Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Poslední dobou mi přijde, že už to není jak dřív

15. 02. 2021 v 11:04Off-line Anonym
Ahoj, potřeboval bych poradit nebo slyšet váš názor. Mám vztah s přítelem skoro rok a půl a poslední dobou mi přijde, že už to není jak dřív. Přítel si teď píše na instagramu s jinými kluky a schovává si mobil, abych neviděl, kdo mu píše. Začal se chovat ke mě pěkně, ale myslím si, že to je tím, aby to zamaskoval, že si píše s jinými. Bojím se, že už mě nemiluje a najde si někoho jiného. Já ho pořád miluju stejně jak na začátku. Když jsem se ho ptal, jestli mu něco chybí, nebo jestli něco dělám špatně, tak říkal, že je všechno v pohodě. Možná je to i tím, že jsme teď pořád spolu doma. Máme zavřeno oba v práci. Mrzí mě to, že mi tak lže a dělá ze mě blbce. Máte nějakou radu?
15. 02. 2021 v 12:32Off-line ellvin  (23/183/81)
Tak jestli mu předtím nedělalo problém ukazovat ti své konverzace s přáteli a teď ano, tak bych byl být tebou na pozoru. Takový obrat o 180 stupňů asi není normální. Ty s ním trávíš svůj čas, tak bys měl vědět, jak se chová, případně jestli podezřele často na delší dobu odchází někam pryč.
15. 02. 2021 v 14:03Off-line Anonym
Problém je, že si nepíše s přáteli, ale s novými lidmi (gayi) co najde na instagramu
15. 02. 2021 v 14:33Off-line i8051  (53/184/97)
Tak to je teda echtova buzna, to si najdi normalniho kluka, pro kteryho jsi ty ten jedinej :-)
15. 02. 2021 v 15:02On-line Frederic  (27/178/70)
Ale howno, íčko. někdy ty tvoje rady! fakt! :-/ kluk je zjevně nešťastný, má svýho miláčka a tuší, že se mu hroutí vztah. není to nic k smíchu.
nevíme, jak je to mezi nima.
možná se snaží, ale tomu druhému něco nevyhovuje a neřeknemu to. já bych to také neřekl, nechci lidi zraňovat. ale když ho srdce táhne jinam... je to spíš smutný. a rada, aby si našel normálního kluka... tss, to je fakt rada za všechy prachy, teda!
15. 02. 2021 v 15:08On-line Frederic  (27/178/70)
Anonyme, na tohle žádná rada moc není. zkusit mu ty myšlenky v*****t z hlavy nebo se od něj nechat v*****t jak královna. ;-)
ale jestli jeho srdce se už toulá jinde, je to smutnej příběh.
nebo, některý páry si tohle vzájemně tolerujou. tvůj kluk si dohodne rande, ale pak se zase vrátí k tobě, pze vztah má s tebou a tamto byla jen šukačka.
ale kdo má na tohle "široký" srdce. já snesu hodně, ale nevím, nevím, jestli bych tohle dával.
a blbce z tebe nedělá. je mu to určitě nepříjemný, nechce tě zraňovat, ale dělá to. :-/
15. 02. 2021 v 15:10Off-line i8051  (53/184/97)
Frederic (24/178/65)
Ale howno, íčko. někdy ty tvoje rady! fakt! :-/ kluk je zjevně nešťastný, má svýho miláčka a tuší, že se mu hroutí vztah. není to nic k smíchu.
-----------------
A co mu poradis? Budes ho chlacholit, ze to tak neni, kdyz to tak jasne je? Pokud si nekdo pise romanticky story s X bojema na instaci a pred soucasnym se tvari, jako ze se nic nedeje, ale hlavne at to necte, tak je neco spatne a ja mu to rikam vcas. Vsichni vime, kam to smeruje a je treba, aby se hosanovi rozsvitilo a vcas udelal rozhodnuti. To, ze ho pohladis, je sice hezky, ale o to dyl ho v tom nechas koupat. Sak vis, ze v tomhle jsem uprimnej a delam to tak i realne. Ozivovani mrtvol je fakt zbytecny :-)

Zato "Anonyme, na tohle žádná rada moc není. zkusit mu ty myšlenky v*****t z hlavy nebo se od něj nechat v*****t jak královna. ;-)" je fakt rada pro nekoho, komu se hrouti vztah a ten druhej si ho nevsima .. kdyby tohle fungovalo, prcaj vo106 furt, protoze jsou oba doma, ale to oni ne, coz je divny. Tady nejde o rozprcani hadky, ale je zde jasnej trend ... :-)
15. 02. 2021 v 15:23Off-line Edvin  (33/186/95)
Že si s někým píše nemusí být nutně v nepořádku, nějak v kontaktu s přáteli být musí. Pokud nechce aby jsi mu viděl do mobilu nebo s kým si píšeš to třeba umím pochopit, taky mne vytáčí když polovička nebo kdokoliv kouká do toho co si píšu s někým jiným. Neviděl bych v tom hned to nejhorší.
15. 02. 2021 v 15:27On-line Frederic  (27/178/70)
Íčko, ale prcat by mohli a byli by na tom oba o hodně líp! no ne? xxddd beztak ten "novej" kluk má zas jenom to, co ti ostatní. p**o. ale to už má doma, přece. nebo? ;-)
15. 02. 2021 v 15:30Off-line i8051  (53/184/97)
Me to nerikej, jak jsem ti psal uz driv, proste existuje skupina buzen, ktera i pri sexu s partnerem kouka preventivne na dvere, kdyby se v nich nedejboze obevil novej model s +1 cm delsim perem ... :-) Jinymi slovy jsi mu ale poradil, at ten zbytkovej cas aspon proprca .. cooz je v podstate dobra rada :-)
15. 02. 2021 v 15:33Off-line i8051  (53/184/97)
Edvine, anonym pise, ze si jeho boj nepise s prateli, ale flirtuje s nove nalezenymi buznami na instaci. A to je k***a rozdil :-)
15. 02. 2021 v 15:42Off-line Flynt  (37/-/-)
Jde to z kopce , držte si klobouky, bude lítat peřííí, já to měl podobný, nikam to nevede, je úplne jedno že se necháš oš*****t jak královna, i pak ti zahne, vyšumělo to, očarení je pryč, ted hleda rozptýlení a úchylárnu, tvuj vztah zachrání jenom trojka nebo čtyŕka, jinak to pojede do raje,...a to fofrem, jde léto a pokušení narústaaa
15. 02. 2021 v 15:59On-line Bahutom  (34/173/60)
Víš ono ... nikdy nebude nic jako dřív... a to neplatí jen u vtahů, ale u všeho. Je na tobě/ Vás co bude dál :) Může to být horší a nebo klidně i lepší.
15. 02. 2021 v 16:49Off-line Edvin  (33/186/95)
I8051:
"Přítel si teď píše na instagramu s jinými kluky"
"Problém je, že si nepíše s přáteli, ale s novými lidmi (gayi) co najde na instagramu"

V tom nutně flirt nevidím. Seznámit se s někým online když máš kluka a psát si není zločin. Obsah se může jen domnívat ale přijde mi předčasné v tom rovnou vidět myšlenku toho že má jeho přítel myšlenky na zálety.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload