Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nemám erekci, když se mi on/ona nelíbí

28. 01. 2021 v 09:56Off-line Anonym
Už se mi stalo vícekrát, že se mě někdo snažil "rozdělat", kdo mě fyzicky nepřitahoval. Třeba maséři. Zkoušeli to na mě. Mohli stimulovat jakákoli místa. S nulovým výsledkem. Totéž jeden kámoš, který se vsadil, že to půjde. Nešlo to. Nechtějí mi věřit. Asi si myslí, že všem to funguje na povel. Jenže já to mám spojeno s vizuálními podněty a s čichem a sluchem, atd. Ten druhý mi musí vonět, musí se mi líbit vzhledově a musí to být sympoš. A musíme si rozumět při pokecu. Teprve pak to u mě funguje. Taky to na mě zkoušely některé ženy a taky s nulovým výsledkem. Až se musím smát, kolik lidí to na mě zkoušelo a nic. Ale jako impotentní si nepřipadám, jelikož když se mi někdo hodně líbí a rozumím si s ním, tak nemám sebemenší problém. Ale je těžké vysvětlit, že mi to funguje jen s někým. Ti lidi se se mnou hádají a tvrdí, že je problém na mé straně a že prý normální chlap funguje vždycky a s každým. Tak nevím...
28. 01. 2021 v 10:32Off-line Maykeee  (20/175/70)
Podle mě to je normální. Nevidím v tom provenience, pokud se ti někdo nelíbí, tak tě zkrátka ani nevzruší.
28. 01. 2021 v 11:16Off-line Anonym
Sameth - ty jsi právě ten případ, o kterém píšu v příspěvku. Věříš si, že bys mi ho postavil a já jsem si jist, že bys to nezvládl, protože nejsi můj typ, nejsi pro mě atraktivní. A na můj dotaz odpověděl Maykeee. Zajímalo mě, zda to má někdo taky tak. Vidím, že nejsem sám.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 01. 2021 v 14:05Off-line igni  (36/192/130)
To je skoro jak ta legenda z anglie, o meci v kameni. Taky ho mohl vytahnout jen ten spravny :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2021 v 16:15Off-line klucinek  (33/176/75)
Že ti ho nepostaví ženská? Blbost, pár šustících Emiček Destinových a fláknul by ti vo pupek ani bys nevěděl jak.....A co pak tatíček Masaryk.. ten už navodil erekcí....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2021 v 19:27Off-line colombo  (103/192/90)
Ano, erekce u mnohých mladých stoupá s nominální hodnotou bankovky :-)
Přímá úměra.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 01. 2021 v 12:38Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Stále tu niekto omiela mladých čo idú za prachy. Ja som poznal mladých čo by so starším alebo podstatne starším nešli ani za boha.
29. 01. 2021 v 13:51Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Že člověka nevzruší, kdo se mu nelíbí, je asi logický fakt, nevidím anonyme důvod se nad tím pozastavovat a rozebírat to.

A ty řeči o financích jsou k tomu zbytečné.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload