Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pořád miluji mého nejlepšího kamaráda

30. 01. 2021 v 17:45Off-line Anonym
Dobrý den... Nedávno asi před 2 týdny mi můj nejlepší kamarád řekl jestli spolu nebudeme chodit... Jelikož mi řekl že je 100% gay tak jsem mu řekl že sním budu... Všechno šlo vpohodě... Ve čtvrtek jsme to chtěli už říct dvou naším kámoškám a následně rodičům... Jenže když jsem přišel domů tak jsem od něho dostal zprávu že se mi omlouvá ale že ho začali přitahovat holky. Všichni v jeho okolí si ale myslí že tomu tak není a zároveň mu do hlavy nikdo nevidí... Myslíte si že mám u něho ještě šanci a mám se pokoušet vůbec nějak zachránit?... Psal jsem mu že jo pořád miluji asi včera ráno... Ale on že pro něho to taky nebylo lehké, ale že je prostě na holky.
30. 01. 2021 v 17:56Off-line ellvin  (23/183/81)
Tak je k***t?! O vašem rozchodu tě informuje přes SMS a né osobně?? Tohle se prostě nedělá -_- nějaký čas jste byly spolu, tak bylo od něj sprosté, že ti něco takového neřekl z očí do očí. Být na tvém místě, tak se na něj vykašlu. Jednak kvůli tomuhle a jednak proto, že vztah s bisexuálem nemá budoucnost.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 01. 2021 v 17:57Off-line Anonym
Děkuji za odpověď... Docela hodně mi to pomohlo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 01. 2021 v 18:13Off-line Anonym
Ellvin: jenže problém je že já ho pořád miluji a nedokážu se ty zamilovanosti zbavit... I moje kamarádka co to potom zjistila řekla že by jsme se k sobe hodili.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 01. 2021 v 18:16Off-line Anonym
Ikdyz je pravda že jsem nepochopil proč mi to neřekl když jsem byly sami ten den co jsme to měli říct těm kámoškám... To jsem ho byl ještě doprovodit a ještě jsem si dávali pusu a potom jak jsme došel domů tak mi to napsal tak v tom máš zase pravdu že proč mi to neřekl do očí... Ale zase se třeba bál to říct.
30. 01. 2021 v 18:17Off-line ellvin  (23/183/81)
KarateKide, to, že dám úplně každému, kdo si napíše, to jsem nikdy neřekl/nenapsal ani já, takže nekecej. To, že vztah s osobou, která si není 100 procentně jista svoji sexuální orientací není urážení té skupiny osob, ale pouhé konstatování faktu. A netahej sem rok a něco starou záležitost, buď tak hodný. Nevím, o co přesně ti jde, ale hádám, že musíš být pořádný k***t.
30. 01. 2021 v 18:34Off-line ellvin  (23/183/81)
Tak na tohle opravdu nemám co říct :sD to, že se nabízím, jako nějaká šlapka na pouti za hrst písku, to jsem o sobě vážně nevěděl. To, že vyhledávám sex za peníze (pro mě), to je pro mě celkem překvapující zjištění :sD jen by mě zajímalo, proč sakra chodím do práce, když si ty peníze mohu za pár minut vyšlapat? :sD Doufám, že mi i na tohle odpovíš, rád se o sobě dozvím něco nového :sD jo a předpokládám, že máš screeny všech mých inzerátů za poslední měsíce, ve kterých se nabízím "za hrst písku." :sD Pokud nemáš, což hádám, že máš, když jsi čekal na nejvhodnější příležitost, kdy mi tohle napíšeš, tak čekám, že nějaký ten důkaz hodíš do ringu :sD V opačném případě bych ti radil držet hubu a krok. Jo a co se vztahů, kdy jeden byl bisexuál týče, tak né jeden takový skončil tak, že ta bisexuální polovička pozdě zjistila, že je na opačné pohlaví, než je její/jeho protějšek. To, že u tebe to nějakým zázračným způsobem vyšlo, to je možné. NENAPSAL jsem, že BISEXUÁL NEMŮŽE MÍT VZTAH PRÁVĚ KVŮLI TOMU, ŽE SI NENÍ JISTÝ SVOJÍ ORIENTACÍ.
31. 01. 2021 v 10:30Off-line vasek698  (25/-/-)
Nepsat, jdi k němu a ať ti to pěkně řekne.
31. 01. 2021 v 10:46On-line Richard33  (44/185/80)
Kluci ho přitahují dál, ale ty už ne.
31. 01. 2021 v 11:01Off-line Juno  (68/175/75)
Měl by jsi s ním kamarádit dál a počkat až na to přijde sám že s klukem je to lepší. Kdo to zkusil s klukem jednou, nikdy nepřestane. A je mnoho kluků kteří nedokáží říct pravdu do očí a tak raději volí písemnou formu. Zkus se s ním sejít a pokecat a pak uvidíš co dál. A neházej flintu do žita.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload