Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Může psychický nátlak ovlivnit myšlení a tak i pohled na orientaci?

06. 02. 2021 v 18:40Off-line Anonym
Může psychický nátlak ovlivnit myšlení a tak i pohled na orientaci?
Třebaže člověk neví jak kdy co ho přitahuje a někdy si je jistý a druhý den to je třeba jinak
06. 02. 2021 v 18:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Já jsem měl tento tejden otcovský pohovor se synkem kolegy, nelíbí se mu žádná holka ve třídě tak se mně vyptával jak jsem a kdy jsem přišel na to že su buzna... :D tak sem mu řek, že jestli má ve třídě hnusný holky co se mu nelíbí tak to ještě neznamená že se mu nebudou líbit nějaký jiný holky za rok v devítce a ať nikam nespěcha že mu nic neuteče :D lidi prostě začnou někdy o sobě moc přemejšlet, hlavně když teprv začnou nějakou sexualitu objevovat... návod: moc nepřemejšlet a jít za tím kam tě srdce (ocas) táhne... a dát tomu čas...
06. 02. 2021 v 20:23Off-line iglw  (48/172/77)
Nemůže
06. 02. 2021 v 21:51Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Off-line Anonym NOVÉ
Může psychický nátlak ovlivnit myšlení a tak i pohled na orientaci?
Třebaže člověk neví jak kdy co ho přitahuje a někdy si je jistý a druhý den to je třeba jinak


To je příliš obecné a nekonkrétní. Jinak kdybych psal čistě za sebe, moji orientaci ovlivnily negativně ženy, které mě obtěžovaly. Já jsem totiž původně byl částečně i na ženy. Asi tak 80/20 jsem byl na začátku puberty. 80% muži a 20% ženy. Měl jsem i sny o ženách s noční polucí. Ale na začátku dospělosti jsem přišel do kolektivu, kde mě obtěžovaly 3 ženy, starší než já, ošklivé, a ještě dominantní. Mně bylo tehdy 18, 19, 20. Nestalo se to najednou, ale postupně během těch let. A výsledkem bylo, že mi to zhnusily. Těch 20% hetero složky ve mně zabily. Když jsem pak začal chodit do gay klubů na gay diskotéky, bylo to úplně jiné. Ti kluci tam byli milí, hodní, distingovaní, netlačili na pilu, prostě úplně jiný level. Takže jo, mě to ovlivnilo a hodně. Zkušenost mě formovala. Možná kdybych zažil milé holky a násilné gaye, že by mě to otočilo naopak. Ale stalo se to, jak se to stalo a pak už jsem ženy spíše přehlížel a vyhýbal se jim.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 02. 2021 v 14:04Off-line Tarferi  (30/-/-)
To je ten Němec, který lidem schovává ty věci? :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload