Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsou gayové věrní?

19. 01. 2021 v 11:15Off-line Anonym
Přijde to jen mně, nebo jsou gayové ve většině jen ti, co chtějí sex za každou cenu? Čím myslíte, že to je?
19. 01. 2021 v 11:23Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Není to orientaci, ale testosteronem. Kdyby htr chlapi mohli, dovadeli by stejně, tam to ale brzdí ty ženské.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 01. 2021 v 11:31Off-line Peta80  (43/187/-)
Jistěže jsou věrní ... teda minimálně v ten okamžik, co spolu zrovna š**áte ... potom už je to sporad**ké. :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 01. 2021 v 12:03Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Jistěže jsou i věrní. Ale musíš něco nabídnout, aby ti neutekli. Nabízíš gayům něco, co je bude trvaleji přitahovat? Máš nějaké vnitřní i fyzické hodnoty?

Jinak pokud chceš někoho, u koho budeš mít jistotu, že ti neuteče, tak si pořiď pejska z útulku nebo chlapce z domova. Někde jsem tu zahlíd, že tím někdo vyhrožoval. Snad jsi to nebyl ty?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 01. 2021 v 13:09Off-line Pepe98  (25/183/-)
Ano 80% gayů chce jen sex na noc nebo za cash ale nejdeš i gaye co dokážou byt věrní.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 01. 2021 v 13:13Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Já jsem starší a mám více zkušeností. Vidím to tak 50/50.

50% gayů chce vztah a taky ho časem má. Hele, to, že někdo hledá a třeba zjistí po pár týdnech chození, že to není ono, neznamená, že by neuměl mít vztah. To mají tak i heteráci, že spolu chodí určitou dobu, ale najdou si jiného nebo to skončí do ztracena. Každý jsme to zažili. Měli bychom se naučit se smířit jak s vítězstvími, tak s prohrami, jak s úspěchy, tak neúspěchy a nesvalovat vinu na druhé. Takový je život.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 01. 2021 v 13:21On-line i8051  (53/184/97)
Tak gejove verni i jsou, problem vidim ale u buzen, ty nejsou verne ani samy sobe a svoji civave :-)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 01. 2021 v 14:06Off-line Senfel  (29/-/-)
Mnoho gayů je věrných, jenom ti nevěrní se víc ukazují, nastavují zadky a vidíš jejich p**a na profilech ;) Možná jsi jen zaslepen a bereš z nevěrné hromady buzen, ale druhá hromada kluků (řekl bych, že to může být i polovina) je schopna milovat, budovat vztah a nezkouší se ukájet s jiným, kdykoliv je to možné. Další věcí, co bych zmínil, tak je to, že mnoho věrných gayů se vůbec bojí založit seznamku, zatímco pokud je někdo tak otrlý, že hledá jen šuk, tak nemá problém si založit seznamku, kde to jen jde. Takže si troufám říct, že některé věrné gaye ani na seznamce nenajdeš...
19. 01. 2021 v 15:24Off-line miloslav9  (31/171/60)
Heteráci v Los Angles viac promiskuitní ako gayovia? https://www.nakluky.cz/…ako-gayovia/
19. 01. 2021 v 16:04On-line i8051  (53/184/97)
Ano, rozmazleny hatecka v elej jsou fakt referencni skupina Miro, to jako vazne? :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 01. 2021 v 07:54Off-line LionCz  (30/184/70)
Ono už z podstaty, ze gayové jsou jen kluci, tak budou vernejsi. Protože například u heterosexuální paru bývá vic neverna holka než kluk.
22. 01. 2021 v 14:33Off-line Senfel  (29/-/-)
@LionCz Na tom jsi byl kde, moudrá hlavo? Jen u holek se říká nevěrná, ale chlapi jsou "borci, že jich vohli víc a nenechají se limitovat svoji starou". Ale že by byly holky víc nevěrné, no to si nemyslím...
23. 01. 2021 v 05:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Správně vycvičený nezženštilý armádní pes neuteče ani bez špagátu a na povel se vrhne pod nepřátelský tank a vyhodí ho do vzduchu -_-
23. 01. 2021 v 10:47Off-line Peta80  (43/187/-)
Vjaceslav (38/180/75)
"Externi.poradce: ti neuteče, tak si pořiď pejska z útulku
----------------
Čokl, pokud není přivázanej na špagátě, tak uteče jedna dvě. A navíc všude dělá hromádky :-)"


Tak tak, Vjáca to zná z vlastní zkušenosti, on je totiž taky takovej pejsek, běhá nám tu po poradně, a skoro v každém vlákně vyrobí "hromádku". :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2021 v 22:36Off-line fagboy  (20/174/52)
Ne
27. 01. 2021 v 23:02Off-line Sebastien  (41/182/85)
Jo. Když jsou ve vztahu spokojení. Takže stejné jako u heteráků. Navíc stejně jako u všech jiných je dost lidí, které baví sex jen s tím, koho mají rádi.
30. 07. 2021 v 18:30Off-line Pejlo  (48/-/-)
Nejsou věrní každej si chce užít a vyskouset výc partnerů a pak až ho to nebude bavit tak zapusti kořeny a bude vyhledavati stálého partnera, a buď chiti a nebo bude sám a bude ejakulovat
30. 07. 2021 v 19:03Off-line Jentak3  (25/-/-)
Ti věrní jsou už obvykle zadaní. Kurev s pohlavními chorobami, je na této seznamce na 90 procent. Obvykle se jedná o staré predátory ve věku někde mezi 50 až 70ti let jako třeba jez, ale je mezi nimi i hodně mladších, i ve věku 17 až 20 let. Prevencí je tyto uživatele automaticky blokovat, aby už do budoucna zase neotravovali. Je schopný i po 3 letech ti napsat, že si na tebe pamatuje, a přesvědčuje jak moc se znáte.
30. 07. 2021 v 19:29Off-line Tygr728  (30/190/90)
Jentak3 - to jsou zkušenosti? Někdo když je sám tak je k***ička protože to neřeší, a když si někoho najde tak je věrnej. Viz. první příspěvěk v tomhle vláknu.
30. 07. 2021 v 19:57Off-line Jentak3  (25/-/-)
Tygr: zkušenosti s úchyláky jsou obrovský, protože jsem na seznamkách už mnoho let :) dřív jsem byl naivní a myslel si že nás není hodně, a že poznat gaye by bylo fajn, ale po příchodu na tyhle portály člověk odchází s celoživotním traumatem.
30. 07. 2021 v 20:01Off-line Jentak3  (25/-/-)
Jez: já vás sem chodím jen trollit, a buzerovat :P oplácím vám to stejnou mincí :)
30. 07. 2021 v 20:09Off-line Tygr728  (30/190/90)
Jentak - ,,..že nás není hodně"? ...Jinak to mě některý zprávy-nabídky úchyláků na seznamkách přišly vtipný, když sem to říkal kámošce u piva tak sme se i docela někdy zasmáli.
By mě nikdy nenapdalo po čem někteří touží xD Ikdyž něco bylo fakt za hranou.
Ale pořád věřím že je tu (nebo jinde to je jedno) plno v pohodě lidí.
30. 07. 2021 v 20:18Off-line Jentak3  (25/-/-)
Jez: mluvíš o sobě dědo? :D
30. 07. 2021 v 20:20Off-line Jentak3  (25/-/-)
Tygr: mě bylo 13 let :) opravdu jsem v ty době ještě nežil internetama :D smartphony na tu dobu ještě neexistovaly. :P tehdy jsem žil úplně jinak než teď :) chodil jsem ven, dostával jsem kapesný od rodičů, cestoval jsem, poznával železnici, chodil do výtvarných kroužků. Pak když jsem dostal svůj první notebook, tak se najednou vše změnilo. Za 2 roky jsem byl troska závislá na internetu a na videohrách :D Sice ano v roce 2010 nebyl instagram, facebook ještě neměl tak obrovskou popula***u, byly tlačitkové mobily, ale žilo se fajn :)) Dneska mi přijde že v těch starých videi ze sony ericcsonu je víc života než v tom dnešní 4K.
Vlaky byly různobarevné, né jako dneska že všude nasrali najbrt.
https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 07. 2021 v 20:30Off-line Tygr728  (30/190/90)
U nás doma/ve vsi se zavedl internet když mi bylo 15let :-)
Ale tak když to člověku vyhovuje tak je to jeho věc :)))
Já třeba můžu porovnat amatery (to je defakto gejseznamka) a ty šly hoodně dolu, ale to asi všechno.
...jo a hry neumím, žádnou ani nemám :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
30. 07. 2021 v 20:34Off-line Jentak3  (25/-/-)
Tygr: já takovým věcem nerozuměl :) měl jsem čistou hlavu. Byla prostě jiná doba, a byla fajn :) jsem rád že jsem prožil to období 2000- 2011. Sice už tehdy byl kapitalismus všude nasraný, ale spíš se pořád jednalo o reklamy na tramvajích, vlacích, obalech od čokolády, ale dneska to je jiné. je to fakt hrůza :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 07. 2021 v 20:39Off-line Tygr728  (30/190/90)
Tak bylo to dětství a to bylo fajn ;) jsem taky radši že jsem to prožil bez mobilů apod.
Akorát že v tý době jsem kapitalismus fakt neřešil, sem ani nevěděl co to je :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 07. 2021 v 22:51Off-line Riku  (63/176/110)
Géjové jsou věrní úplně stejně, jako ostatní lidi. Fakt,fakt.
31. 07. 2021 v 00:40Off-line V.Adam.V  (25/192/79)
Jsou gayové věrní?
Ano, jsou i tací, kteří jsou věrní a nebude jich málo, nicméně na seznamkách mají jedinci větší tendenci exhibovat - pojmenovávat svá pudová přání, vysvětluji si to tím, že seznamka respektive sociální média obecně umožňují člověku jistou míru odstupu, ochrany, anonymity...

Přijde to jen mně, nebo jsou gayové ve většině jen ti, co chtějí sex za každou cenu?
U gayů je větší míra promiskuity (častější střídání partnerů), než je tomu u běžné populace - co ale časté střídání partnerů znamená nikde obecně definované není.

Výzkumy z USA tvrdí, že průměrný gay měl 11 partnerů, většina měla 0-10 partnerů, 22 % 10- 30, 17 % pak 30 - 100 a necelých 10 % mělo více jak 100 sexuálních partnerů - 1% z těchto můžů mělo pak více jak 400 sexuálních partnerů. Snažím se tím poukázat na to, že je pouze malé množství mužů, kteří velmi často střídají partnery, ale i tito muži jsou započítávání do statistik, a možná i spíše proto jsou gayové považováni za promiskuitní.
To ale nutně nemusí vypovídat nic o tvé předchozí otázce na věrnost, hodně také záleží na tom jak mají jedinci ve vztahu nastavená pravidla.

Nevím, kolik je ti let, ale pokud seš mladej okolo 20, tak hodně záleží na věrnosti k sama sobě, k tomu, jakou máš ty představu o vztahu - to se sice proměňuje, ale nemělo by to jít za mez, kde je ti to nepříjemné. Např. jsi nastavený spíše na vztah a delší soužití s někým, nicméně partner ti dá ultimátum buď bude otevřený vztah, nebo je konec - (je zde nespočet variant, jak by to mohlo pokračovat dál, ale pro jednoduchost, zde uvedu pouze dvě) a) vymezíš se, řekneš, že na to nechceš přistoupit, on zase, že mu takto nevyhovuje, nakonec se rozejdete, nenaleznete konsenzus - nejspíš budeš smutný, zklamaný, ale po nějaké době si najdeš ideálně někoho, kdo to má víc jako ty; b) nebo se mu přizpůsobíš, zapřeš se, ale cítíš se na houby, není ti v tom dobře - umím si představit, že by tomu tak bylo, pokud se bojíš odmítnutí, osamocení - nechceš přijít o milovaného člověka - po nějaké době si zvykneš, ne úplně ale nějak jo, nakonec se taky rozejdete. - samota je ale stále nepříjemná, závazek zase ohrožující, protože by mohlo dojít k dalšímu zranění - proto je jednoduší být někomu blízko jen na chvíli- vždyť o co jde.

To co jsem napsal je hodně omezující a chybí zde spousty variant, někdo se nechce vázat, protože ho prostě sex baví, má ho rád, ví, že se nechce omezovat - neubližuje mu mít různé partnery a není na tom nutně nic špatného.

Nicméně příklad, který jsem uvedl, jsem uvedl pro to, že si myslím, že částečně může odpovídat na tvou poslední otázku
Čím myslíte, že to je?

Myslím si, že je v gay světě větší tendence střídat partnery, protože se odlišnost pojí se stigmatem a na ten se dost často pojí pocit osamělosti. S touto tenzí (vnitřní napětí), se pak každý vypořádává jinak - myslím si, že je nám přirozené toužit po blízkých - intimních, důvěrných a vášnivých vztazích - nebýt sám, ale zároveň je to ohrožující - zdá se být jednoduchý splynout s viděnou většinou (která ale není reprezentativní viz data z USA).

Doufám, že to dává alespoň trochu smysl.
31. 07. 2021 v 03:20Off-line Riku  (63/176/110)
Jsem mladej. Jdu na zàbavu, baba a kkuk k zežrání. Možnost pichu.
1,Uteču
2.Dám ještě 1 štaprdle.
3. Tanec
4. Pozvu na 2 štamrdle.
5. Seznámim se
6.Znàsilnèní ?
7. Ne,úplníábnomálka
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload