Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obřízka

30. 01. 2021 v 21:30Off-line Anonym
Ahoj, mám takový problém že mi nejde vůbec stáhnout předkožka, je mi 17 let. Nijak to neřeším protože s tím nemám žádný problém, ani při masturbaci.
Chtěl bych to ale nějak začít řešit pro pohodlnost a taky to není úplně krásný že, jenže pro mě není úplně lehký to říct v nemocnici a tak jsem se chtěl zeptat jestli máte někdo zkušenosti, popřípadě jestli vám pomohlo něco doma, na obřízku úplně jít nechci a pokud existuje nějaká "přírodní" cesta byl bych rád.
30. 01. 2021 v 22:45Off-line sms_y  (28/180/65)
Ahoj, mám s tím bohaté zkušenosti, ale nakonec jsem stejně zvolil obřízku. Klidně napiš
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 01. 2021 v 22:59Off-line Peta80  (43/187/-)
Treskoni, proč chodit pro příklady až do Afriky, tunely do uší zná/viděl pomalu snad každý.

Anonyme, toto téma se tu řešilo snad 100x, stačí prohledat poradnu:
https://www.nakluky.cz/poradna/hledat/?…
30. 01. 2021 v 23:29Off-line Samuel888  (23/180/72)
Mal som rovnaký problém, dlho som sa odhodlaval ist na obriezku ale nakoniec ma kamarát ktorý ju ma tiež do toho dotlačil pretože videl ze to mam tak zle ze by som nebol schopny mať ani aktivny sex. Dokonca aj ked ma niekto fajčil tak to dost bolelo. A tak som šiel na obriezku a uz je to v poriadku. Odporučam ist na obriezku cez prazdniny v lete kedy si mozes dovolit zostat dlhsie doma lebo celkom pomali sa to lieči. Sice je to u kazdeho individualne. Ja som sa liecil tak 4 týždne pričom som nemohol chodit na brigadu kde som vtedy robil. Citlivost zaluda bude este aj dlho potom pretrvavat ale pomalicky sa to bude zlepšovať. Ja uz mam od obriezky pol roka a uz je vsetko v pohode. Ak mas takyto problem tak myslim si ze je to najlepsie a mozno aj jedine riesenie. To uz posudi doktor. A pripominam ze to liecenie je u kazdeho individualne. Ja som si nemohol honit mesiac a pol ale poznam ludi co si zacali honit tyzden po operacii, takze tak.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
31. 01. 2021 v 06:32Off-line telco19  (39/182/-)
Doporučuji obřízku, mě to trápilo dost dlouho, nic nezabíralo, ale teďka je to super. Hojení cca 3-4 týdny úplně bez problémů. Byl jsem v Brně u souk. chirurga, tak, aby to vypadalo dobře, a udělal jsem nejlepší věc:)
31. 01. 2021 v 09:52Off-line 1H1  (74/-/-)
Obřízka je nevratná záležitost!!! Takže to ber v úvahu až jako krajní možnost. Penis bez předkožky bych nikdy nechtěl, měl jsem v pubertě podobné problémy a určitě jich má a bude mít i spousta kluků, dostal jsi zde dost rad, tak si z nich něco rozumného vezmi a na obřízku rychle zapomeň.
31. 01. 2021 v 11:18Off-line Juno  (68/175/75)
Musíš jí přetahovat deně a pomalu, každý den o kousek níž a třeba k tomu ještě honit jenom do bolesti. Kůžička se bude pomalu uvolňovat až dosáhneš kýženého výsledku a pujde stáhnout úplně dolů. Hlavně pomalu a nespěchat s tím. Také bych si obřízku nikdy nenechal udělat. Žalud po tom pomalu ztrácí citlivost.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 01. 2021 v 11:32Off-line tom110  (30/180/70)
Ahoj měl jsem to samé, klidně mi napiš, můžeme to probrat...
31. 01. 2021 v 23:55Off-line januar1  (38/185/79)
Chod k urologovi a ten ty poradi co je najlepsie. Su aj masticky na to. Zalezi v akom stave to mas.
01. 02. 2021 v 00:36Off-line iglw  (48/172/77)
Pokud nemáš fimozu,myslím infekci na žaludu,udržuješ čistotu,tak doporučuji místo obřízky jít opravdu k odborníkovi a nechat si jen trochu naříznout branku,spodek žaludu tak,abys mohl předkožku stahovat za žalud penisu.Nevím,zda-li se to dnes dělá,ale zkus to.Je to lepší,než denně stahovat předkožku po kousíčkách a trpět,možná si i krémovat žalud s předkožkou.Vše má svůj význam.Obřízka dle mého názoru,laického,je krajní,nezvratná úprava penisu.Mám svého,co má obřízku a nemá problém,akorát žaluda má vždy v létě úpně černého od sluníčka,i ocas,koule taky a i déle mu trvá,než vyteče,prostě minus pro něj,plus pro mne!Z estetického hlediska je žalud i bez předkožky hezký a sexy.Záleží jen na Tobě,co uděláš.V 17 není pozdě.
21. 02. 2021 v 19:34On-line svk1987  (36/168/58)
Já mám obřízku a je lepší
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 02. 2021 v 22:34Off-line Frederic  (27/178/70)
V žádném případě nechoď na obřízku, to je úplně nejhorší, co můžeš udělat!! a nenech si tohle zmrzačení od nikoho radit. ani od doktorů. zapátrej trošku na netu, je tam toho velká spousta na tohle téma. pro i proti.
zkus tohle: mast pinďa :-) https://www.benu.cz/…vazeline-50g jsou na to přímo oslavný recenze ;-)
21. 02. 2021 v 22:44Off-line dreey  (26/169/65)
Půjde o fimozu, tedy zúženou předkožku. Záleží jak moc a v jakém místě dochází ke zúžení - je na místě návštěva urologa. Lze řešit "procvičovaním" v teplé vodě v kombinaci s kortikoidovými mastmi - obvykle, jde ale jen o dočasné řešení protože v místě dojde k mechanickým poškozením a různým vazovitým spojům a nesprávným zahojením a dojde k postupnému návratu do původního stavu. Většinou je třeba řešit chirurgicky - někdy stačí předkožku v místě naříznout, nebo lze provézt jen částečnou obřízku.
Doporučuji ovšem řešit co nejdříve, v čím nižším věku je obřízka provedena, tím hezčí a rychlejší je zahojení linie řezu a samotných stehů.
Není se třeba extra ničeho obávat, zákrok se provádí v anestezii. Pokud máš podobné zdravotní potíže, není nad čím váhat.
22. 02. 2021 v 02:28Off-line Peta80  (43/187/-)
Tak jsem kouknul na tu Pinďa mast od Frederica a rozesmálo mě složení:

"Složení
Výrobek obsahuje rostlinný olej, včelí vosk, len setý, tymián obecný, třezalku tečkovanou, měsíček lékařský, třísloviny, pektin, flavonoidy, sacharóza, sliz."
Zdroj: https://www.benu.cz/…vazeline-50g

SLIZ??? :D :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload