Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluju být gay, ale...

19. 02. 2021 v 09:21Off-line Anonym
Ahoj chci se zeptat jestli to máte podobně. Jsem rád za to že jsem gay a lidi tady to tak taky berou, ale pořád mám někdy pocit ze se mnou kvůli tomu lidí jednají jako bych byl něco min i když to nedaj přímo najevo. Zná někdo? Nebo jsem moc paranoidní? Bydlím v malým městě kde zná každej každýho.
19. 02. 2021 v 09:23Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Odstěhuj se z toho malýho města do Prahy, Brna, nebo někam západně od státní hranice a pokud ten problém budeš mít pořád, tak je to nejspíš tvoje pranoia.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2021 v 09:37Off-line Anonym
Sameth: tak znovu... Každej tu zná každýho ;) a já se tím nějak netajim
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2021 v 09:39Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Anonym napsal to, s čím se potýká většina gayů a co je problém, který je reálný. Na rozdíl od adopcí a svateb a průvodů, které většinu homosexuálů nezajímají. To, co psal anonym (podceňování gayů, že jsou něco míň) je TOP problém. A na rozdíl od zdejších žvanilů v poradně, kteří jsou izolování a v reálu se s jinými gayi neznají, tak já jsem chodil do různých gay sdružení, klubů a měl jsem mnoho schůzek, takže jsem poznal za život stovky gayů osobně tváří v tvář a bavil jsem se s nimi. Většina gayů se setkala s tím, že když někomu řekli o své orientaci, tak tito začali předpokládat, očekávat nějakou nedostatečnost. Třeba že bude neschopný ve fyzické práci, sportu, řízení auta a pod. I v partnerství. Přitom je to blbost. Myslím, že za to můžou feminní gayové a filmy. V médiích byli dlouhá desetiletí gayové zobrazování jako šišlající nebo afektovaní nebo neschopní nebo chcípající na AIDS. Tato mediální masáž trvala opravdu velmi dlouho. Možná více než 50 let v kuse. Takže to se tak silně vrylo, že se toho nejde zbavit. Změnit se to dá leda tak, že ti normální budou vystupovat v médiích. Že ta normální dosud mlčící většina bouchne do stolu a řekne A DOST!

A co se děje na tomto webu na kluky.cz? Je to to samé. Několik uřvaných exhibicionistů se tu každý den předvádí a bombardují to tu svými příspěvky, z nichž mnohé poškozují obraz gayů ve veřejnosti. Oni vědí, o kom je řeč. Poznají se v tom a ozvou se. To je zákon potrefené husy. Je to odpovědnost majitele webu.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 02. 2021 v 10:15Off-line Fgjk  (21/195/90)
Podle mě jsou dva extrémy, které poškozují gaye. Jeden je ten novější a to ten, který gaye vyloženě zvýhodňuje a pozvedává je na ostatní (viz. ty podmínky pro Oscary nebo ta kauza jedný herečky, co napsala něco o homosexualitě a byla vyhozena). To je krásně vidět na pride. Druhý extrém je znevýhodňování gayů jako takových...zženštilá párátka, co nesnáši maniuální práci, nerozumí technice a pracujou jako kadeřníci...dost starej stereotyp, který poškozuje celou homosexuální část populace...bohužel tito zženštilí gayové nejvíc vidět a nejvíc slyšet...opět viz. pride.. většina heteráků zná jenon tyhle gaye. Zatímco ty normální, který se chovaj normálně, normálně pracují, normálně žijí, prostě neznaj....proč? Jednoduše nejsou vidět a mají rádi svůj klid...nemaj zapotřebí chodit na pride nebo vyloženě všude vyřvávat svou orientaci...nejdůležitější je se zbavit těchto stereotypů, aby byla skutečná rovnost....žádný zvýhodňování a ani žádný znevýhodňování...potom se můžou řešit jiný, menší, problémy;-)
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2021 v 10:28Off-line Tarferi  (30/-/-)
S tím vyhozením takový problém nemám v kontextu toho, co řekla. Kdyby se takto vyjádřila oproti jiné skupině lidí (třeba že nemá ráda černé, židy nebo tlusté), tak by podle mě dopadla stejně.
19. 02. 2021 v 10:38Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tak tady jde spíš o ten princip...možná to vidím špatně, ale pokud by to byla nějaká narážka na heterosexualitu, tak se to řešit nebude....realně...tohle je bezvýchodná situace...na jedný straně svoboda slova a na druhý ochrana a práva menšin
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2021 v 10:45Off-line Fgjk  (21/195/90)
No a to je ten problém...tohle jsou jenon slova, kterým lidi dávají až zbytečný význam...buzna, negr, a tak...jsou i mnohem horší slova s mnihem horším významem...jenom tahle slova maj takovej 'politickej' podtext...myslím si, že je lepsí, když ti někdo řekne buzno než třeba z**de...chápeš? Úplně nejlepší by bylo tahle slova nepoužívat a neřešit to;-)
Je to ale můj názor a někdo to může cítit jinak...asi záleží na tom člověku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2021 v 10:46Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
NEGR? proč to nenapíšeš, když to o sobě říkají sami černí? Ovšem pozor, nazvat je černí je taky špatně, abys nedostal třídní důtku a dva roky nucených prací ve formě úklidu přírodovědného kabinetu!!!:o)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2021 v 11:09Off-line i8051  (53/184/97)
Ne, neznam to a nemam to podobne. A to bydlim na vesnici. Uzivej si zivota a neteoretizuj nad blbostma, ktery nikdo neresi. Jen externi.buzny :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2021 v 11:17Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Takže použít určitá slova je nevhodné, zato tady v 15 psát o zkušenostech s nastavováním zadele či o hulení vhodné je. Dobrá.:o)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2021 v 13:09Off-line externi.poradce  (42/-/-)
I8051 (49/184/97) je přesně ta potrefená husa. Jako mladý byl zbabělý, oženil se. Velký kus života předstíral, že je hetero. Bokem a tajně vyš**ával s kluky. Když mu manželka přišla na to, že jí zahýbá s chlapy, tak s tím tedy musel vyjít ven, slavnostně všem oznámil, že je bisexuál. Od doby, co je slavnostní bisexuální buzna, tak se systematicky vysmívá statečnějším gayům, zejména těm mladým zde.
i8051 (49/184/97) je feminní buzík, užvaněný, afektovaný, je to poznat z toho, jak bombarduje množstvím nepodstatných plků a u všeho. Jakékoli téma rozkliknu, tak tam plká desítkami příspěvků tato strandovní tlustá tetka, která předstírá námořního kapitána.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2021 v 13:12Off-line rosju  (53/170/78)
Myslím že externí poradce patří mezi nejvíce užvaněné exhibicionisty na této seznamce.
Jeho afektovane , zbytečné příspěvky jsou toho důkazem :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2021 v 13:14Off-line i8051  (53/184/97)
Zase cely spatne externi.blbko .. nevis o tom nic a s rukou v trenkach vymejslis, jak to u me asi bylo. Netrefil ses v nicem, teda mozna jen v ty uzvanenosti :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2021 v 13:15Off-line Fgjk  (21/195/90)
Souhlas s rosju...adrianek je nejvíce afektovej;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2021 v 13:22Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Ozvaly se přesně ty potrefené husy, které to tady zničily. Ještě přijde slovenská makrela v jogurtu. Další plkač s prázdným obsahem.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2021 v 13:23Off-line Fgjk  (21/195/90)
Jseš jasnej;-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2021 v 13:24Off-line rosju  (53/170/78)
Externi-prazdny a nudný jsi tady zejména ty :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 02. 2021 v 04:17Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,tak to je!A nezměníme to!
20. 02. 2021 v 05:41Off-line kloudik  (38/182/80)
Asi začínám chytat nějaký komplexy. Když přijde řeč na užvaněné trefené husy, tak to je samej iosmička, treska v majonéze atd. A kde je kloudik He? Asi sem budu muset chodit častějc ať se vám dostanu do povědomí protože takhle mě vyřadit z klubu vyvrhelů to tedy né to tedy sakra né. I když na druhou stranu mám i radost protože takhle sem největší vyvrhel ze všech když sem tak vyvrhnutej, že už nepatřím ani sem :)
20. 02. 2021 v 12:16Off-line i8051  (53/184/97)
Mazej na konec fronty i s beckou ... ;-)
20. 02. 2021 v 14:58Off-line Edvin  (33/186/95)
Externi.poradce:
"bombardují to tu svými příspěvky, z nichž mnohé poškozují obraz gayů ve veřejnosti"

- Jak mohou zdejší příspěěvky poškozovat obraz gayu na veřejnosti? Chodí sem snad davy heterosexuálů na exkurze jak do ZOO? Nemyslím si...
- Homosexuální orientace je mnohdy to jediné co zde lidi spojuje, neznamená to že se gayové budou držet za ruce a zpívat kumbaya. Jsou zde lidíé unikátní jako kdekoliv jinde, s různými světanázory a zájmy. Nemyslím si že jsio zrovna ty barometrem toho co gaye poškozuje a co ne.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2021 v 15:10Off-line Anonym
Jez1920FC22 já už mám coming out dávno za sebou
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload