Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bojím sa pohlavných chorôb

14. 02. 2021 v 11:29Off-line Anonym
Ahojte, som tu nový. Nikdy som si nepomyslel, že tu budem fakt niečo riešiť, nuž ale stalo sa :)

Ide o to, že som sa zoznámil s 21 ročným priateľom (pasiv) cez badoo a máme mať prvé rande, je celkom milý i sympatický, nikoho nestriedal v posteli, lenže on predtým mal len jedného ex-priateľa (aktiva). Že pasiv to má rád bez kondómu...

Možno to bude pre niekoho divné, ale ja som ešte nemal sex s nikým a ani fajku a to mám už 28 rokov. Som aktiv bi.

Otázkou je, že či dostanem od neho nejakú pohlavnú chorobu kedže mal iba jedného priateľa. Rozmýšľal som aj nad tým, či by sme spravili testy na hiv a pod. predtým než začneme na ostro.

A keď si myslím, že priateľ hovorí pravdu, tak otázkou je, či jeho ex-priateľ nestriedal niekoho tajne. Ešte musím zistiť jeho vek a či bol naozaj jeho prvý priateľ v posteli. Keď bude vekovo podobne ako jemu tak myslím si, že bude menšia pravdepodobnosť, že bude hiv pozitívny a podobne ako keby bol starší. No to ale nie je záruka, že to bude 100% pravdivé.

Možno to preháňam a príliš analyzujem, ale ako hovorí jeden citát: “Dôveruj ale preveruj”. A zdravie máme len jedno...

Čo si o tom myslíte vy? Je to rizikové? Či to je ešte “safe”? Chcem vedieť Vaše názory :) Či ísť do vzťahu alebo nie :)
14. 02. 2021 v 11:45Off-line klucinek  (33/176/75)
Kapavka, syfilis, to je trest boží. Že jsem si nekoupil gumový zboží....
14. 02. 2021 v 11:47Off-line Ovjirka  (51/180/108)
Že si k***t
14. 02. 2021 v 11:57Off-line Peta80  (43/187/-)
Sameth (15/180/70)
"Teď to tu bylo neanonymně"

Asi nechtěl, aby ho Tarferi hloubkově nezanál lízoval. :)
14. 02. 2021 v 12:37Off-line Senfel  (29/-/-)
Ahoj. Myslím, že plno lidí se nechá zlákat, protože věří. I já věřil, ale následně jsem o tom přemýšlel, že co když jsem něco chytil, co když dřívější přítelovi partneři byli HIV-pozitivní (nebo mohli mít jinou pohlavní nemoc)..... A řeknu ti, nestojí to za ty nervy... Jasně, že většinou to jsou "plané" obavy a přítel HIV-pozitivní nebude, ale je nejlepší se vyšetřit. Být tebou, řeknu přítelovi, ať jde s tebou na testy, abyste měli jistotu a nemuseli o tom pak každou noc přemýšlet, že co když .... Dále bych doporučil, aby ti řekl přítel, kdy měl naposledy s expřítelem sex, protože pokud měl třeba před měsícem, tak kdyby šel na testy, tak může být negativní. Vy si můžete užívat a po dalších 2 měsících se zjistí, že je pozitivní, protože je daná "lhůta", po kterou se vir v těle množí a test ho nemusí odhalit (ta doba je myslím 3 měsíce). Takže já osobně bych se asi zdržel pohlavního sexu bez kondomu do doby 3 měsíců od partnerova posledního pohlavního styku s ex, pak bych zašel na testy a pak si bez stresů užíval s novým partnerem ;) Anebo prostě používejte kondom :)
14. 02. 2021 v 12:47Off-line Anonym
Senfel nemal ex už viac ako 1 rok :) tak mi tvrdil :) každopádne rozhodne by som dal spraviť test, díky
14. 02. 2021 v 12:58On-line ellvin  (23/183/81)
Tvrdit ti může co chce a nemusí to být vůbec pravda :sD a ano... I jeden sex s nesprávným člověkem stačí na to, aby chytil pohlavní chorobu. A když nebyl na žádných testech, tak jak může vědět, že nemá žádnou takovou nemoc? :-)
14. 02. 2021 v 14:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym píše, že je BI... tady teď řeší, zcela správně i když poněkud úzkostlivě bezpečnost sexu s chlapem na nějaké nastávající schůzce... zajímá mě, když se má jako BI sejít se ženou, jestli stejně řeší bezpečnost sexu se ženami a zakládá na to někde na netu debaty 8)
14. 02. 2021 v 14:10Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, moc to analyzujes. Mozna proto mas prvni sex az ve 28. Kdo se boji, sere v koute. Staci pouzivat hlavu a google. Gudlak :-)

Jeste v bodech :-)
1. HIV pozitivita nekoreluje s poctem partneru
2. HIV pozitivita nekoreluje se starim partnera, spise naopak
3. ptas se nas, jestli jit do vztahu pred prvni sukackou s nekym, koho my vubec nezname? je ti vazne 28? Me ted totiz prijde, ze jsi novy ne tady, ale obecne na svete ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload