Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fitness kulturistika a současně vegetarián, co jíst?

27. 01. 2021 v 21:01Off-line Anonym
Čau kluci je tady někdo, kdo dělá fitness nebo kulturistiku, kalisteniku anebo sportuje, a přitom je čistý vegetarián?
Jde to vůbec dohromady?
Pokud ano, co jíte? Je to docela problém. Slyšel jsem, že třeba sojové výrobky(tofu tempeh) jsou pro sportovce zcela nevhodné, protože spouští tvorbu estrogenu místo testosteronu, který je potřeba pro tvorbu svalů.
27. 01. 2021 v 21:16Off-line Anonym
No já suplementy nekupuju vůbec. A maso bych rád úplně vynechal, ale nevím jak to nahradit, aby nedošlo ke ztrátě svalů.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 01. 2021 v 23:06Off-line Mann92  (30/130/150)
Veganství je trochu ošemetné, ale vegetariánství je úplně v pohodě. Vynecháš akorát maso, které sice je dobrým zdrojem bílkovin a lze ho bez snížení vstrebatelnosti konzumovat i ve vyšší míře, ale nahradíš ho snadno mléčnými výrobky a vejci.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2021 v 01:58Off-line marc94  (29/175/70)
S vegetarianstvom by problem byt nemal, masove vyrobky vies v pohode nahradit inymi potravinami bohatymi na bielkoviny. Plus si mozes doplnit bielkoviny napriklad srvatkovym proteinom. Trochu googli a uvidis aky jedalnicek maju ini veg. sportovci. Moj trener si napriklad daval mesiac-dva pauzu od masa a masovych vyrobkov a na svalovej hmote nestratil nic.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2021 v 16:16Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Co si vzpomínám, tak máš dvě možnosti. Strávit hodiny až dny hledáním všech aminokyselin které potřebuješ, až nakonec skončíš u toho že budeš žrát kreatin vyrobenej z nějaký tuším že řasy, protože jinak se nevyskytuje mám pocit a i když tvé tělo ho vyrobit umí pro kulturisty poptávka těla převýší nabídku a potřebuješ externí zdroj...

Nebo si dáš steak, kde máš vše potřebné v úhledném balení.

Víc voleb nemáš.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload