Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah nebo kamarádi?

21. 01. 2021 v 05:01Off-line Anonym
Ahoj, mám takový problém. Asi před měsícem jsem začal chodit s jedním klukem, všechno bylo fajn. Byl jsem seznámený s tím, že kamarádi jsou pro něj hodně důležití, ale poslední dobou mám pocit, že energii do vztahu dávám jen já sám. Buď se učí nebo chodí ven s kamarády. Nikdy jsem mu kamarády nezakazoval, ale mám pocit, že ve vztahu je to nejdřív kamarádi a pak až já. Připadám si sám a nepřijde mi zcela v pořádku, že kamarádi jsou na prvním místě. Musím podotknout, že jsem se o tom s přítelem bavil, ale vede to jen k hádkám ve stylu, nikdo mi nebude zakazovat kamarády, stačilo mi, že mi to dělal ex. Takže debata nikam nevede. Ale vídáme se čím dál tím méně a samotná komunikace je pár vět za den, pokud vůbec. O vztah zájem má, ale přijde mi, že se ten vztah snažím budovat jen já a je to unavující. Tak se ptám, jestli měl někdo taky takového přítele nebo má nějaké rady jak se z toho začarovaného kruhu dostat... Uvažoval jsem, že vztah s ním ukončím, ale zatím to tak nechci, protože ho mám fakt rád a snažím se tomu dávat šanci, nicméně na toto téma je strašně defenzivní a nic s tím nemůžu dělat.
21. 01. 2021 v 05:31On-line Richard33  (44/185/80)
Tohle je takový projev "telecích let". Což vůbec nemusí souviset s věkem. Někdo to takhle má celej život...
21. 01. 2021 v 05:44Off-line Anonym
Telecí léta to můžou být, ale já to mám nastavené už jinak bohužel..
21. 01. 2021 v 12:03Off-line i8051  (53/184/97)
A ty se neumis sam rozhodnout? Od vaseho vztahu neco chces a ono to tak nefunguje. Tak ok, bud v tom bud masochisticky dal a nefnukej tu, nebo si najdi nekoho, se kterym bude vztah takovej, jak chces. Nevim, co je na tom tak tezkyho. Je blbost zustavat nekde, kde ty mas nekoho rad, ale on te ma na salamu. Sance nesance, z hadek vidis, ze to nepobira, tak se podle toho zarid. Co tam mas dal? :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 01. 2021 v 14:08Off-line Senfel  (29/-/-)
Plně souhlasím s Jaye a myslím, že není potřeba absolutně nic dodávat :)
22. 01. 2021 v 01:41Off-line Anonym
Děkuji moc za váše názory, nakonec se rozchod jevil vážně jako jediná možnost.
22. 01. 2021 v 22:35Off-line Jerry13  (26/-/-)
Anonym napis mám podobné zkušenosti pokud budeš chtít tak napis
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload