Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

5% hranice u koalic pro volby 2021

03. 02. 2021 v 19:24Off-line Anonym
Ústavní soud dnes zrušil podmínku 5% násobků pro koalice, protože je to diskriminační a totalitní praktika. Tak mě napadá, založit nějakou GAY stranu, tam jsou jistý 4% a to procento už se dá sehnat v nějaké koalicí. Tím by se otevřela cesta ke schválení manželství pro stejnopohlavní páry.
Babiš sice všude vykládá jak je GAY-FRIENDLY, dokonce snad byl i na nějaké takové svatbě, kam pozval taky novináře. Ale prý si před obřadem na WC strčil prst do krku, aby vyprázdnil obsah žaludku a nepoblil se z toho obřadu. Ale možná si tam strkal dildo.
Prostě na Babiše není spolehnutí, ten jenom slibuje a slibuje. Tak by to chtělo tomu trochu pomoct.
03. 02. 2021 v 19:30Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Řekl bych, že tvá logika, která vyplývá z toho, že všichni čtyřprocentní budou automaticky volit stranu pro čtyřprocentní, je jaksi mylná. :-P
03. 02. 2021 v 19:48Off-line shiroReloded  (30/178/85)
1. "5ti %" je gramaticky špatně, správně je "5%" (číslovky se skloňují i když jsou psané číslem).

2. Vycházíš ze zcela mylného předpokladu, že schválení rovných plnohodnotných sňatků je hlavní politickou prio***ou všech gayů.

3: Vycházíš ze zastaralého a dnes již překonaného výzkumu, který tvrdí, že v populaci jsou 4 % gayů.

4. Argumentuješ nepodloženými drby o zvracejícím Babišovi na svatbě.
EDIT: chyby opraveny.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2021 v 19:56Off-line igy  (38/173/81)
1. Opravuješ gramatiku a přitom napíšeš "milného"?

2. Komentuji jen, aby mi chodilo upozornění na komentáře.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2021 v 20:09Off-line Anonym
Kdyby napsal jenom MILNÉHO, ale on si to po sobě ani nepřečte, protože slovo ZVRACEJCÍM je prostě do očí bijící.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2021 v 20:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Zas nějakej gay aktivista ne? :D bije se za stejnopohlavní manželství a vymýšlí politické partaje pro gaye, ale ani v buznaporadně nedokáže založit téma aspoň pod svým nikem :D btw anonym asi nechápe, že gay nepůjde do nějaké gaystrany jen proto, že ta strana bude chtít stejnopohlavní manželství, ale že třeba bude chtít volit komunisty nebo ANO protože i gay může mít politický názor jiný než "gayaktivistický" :D
03. 02. 2021 v 20:39Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Jak už psali ostatní, tak gayové nejsou stejnorodá skupina. Já jsem třebas silně proti adopcím tzv. gayi, protože zatím kdo měl o to zájem, tak to byli buď silně feminní gayové nebo spíše pedo než gay. A tohle podporovat by bylo proti mému přesvědčení. Děcka nejsou hračky, s kterými si pedobuzi budou hrát svoje hry. Až natrefím na normálního maskulinního gaye, který toto podporuje, tak změním názor. Nebráním se prozření, ale zatím to vidím takto. A s tzv. manželstvím gayů je to to samé. Já svému příteli říkám přítel, partner, parťák. Ale manžel mu nikdy říkat nebudu. K tomu mě nikdo nedonutí. Podle mě když si dva chlapi hrají na mamku a taťku nebo manželství, tak sebe degradují. Když chlap říká jinému chlapovi, že to je jeho manžel nebo manželka, tak mně to přijde směšné. Jsem pro to, nechat registrované partnerství a srovnat ekonomická práva. Jinak nic.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 02. 2021 v 20:47Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Externi.poradce: "normálního maskulinního gaye" to je snad ta nejhomofobnější fráze, kterou může gay vůbec použít.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2021 v 20:52Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Homo vztahy byly už v pravěku. Je to i u šimpanzů. Ale ne kvůli tomu, aby si dva samci spolu hráli na mamky. Je to kvůli vazbám posilujícím tlupu. Tak to původně vzniklo. Tlupa, kde se samci mají rádi, má evoluční výhodu a přenáší se to i epigeneticky. Tzn. zkušeností. A v Antice byly homo vojenské družiny a byly úspěšnější v boji než hetero, páč byli ochotni do toho dát více úsilí, když se bili nejen za sebe, ale i za svého partnera. Vůbec to původně nemělo nic společného s tou parodií mamky taťky, to je novodobý výmysl.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 02. 2021 v 21:03Off-line externi.poradce  (42/-/-)
ShiroReloded (27/178/85)
"normálního maskulinního gaye" to je snad ta nejhomofobnější fráze, kterou může gay vůbec použít.

Není to fráze. Je to moje zkušenost. Právě proto, že jsem se hodně scházel s gayi, tak vím, že převládají nerozeznatelní, nefeminní, normální. Jenže nejsou v médiích vidět. Do médií se cpou spíše ti vykřičení, extravagantní. A úplně to samé je s manželstvím a adopcí. To je věc aktivistů, novinářů apod. V zemích, kde je umožněna adopce, má o toto zájem jen pár desítek lidí. To samé by bylo u nás.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 02. 2021 v 21:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Nerozeznatelní, nefeminní, normální gayové = utajení gayové, ne? :D
03. 02. 2021 v 21:37Off-line Chudik  (102/-/-)
BussterX - Zženštilost spojená s homosexualitou je stereotyp. Jsou zde 2 varianty proč se gay chová zženštile:
1. Společensky se to od něj očekává a on na sebe vezme tuto roli zženštilého muže. Toto je ale na úrovni podvědomí, takže si jedinec může myslet, že se pro to sám rozhodl a že se mu to líbí.
2. Určité % mužů je zženštilých, jen to většina z nich skrývá. Pouze gayové v rámci "sebesmíření" se smíří i s touto ženskou stránkou.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2021 v 21:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Určitě by se těch variant dalo ještě pár vymyslet, ne? :D třeba tohle - gay týpek nebo možná aji hetero nebo bi kluk se chová zženštile jako náctiletý z generačního vzdoru, aby byl jinej než se od něj očekává, aby nasral fotra nebo konzervativní okolí... atd... ale neni to fuk? mě dycky baví, jak si někteří tzv. "normální" gayové stěžují, že jim ti tzv. "zženstilí" kazí image, obraz v očích "většinové" společnosti... :D a přitom právě většinou ti tzv. normální gayové jsou utajení... :D
03. 02. 2021 v 21:52Off-line externi.poradce  (42/-/-)
BussterX (100/130/150) NOVÉ
Nerozeznatelní, nefeminní, normální gayové = utajení gayové, ne? :D

Neřekl bych, že by byli utajení. Jsou normálně vypadající a normálně se chovající a v žádném utajení nejsou, například vysílají na youtube.
https://www.youtube.com/…zgS_bzxfz5_g
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2021 v 21:56Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Přitom právě většinou ti tzv. normální gayové jsou utajení... :D BussterX (100/130/150)

Tak to já mám jinou zkušenost. Ti normální nežili v utajení, jejich rodiny to o nich věděly. I nejbližší kamarádi. Ale tím, že to na nich nebylo poznat, tak to neříkali každému na potkání. V utajení žijí spíše ženáči, kteří se báli, aby se to nedozvěděla jejich manželka.

Mezi úplným utajením a úplným vyřváváním orientace existuje i zlatá střední cesta, kdy to člověk řekne své rodině a nejbližším, ale jinak to na potkání každému neříká. Proč taky... co je cizím lidem do toho?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2021 v 21:56Off-line Chudik  (102/-/-)
BussterX - "a přitom právě většinou ti tzv. normální gayové jsou utajení" u určité části to určitě tak bude, ale u veliké části gayů bys nepoznal, že jsou gayové, dokud by ti to sami neřekli.
03. 02. 2021 v 21:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Exteráku, nechci se rouhat, ale upe mě napadla kacířská myšlenka, že "normálně" vypadajících a se chovajících gayů (normálně - rozuměj nezženštile) kteří tvoří veřejně na youtube bude přece jen z podstaty věci o nějaké promile méně než "normálních" gayů v utajení :D
03. 02. 2021 v 21:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Před minutouOn-line Chudik (20/-/-)
BussterX - "a přitom právě většinou ti tzv. normální gayové jsou utajení" u určité části to určitě tak bude, ale u veliké části gayů bys nepoznal, že jsou gayové, dokud by ti to sami neřekli.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím

xxx

wtf? :D ta věta se tváří že něco sděluje, ale furt nevim co :D
04. 02. 2021 v 10:56Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Nejlepší způsob, jak společnosti ukázat že homosexuálové jsou stejní jako ostatní, je zakládat si strany, hnutí, sdružení a jiné kraviny, že jo.. už si najděte nějaký ostrov a odstěhujte se tam, když je vám za těžko spolupracovat s "normálnimi" (ostatními) lidmi
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 02. 2021 v 12:11Off-line externi.poradce  (42/-/-)
FreudToldYou - Nezlob se, ale mám jiný názor. Gayové nejsou stejní jako heteráci. Heteráci hledají dualismus muž versus žena, zástrčka versus zásuvka, predátor versus kořist. Ostatně k tomu si vymysleli i náboženství, kde ženám určili podřadnou roli. O tohle gayové neusilují. Gay hledá spíše reciprocitu než dualismus. Gay hledá sobě rovného, parťáka. Heterák hledá naopak dualistický protiklad - ženu. Takže lišíme se. Nejsme stejní jako heteráci. Já neříkám, co je lepší nebo horší, zda máš hledat dualistický protiklad nebo parťáka. To už je každého věc. Ale stejní nejsme, na tom trvám. A právě když budeme napodobovat hetero vztahy, tak budeme za hlupáky. Stejně jako jsou za hlupáky ti hetero, kdy třeba žena si hraje na muže a chce se ve všem vyrovnat svému manželovi a dělat všechno jako on a on zase všechno jako ona. Což fyziologicky nejde. Muž a žena se podstatně liší biologicky i mentálně. Hetero vztah bude vždycky o dualismu, i v přírodě je dualismus. Samičky zvířat mají jinou úlohu a schopnosti než samci zvířat.

No a k té další čísti tvého příspěvku "gay ostrov" by byl fajn :-) Ne napořád, ale třebas na výlety. Takový snad už existuje. Ibiza. Jinak existují v San Franciscu gay čtvrtě. A pak ve velkých městech gay kluby. Vidím to jako pozitivní věc. Už v Antice byly homo vojenské oddíly. Nejde o to vydělovat se, nespolupracovat s majo***ou, ale být mezi svými. Zažít pocit, že jsi někde doma, kde tě nikdo nebere jako divného nebo menšinového.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 02. 2021 v 13:22Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Nějak nemyslím že ta koalice by pro mě byla volitelná. Tuším že by byla silně levicová s nahlavu padlím ekonomickým programem...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 02. 2021 v 14:17Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Externí poradce, nezlobím, tyhle paušalizujcí názory jdou stejně mimo mne.
04. 02. 2021 v 15:06Off-line kloudik  (38/182/80)
Osobně mám pocit, že prio***y pro prospe***u státu jako celku by měly být trochu jiný než teploušský pištění o homomanželství když na se naše názory různí kus od kusu takže jednota na nule. Mě se to líbí tak jak to je. Možu si žít jak a s kým chcu a celkově mě v životě nic neomezuje ale klidně si takovou stranu založte, jen počítejte s tím, že budete všem pro smích :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload