Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hubnutí

21. 02. 2021 v 23:29Off-line Anonym
Ahoj, prosím o normální rady ( pomoc ). Jelikož jsem trošku více objemný a už mě to ale sere, tak chci už nějak začít s dietou. Je to ale pro mne těžké, takto začít ze dne na den a kde brát recepty apod... Proto se obracím na vás s prosbou jak na to? Věřím že mi nějak dokážete pomoci. Předem mockráát děkuji. :-)
21. 02. 2021 v 23:44Off-line Mitchalek  (19/178/54)
Nebudou ti stačit jen recepty.... Najdi si i různé cviky (třeba na Yt). A recepty samozřejmě můžeš najít na internetu, to stejné články o hubnutí
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 02. 2021 v 00:22Off-line iglw  (48/172/77)
Zkus se řídit měsíčními fázemi,když měsíc couvá,hodně s těla jde ven,i hladovka pomůže!A cvič,denně!
22. 02. 2021 v 00:59Off-line Chudik  (102/-/-)
Drž hladovku. Mainstream dietologové a další "odborníci" ti sice řeknou, že je to nezdravé, ale to je nepodložená nelogická blbost (pokud by tomu tak nebylo, tak by lidé dávno vyhynuli, protože je naivní si myslet, že naši předci mohli jíst pravidelně a tento trend "jídlo 5x denně" má jen pár století starou historii). Zjisti si něco o zažívání, spalování tuků a o hormonech které tyto procesy mají na svědomí.

Důležité při půstu je nepřijímat žádné kalorie a to včetně tekutin, takže žádné slazené nápoje, pouze pitnou vodu, neslazený čaj či kafe. Dále musíš doplňovat každý den důležité elektrolyty (Magnesium, Sodík, Draslík), kterých se tvé tělo zbavuje skrz moč a pot.
Nejdůležitější je však disciplína a pevná vůle, protože největší hlad budeš mít během prvních 4 dnů. Pak hlad mít přestaneš a ten se ti vrátí až za několik týdnů/měsíců (podle toho jak veliké jsou tvé tukové zásoby). Pokud pozřeš během této doby jakékoli kalorie, tak se ti hlad ihned vrátí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
22. 02. 2021 v 03:09Off-line dreey  (26/169/65)
Obecně není třeba držet nějakou speciální dietu. Stačí se stravovat pravidelně a v rozumném množství (samozřejmě omezit jídla s vysokým podílem tuků a cukrů). Důležitý je pohyb a sport - pravidelný.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 02. 2021 v 09:16Off-line charles1  (26/175/71)
Já se řídím dle jednoho youtube videa. Jde o to že jíš pouze 8 hodin denně - to znamená, že pokud si dáš snídani v 9, poslední jídlo musíš dojíst nejpozději v 17 hodin. Až si telo zvykne, interval kracuješ na 7,6,5... funguje to :-) samozřejmě to neznamená se během 8 hodin přežrat, pořád se jí kaloricky stejně.. :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 02. 2021 v 12:04Off-line Invictus  (23/182/100)
A co takhle pohyb?
22. 02. 2021 v 18:51On-line 1H1  (74/-/-)
Pokud jde o hladovku, jiný název je půst, tak ten držím každý rok 21 dnů jen o vodě už xx let. Můžu jen doporučit všem, kteří nemají nějaké zdrav. problémy. I když já s půstem začal právě kvůli nim. To, že se při půstu hubne, je ale vedlejší efekt, ten hlavní je očista celého těla. Člověk se potom cítí o xx let mladší. Můžu jen doporučit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 02. 2021 v 19:41Off-line kloudik  (38/182/80)
Hladovka je dobrá na játra, který sou několikrát denně bombardovaný bordelama a nemají čas na vlastní regeneraci a když nefungujou játra, nefunguje nic. A nekoukej na množství, ale na kvalitu. Tak jako nejsou všechny cholesteroly špatný, nejsou špatný ani všechny tuky nebo cukry. A pohyb je samozřejmostí nejlépe hned po jídle takže žádných 20 po obědě, ale aspoň procházka jestli máš možnost a nezapominej na pití obyčejné vody. Jez prakticky co chceš, ale vyhýbej se přidaným cukrům tzn zapomeň na nízkotučné výrobky a podobný bio a vita cosi a hlavně neposlouchej vjacoslava kterej je už rok zavrenej ve sklepě protože se nikam nesmí :) zeleninu připomínat asi nemusím, ale ta hydrofonia z Kauflandu nemá se zeleninou krom názvu a tvaru nic společnýho :)
22. 02. 2021 v 21:16Off-line Fazan  (62/-/-)
Kloudik: ale jiní naopak říkají, že po jídle je dobré se natáhnout, tak kde je pravda? Nemyslím si, že jít si po obědě zaběhat je dobrý nápad.
22. 02. 2021 v 21:20Off-line kloudik  (38/182/80)
O běhání sem nic nepsal. Jenom trochu rozhýbat pajšl aby fungoval jak má.
22. 02. 2021 v 22:20On-line 1H1  (74/-/-)
Ydisara: nejdříve si najdi info o půstu a potom dávej někomu rady. Píšeš hotové nesmysly a mícháš hruška a jablka dohromady!
22. 02. 2021 v 22:25Off-line Fazan  (62/-/-)
Ydisara: Jíst se dá cokoliv, není nutná žádná dieta, stačí když se člověk nepřežírá a vydává dostatečné množství kalorií.
23. 02. 2021 v 00:29Off-line molokox  (22/175/77)
Hele já jsem teď hubnout začal a zatím to jde dolů.Nevím jaké zkušenosti mají ostatní ale já denně cvičím přes appku(až bude venku pěkně mám v plánu jít běhat) a hodně jsem si upravil co jím. Hlavně bílý jogurt s ovocem , zelenina a toasty z tmavého chleba. Co jsem vynechal je cokoliv z bílé mouky(rohlíky, těstoviny) a rýži.
Já po tom měl vždycky stejný hlad než když jsem to snědl.
Když jsem začínal, měl jsem ze sebe hrozně dobrý pocit a bavilo mě to. Zatím jsem zhubnul 8 kilo ale za mě není dobré hubnout pomocí diety či novoročního předsevzetí. Zkus celkovou změnu životního stylu. Hlavně bych řekl že nemá moc smysl si něco upírat. Když máš fakt chuť na něco sladkého, tak si trochu vezmi.
23. 02. 2021 v 05:08Off-line FlipyFlipy  (36/175/70)
V mojom prípade fungovala keto diéta. Dosiahnuť však stav ketózy trvá pár dní takže sa netreba nechať odradiť na začiatku. Za dva týždne som schudol 6 kg (zo 78 na 72).
23. 02. 2021 v 12:55Off-line Projekt  (48/177/74)
Napiš poradím
23. 02. 2021 v 18:44Off-line outlaw34  (27/186/73)
Všem hladovkám zde přeji veselé žaludeční křeče vy blbečci.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload