že spáva so ženami. Je v prekérnej situácii, kedy v podstate nemôže mať sex s nikým, ale nakoľko sex pre neho nie je prio***a č. 1, tak to slušne zvláda a žije normálny život. Podotýkam ale, že v mladšom veku bol zranený aj pri ženách, dovtedy ho niektoré celkom priťahovali. Zranenie pri ženách spôsobilo úplný sexuálny aj emocionálny blok pri žene a zranenie pri mužoch spôsobilo len emocionálny blok, muži ho stále priťahujú, ale nespáva s nimi, nakoľko sex si spája s vyššími citmi.
17. 01. 2021 v 17:37Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ano, ano, jistěže je. Nějaké dělení na htr, gay, bi? K čemu. Stačí lusknout prstem a z gaye je htr jedna dvě.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload