Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaká banka je nejlepší?

23. 02. 2021 v 15:34Off-line nydus  (23/178/67)
Ahoj, nyni mam ucet u komercni banky. Chci se zeptat jakou banky mate vy a jake je dle vas nejlepsi z hlediska poplatku, sluzeb...
23. 02. 2021 v 16:43Off-line Monogatari  (46/195/85)
Žádná banka.
23. 02. 2021 v 16:48Off-line houston  (28/185/78)
Pozor, Komerčka bude zavádět poplatek 8 Kč za internetovou platbu. Ale nevím, jestli se to vztahuje taky na studentské účty.
23. 02. 2021 v 17:00Off-line shiroReloded  (32/178/85)
Mám taky KB, v práci pracuju s dalšíma 4 bankama (Fio, Raifka, Spořka, Moneta) z těhle mi nejlepší přijde Fio. Má nejpřehlednější e-bankig a zvládá i mezibankovní platby v řádu minut.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2021 v 17:34Off-line Matty_99  (27/196/85)
Souhlasím s dsiv. Za mě jedině AirBank... Bez poplatků, bez komplikací a hlavně luxusní bankovnictví v mobilu. Jo a přístup na pobočce je taky fajn :D
23. 02. 2021 v 17:59Off-line Wojciech  (54/-/-)
Zadna. Asi jako ktery exekutor neni zlodej ??
23. 02. 2021 v 18:47Off-line i8051  (55/184/97)
Myslim, ze pokud mas KB, tak asi jakakoli jina banka bude lepsi. Jejich certifikaty nutny k IB jsou fakt takova p*****na, ze kdyz to vzdy kamosce instaluju do poce, musim si dat predem 2 panaky :-) Nechapu, jak muzou fungovat. CS je z blata do louze. Sam mam RB, Monetu a AB, v zadny nemam zadny poplatky a zatim se mi tam penize vzdy vesly :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2021 v 19:01Off-line outlaw34  (29/186/73)
KB už certifikáty nepodporuje, loni přešli na Access Key jako ostatní služby.
23. 02. 2021 v 19:18Off-line i8051  (55/184/97)
No tyvole tak to budu mit letos v dubnu klid ... :-)
23. 02. 2021 v 19:37Off-line nobody  (41/183/62)
Kluci, já mám nejlepší zkušenosti z FIO, ostatní prostě děs a hrůza. Jediný problém u Fio, že na moha místech nemá pobočky a tedy nemůžete na účet nic vložit z hotovosti, pokud potřebujete.

PS:
Něco snad i pro zasmátí, pracuju pro Evropský bankovní sektor více než jedno desetiletí, kdybys jste viděli jak vypadá a funguje většinou jejich backend tak by jste se z toho p... doporučuju peníze do matrace, a nebo do sejfu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2021 v 22:03Off-line i8051  (55/184/97)
Myslim, ze povrch karty nevypovida o jejim obsahu, takze vzor je mi fakt fuk :-)
24. 02. 2021 v 08:20Off-line charles1  (28/175/71)
Já mám fio a spořku.. a jsem spoko s oběma, neplatím nikde nic. :-)
24. 02. 2021 v 09:30Off-line Lukino_Luk  (37/180/75)
Ta, která mi kdykoli dá peníze, i když u ní nebudu mít nic uloženého a nebude je chtít nikdy zpět. Kdybyste o nějaké takové věděli, dejte mi vědět. :-P
24. 02. 2021 v 09:59Off-line Tarferi  (32/189/73)
Banky ho nenávidí. Naučte se jeho trik, jak banku legálně okrást a vydělávejte statisíce! Stačí, když ...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 02. 2021 v 10:13Off-line i8051  (55/184/97)
Jen statisice? Nuda ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 02. 2021 v 11:17Off-line i8051  (55/184/97)
Do kazdy banky muze exekutor nebo stat. Navic vybirat banku podle toho, kam pripadne muze exekutor, to uz je fakt divny :-)
24. 02. 2021 v 12:35Off-line igni  (38/192/130)
Strasne zalezi, co od te banky chces. Equa nebyla zla, protoze mela vsechno zadarmo vcetne vyberu, pro nizko prijmove, a to bez podminek.
Z druhe strany CSOB je super pro lidi co maji trochu vetsi cashflow a chteji nadstandartni sluzby v podobe Premium Uctu, ale nejsou bohaci, aby meli privatni bankovnictvi. :)
Kazda banka ma neco do sebe, ale pokud hledas zakladni sluzby, je to de facto jedno, zalezi jen na dostupnosti levnych vyberu a vysi poplatku.
24. 02. 2021 v 18:41Off-line 1H1  (76/-/-)
Igni: V CSOB jsem byl, a měl i Premium účet, vše bylo opravdu ok jak píšeš, ale jen do doby, kdy jsem kupoval chalupu a snížil se mi zůstatek na účtu z x mega na půl mega. To bylo ihned po všech výhodách. Naštěstí se na trhu v té době objevila FIO banka i s interbankingem, mimochodem ještě lepším, než má CSOB. Když jsem rušil účet, tak hned začalo být rušno a veliký zájem, abych neodcházel, že mi všechny výhody vrátí atd. Jen jsem jim řekl, že vážit si klienta si měli dřív, že už v CSOB nemám důvěru. Vedoucí banky to fakt těžko rozdýchávala. FIO je bezproblémová.
25. 02. 2021 v 02:44Off-line i8051  (55/184/97)
Da se to routovani nastavit pres CLI nebo SSH? ... :-)
25. 02. 2021 v 03:00Off-line Riku  (66/176/110)
Nejlepší banka? 4% úrok,poplatky skoro 0. Žeby někde v EU. Nebo v mládí? Jsem zmaten.
25. 02. 2021 v 03:21Off-line Riku  (66/176/110)
To je v poho Andreji, Donalde, Emile a Enďílo. Nám stači ty ůroky. Na ty děfky a jachty nám to stačì
25. 02. 2021 v 03:27Off-line Riku  (66/176/110)
.Nejsme nelidové,někda pošlem plyšáka.
25. 02. 2021 v 04:32Off-line iglw  (50/172/77)
Od milionu jsou všechny fajn,hýčkají si Tě!
26. 02. 2021 v 10:41Off-line Zael  (33/170/59)
Equa Bank, bez poplatků (výběry z jakéhokoliv bankomatu). Na všechno mi stačí internetové bankovnictví.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 02. 2021 v 03:10Off-line Riku  (66/176/110)
Nejlepší banka bude ta,co mě bude vyplácet 40000 Kč rentu. Fšude ji budu chválit. Haloó jsem tady.
28. 02. 2021 v 12:34Off-line i8051  (55/184/97)
Obchodnik si tezko bez tveho vedomi muze vzit z tveho uctu platbu. Tady nebude problem u AB, ale mezi klavesni i a zidli ;-)
01. 03. 2021 v 21:28Off-line Zael  (33/170/59)
@Betonica
No, tak to je škoda. Uvidím, co bude po sloučení.
Ještě jsem koukal na Banku Creditas. Tam je taky běžný účet a výběr ze všech bankomatů zdarma, ale úrok na BÚ žádný. U Equa je aspoň 0,01 %. Jinak bych to musel víc zkoumat, co maj jinde.
31. 03. 2026 v 08:09Off-line Tygr728  (33/190/90)
Já nemám žádnou banku, k čemu by mi byla když nemám žádné peníze, žádný plat mi nechodí.
Když chci něco zaplatit tak to řeknu máme a ona to zaplatí. Když chci na pivo tak mi dá kolik potřebuji.
:-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2026 v 08:59On-line Power  (25/180/65)
Tygr728 to není žádná novina, nejsi jedinej mamánek co to takhle má...... :))
31. 03. 2026 v 09:21On-line Pepino111  (69/169/73)
Banky nebrat. Nejlepší je štruzok.
Jen jsem musel koupit nový ten 1 je již nacpaný že tam již nic nejde přidat
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2026 v 12:37Off-line Tygr728  (33/190/90)
Je nás víc jo? Tak to jsem klidný:)

Ja mam strozok taky narvany, drobnými teda :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload