Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Preferují pánové s velkým penisem naopak kluky s menším?

23. 01. 2021 v 14:42Off-line Anonym
Čau, je pravda, že ti kteří ho mají velkýho tak většinou preferují partnery s malým penisem. Je to pravda nebo ne?
23. 01. 2021 v 14:58On-line Richard33  (44/185/80)
Musme být stejní, aby jsme si rozuměli, ale i jiní, aby jsme se doplňovali :)
23. 01. 2021 v 15:14Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Podle penisu jsem si partnera nevybíral. Spíše podle obličeje, postavy, chování, charisma, atd. Ono taky když kluk přijel na schůzku a vystoupil z tramvaje, tak mi zpravidla p**o neukazoval... Ale u vás to může být jiné... Jiný kraj, jiný mrav....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2021 v 15:28Off-line klucinek  (33/176/75)
Podle hvizdu poznáš pizdu....
23. 01. 2021 v 16:07Off-line ellvin  (23/183/81)
Na tohle žádná statistika neexistuje, takže těžko říct, no :sD a už se přestaň ptát takhle d***lně xD
23. 01. 2021 v 16:44Off-line forbigcock  (38/174/70)
Asi jak kdo. Já patřím k těm, co by rádi někoho s velkým a sám mám spíš průměr. Většina kluků s velkým to neřešila jakého mám já. Spíš je zajímalo, jestli by mi to fakt nevadilo a jestli je "zvládnu".
Ale na pár takových vybíravých jsem narazil a většinou to byly takové namyšlené osobnosti, že bych o ně možná stejně nestál. Takže ano, existuje to, ale je to spíš menšina.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2021 v 16:57Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Asi záleží, co hledáš. Když ti jde jen o sex a jsi pasiv a máš díru roztáhnutou dildy a robertky XXL, tak tomu rozumím, co hledáš. Ale kdo hledá vztah a anální sex nedělá vůbec nebo jen sporad**ky, tak tam hrají roli úplně jiné hodnoty. Tohle pak působí směšně. Jo, působí to směšně rozebírat žížalky a choboty. Ještě mě napadá, jestli to nějak nesouvisí s IQ a vzhledem. Všiml jsem si totiž, že fotky p**a na profilech vystavují ti, co jsou škaredí nebo hloupí. Když je chlap škaredý, tak pak jako náhradu posílá fotky penisu. Jako by se za ten penis schovával. Jo a ještě jsem si všiml, že škaredí se fotí ve velkém autě v tmavých brýlích. Prostě udělají všechno pro to, aby je nešlo vidět a aby spíše prezentovali auto nebo něco jiného. Kdyby to šlo, tak chodí i po ulici s krabicí na hlavě :-) A nejenom gayové tohle dělají. Škaredí heteráci zase posílají svoje penisy ženám jako nevyžádanou poštu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 01. 2021 v 17:05Off-line klucinek  (33/176/75)
Ti hezcí jsou zase ze zásady seběvodomí arogantní kokůtci, nu což.... zůstanu u škaredých.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload