Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je můj přítel gay?

28. 09. 2013 v 18:36Off-line Anonym
Ahoj, bydlel jsem s kamarádem, je mu 18 let. Mám za sebou několik vztahů s holkama, většinou nebyly nic moc. Před rokem a půl jsem se seznámil s klukem a skoro od prvního okamžiku jsme se stali nejlepšími kamarády. Oba dva jsme byli hodně na holky, ale naše vztahy nám tak nějak nevycházely. Přišlo mi to skoro nemožný, ale postupně jsme začali sledovat, jak moc jsme stejný (je mezi náma i fyzická podoba, lidi hodně často myslí, že jsme bratři). Najednou jsme si začali povídat beze slov a bylo to asi to nějkrásnější, co jsem si s kým kdy zažil. Zřek jsem se práce a kariéry, abych moh bydlet s ním. Utek jsem prakticky do neznáma... On se v tu dobu rozcházel se svou přítelkyní. Jejich vztah neklapal - nevím vlastně proč, ale později mě obvinil, že se rozešli kvůli mě... Vždycky jsem věděl, že jsem tak trochu bisexuál, ale nikdy mě nenapadlo, že ke klukovi můžu cítit to, co k němu. Bydleli jsme spolu asi měsíc jako kamarádi. Párkrát jsme se i mazlili - většinou to bylo z mojí strany, ale nikdy jsme spolu nic sexuálně neměli... Najednou se všechno ale zvrtlo, jemu se do života vrátila jeho bývalá slečna a on začal zoufale pít, byl hodně agresivní a to i vůči mě. Snažil jsem se ho přesvědčit, aby to nedělal, ale on si nedal říct. Dospělo to až tak daleko, že ho kvůli tomu vyhodili z práce a tak jsme utekli pryč. Bydleli jsme spolu další 2 měsíce, on se mezitím dostal z pití, našel si práci a bylo to zase to samé. Přišlo mi, jakoby si nikdo z nás nechtěl přiznat, že je na kluky a jakoby nikdo nevěděl, o čem náš vztah vlastně je... Po nějaké době se ale vyskytly finanční problémy, protože se mi nepodařilo najít práci a on musel v práci skončit, a tak on musel jet zpátky domů a já taky. Nějakou dobu jsme si telefonovali - často i 5x denně, ale pak se vrátil ke svojí bejvalce a začalo peklo - nejdřív odmítání komunikace, když jsem se snažil to nějak obnovit, tak přišlo vyhrožování. Byl jsem opravdu zoufalej a tak jsem začal psát jeho kamarádům, co s nim je... Tehdy jsem si začal doopravdy uvědomovat, co jsem k němu vlastně cítil. Výsledek je takovej, že on je s tou holkou pořád a podvádí ji kde může. Spolu se dál bavíme, i když jen trochu... Nedávno jsem se mu přiznal, že jsem na kluky, nezareagoval nijak, ale vím, že pro nás dva scháněl bydlení. Vnitřně cítim, že chce bejt se mnou, ale má mnohem větší společenskej blok, protože pochází z trochu méně tolerentního zázemí než já (moje okolí by případnou homosexualitu vzalo naprosto bez problémů). Vím, že čistě na kluky nejsme ani jeden, oba dva nás přitahujou i holky, ale na prvním místě je pro mě on a asi to tak i zůstane - ať si to přemílám jakkoli... Problém je, že má v havě nejspíš zmatek a díky tomu se utápí v chlastu, zatvrdává a stává nse zapšťklejším, takže si přestáváme rozumět... Rád bych, aby to mezi náma bylo jako dřív, ale v hloubi duše jsem asi smířenej s tím, že to tak být nemusí... :-(
28. 09. 2013 v 20:02Off-line Viktorr  (27/180/60)
Docela dobrej námět na film.
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2013 v 20:26Off-line Likaini  (25/-/-)
Wow.. to je aspoň životní příběh. Dávání rad mi moc nejde, ale přeju vám, abyste byli zase spolu a aby se ten druhý umoudřil..
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2013 v 20:33Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Znám podobnýho dementa a už sem to s ním vzdal...je to stracenej případ, nejde pomoct někomu, akort silnýmu zbabělci, kdo si pomoct nenechá...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 09. 2013 v 20:38Off-line Anonym
Už sem uvažoval o scénáři :D Já sem si to popravdě taky uvědomoval dlouho..., o něm se to tak trochu říká. Holky to z něj cítí..., bohužel je z prostředí, kde to pro něj bude hodně těžký si to přiznat. Problém je, že i přes to všechno ho mam pořád rád, i když vim, že třeba nikdy nebudem spolu a šťastnější bych byl s někým jiným - ať už s klukem nebo s holkou...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2013 v 20:47Off-line Viktorr  (27/180/60)
Až budeš shánět herce, dej vědět! ;) :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2013 v 20:47Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tyhlety případy by asi potřebovali někoho hodně silnýho, kdo by dotyčnýho chyt, propleskl a rázně mu to řekl do očí, ale to by snad musel bejt bůh, páč kterej člověk by tohle dokázal...
28. 09. 2013 v 20:51Off-line Anonym
Ono to není vždycky o proplesknutí... Ty, které je nejtěžší milovat potřebují naši lásku nejvíce. Na druhou stranu lásku potřebuju i já a je blbý, že sem se dlouho staral jen o něj a nehleděl na sebe...
28. 09. 2013 v 20:53Off-line Spiren  (31/185/85)
Nevzdavej to s nim. Ty ho znas nejlip a pokud vis, ze te ma taky rad, jen se boji to priznat sobe a ostatnim, treba za nim zajed a zkus ho presvedcit, ze takhle nebude stastnej nikdy.. Spolecne to muzete zvladnout, kdyz oba budete chtit, vzdycky budete mit minimalne jeden druhyho.
28. 09. 2013 v 20:58Off-line Anonym
Já vim, ale vyřčenýho toho bylo hodně a hodně zlejch věcí..., občas si zavoláme. cejtim, že to chce eště čas, ale nevzdávam to, to ne. Já sám byl trochu podobnej. Povahově se k sobě hodíme, i když je to extrémě třaskavá směs, ale když se uklidní, tak věřim, že můžeme mít krásnej vztah, ale beru v potaz i to, že je o hodně mladší a prostě potřebuje čas...
28. 09. 2013 v 21:00Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tak teda mě je asi teda taky hodně těžký milovat, když lásku potřebuju jako vodu. a nikdy sem neměl se svojí orientací problém atd. naopak můj problém je, že sem až moc hodnej a na to doplácim... :-(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2013 v 21:04Off-line Anonym
Nedělěj si z toho nic..., já měl to samý. Ale u mě to souviselo s orientací. Nikdy sem neměl problém s holkama, všechny holky co sem měl byly vesměs hodný... Průšvih byl, že sem si dycky našel nějakýho kamaráda, kterej byl alkohololik nebo narkoman a vytáh ho z toho a on mě pak kopnul ani nechci řikat kam. Lidi se mi divili, že se takhle obětuju pro kámoše, ale bylo to právě díky mojí orientaci. Přiznal sem si to až s timhle klukem. Bylo to mězi náma zvláštní už od začátku. Skoro všichni na nás koukali jako na pár a my sme byli asi poslední lidi, který si to byli ochotný přiznat :D
28. 09. 2013 v 21:08Off-line Anonym
Ještě malá otázka..., nejsem v tom znalej, ale když se klukovi postaví přirození, když vidí jinýho kluka třeba na ulici a úplně se zarazí, je to jistota, že je gej nebo částečně gej? Jemu se to totiž prej stalo u mě... Je to blbá otázka, ale já fakt nevim..., mě se to třeba taky stalo dřív.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2013 v 21:13Off-line Spiren  (31/185/85)
Nejsem si jistej, jestli to, ze se nekomu postavi, kdyz vidi kluka, znamena, ze je gay. Ale neco na tom bude, podle vseho, co popisujes, asi uplne jen na holky nebude ;)
Jinak k tomu, cos psal o neco vys - urcite mu dej nejakej cas, netlac na nej. Ale zase necekej moc dlouho, aby to vsechno mezi vama nevyprchalo. Nekdy za nim zajed a zkus si s nim o tom rozumne promluvit
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2013 v 23:16Off-line gargamel  (37/182/74)
Život se spíše než umění tanečníka podobá umění válečníka ....dej tomu čas neřeš nic s horkou hlavou a hlavně nic neplánuj
29. 09. 2013 v 01:10Off-line johnj  (40/186/82)
Chvílemi jsem si připadal, jako kdybych četl svůj vlastní deník. Až mě zamrazilo v zádech. :)
Myslím, že by vám oběma pomohlo, kdybyste se spolu odstěhovali někam daleko od toho prostředí. Tím by se částečně přetrhaly vazby na to, co ho "nutí" vracet se, a mohl by se víc uvolnit.
Asi neumím vyjádřit, jak moc si přeju, aby vám to spolu vyšlo. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload