Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Útěk Blatného

22. 01. 2021 v 12:07Off-line Sameth  (15/180/70)
Co říkáte na útěk Blatného, když se tam mlátili v té sněmovně? Hned jak se začali mlátit, tak Blatný odešel. Zde je odkaz: https://youtu.be/cnVAOW_jGIw
Blatný je jako jediný blízko, aby mu mohl pomoci, ale místo toho utekl
22. 01. 2021 v 12:10Off-line pavliQ  (100/130/150)
Nedivím se kdo by se chtěl dobrovolně pošťuchovat s někým od SPD? xddd
22. 01. 2021 v 12:14Off-line awenIII  (27/182/81)
A ještě navíc v situaci, kdy se snaží, aby každý udržoval odstup od ostatních lidí, by asi rvačka do které se dobrovolně zapojil moc nepomohla ...
22. 01. 2021 v 12:29On-line Lonely_Dreamer  (27/175/78)
Je vidět, že se jim nelíbilo, že chce říct, co si myslí, jinak by do něj nešli.... Mluvím o tom Volném
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 01. 2021 v 12:44On-line rondo  (90/170/70)
Utek Blatného schvalují je člen vlády což z jeho pozice si nemůže dovolit aby někoho bránil. Ochranka měla okamžitě jednat a plnit to za co jsou slušně placeny. Poslanec Volny
je jednoznačně agresor udělal ostudu celému národu. Měl by okamžitě odstoupit jako poslanec a nejdřív se omluvit tomu koho napadl a nejen jemu i národu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
22. 01. 2021 v 13:04Off-line ellvin  (20/184/79)
Tak mají tam snad nějakou ochranku, která je placená za to, aby v takovýchto případech zasáhla. Já vím, že chceš na Blatného vyšťourat špínu za každou cenu, ale tohle se ti vážně nepovedlo.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 01. 2021 v 13:14On-line Lonely_Dreamer  (27/175/78)
Akri - Přesně, žádný mlácení jsem neviděl a navíc oni v podstatě napadli jeho jako první, on se pak bránil.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 01. 2021 v 13:18On-line Lonely_Dreamer  (27/175/78)
Akri - Přesně tak.... Jenže oni teď hoděj všechnu špínu na něj, protože chtěl říct něco, co jim se nehodí! Takže tady nejde o rvačku (která se ani neděla a ještě navíc, když oni napadli první jeho) ...Tady jde o umlčení... Jen o umlčení a proto budou teď házet špínu na něj, aby z něj udělali toho největšího hajzla, aby ho umlčeli! ...Furt je to jedno a to samé!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 01. 2021 v 13:27Off-line externi.poradce  (39/-/-)
Ten socan Hanzel vypnul Volnému mikrofon v okamžiku, kdy vysvětloval, co znamená Hanzel desítka. Hanzel je jeho příjmení a desitka - v tom okamžiku mu vypnul mikrofon, ale stejně se to dostalo na veřejnost, že ta desítka znamená 10% provize z přiklepnutých zakázek. Jo a mikrofon vypínat se nemá. Měli ho nechat ho to doříct. Stejně by mu vypršel brzy čas na projev. Jsou to totalitní praktiky vypínat mikrofon.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
22. 01. 2021 v 14:43Off-line Sameth  (15/180/70)
Ellvin: Nechtěl jsem vyšťourat špínu, ale jen říkám, že ho mohl zastavit a nebo alespoň nějak okřiknout. To já Blatného podporují, protože vím, že to nemá lehké jako ministr zdravotnictví (třeba v roce 2019 nemusel ten ministr řešit tohle a měl to lehčí).
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 01. 2021 v 17:07Off-line Simba  (30/175/85)
Mně je ten jeho útěk tak nějak volný, podstatné je, že jako ministr je mizerný, neumí přiznat, že se něco nepovedlo, třeba s tím rezervačním systémem. Nedávno zase napovídal, že za ten vysoký počet úmrtí u nás může, že to moc důkladně započítáváme, že započítáváme i lidi z autonehod, což je blbost.
22. 01. 2021 v 17:49Off-line Sameth  (15/180/70)
Nestěžovali si na ty autonehody lidi? V mém okolí to slýchával jsem často
22. 01. 2021 v 18:29On-line BussterX  (100/130/150)
"....Byli na něj tři, ale ten borec měl názor a dokázal si ho prosadit proti přesile," řekl ..... jeden z nejuznávanějších zápasníků MMA Patrik Kincl. Hodně se mu líbilo, že Lubomír Volný při boji použil celé tělo a také zkusil nasadit chvat, pro který se možná ujme termín »sekyrka«.
"Líbilo se mi to vycuknutí, taková ta sekyrka, jak se chtěl ohnat. A musím říct, že i práce celým tělem byla dobře zvládnutá. Jak použil na odstrkávání zadek, to bylo dobré," řekl .... Patrik Kincl s tím, že Lubomír Volný si zaslouží pás pro šampiona Sněmovny.

https://zivotvcesku.cz/…atrik-kincl/
22. 01. 2021 v 18:29Off-line Simba  (30/175/85)
Lidi toho napovídají... Do statistiky se započítávají "úmrtí v důsledku klinicky odpovídajícího onemocnění u osoby s potvrzenou nebo pravděpodobnou nákazou původcem covid-19, pokud není přítomna jiná příčina úmrtí která s covid-19 nesouvisí (například úraz)". Nehledě na to, že za rok 2020 je nadúmrtí asi 1,5krát více než vykázaných úmrtí na covid, přitom se časově velmi dobře kryjí ta nadúmrtí s vykázanými úmrtími, takže je pravděpodobné, že ta úmrtí na covid podceňujeme, ne nadceňujeme. Nicméně nějaká ta úmrtí by ve statistice být neměla, pokud to máme brát jako úmrtí na covid, odhaduje se kolem 10 %. A ono nějaká ta nezaznamenaná úmrtí a navíc zaznamenaná nejsou jen u nás, zdá se, že vykazujeme v rámci EU úmrtí tak nějak průměrně kvalitně. Prostě to tady řídí nemehla, tak máme hromadu mrtvých.
22. 01. 2021 v 19:08Off-line Richard33  (42/185/89)
BussterX: Tohodle tydýta chceš velebit? Vážně? Tak jo no :) Něco z minulosti...
https://www.novinky.cz/…spd-40269867
22. 01. 2021 v 19:14Off-line externi.poradce  (39/-/-)
Akri (55/177/71)
Je směšné, že tomu pošťuchování u dvou mikrofonů říká někdo mlácení, rvačka a podobně :)))

No hlavně si to každý může sám prohlídnout na videu ze záznamu. Já jsem viděl, jak poslanci ČSSD napadli Volného a odstrkovali ho od mikrofonu a tahali ho za oblečení. Volný tam chvíli vydržel proti přesile, ale pak to vzdal. A tohle už nemá s demokracií nic společného. Miroslava Sládka (a ten vedl daleko provokativnější řeči) vypínali v televizích, ale v parlamentu si to nedovolili. Teďka doba pokročila, už se budou vypínat i poslanci v parlamentu. V Americe zase banují prezidenta, teď už bývalého prezidenta. Jsou to titíž. Tatáž sorta lidí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
22. 01. 2021 v 19:18Off-line externi.poradce  (39/-/-)
A ti samí mi dávají mínuska. Styďte se. Nenávidíte pluralitu, různost, svobodu. Tedy nenávidíte to, za co lidi demonstrovali v roce 89.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
22. 01. 2021 v 19:33Off-line externi.poradce  (39/-/-)
A nejvíce otřesné je, jak o tom lživě a manipulativně informují média. Tady zrovna čtu:

"Nezařazený poslanec Lubomír Volný při jednání sněmovny napadl předsedajícího Tomáše Hanzela, který poslanci vypnul mikrofon, neboť nemluvil k věci. Není to poprvé, kdy se český politik snížil k hrubiánským způsobům. Je to už 15 let, kdy udělil tehdejší vicepremiér Miroslav Macek pohlavek Davidu Rathovi."
https://zpravy.aktualne.cz/…cc47ab5f122/?…

Ne, Volný nikoho nenapadl. Když mu vypnuli mikrofon dole, šel mluvit k mikrofonu nahoře. To je všechno. Ale proti přesile neměl šanci, takže ho stejně odstranili od toho mikrofonu nahoře.

Takže z toho vyplývá poučení, že by měl poslanec s sebou nosit nějakou přenosnou aparaturu nebo megafon. Pro případ, kdy se ho budou snažit přerušit. Je to šílené, kam jsme se dostali. Média a novináři lžou více než Rudé právo, přitom video je na internetu. Ano, díky internetu a youtube si můžu sám podívat na video a vidím to úplně jinak, než tzv. novináři lživě komentují.

Nejsem Volného fanoušek, nesouhlasím s tím, co říká ohledně covidu apod. Ale mikrofon bych mu nikdy nevypnul. To je zločin vypínat mikrofon! Obrovská neúcta ke svobodě slova. Nebezpečný precedens. Popření, poplivání demokracie. On byl zvolen lidmi a má právo vystoupit tak jako jakýkoli další poslanec. Potrestán by měl být ten, kdo mu vypnul mikrofon. To je svévole a zneužití funkce!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 01. 2021 v 19:39Off-line Richard33  (42/185/89)
Externi.poradce: K Volnému: "Měli s ním problémy i členové samotné SPD. Bývá k***izován, že šíří tzv. fake news."... prostě lže, žádný precenes ve vypnutí mikrofonu nevídím :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 01. 2021 v 19:41Off-line externi.poradce  (39/-/-)
Richard33 - tebe by měli ostřihnout od internetu. U vás ve vsi se povídá, že jsi problémový. To je stejná argumentace, jakou používáš ty.

Děláš problémy. Vypneme tě. A je to. Nová forma "demokracie". Brzy na tebe přijde řada.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 01. 2021 v 19:50Off-line externi.poradce  (39/-/-)
A můžeme se taky vrátit do doby, kdy byli problémoví nebo ti, co si příliš otevírali hubu, zavíráni do uranových dolů...

Taky na tebe může najet auto "omylem" na silnici....

Ne já to nechci... v parlamentu se má dodržovat akorát čas, ale nikdo nesmí posuzovat obsah projevu. Na to nemá nikdo právo. Mohli mu vypnout mikrofon, ale pouze v případě, že by překročil časový limit, na který má poslanec právo ze zákona.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 01. 2021 v 19:57Off-line Richard33  (42/185/89)
Externi.poradce: Nic nedopochopil, no nic :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 01. 2021 v 19:57Off-line externi.poradce  (39/-/-)
I kdyby hlásal, že tráva je modrá, slunce obíhá okolo země a slepice dávají mléko a krávy snášejí vejce, tak má právo to hlásat. A má právo kandidovat s takovým programem ve volbách. Je na voličích, koho pustí do parlamentu a koho ne. Pokud byl zvolen, nemůžou ho vypínat. To je demokracie. V demokracii se musím smířit, že budu poslouchat různé názory, často zcela protichůdné, nebo takové, z kterých mi budou vstávat hlasy na hlavě. Ale musím se s tím naučit žít. Opakem je totalita. Kdy úzká skupina lidí nebo jednotlivec rozhoduje o vytyčení jednotné ideologie a názorů.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 01. 2021 v 19:59On-line Artenkotorer  (33/180/84)
Bívalej spďák se rve se socanem? Hmm přihoďme ještě komunisty a piráta, klidně i ANOnystu a podejte mi popkorn.
22. 01. 2021 v 20:22Off-line externi.poradce  (39/-/-)
Nejvíce mě zklamala média. Zatímco v 90. letech byli novináři opravdu investigativní a díky práci novinářů a tlaku médií pak museli politici zastavit daňové podvody s naftou, kterou překupníci vydávali za LTO (lehký topný olej, na který se nemusela platit daň). Novináři jezdili za cisternami z naftou a sledovali, jak se zázračně díky razítku úředníka cisterny proměnily na LTO a pak putovaly k benzínkám jako nafta. Riskovali i svoje životy. Dělali práci odvážnou, záslužnou. Dneska novináři jen přetiskují nebo překládají zprávy, nic investigativního nesledují. Místo aby zjistili, proč se tomu socanovi Hanzelovi říká desítka a zda skutečně bral 10% provize z přiklepnutých zakázek, tak napadají Volného, že to řekl. Asi má pro to důvod, že to říká v parlamentu na kamery a mikrofony. Mě zajímá, jak poslanci, hejtmani a ministři ovlivňují státní zakázky a zda z toho mají provize. Nesmí být umlčován ten, kdo na to upozorňuje. A to ani kdyby sám měl máslo na hlavě. Ostatně často to je tak, že hospodářskou kriminalitu odhalí někdo z těch, co se toho sám účastní a pak má třebas u soudu výhodu, že spolupracoval při vyšetřování apod.
22. 01. 2021 v 20:41On-line BussterX  (100/130/150)
Před hodinouOn-line Richard33 (41/185/89) NOVÉ
BussterX: Tohodle tydýta chceš velebit? Vážně? Tak jo no :) Něco z minulosti...

xxx

klidek Ríšo, nevelebim ho já ale mistr MMA patrik kincl hodnotí jeho výkon za pultíkem poněkud jiným pohledem než tady ty hysterické výkřiky v poradně a mně se to líbí, je to osvěžující :D to jako fakt bereš hodnocení jeho výkonu po sportovní stránce jako akt velebení? je to spíš p***l, ne? BTW víš o tom, že český poslanec střílel ve vídni v parlamentu? no jo,škandál... ale bylo to před 120 lety nebo tak nějak :D poslanci sou hovada, se s tim smiř :D
22. 01. 2021 v 20:44On-line Artenkotorer  (33/180/84)
Externi.poradce: Jak tě mohly zklamat média? Ani nemají jinou možnost. Novináři mají méně peněz. Investigativní žurnalistika je drahá.
Proč mají méně peněz? Na to jsou dvě odpovědi. Ta jednoduchá je "Lidi nekupují noviny"
Ta složitá je: Pomocí inflace a nízké úrokové míry byla uměle zvíšena časová preference lidí (pokud je omezena možnost spořit, nevyplatí se finance plánovat na delší časové obdobý, dělat úspory. Naopak se vyplatí utratit i peníze které ještě ani nemáš - zadlužit se. Tento zvyk krátkodobého plánování se pak rozleje i do dalšího chování.). Ti tak plánují s kratším výhledem a upřednostňují okamžitý požitek nad dlouhodobím přínosem. To vede k tomu, že místo aby šáhly po novinách/placeném webu které se věnují investigativní novinařině (protože informace jsou sbírány z důvodu dlouhodobého užitku) šáhnou po fotkách kočiček na facebooku a k tomu si přečtou leda tak novinky, což je okamžité uspokojení.
22. 01. 2021 v 20:48Off-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Nějak mi uniká ta všude zmiňovaná bitka. Já tam viděl mačkání se na sebe s tahání za ruce. Média zase rádi vymýšlejí senzace tam, kde nejsou.

A že Blatný odešel? Co by tam taky jako měl dělat? Kdyby tam seděl dál a byl v záběru, tak by ta média zase vymyslela nějaký senzační titulek ve stylu: "Bitka okolo ministra Blatného" a rázem by se z vedlejší nevinné postavy stala postava hlavní. :-P
22. 01. 2021 v 20:53Off-line externi.poradce  (39/-/-)
Každopádně ten socan Hanzel dosáhl pravého než chtěl. Já jsem ho neznal a nevěděl jsem, že se mu říká desítka. Kdyby Volnému mikrofon nevypnul, tak se to ke mně nedonese. Vyšumí to a referovaly by o tom max krajské noviny, které nečtu. Takto se to ke mně doneslo. A nejsem sám, ke komu se to doneslo.

To je hlupák ten pan Desítka. Takového hlupáka udělali místopředsedou sněmovny?
22. 01. 2021 v 20:57On-line BussterX  (100/130/150)
Mno... a neříká se mu desítka proto, že má p**o ve ztopořeném stavu 10cm dlouhé? to by vysvětlovalo proč tak zběsile blbnul s tím mikrofounem :D
22. 01. 2021 v 20:59Off-line externi.poradce  (39/-/-)
Nebo je na desetileté holky (kluky). Nekrofilní pedofilové preferují vychlazenou desítku.
22. 01. 2021 v 21:01Off-line externi.poradce  (39/-/-)
Jinak kdybych byl poslanec, udělám to samé, kdyby mi vypnuli mikrofon. Taky bych šel k jinému mikrofonu. Kdyby mi vypnuli i tento druhý, třetí, atd, použil bych megafon. To měl mít nachystané. Poučení pro příště.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 01. 2021 v 21:02Off-line Sameth  (15/180/70)
Hoši klid. Dotaz byl jen o vašem názoru na úprch pana Blatného
22. 01. 2021 v 21:03Off-line externi.poradce  (39/-/-)
Pan Blatný prchá od doby, co se narodil. Však se na něj podívej.
22. 01. 2021 v 21:04On-line BussterX  (100/130/150)
Komu řikaš hoši embryo sotva vylíhlé :P
22. 01. 2021 v 22:45Off-line miloslav9  (28/171/60)
Veľmi vtipná rvačka :D. Úprimne som sa zabavil :D
23. 01. 2021 v 00:43Off-line M.Boy  (22/-/-)
Protože se bál že dostane za ty své velké uši
23. 01. 2021 v 11:01On-line Peta80  (40/187/-)
To video je celkem úsměvné. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload