Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

NaKluky.cz - Návrhy?!

01. 02. 2021 v 10:22Off-line Anonym
Ahoj,

rád bych se zeptal, jestli Vás taky štve, že i když člověk není chvíli u PC, nebo nechatuje, tak tu další 3h a více svítí online? Nebo když si nechá otevřená konverzace ihned se to generuje jako přečteno? A popravdě, co mě mrzí nejvíce, že jsou tu profily 3-6 let neaktivní po posledním přihlášení. Najdu rozumný profil s kterým mým něco společného a profil naposled přihlášen 11.03.2012 apod. Nebylo by lepší třeba požádat ADMIN team, že by provedlo čistku třeba rok a více profilů bez přihlášení? Nejdřív varovná e-mail a pak po 14 dnech třeba smazání? Jaký na to máte názor?
01. 02. 2021 v 10:30Off-line Lukrecius.01  (49/172/82)
Není důvod psát to jako anonym... Velký admin te vidí...
01. 02. 2021 v 10:39Off-line Anonym
Já nemám problém to napsat přímo Adminovi, za nick se nestydím. I když, když vidím ty překlepy, tak se omlouvám, píšu rychle. To mi jde spíše o mé soukromí před veřejností. Ale chtěl jsem vědět, jestli to též taky štve.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 02. 2021 v 10:39On-line Tarferi  (27/191/72)
Je to frustrující, že ostatní informatici odtud odešli už před lety. Pokud chceš pomoc s hledáním, tak mi klidně napiš :).
01. 02. 2021 v 14:12On-line Peta80  (40/187/-)
Proč hned smazání? Stačí do vyhledávání přidat políčko "Naposledy přihlášen v posledních X měsících", přednastavit ho třeba na 2 měsíce, ale jinak to X nechat editovatelné, aby si to každý mohl nastavit, jak uzná za vhodné. Mohlo by to být i přimo v nastavení profilu, s platností všude, aby se třeba i v zápatí (a všude jinde) ten filtr automaticky aplikoval.
01. 02. 2021 v 14:20On-line Peta80  (40/187/-)
Jinak mně by se třeba líbila možnost změnit hodnocení příspěvku v poradně, už se mi několikrát stalo, že jsem někomu něco naklikl omylem, když jsem scrolloval na dotykáči na mobilu. Plus by bodlo vidět, kdo jak co hodnotil.

U zpráv je problém na mobilu, že kvůli té reklamě v levém dolním rohu vůbec není vidět seznam uživatelů, se kterými si člověk psal (není možné přepínat mezi uživateli přímo ve zprávách).
01. 02. 2021 v 19:02Off-line treska_v_majoneze  (44/-/-)
Pan teply kolega Tarferi, ty to tu vies tak pekne statisticky spionazne presvietit, co keby si prebehol profily podla datumu posledneho prihlasenia? Mna by fakt zaujimalo, kolko je tu tak aktivnych profilov. Z tych 81k tu bude urcite viac nez polovica aspon rok neprihlasenych. Mozno aj tri stvrtiny. Mnozstvo profilov je tu len z dovodu, ze zmazat profil vyzaduje trapne sa doprosovat adminom a kopec ludi netusi, ze sa to da aspon takto :))
01. 02. 2021 v 20:13Off-line treska_v_majoneze  (44/-/-)
Dakujem neznamemu darcovi... :)) Tak ak moj prvy zivotny pokus o pracu s databazami dopadol uspesne, tak z tych sucasnych registrovanych 81000 profilov sa prihlasilo:

za posledny mesiac cca 12,5%
za posledne tri mesiace cca 17,2%
za posledny rok cca 27,6%

a to ani nedokazem odhadnut, kolko je tych profilov fejkovych, to snad moze byt aj polovica, kedze niektori ludia su tu trojmo, stvormo...desatormo. Muhahaaa, smejem sa hlasno :))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload