Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

NaKluky.cz - Návrhy?!

01. 02. 2021 v 10:22Off-line Anonym
Ahoj,

rád bych se zeptal, jestli Vás taky štve, že i když člověk není chvíli u PC, nebo nechatuje, tak tu další 3h a více svítí online? Nebo když si nechá otevřená konverzace ihned se to generuje jako přečteno? A popravdě, co mě mrzí nejvíce, že jsou tu profily 3-6 let neaktivní po posledním přihlášení. Najdu rozumný profil s kterým mým něco společného a profil naposled přihlášen 11.03.2012 apod. Nebylo by lepší třeba požádat ADMIN team, že by provedlo čistku třeba rok a více profilů bez přihlášení? Nejdřív varovná e-mail a pak po 14 dnech třeba smazání? Jaký na to máte názor?
01. 02. 2021 v 10:30Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Není důvod psát to jako anonym... Velký admin te vidí...
01. 02. 2021 v 10:39Off-line Anonym
Já nemám problém to napsat přímo Adminovi, za nick se nestydím. I když, když vidím ty překlepy, tak se omlouvám, píšu rychle. To mi jde spíše o mé soukromí před veřejností. Ale chtěl jsem vědět, jestli to též taky štve.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 02. 2021 v 10:39Off-line Tarferi  (30/-/-)
Je to frustrující, že ostatní informatici odtud odešli už před lety. Pokud chceš pomoc s hledáním, tak mi klidně napiš :).
01. 02. 2021 v 14:12Off-line Peta80  (43/187/-)
Proč hned smazání? Stačí do vyhledávání přidat políčko "Naposledy přihlášen v posledních X měsících", přednastavit ho třeba na 2 měsíce, ale jinak to X nechat editovatelné, aby si to každý mohl nastavit, jak uzná za vhodné. Mohlo by to být i přimo v nastavení profilu, s platností všude, aby se třeba i v zápatí (a všude jinde) ten filtr automaticky aplikoval.
01. 02. 2021 v 14:20Off-line Peta80  (43/187/-)
Jinak mně by se třeba líbila možnost změnit hodnocení příspěvku v poradně, už se mi několikrát stalo, že jsem někomu něco naklikl omylem, když jsem scrolloval na dotykáči na mobilu. Plus by bodlo vidět, kdo jak co hodnotil.

U zpráv je problém na mobilu, že kvůli té reklamě v levém dolním rohu vůbec není vidět seznam uživatelů, se kterými si člověk psal (není možné přepínat mezi uživateli přímo ve zprávách).
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload