Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Klima planety

25. 02. 2021 v 01:57Off-line Anonym
Dejvid Attebrofch, má pravdu s oteplením, źe je prúser a planeta se brání covidem? Jméno je zkomoleno schválně. Fakt, fakt
25. 02. 2021 v 02:39Off-line iglw  (48/172/77)
Jo,klima se mění k horšímu a nebude lépe!Přijde pohroma!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
25. 02. 2021 v 02:46Off-line i8051  (53/184/97)
Jojo, CMP to vymyslel ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2021 v 02:52Off-line Anonym
CMP.? To je kdo?
25. 02. 2021 v 11:57Off-line i8051  (53/184/97)
CMP? Neumis si dosadit 3 pismenka, aby to davalo v kontextu smysl? Tak mozna proti takovym se planeta brani, proti tem, co neumej myslet .. :o)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2021 v 12:15Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Covid unikl Číňanům z laborky, za to planeta nemůže. Zatím se planeta brání málo, ale až se nasere a začne se bránit vůči lidské stupiditě pořádně, to teprve pak bude švandy kopec. :-P
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2021 v 12:35Off-line ObcasnevPraze  (30/179/95)
Na klima seru a na ekologii taky, max třídění ale tím to u mě končí, mě planeta přežije a až chcípnu tak mám totálně v p**i co bude s planetou a i kdybych měl děti tak to mám v p**i
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
25. 02. 2021 v 13:13Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Ne, planeta nemá žádný rozhodovací proces kterým by mohl rozhodnout "moc co2 -> můžou za to lid -> vypusťte kraken... teda sars2"
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2021 v 13:53Off-line Projekt  (48/177/74)
Asi takhle planeta je živý organismus a vše v celém vesmíru je propojené . Planeta nás nepotřebuje, to my potřebujeme ji . Má mnoho času na regeneraci. Nechápu lidi a nechápu tento svět už od mala. Zažil jsem v životě věci které by mi tu asi nikdo nevěřil. Co se týče Covidu tak vše je již roky dopředu naplánováno včetně vakcinace. Lidi už v sobě moc nenosí světlo, lidé se už nekoukají na hvězdy či neposlouchají svůj vnitřní hlas. Planetu můžeme zachránit a to pouhou myšlenkou. Kdo ví něco o testech co dokáže hromadná pozitivní meditace tak ví o čem mluvím. Mám jeden sen vytvořit krásné emoční video které by spojilo mnoho lidí na celé planetě ke společné meditaci. Představa , že naráz medituje třeba 1 miliarda lídí alespoň 15 minut je prostě nádherná. Víte jak by se zvýšili vibrace na této planetě , kmitočet by se opravdu obrovsky zvětšil, násilnosti by ustali , pravda by zvítězila a lidé by se opět začali propojovat z vesmírem a opět by jsem měli schopnosti které již máme celkem potlačené , začal by nový věk světla. Vím, že většina lidí neví ani co tím myslím nebo si myslí , že jsem blázen ale věřte, že nejsem. Když Vám řeknu že při osobní meditaci v přírodě, vyšlu tak silný pozitivní signál , že se na mě přiletí podívat to čemu říkáme UFO tak mě budete mít asi za cvoka. Pravda je , že nemám důvod lhát a toto se mi stalo již několikrát a nemluvím o žádném vzdáleném pozorování ale mluvím o pár metrech . Lidi meditujte, poslouchejte svůj vnitřní hlas, potlačte ego , mějte svůj názor a nenechte si ho tvořit TV atd. a hlavně věřte, že vše je možné, že jsou tu věci o kterých nemáme ani ponětí a mějte mysl otevřenou a nenechte se utlačit materiálním pohledem na svět. Mohl bych tu napsat obrovský sloh a vím, že už takhle si mě tu asi každý dá ale prostě napíšu co cítím co zažívám. Dík a všem světlo na vaší cestě :) ,,,
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:06Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Projekt:
- Ne planeta není živí organimus, planeta je šutr s vodou. když to řeknu zjednodušeně
- ano vesmír je celí propojený, ale jinak než myslíš a slaběji než myslíš, vazbu tvoří například gravitace.
- a další ezo žvásty které spadají do říše pohádek. Ale to že nemáš důvod lhát přece neříká nic o tom zda píšeš pravdu. Tak například halucinace tě mohou utvrzovt v bludech. Pro začátek bych být tebou skočil na neurologii, jen tak preventivně na vyšetření.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:24Off-line Projekt  (48/177/74)
He he ty jsi mě pobavil , nevíš vůbec nic chlapče a vše co píšeš je trochu jinak ale budiž , svobodná vůle všem. Dej tomu šanci a mrkni třeba na práci od dr. steven greer ,,, jenž má nespočet kontaktů s UFO a lidmi. Na jeho video dokumenty při kterých ti spadne čelist. On vymyslel CE5 Iniciativu , ovšem já zjistil , že si nemusíš představovat místo kontaktu ale stačí emoční silná myšlenka aby tě našli. A to v době kdy jsem o něm ještě nevěděl. Toto jeden z jeho dokumetů https://www.youtube.com/watch?… .
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:24Off-line Projekt  (48/177/74)
Tady máš od něj něco o corona https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:25Off-line Projekt  (48/177/74)
Tu něco o propojení které chápeš zcela materiálně a navíc kvantová fyzika to dokazuje takže z tebe mluví jenom ego . Nejdřív si zjisti informace a pak mluv ,,, https://www.freefilm.to/…ted-universe
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:33Off-line i8051  (53/184/97)
Projekt (34/180/82)
Víte jak by se zvýšili vibrace na této planetě , kmitočet by se opravdu obrovsky zvětšil,
------------------
Tak se zvetsi amplituda vibrace nebo jeji frekvence? Nejak to motas ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:34Off-line i8051  (53/184/97)
Projekt (34/180/82)
Když Vám řeknu že při osobní meditaci v přírodě, vyšlu tak silný pozitivní signál , že se na mě přiletí podívat to čemu říkáme UFO tak mě budete mít asi za cvoka
------------
Ano, mame ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:36Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Každej si může založit jakou iniciativu chce. To že nějakou založil má dokazovat co?

Proč sakra každej, úplně každej ezo magor píše o kvanotví fyzice aniž ví o co jde a tvrdí o ní nesmysly? Já vím že je to populární a těžce pochopitelný téma, tak se to dobře používá na maskování kravin, ale jako sakra...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:44Off-line Projekt  (48/177/74)
Končím nebudu nikoho přesvědčovat , koukněte aspoň na ta videa. Každý tě chytá za slovo . Proč se snažím když všichni koukáte jen před sebe a ne do sebe. Myslíte si , že existuje jen to co je vidět zrakem ale zapomínáte na vnitřní vědomí které je nehmotné a které tvoří samotnou realitu. To, že něco nevidíš ještě neznamená , že to neexistuje . A cvok opravdu nejsem . i8051 směješ se mi ale kdyby jsi viděl co já, věř mi , že by jsi se rozklepak jako malá holka a nevěřícně strnule koukal.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:48Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Projekt: "A cvok opravdu nejsem", známe, málo který blázen je schopen připustit že je blázen :-D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:53Off-line Kaido  (31/184/77)
Projekt
A čo také si videl? Ako sedembolestna panna Mária prilieta na vesmírnej lodi?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2021 v 14:54Off-line Projekt  (48/177/74)
OK mlčím ,,, jsem blázen když to říkáte,,,
25. 02. 2021 v 15:32Off-line i8051  (53/184/97)
Projekt (34/180/82) NOVÉ
... kdyby jsi viděl co já, věř mi , že by jsi se rozklepak jako malá holka a nevěřícně strnule koukal
--------------------
No ja uz videl kone blejt a hada srat, tak tohle bylo jeste vic extra? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2021 v 15:33Off-line Projekt  (48/177/74)
Jasný machruješ tady s nějakou amplitudou a jen mě chytáš za slovo. Já jsem taky vyučený elektrikář a mám pak ještě matu***u v elektrotechnice . Říkejte si co chcete , nevím proč to sem vůbec chodím číst.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 02. 2021 v 16:33Off-line i8051  (53/184/97)
Kazdej ezoblazen vi svoje ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2021 v 16:35Off-line i8051  (53/184/97)
A rikat ostatnim arogantni hovada si zase dovoli jen radikalni ezoblazni, proste zacarovanej kruh ... :-) Navic je zabavny, jak se ti ezousi vzdy zacnou vztekat a kopat kolem sebe, kdyz si z nich zbytek lidi dela p***l :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2021 v 16:39Off-line i8051  (53/184/97)
Tak mozna je lepsi bejt racionalne omezenej, nez zmatene neomezenej :-) Hele a uz jste videli nejakyho emzaka? Nebo realny UFO? Neunesli vas a nezkoumali analnima sondama? ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2021 v 16:47Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Thomas.Raven: A kdo zažije, nemůže vědět zda se to skutečně stalo.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 02. 2021 v 16:52Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
To že racionální vysvětlení nenajdeš ale neznamená že neexistu
25. 02. 2021 v 16:58Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Thomas.Raven: mezi nebem a zemí je typická směs atmosféry... sem tam letadlo, vrtulník, či pták, netopír,... moc toho fakt jako víc není.

Occhamova břitva praví, že příliš komplikovaná vysvětlení to nejspíš nebudou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2021 v 18:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ten taky tvrdí, že není žádný covid a teď ho má. :-P
25. 02. 2021 v 19:13Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Anonym NOVÉ
Dejvid Attebrofch, má pravdu s oteplením, źe je prúser a planeta se brání covidem? Jméno je zkomoleno schválně. Fakt, fakt


Planeta nemá mozek, nijak se nebrání. Viry tu byly i kdysi. Rozdíl proti minulosti je mnohem vyšší hustota osídlení. Před 200 lety žila na této planetě desetina lidí proti dnešku. A to nemá obdoby. Je to zvýšení o jeden řád. Takže větší hustota osídlení, reálně jsme 10x více namačkaní na kilometru čtverečním proti tomu, jak to měli naši předkové. Je příležitost i pro patogeny. A je tu ještě jeden další faktor - cestování. Hlavně letadly, kdy v době před koronou lítal každý všude. Tak toto je z hlediska evoluce naprosto nový fenomén. Takže vysoká hustota osídlení a možnosti cestování způsobují toto, co nyní zažíváme. Spíše si kladu otázku, jak je možné, že to vlastně přišlo až teď. Páč 100 let od španělské chřipky byl víceméně klid. Infekce bakteriálního původu - na ty jsme vymysleli antibiotika. Ale s viry - s těmi se ten tak v*****t nedá...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2021 v 19:15Off-line Projekt  (48/177/74)
Thomasi máš pravdu nevím proč jsem sem vůbec něco psal .

„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, musíte myslet na energii, frekvence a vibrace.” (Nikola Tesla) .

„V den, kdy věda začne studovat fenomény, které nemají dočinění s fyzikou, se pokrok během deseti let posune víc, než by se posunul během několika staletí své existence.” (Nikola Tesla) .

„Kdyby se vaše nenávist dokázala proměnit v elektřinu, rozsvítila by celý svět.” (Nikola Tesla) .

„Co teď chceme je bližší kontakt a lepší porozumění mezi individualitami a komunitami celé planety, a eliminace egoismu a pýchy, která vždycky uvrhne svět do pravěkého barbarství a svárů… Mír může přijít pouze jako přirozený důsledek univerzálního osvícení.” (Nikola Tesla) .


„Je jasné, že některé planety obydlené nejsou. Ostatní ale ano, tam existuje život za všech podmínek a fázích pokroku.” (Nikola Tesla) .

„Zastánci tradičních náboženství i nových sekt požadují bezvýhradnou víru, aniž by mohli nabídnout zázraky. Pokud jde o UFO, je tomu právě naopak: "Zázraky se to jen hemží, leč nikdo v ně nechce věřit." (Erich von Däniken)

„Dřív rozbiješ atom, než pomluvu.“ (Albert Einstein)

„Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.“ (Albert Einstein)

„Nikdy jsem nic neobjevil díky racionálnímu myšlení.“ (Albert Einstein)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 02. 2021 v 19:24Off-line externi.poradce  (42/-/-)
http://www.truthcontrol.com/…20growth.png

Každý z toho grafu vidí, že tohle není normální.
25. 02. 2021 v 19:47Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Externi.poradce: Ano, vidíme z toho grafu vidíme, že mimo jiné normální dětská úmrtnost byla snížena nenormální medicínou. A?


Většina světa žere převážně prasata, krávy a kuřata pěstované na farmách a ryby. Ne že by nehrozilo žádné riziko, ale o dost menší než když se někde ve velkým žere zvěř z volné přírody. Jako třeba netopýři. Takže lidi obvykle mají hlavně mutace svých zdomácnělých nemocí které se tak nějak už poslední dobou dost řeší očkováním a novinky v podobě zoonóz máme málo, pokud něco nepřitáhnou odněkud s exotičtějším jídelníčkem, jako je čína kde koncentrace do měst dosahuje extrémních hodnost posledních pár desítek let.
Nic divného na tom nevidím že byl chvíli klid.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2021 v 19:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Prosim vás nežerte ty netopýry, dík... netopýr se nakazí virusem kterej uklízečka omylem odnese na smetáku z laboratoře, vy nakaženýho netopejra sežerete a svět je v p***li -_-
26. 02. 2021 v 02:32Off-line Chudik  (102/-/-)
Projekt a Thomas.Raven - vaše zkušenosti (ať už jsou jakékoli) nemusí být odlišné od zkušeností věřících lidí v nějaké náboženství. Potkal jsem lidi, kteří stejným nadšeným způsobem mluvili o neuvěřitelných náboženských zážitcích. Křesťani co viděli zjevení, pohani kteří popisovali svá božstva a zážitky s nimi, lidi co mají rádi ezoteriku, apod.
Nezlehčuju žádnou z jejich zkušeností, ale to že mají takovou zkušenost nic nepotvrzuje. Dost možná mají všichni obdobnou zkušenost jen to každý popisuje a interpretuje jinak...

Každopádně na prvním místě by měl být vždy k***ický rozum. To že za něčím nevidíme logiku a něco nechápeme neznamená, že za tím žádná logika není.....

Co se globálního oteplování týče, tak jediný problém je spotřeba a za tu může naše hédonistická kultura, která je způsobena naší sebestředností. Kdyby lidé nemysleli na sebe, tak by neexistovala žádná válka, diskriminace a jakýkoli konflikt.
26. 02. 2021 v 10:31Off-line Projekt  (48/177/74)
Já nejsem věřící co se týče našeho náboženství ale boha cítím a je jen jeden. Všechny náboženství vychází od učení mimozemských ras, oni nejsou bohy jen jsou prostě bytosti které jsou po duchovní stránce tak té technologické prostě dost před námi. Zázraky byli prostě technologie které jim tak připadali. Tvůj názor je tvůj názor ale já tomu opravdu nevěřím. Ono když ti nad hlavou proletí koule o průměru 5m , která září krásným býlím světlem a zastaví se ti ani ne 10m nad hlavou aby se posléze rozdělila na stovky malých kuliček a opět spojila do jedné zářivé koule, tak si řekneš... sakra co je to za technologii? Oni v sobě mají víc světla než máme my, neboť jejich vývoj už dosáhl vysoké úrovně a pochopili to čemu my se smějeme. Když se podíváš na staré malby tak jsou plné těchto koulí. (například zničení Sodoma Gomora). Další stará malba která třeba zobrazuje narození Krista a na nebi se vznáší něco, čemu dnes říkáme UFO a svítí paprskem na to dítě. Všechny kultury napříč časem ukazují na návštěvníky z nebes. Přečti si něco od Erich von Dänikena. Nejvíc mě ale sere, že tajné projekty už dávno mají technologie které jsou 100 let před tím. čemu říkáme high technology. Jako je třeba zdroj na volnou energii který by kompletně zničila potřebu roby atd. Pomohly by léčit planetu a dokonce létat pomocí antigravitace , kterou už Nikola Tesla objevil. Sám říkal, že mnoho nápadů přišlo ve snech od přátel tam shora. Musíme si uvědomit, že mi nic nevynalézáme, mi jen objevujeme co už dávno je. O elektřině taky nikdo nevěděl a teď je všude. Nevynalezli jsme ji , jen jsem objevili něco co vesmír už dávno stvořil. Oni se ukazují jednotlivcům kteří v sobě nosí světlo neboť vlády nepřijali jejich podmínky. Přijde den , kdy snad budeme připraveni a oni budou moci konečně v pokoji přistát a moci nám pomoci aniž by jsme na ně hned nezačali střílet (viz. bitva o Los Angeles). Stejně se to mine účinkem , naše zbraně jsou v porovnání s jejich směsné. Já viděl věci které tu nemůžu ani psát. Zjistil jsem například , že dokáží nějak ohýbat světlo, protože jsem viděl třeba talíř tak o průměru 30 m a výšky 4m jak nade mnou létá a naráz zmizí aby se opět objevil na jiném místě. Chudík , až budeš mít takovou zkušenost tak budeš mluvit jinak a navíc jsi ještě mladý ucho. Tak a teď do mě :) . Já nevím, že mi to vždycky nedá a musím sem napsat své zkušenosti aby to všichni pak zpochybnili a zesměšnili, včetně mě :(.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 02. 2021 v 10:51Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Artenkotorer (32/180/84) NOVÉ
Externi.poradce: Ano, vidíme z toho grafu vidíme, že mimo jiné normální dětská úmrtnost byla snížena nenormální medicínou. A?

Za populační explozi nemůže pouze snížení dětské úmrtnosti. To máš hodně redukovaný pohled. Zapomínáš na více než dvojnásobnou délku dožití, to máš 4 miliardy lidí, které by tu už nebyly, zřejmě včetně tebe, věk máš falešný. Dále je příčinou nadměrného množení lidí, že se dostali k nerostným surovinám a drancují je. Z ropy se vyrábějí umělá hnojiva, bez hnojiv by výnosy zemědělství byly podstatně nižší. Další příčinou přemnožení je dostatek vody, který díky dopravě a možnostem odsolování je v místech, kde by život nebyl možný, nebo byl ztížen. A tak by se dalo pokračovat. Jenže všechno, co děláme, je jen dočasné. To si snad uvědomuješ. Zdroje nejsou nekonečné. I nerostné suroviny jednou dojdou a taky to nemusí vydržet ekosystémy planety. No a i ty nemoci mohou začít kosit lidi. Přemnožení jednoho druhu vždycky mega problém, který příroda řeší. A vyřeší. Na to se dá spolehnout.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 11:29Off-line Projekt  (48/177/74)
Externi.poradce ... souhlasím s fakty které píšeš ale nesouhlasím , že je počtem lidí či nedostatkem surovin. Tak mi vytváříme energii dnes už barbarským způsobem , založeném na spalování atd. Tesla říkal, že energie je všude v prostoru a dokázal ji uchopit, škoda jen, že ti co řídí tento svět v sobě nenosí světlo. Oni nechtějí energii zdarma pro všechny. To by byl jen začátek nové éry. Já věřím, že tato planeta uživí klidně 20 miliard lidí. Spíš jde o přístup - jíme maso ačkoli a to ti zaručuji všechny vyspělé civilizace maso nejí. Obrovské množství zvířat které chováme na maso , mnohonásobně převyšuje počet lidí na planetě. O methanu atd. ani nemluvím. Navíc když jíte hodně masa zakládáte si na rakovinu a kravská laktoza je snad ještě horší. Když jíme maso jíme i negativní energii ze smrti. Srdce nepumpuje jen krev, pumpuje také energii čchi, která se nám rozlévá do těla na základě myšlenek nebo jídla. Přicházíme tak o vnitřní sílu. Co se týče nerostů atd. tak vesmír je jich plný. Máme technologie na lety do vesmíru a to mi věř. To, že ti to neřeknou v TV neznamená , že nejsou. Lidi už byli dávno na Marsu atd. (černé projekty které řídí někdo kdo jen nad všemi vládami) Oni nechtějí krásnou planetu kde bude vše v rovnováze. Jednoduše řečeno na řídících postech nejsou správné bytosti a někdy si říkám, že to snad nejsou ani lidé . Svět může být nastaven tak aby podporoval veškerý život, podporoval a léčil planetu a my sami se stali globálně vesmírnými cestovateli či dokonce další rozsévači života ve vesmíru. Představa takové planety která je plná světla a má vysoké vibrace je nádherná. Rozsvítili by jsem se jako žárovky a to včetně planety láskou a vše procházejícím světlem. Vyslali by jsme signál do vesmíru - hele oni už pochopili a už si vzájemně neubližují , můžeme je konečně navštívit a přijmout do galaktické federace a věřte, že je . Říkají si strážci světla. Jsou jen dvě možnosti buď pochopíme a nebo nás planeta smete z povrchu zemského. Svět může být krásné místo , místo kde se v průběhu života žádná duše nedostane na stranu temna aby mohla ubližovat, neboť od narození bude žít v krásném světě plném lásky. Jako když jsme byli děti a naivně jsem si mysleli jak je tu život krásný a bezpečný , než jsem nezačali dospívat a neotrávili jsem se. Tak má vypadat vyspělá civilizace a je jasné , že tu jsou negativní a velmi mocné entity, které tohle nechtějí jakoby se živili utrpením a využívali lidí. Oni když nás planeta smete přežijí protože mají technologie , oni se nebojí a na nás jim nezáleží. Nechápu, že to lidé nevidí. Tesla taky říkal , že jeho vědomí v tomto těle pochází z jiné planety a já tomu věřím. Někdy si to o sobě říkám taky neboť nedokážu pochopit jak funguje svět, či co si lidé dělají a můj vnitřní hlas doslova křičí a říká, tohle není správná cesta... :(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 02. 2021 v 11:43Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Projekt (34/180/82) - máš v hlavě esoteriku. Máš prostě v hlavě nasráno. Taky možná užíváš drogy nebo psychofarmaka. Číst podrobně tvoje eso fantasmagorie a rozebírat je nebudu. Nezlob se. A nejsem první, kdo ti to tu píše, že nemá smysl se zabývat ezo kravinama. Nic ve zlém. Jsi hezký kluk. Ale partner pro seriózní diskusi nejsi.
26. 02. 2021 v 12:52Off-line i8051  (53/184/97)
Tyvole nevim, co to hulis, ale tenhle matros chci taky ... ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 13:39Off-line Projekt  (48/177/74)
Neberu vůbec nic naopak jsem sportovec ale ok ,,, svobodná vůle všem ať jde i o nadávky, to jen potvrzuje jak jsou lidi uvězněni v materiálním pohledu na svět... Přitom jsem tu dal takových odkazů a důkazů a mohl bych pokračovat. Navíc UFO bylo veřejně odtajněno projektem Disclosure Project. Toto vysílání bylo blokováno a tak existuje jen záznam. Ovšem kdo se zajímá tak ví, že tam svědčili a vyprávěli své příhody s UFO samí generálové, piloti , lidi z jaderných základen a dokonce i astronauti. Přesto mě nazýváte bláznem,,, Pravda osvobozuje ať je jakkoli neuvěřitelná. Mír všem,,, Dejte se domě , nadávek není nikdy dost :(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 02. 2021 v 14:23Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Externi.poradce: Psal jsem "mimo jiné", tedy to, že to není jediný faktor jsem tam uvedl. Takže kde je můj omezený pohled?

Ale co se dvojnásobné délky dožití týče, uvádíš běžný omyl na který narázím často. Průměrná délka dožití je dvojnásobná právě kvůli dětské úmrtnosti, pokud ti 25% kojenců zemře, tak to s průměrem fakt hodně zamává a to tak že ti klesne na polovinu. Průměr je na extrémní hodnoty fakt hodně citlivá statistika, ale většina lidí s ním neumí pracovat a cpe ho do všeho, pak se tu pracuje s průměrnou mzdou, průměrným věkem dožití,... Pokud krytický věk odfiltruješ, náhle se pro 19 století místo 35 let stává 60 let a průměrný věk dožití dneska není ani zdaleka 120 let.

https://cs.wikipedia.org/…_%C5%BEivota#…

S ostatními důvody nemám problém, to spadá do onojo "mimo jiné".

Běžné formy života s kterými si příroda dokáže poradit nelze srovnávat s lidmy. Lidi jsou speciální případ který nemá precedent. Je to proto, že narozdíl od osttních jejich vývoj není omezován jen na evoluci. Lidi nejsou nejrychlejší běžec, nemají drápy a ani ty nejostřejší drápy, ale i tak jsou ultimátní predátor. Co lidi ale mají je inteligence větší než má jakékoliv jiné zvíře.
Ostatní zvířata by vyhynula, pokud by čerpala zdroje tak jak lidé už dávno, ale lidé do obešly, právě tím že provozují zemědělství a nasadili hnojiva. Hnojiva nestačí? Nevadí, tak urychlíme a usměrníme evoluci plodin (genetické manipulace rostlin ozařováním, či chemicky vyvolanou mutací a následný výběr těch jedinců co nám nejvíc vyhovují, používá se tuším už tuším 60, nebo 80 let), teď už ani to nestačí, tak místo toho aby jsme vyvolaly nekontrolované mutace ze kterých si vybíráme tak upravujeme rostliny a živočichy přímo (teď někdy se v USA má na trh dostat losos geneticky upravený k rychlejšímu růstu).
Proto růst lidské populace není přemnožení z pohledu zdrojů. Jsme schopni zvíšit množství dostupných zdrojů pomocí technologického vývoje, to žádný jiný druh zatím nedokázal. Mravenci jsou blízko, zvládají farmařit a mají tuším domestikované mšice ale u nich nejde o rychlí produkt jejich mozku, ale vlastnost zjískanou pomalou evolucí.
K poznámce že ekosystém planety to nedá: ekosystém planety bude takoví jak ho upravíme. To že má nějaké limity co dá tahle planeta je pravda, ale planeta dá o dost víc lidí vybavených technologií, než by zvládla jakéhokoliv jiného druhu. A pak dlouhodobě nejsme omezeni na jednu planetu.
26. 02. 2021 v 14:24Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
I8051: typuji že bere tohle: http://vesmirni-lide.cz/default_cz.htm
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 14:42Off-line externi.poradce  (42/-/-)
@Artenkotorer

Ty mi píšeš, že se mýlím, ale přitom se mýlíš sám .-) To je úsměvné :-)

Hele, statisíce let se naši předkové dožívali kolem 40, 50 let, více fakt ne. Je to zjištěno i podle stavu chrupu, kostí, apod. A když se podíváš na psy, tak to je to samé. Vlci v přírodě 12 letí a starší prakticky nejsou. U psů je to dlouhé dožívání běžné jen díky tomu, že je do toho věku uměle udržuje člověk. Lidské tělo je děláno na těch 40, 50 let provozu. Pak to začne haprovat.
26. 02. 2021 v 15:23Off-line i8051  (53/184/97)
Projekt (34/180/82) NOVÉ
Přitom jsem tu dal takových odkazů a důkazů ...
--------------
Jo? Ja tam zadny dukazy teda nevidel a odkazy na kanaly stejne zmatenych jedincu neni fakt u me dukaz ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 15:48Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Externi.poradce: Zas tak moc do minulosti nezabýhej, limit máš 200 000 let, protože tak nějak se předpokládá vznik moderního člověka.
Pro mladý paeolit kam mám data a další se mi hledat nechce odfiltrováno od extrémních hodnot dětí do 15 let se udává obvykle 54 let průměrnou délku života (viz můj odkaz dříve). Nejsem si vědom toho že by průměrná délka života odfiltrováno od úmrtí dětí do 15 let lidí dnes byla 108 let. Ve skutečnosti je to pro EU pod 80, ale afrika to číslo potáhne dolů. To máš navíšeno o cca 50% pokud počítáme s EU, ne o 100% jak jsi uváděl ty. Takže kde je omyl na mé straně? Nebo ti rozdíl o půlku příjde zanedbatelný?
26. 02. 2021 v 18:14Off-line BussterX  (103/130/150)
25. 02. 2021 v 13:53On-line Projekt (34/180/82)
....Mám jeden sen vytvořit krásné emoční video které by spojilo mnoho lidí na celé planetě ke společné meditaci. Představa , že naráz medituje třeba 1 miliarda lídí alespoň 15 minut je prostě nádherná.

xxxx

hej kámo, to kdyby se ti povedlo a 15 minut na tvoje video čučela miliarda lidí a měl bys v tom videu reklamy tak si můžeš koupit bila gatese aji se sorošem a ještě by ti zbylo na babiše :D nebo možná ne, ale do práce bys asi už chodit nemusel nikdy :D
26. 02. 2021 v 18:20Off-line Projekt  (48/177/74)
I8051 to už si ze mě děláš p***l? Žádné důkazy ? Kdo hledá informace tak by tohle nikdy nenapsal. Víš vůbec kdo je doktor Steven Greer ? Kolik vlivných lidí zná? Kolik lidí zemřelo z těch co mu chtěli pomoci protlačit ven generátory na volnou energii. Víš, že je to Kardiochirurg? Disclosure Project - je taky jeho práce a nikdy se nepovedlo sehnat tolik významných lidí a promluvili o UFO. Jako když ti astronaut řekne, že jsou všude , tak to není důkaz ? Všichni druhého hned odsoudíte ale jste líný se jen podívat na nějaký informace, protože je jednoduší vše zavrhnout co je mimo rámec Vašich kolejí. Dal jsem tam odkaz na jeden z jeho dvou dokumentů které doslova berou dech. O záznamu Disclosure Project ani nemluvím a o tom, že někdo zablokoval veškeré LIVE vysílání je přinejmenším zarážející. Jeho první dokument SIRIUS kde uvidíš mrtvého mimozemšťana včetně vědeckého vyšetření asi taky nevíš?

https://www.youtube.com/watch?… (Sirius dokument)

https://www.youtube.com/watch?… (Blízká setkání pátého druhu - Kontakt započal dokument)

Artenkotorer ... to co jsi sem dal je směšný , tak si dej radši páreček ať jsi zdravý jako tvá mysl .

Prosím ty co hned nezavrhnou něco nového aby se aspoň podívali na ten dokument... Blízká setkání pátého druhu - Kontakt započal

Tam uvidíte to čemu se tu všichni smějí ,,,
Doporučuji přečíst knihu o tomto člověku a spadne vám brada (http://www.studiovladan.cz/…nePoznan.pdf)

i8051 myslím že by jsi si měl dát taky buřtíka ať máš mysl jako tělo ,,,
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 02. 2021 v 18:28Off-line Projekt  (48/177/74)
https://www.youtube.com/watch?…

kousek záznamu Disclosure Project ,,, je to na party ale nenašel jsem to s cz titulky :( . Neuvěříte co tam mluví za lidi a neuvěříte co říkají. Nejvíce UFO samozřejmě nad jadernými silami - proč asi ? Kdo ví ten ví kdo chce zjistí kdo nechce ať žije dál v nevědomosti.

BussterX ,,, myslíš, že mi jde o peníze? Pro mě neznamenají nic, nemám je rád ale nutí nás je mít. Vydělávám dost a taky vše utrácím a dělám radost všem kolem sebe, protože to je jediná dobrá věc která se s nimi dá dělat. PS po takové meditace by se vše změnilo a to včetně potřeby peněz. Neuvědomuješ so co dokáže takové pozitivní spojení.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 02. 2021 v 18:31Off-line kloudik  (38/182/80)
Projekte a já si myslím, že bys měl přestat koukat na jůtub nebo to aspoň přestat považovat za informace :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 18:33Off-line i8051  (53/184/97)
Projekt (34/180/82)
Víš vůbec kdo je doktor Steven Greer ? Kolik vlivných lidí zná? Kolik lidí zemřelo z těch co mu chtěli pomoci protlačit ven generátory
-----------------
No dle konspiracnich webu prej silene moc .. :-) A fakt soryjako, hledat nesmysly na konspiracnich webech a blogach pomatenych jedincu fakt nebudu. To necham tem, kteri se nechaj utahnout na nudli zazivnym vypravenim nejakeho bludare a hezky udelanym videem, protoze sami nemaj rozum si oddelit, co je uplnej nesmysl a co realita. Touha videt svet jinak pak prebije jejich racionalni uvazovani a skocej na spek kazdymu konspiratorovi :-)

Btw mrtvyho emzaka mam v pelechu, je plysovej a zacina vypadat, jak po pitve, padaj z nej vnitrnosti ... :-)

Joa hezky je: "Všichni druhého hned odsoudíte ale ..."
+ Artenkotorer - to co jsi sem dal je směšný, tak si dej radši páreček ať jsi zdravý jako tvá mysl
+i8051 myslím že by jsi si měl dát taky buřtíka ať máš mysl jako tělo

Ano, my soudime a ty jsi vsevedouci a jen je skoda, ze kdyz se nemas o co op***, zacnou invektivy ze zakladky ... :o))))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 19:01Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Projekt: Rád bych umozornil, že je bývalí traumatolog, nikoliv kardiochirurg. Ale ani jedna z těch lékařských specializací není fyzik, elektroinženýr a ani něco příbuzného. I kdyby byl třeba špičkovej kardiochirurg, tak to neznamená že by jeho profese byla jakkoliv relevantní v oboru energetiky.
Je známo celkem dost případů kdy špičkoví odborník v jednom oboru plácá nesmysly o oboru jiném. Takže čehože se snažíš dosáhnout argumentačním faulem Dovolávání se auto***y a ještě k tomu z jiného oboru? https://cs.wikipedia.org/…n%C3%AD_klam#…

No k zavrhnutí nového... jsem anarchokapitalista a transhumanista, to jsou dva směry příliš nové a revoluční pro chápání většinovou populací. Nejde tedy o to že bych měl problém s přijetím novích myšlenek. Ale ty nové myšlenky musí stát na pevných základech, což tvoje "hypotéry" nestojí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 19:06Off-line Fgjk  (21/195/90)
Nejstarší písemné pozůstatky jsou staré 6 tisíc let. Nalezené zkameněliny jsou pouhý zlomek procenta všech těch druhů, které tu kdy byly. To znamená, že drtivá většina historie je prostě ztracená...jak můžete vědět, že tato planeta čirou náhodou nemá určite cykly, kdy se střídají teploty (doba ledová a tak) a složení atmosféry? Dříve byl podíl kyslíku mbohem větší, pak ale klesl a nastoupila éra skleníkových plynů...což je naprosto přirozený proces...
Lidé tomu procesu pomáhájí, ale není to tak horké, jak se tvrdí;-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 02. 2021 v 19:17Off-line Projekt  (48/177/74)
Neříkám že je elektrotechnik ale zná spousty chytrých lidí a je sám dost chytrý na to aby pochopil co mu říkají a snažil se pomoci těm co chtějí změnit svět. Jak jsem říkal přečíst jeho životopis aby člověk pochopil. například jeho mrtví kamarád, bývalý ředitel CIA který zemřel den před předáním jednoho generátoru kvantoveho nulového bodu aby jej mohl posla mezi lidi. Já už tu opravdu nic nenapíšu . Jo máš pravdu spletl jsem se, je traumatolog ale to nic na věci nemění. Víš proč mu věřím ? Protože co popisuje a co natáčí na videa kde je spousty svědků, jsem já sám viděl na vlastní oči. Říkejte si co chcete ale já nejsem blázen a prožil jsem co on. Lituji jediné věci, že jsem to nikdy nenatočil,,,čau.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 02. 2021 v 19:18Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Fgjk: Jen doplním, Z ledu který postupně zamrzal dost dlouho lze zjístit celkem dost z jednotlivích vrstev a jejich složení.

Co vím, ví se že kdysi na zemi bylo mnohem víc CO2 v atmosféře než dnes. Oproti tomu, co vím tehdy mělo slunce menší tepelný výkon a země byla lehce dál :-) Ale jak k tomu došli, to netuším :-D
26. 02. 2021 v 19:23Off-line Fgjk  (21/195/90)
Artene je to všechno se vším...tedy minimalně co vím já...jde prý o tože dřív bylo CO2 v atmosféře opravdu hodně...toho využil život, tedy hlavně rostliny...ty do sebe navázaly obrovské množství uhlíku a proběhla u nic velmi rychlá evoluce...teď je to už jenom velmi jednoduchá chemie a fyzika...málo CO2 v atmosféře, obrovské množství rostlin a O2 v atmosféře na jedné straně a na druhé nevybouřená Země a spousty energie...co z toho vznikne? Bouře...bouře az toho požáry....jednoduchá rovnice hoření...a CO2 je znovu na scéně;-)
26. 02. 2021 v 19:28Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Fgjk: No dost toho uhlíku je zakopanýho v zemi :-D tam blbě hoří :-D Pokud ho nějakej b***c nevykope :-D
Ale obecně, brzdit ekonomiku kvůli tomu je blbost. Technologický vývoj vyřeší problémy spíš než jeho brždění.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 19:30Off-line Fgjk  (21/195/90)
Hele...lidi jako Greta by si měli uvědomit, že tu jsou nějaké fyzikálně zákony přes které vlak prostě, čistě a jednoduše nejede...
Pro ně je neekologické vše..tak ať přestanou dýchat a zastaví funkce svého metabolismus...to produkuje strašný množství CO2;-)
Takže brzsit ekonomiku je fakt zcestný;-)
26. 02. 2021 v 19:35Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Fgjk: mě greta a spol nevadí názory, ale způsoby. Jako ať kecaj, ať přesvědčují lidi, ale ať změna jde od spodu tak, že přesvědčí lidi aby preferovali úspornější a zelenější řešení, to by byl pozitivní způsob. Ne jejich současný jdeme za politiky ať všechny donutí. To je zvěrstvo.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 21:34Off-line i8051  (53/184/97)
Projekt (34/180/82)
... bývalý ředitel CIA který zemřel den před předáním jednoho generátoru kvantoveho nulového bodu ...
----------------------
Tvl tak teds to uplne zabil ... :-) Btw co to je za pojem "kvantovej nulovej bod"? Spolecna vlastnost vetsiny techto konspiracnich zmatencu je, ze vubec nevedi, o cem mluvi a jen papouskujou pojmy, co nekde cetli a ani se nezamysli, ze to je totalne nesmyslnej pojem :-) Maximalne existuje nulovej bod kvantoveho systemu, ale urcite to neni to samy, co kvantovy nulovy bod, protoze tady nejde o nejakej bod, ale o energii :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2021 v 21:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Lidi prostě potřebujou aladinovy lampy a lítající koberce, to jiný nebude, jen se budou měnit názvy těch kouzelných propriet....
26. 02. 2021 v 22:17Off-line kloudik  (38/182/80)
Nedávno bylo v rádiu, že několik lidí v Indii podalo na kehosik žalobu pro podvod. Za deset mega jim údajně prodal Aladinovu lampu která zcela překvapivě nefungovala a nejednalo se taky o blbce, ale o doktory a podobný vrstvy. Asi už byli taky přepracovaní jako ten tvůj kardiofyzik či co to bylo :)
26. 02. 2021 v 22:43Off-line i8051  (53/184/97)
Ja nahodou Aladinovu lampu mam z Aliexpresu ... 60 W s 12x CREE:-)
27. 02. 2021 v 09:08Off-line Projekt  (48/177/74)
I8051 máš pravdu nic takového neexistuje když to říkáš ty ,,, novodobý Teslo. Čas ukáže pravdu , pokud se ji dožijeme. Nikdo neříká, že tomu rozumím a moc lidí na světě kteří tomu rozumí nebude a ty to určitě taky nejsi. Já jen vím, že takové zařízení existují. O elektromegnetických generátorech si asi taky neslyšel co a budeš říkat, že to je zase nesmysl. Ovšem spousty kutilů už to dávno má doma,,,měl jsem přesný nákresy od Tesly na tento jeho objev . kdysi když jsem měl ještě své stránky true.cz
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 02. 2021 v 09:26Off-line Fgjk  (21/195/90)
To, že jsou nákresy neznamená, že to existuje nebo funguje;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2021 v 09:38Off-line Projekt  (48/177/74)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 02. 2021 v 09:38Off-line Projekt  (48/177/74)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 02. 2021 v 09:58Off-line Projekt  (48/177/74)
Samozřejmě a jsou mnohem sofistikovanější vynálezy ,,, jenže každý kdo se je pokusil pronést ven mezi lidi ,,, prostě zemřeli.

https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2021 v 10:15Off-line Projekt  (48/177/74)
Konec ropy a veškerého spalování ,, žádný elektroměry , žádná ropa či plynoměry. Každý stát by se stal samostatný a měl stejné slovo ,,, svoboda pro všechny. Konec elektráren. Vytápěné skleníky kde můžeš pěstovat celoročně co chceš, topení zdarma atd. atd... Konec vlády těch z**dů ,,,
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 02. 2021 v 10:49Off-line Tarferi  (30/-/-)
Co znamenají ty tři čárky? Ví to někdo?
27. 02. 2021 v 13:18Off-line i8051  (53/184/97)
Ano Jezino. Jeden motor roztaci druhy a ten vyrabi elektrinu. Zazrak. Co na tom, ze tomu prvnimu musis dodat energii vetsi, nez ten druhy vytvori. Aby se CEZ fakt zacal bat ... ;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2021 v 13:31Off-line keram  (48/176/59)
Výmysl ekoteroristů,už je to trapný a otravný,zrušil bych všechny nesmyslný klimadohody,povolenky a jiný nesmysly a soustředil se na prospe***u,modernizace,šťastnější život . Hlavně otravná je v tomhle EU ale co je z EU dobrého že :-/ Snad ta trapárna s co2 a dementní Grétou už pomine,výhoda tý současný chřipky je,že tolik s těma ekokravinama neobtěžují :-) Samozřejmě v tom ekošílenství jde jen a jen o prachy a omoc a ovládání lidí,na západě jsou už ztracený a na východě vymejvají mozky mladejm. Mě by to nevadilo ale budou mě ty zbytečnosti stát moc peněz a všechny to bude stát. Kdyby to byla pravda o tom oteplování,tak bych byl rád ale fakt to nepozoruji,spíš mi přijde že je větší a větší kosa :-D Všechno jsou lži....zdaréééccccc :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 02. 2021 v 14:29Off-line i8051  (53/184/97)
Projekt (34/180/82)
https://www.youtube.com/watch?…
---------------
Uz zde je prvni nesrovnalost. Z 12 V 12 Ah baterky pres DC/AC menic, cili z nominalniho 144 Wh zdroje (pri ucinnosti menice realne spise jen 100 Wh) tocej s priblizne 2kW motorem ... tady neco nehraje ... :-)

Sice v setupu maj frekvencni menic kvuli rozbehu motoru, nicmene motorem teto velikosti muze protejkat pri 230 V kolem 5 A, takze asi 1 kW. Na 12V strane toho DC/AC menice bude teda kolem 100 A proudu, coz ti mohu naprosto jiste rict, ze ta baterka to kvuli svymu vnitrnimu odporu fakt neda. Navic pri tomto proudu ma kapacitu uz jen asi 3 Ah. Koukni se do datasheetu. Ale jo, je tam hezka hudba a akteri se tvarej desne dulezite ... a hned po strihu se rezou smichy, jak nekoho zase dostali. A urcite se tesej na Nobelovku v oblasti fyziky ... :-)

Skoda Poklade, ze tebe, elektikare s elektroskolou, tohle nenapadne a jeste to budes si*** jako zazrak. Bohuzel v zadnym aktualne znamym vesmiru nelze v uzavrenym systemu ziskat vice energie, nez ji tam dodame. Energie nevznikne jen tak z niceho. Pres to vlak nejede :-)

https://www.avacom.cz/…V012-F2A.pdf
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2021 v 14:31Off-line i8051  (53/184/97)
Jez1920FC22 (57/196/-)
Ičkoni, jak mi vysvětlíš tohle video?
-------------
Jezino, to myslis vazne? To jsi fakt tak hloupej? Diky takovym, jako ty, se tem konspiratorum musi fakt da*** a maj radost, kolik hlupaku na ta videa ulovili :-)

Co treba tady Jezino, neni tam neco divnyho, kdyz odpoji ten generator v 6:50 od rozdvojky? https://www.youtube.com/watch?… Reknu ti to rovnou, je a zkus prijit na to, co ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2021 v 15:46Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
I8051: A jak vysvětlíš tohle video! Videa na youtube jsou jasný a nevyvratitelný důkaz reality! :-)
https://www.youtube.com/watch?…
27. 02. 2021 v 16:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 2 hodinamiOn-line treska_v_majoneze (44/-/-)
Holy Jezule! Vsetko ma na svedomi ta cierna slepica, co beha okolo. A este tvoja utajena lobotomia :))
Souhlasím • NesouhlasímNahlásit

xxx

tak ta slepice už je taky mrtvá, zabili slepici p******ti, byla nepohodlný svědek existence perpetua mobile 8)
27. 02. 2021 v 16:34Off-line i8051  (53/184/97)
Tak ja ti to Jezino vysvetlim, kdyzs to za tu hodinu nedal. Roztoceny asynchronni motor se totiz chova jako generator, cili pokud by to bylo zapojeno, jak to je na videu a motor se tocil, odpojeni generatoru by zpusobilo, ze se motor "prepne" do generatorovyho rezimu, vytvari nadale proud a zarovka by tak svitila, dokud energie v setrvacniku udrzi tento motor nad minimalnima otackama. U synchronniho motoru to funguje stejne, jen s tim rozdilem, ze ten vytvari v generatorovym rezimu proud uz od malych otacek, viz alternator (DC buzeni rotoru) nebo magneto (permanentni magnet v rotoru). Asynchronni motor v rezimu generatoru potrebuje bejt roztocenej a proto se treba ve vodnich elektrarnach nejdrive generator roztoci ze site a az pote se na nej nazene voda tak, aby generator roztacela na nominalni otacky + skluz. Jinak by se tento generator totiz choval jako spotrebic a ne jako zdroj.

Ove*** si to muzes empiricky i na chate. Roztoc robustni cirkularku, ta ma dobrou setrvacnost. Pak vytahni kabel ze zasuvky a sahni si na poly zastrcky. Co myslis, ze se stane? :-)

A pokud ti nedoslo, proc takova videa vznikaji, tak to neres a nadale nad nima delej waaaaaaau ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2021 v 16:36Off-line i8051  (53/184/97)
Arte, na to by prece stacilo namazat ten toust z obou stran, ne? ... Nebo slepit dve kocky v protifazi :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2021 v 16:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 3 hodinamiOff-line keram (45/176/59)
Výmysl ekoteroristů... ble ble ble ... Kdyby to byla pravda o tom oteplování,tak bych byl rád ale fakt to nepozoruji,spíš mi přijde že je větší a větší kosa :-D

xxxx

víš proč je ti čím dál větší kosa v evropě? protože vlivem oteplování tajou ledovce a ta ledová voda ochlazuje teplej golfskej proud kerej evropu normálně ohřívá... to že je v evropě čím dál větší zima znamená, že se fakt globálně otepluje... to sou paradoxy co? kdo by to byl řekl... 8)
27. 02. 2021 v 16:54Off-line i8051  (53/184/97)
Keram bude dalsi jelito, ktere si mysli, ze globalnim oteplovanim bude vsude na planete vetsi teplo ... a takova hovada maji volebni pravo :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2021 v 16:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Jen ať se otepluje planeta, konečně budou mít i češi vlastní moře 8)
27. 02. 2021 v 16:57Off-line i8051  (53/184/97)
More jsme meli v roce 2002 na Morave ... :-)

(to byl vtip - nedelam si z toho p***l, byl jsem tam tenkrat pomahat a p***l to fakt nebyla)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2021 v 16:59Off-line BussterX  (103/130/150)
U děčína bude mořská zátoka a tam bude kotvit česká letadlová loď Václav Havel 8)
27. 02. 2021 v 17:01Off-line i8051  (53/184/97)
My mame nejaka funkcni letadla?
27. 02. 2021 v 17:07Off-line BussterX  (103/130/150)
To bude kapesní letadlová loď, když byly kapesní bitevní loďě třídy dojčland tak my budem mít kapesní letadlovky třídy v. havel, na nějakýho toho drona z rozpočtu eště zbyde :D
27. 02. 2021 v 17:34Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
I8051: Chleba namazaný z obou stran by nefungoval.
Ta strana kde by byl i jen atom Máslia navíc by dopadl dolů. Zároveň pokud by se ti povedlo natřít z obou stran ten chleba úplně stejně, do hry vstupuje kvantová fizika kdy by část Máslia by se kvantově protunelovala na druhou stranu :-P
Dvě kočky by zase nefungovaly, protože jak se můžeš dočíst v článcích Dr. Aladina Jina, mimochodem, světoznámého Colorectalchirurga, to že kočka dopadne vždy nohama dolů je způsobeno kvantovími fluktuacemi, které vznikají jako rekace na kočičí drápky. Kvantové fluktuace jenž produkují atomy máslia a antimáslia. U obou koček by pak došlo ke spojení kvantových polí a obě kočky by se slili do jedné velké kočky! (jak jinak myslíž že vznikl lev? Samozřejmě že si dvě velké kočky domácí k sobě lehly zády! :-P ).
Takže jediné funkční řešení je kombinace chleba s máslem a kočkou. To vytvoří proud antimáslia do chleba když je chleba dole, máslium s antimásliem anihiluje (proto lze vidět produkovanou energii tím chlebem s kočkou) a tak máslium v kočce převíší a kočka získá kvantovou dominanci! a natočí se směrem dolů, to ale způobí že záporná energetická hodnota nulového bodu vzniklá anihilací máslia rozvybruje tak silně že to zvětší kmitočet chleba a tím přitáhne máslium které se usadí na chlebu, čímž chleba získává kvantovou dominanci! V další půlotáčce se kvantově vznikne další várka máslia a antimáslia. :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 02. 2021 v 09:20Off-line Projekt  (48/177/74)
Mark Twain
Blázen je bláznem pouze do té doby, než se ukáže, že má pravdu.

Uvedené konstrukce nelze brát jako návody na zhotovení ale jako inspiraci pro vlastní experimentování !!! Vědeckým pracovníkům se předem omlouvám za nerespektování SOUČASNÝCH zákonů vědy.

http://vmiksik.sweb.cz/energy.html
28. 02. 2021 v 09:40Off-line Fgjk  (21/195/90)
Současných? Takže Newtonovy zákony jsou dočasné...a. zákony termodynamiky také?
28. 02. 2021 v 12:30Off-line i8051  (53/184/97)
Projekte, kam na to chodis? To jsou vazne poklady, co prezentujes. Ten link s nabijeckou odcerpavajici pres vybojku volnou energii ze vzduchu je fakt bomba ;-) To kdyby vedel pred 50 lety TI, ktery vymyslel 555, to by si ji dal patentovat jako zakladni prvek pro energii zdarma ;-) Je to spise sirokopasmova rusicka 3-25 kHz co generuje spousty vyssich harmonickejch, ale z jedny baterky dve fakt nenabije. Pokud neveris, zkus si to, material na to ti rad dodam ;-)

Ale bacha, dole jasne pisou "ZA NÁSLEDKY ZPŮSOBENÉ POUŹITÍM TOHO ZAŘÍZENÍ RUĆÍTE SAMI, JE NEBEZPEČNÉ !!!" :-)

A jeste krasna veta se slovy jakysi, nejaky a jeden ... "Tento druh pokusů vychází z pricipu čerpání energie z prostoru pomocí jakési nábojové pumpy. Nějakou (anténou) se přivádí z prostoru energie, ta je pomocí nějakého jímače zachycována a dále zpracovávána. Při psaní těchto řádek jsem vzpoměl na jednoho známého"

Btw ten napad chytat energii ze vzduchu a cpat ji treba po usmerneni do kodanu i funguje, nicmene neni to zadna free energy, ale vyuzitej elmg smog. Staci nami*** starou 2.4 GHz yagginu na draty VVN a nejakej proud to i vygeneruje, proto na nich byla i cedulka, ze to je nebezpecny. Ale to nevyuzivas energii temnoty, ale energii z elmg pole kolem vodice, kterou tam CEPS dodal z elektrarny a vlastne ji krades :-)

Pro Jezinu je dole poznamka, jak to lze vyuzit, cituji "Autoři uvádějí použití například na chatách kde není elektřina jako náhradní zdroj, který se přes týden nabije a o výkendech poslouží" .. kde je i videt, ze autor asi ani neprosel zakladkou :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 02. 2021 v 14:48Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Projekt: Pleteš si zákon s jeho interpretací... To že tomu říkáme třeba newtonovy zákony z toho nedělá nic jiného než jen interpreataci vlastnosti reality která je tím zákonem.

Všimni si že pro novější věci už nepoužívají slovo "zákon", ale "teorie". Typuji že je to reakce na to že se spálili když po Newtonvy přišel Einstein a opatchoval to relativitou :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 02. 2021 v 15:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Takže jak zní archimedova teorie děti? a jak zní teorie o zachování hmoty a energie? hm... zní to divně, zákon je lepší :P
01. 03. 2021 v 11:23Off-line Projekt  (48/177/74)
Projekt Fix the World (Napravte svět) reprodukoval Teslův design s několika moderními prvky a získal tytéž výsledky. Náš generátor kvantové energie poskytuje 10 kW energie se vstupem méně než 1 kW, a tento vstup si sám poskytuje.

Tuto energii poskytujeme lidem celého světa. Zveřejnili jsme plné instrukce, uživatelský manuál, schémata a seznam součástí, který umožní každému techniku dosáhnout stejných výsledků.

https://hopegirl2012.files.wordpress.com/…-3-25-14.pdf
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 03. 2021 v 11:29Off-line Projekt  (48/177/74)
Popis systému QEG

Kvantový elektrický generátor (QEG) je adaptací jednoho z mnoha designů na elektrický generátor/dynamo/alternátor, které patentoval Nikola Tesla. Jde konkrétně o patent No. 390,414, “Dynamo-Electric Machine”, z 2. října 1888.

Prototyp je dimenzován na výrobu elektrické energie v řádu 10-15 kW, nepřetržitě, a může být zapojen buď do sítě poskytující 120V nebo do sítě 230-240V jednofázového výstupu. Pro budoucnost plánujeme rovněž přístroje dodávající třífázový proud.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 03. 2021 v 11:32Off-line Projekt  (48/177/74)
I8051 myslím, že i kdyby ti tenhle vynález spadnul na hlavu tak povíš, že to byl balon. Podle tohodle se dá už stavět!

Životnost přístroje je omezena pouze několika nahraditelnými komponenty, jako ložiska, klínové řemeny a kondenzátory. Základní přístroj by měl fungovat bez problémů s minimální údržbou tak dlouho jako jakýkoli kvalitní elektromechanický přístroj, například kvalitní pračka či lednička. Z důvodu spolehlivosti jsou použity vysoce kvalitní komponenty. QEG není složitý přístroj (stejně jako ostatní Teslova zařízení), a pracuje v harmonii s přírodními zákony, nikoli jako energií plýtvající symetrické motory a generátory užívané v současném běžném průmyslu. Jak nejlépe pochopit funkční princip QEG? Můžeme si ho představit jako vysoce výkonný samorezonanční oscilátor (kterému se říkávalo multivibrátor), adaptovaný na přeměnu vysokonapěťových pulsů (15 až 25kV) na výstup střídavého proudu až 120A. V současné terminologii střídavého proudu by to byl typ resonančního přístroje. Obvody, které vytvářejí vysokou energii v tomto přístroji, jsou založeny na existující, ale málo využívané konfiguraci oscilátorů, avšak „kvantová“ část designu záleží na tom, jak je generátor nast**tován. Konvenční alternátory (generátory střídavého proudu) mají obvykle zařízení zvané „budící vinutí“. Toto vinutí je obvykle menší oddělený vinutý rotor, který poskytuje střídavé volty, ty jsou usměrněny a využity k pohonu cívek generátoru. V QEG není žádná obvyklá vnější budící cívka, ani žádné rotorové vinutí. Při pohledu na diagram proudu není ani zjevné, odkud přichází vstupní proud zahajující rezonanci, a to je klíčem: budící cívka QEG je vně generátoru, a budící signál je veden kvantovým polem (bodem nula) do jádra generátoru, kde zahájí oscilaci. Jakmile se přístroj vybudí na rezonanční frekvenci, pohání se již dále sám.

James M. Robitaille, konstruktér zařízení
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 03. 2021 v 11:34Off-line Projekt  (48/177/74)
Vjaceslav možná jsi mimo ty já měl z fyziky samé jedničky
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 03. 2021 v 11:40Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Projekt: Víš, řeknu ti to takhle. Pokud by existoval prakticky neomezený zdroj energie prakticky zadarmo, jen s počáteční náklady, tak by se dneska na něm jela polovina těžby bitcoinu. Těžaři jsou velmi vynalézaví a nevěřím že by zázračné řešení přehlídly a mají silné incentivy takové zdroje najít..
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 11:50Off-line Fgjk  (21/195/90)
 Projekt  (34/180/82)

Projekt Fix the World (Napravte svět) reprodukoval Teslův design s několika moderními prvky a získal tytéž výsledky. Náš generátor kvantové energie poskytuje 10 kW energie se vstupem méně než 1 kW, a tento vstup si sám poskytuje.

Tuto energii poskytujeme lidem celého světa. Zveřejnili jsme plné instrukce, uživatelský manuál, schémata a seznam součástí, který umožní každému techniku dosáhnout stejných výsledků.

https://hopegirl2012.files.wordpress.com/…-3-25-14.pdf

Souhlasím - 1   •   Nesouhlasím - 2 


A co na to první zákon termodynamiky?
01. 03. 2021 v 12:02Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl to je vazne na lecbu ... ;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 12:23Off-line Projekt  (48/177/74)
Jasný takže těch 600 lidí co se podílelo na výrobě jsou taky na léčbu? Tak arogantní nemůže být snad nidko twl ,,, Dal jsem sem odkaz a on se změnil nechápu, dávám znova kde je v pdf. kompletní schéma výroby

https://levitas.estranky.cz/…patentu.html

35 stran na tohle povíš co ty ičko
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 03. 2021 v 12:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 33 minutamiOn-line Fgjk (18/195/90) NOVÉ
A co na to první zákon termodynamiky?
Souhlasím - 1 • NesouhlasímNahlásit

xxxxx

Před 21 hodinamiOn-line Artenkotorer (32/180/84)
Všimni si že pro novější věci už nepoužívají slovo "zákon", ale "teorie". :-D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
01. 03. 2021 v 12:30Off-line i8051  (53/184/97)
Ja ti nevim, Projekte, ale hodit sem vzdycky nejakej odtsavec, kterej jsi zkopiroval nekde na blogu jakehosi autistickeho pomatence neni zrovna argument, ktery by me presvedcil. Zkus to vlastnimi slovy. Pokud prece necemu veris a zabyvas se tim, mas v tom oboru uz i nejaky znalosti a mel by me tak prevalcovat necim, co uz mas zpracovany. Navic jsi z oboru elektro, tak proc sis takovouhle vec, kterou zvladne dle tvych textu kdokoli trosku technickej, uz davno nepostavil? Prekvap me, ohrom me .. jinak jsi a budes vzdy jen za zmatenyho konspiraka :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 12:43Off-line i8051  (53/184/97)
Projekt (34/180/82)
Vjaceslav možná jsi mimo ty já měl z fyziky samé jedničky
-------------
To jsi ale chodil po skole do kabinetu za panem fyzikarem, vid? ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 12:48Off-line Fgjk  (21/195/90)
Já jsem zvkylej na zákon termodynamiky:-)
Když už jsme u toho....jak můžeš z 1kW udělat 10kW...to je naprostý znásilnění fyziky;-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 12:52Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Projekt: "Jasný takže těch 600 lidí co se podílelo na výrobě jsou taky na léčbu?"
Buď to mohly dělat jako vtip, viz třeba dogecoin
Nebo se chtějí obohatit na hlupácích,
Nebo fakt to nemusí mít v hlavě v pořádku, to že jich je 600 nic neznamená. Flat earth society má členů víc než 600 a taky to nedokazuje že země je placatá...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 12:52Off-line i8051  (53/184/97)
Hele Projekte, takova zasadni otazka - kdyz je to tak super plan na vytvoreni energie zdarma, tak to by urcite vyuzili i ti tvoji jestirci MIB, kteri nechteji, aby prestala tyct ropa a sycet plyn, ne? Protoze postavit tohle podle navodu Ladi Hrusky je 1.000.000x levnejsi a jednodussi, nez vybudovat ropnou plosinu a cekat, kdy vyschne. Tohle je pro ne 1.000.000x navratnejsi projekt a o to jim prece jde, vygenerovat zisk s minimalnima nakladama. Maj na to penez, jak slupek do investic a vyvoje a hromady mozku. A nic ...

Takze mi prosim rekni, proc to uz davno nedelaji? Nevis? Ja jo ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 13:06Off-line i8051  (53/184/97)
Fgjk (18/195/90)
Já jsem zvkylej na zákon termodynamiky:-)
Když už jsme u toho....jak můžeš z 1kW udělat 10kW...to je naprostý znásilnění fyziky;-)
-----------------
Tech 9 kW preci vysosa z eteru a posleze z nej dostane i ten zbylej 1 kW, nic neprijde nazmar ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 13:30Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
I8051: Takže tím chcš říct... že těch 9kW berou z ethereum těžební farmy kam si natáhly prodlušky? :-D To vysvětluje proč na to nikdo nepřechází... Ethereum přechází na PoS, nebudou mít kde elektřinu krást :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 16:48Off-line i8051  (53/184/97)
Jojo Jezino, i lidska blbost existuje a vedci nevedi, jak ji vysvetlit .. a to maj takovejch dukazu, vid? :-) Btw co je podle tebe ta volna energie, o ktery tu basnis? Hm? Ale z vlastnich slov pls, nepis to do googlu :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 16:50Off-line Fgjk  (21/195/90)
Co je přesně volná energie?
01. 03. 2021 v 16:52Off-line BussterX  (103/130/150)
F=U−TS. Celková vnitřní energie U se tak skládá z volné energie F (kterou lze při izotermickém reverzibilním ději přeměnit v práci) a vázané energie TS, která je izotermicky neužitečná... Nevím co to znamená, ale bylo to v Guglu 8)
01. 03. 2021 v 16:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Jenže ono je to jak se zdá spíše tak, že volná energie = synonymum pro energii zdarma = lepší svět... čili spíše je to sociologický konstrukt či co, ne? :D
01. 03. 2021 v 17:05Off-line i8051  (53/184/97)
Aha, takze nikdo o ni nic nevi a vsichni o tom mluvi. Nejvice konspiratori, co sotva dali zakladku. Nejlepsi ale je, ze jak od sebe kopiruji ty nesmysly a kazdej tam chce pridat ten svuj "dulezitej" pohled na vec, tak posledni verze je uz jen plna zvastu a totalne nesmyslnejch pojmu a nazvu. Viz to, co poslal projekt vyse ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 17:08Off-line i8051  (53/184/97)
To ale Jezino neni tvuj pripad. To druhy myslim ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 17:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Jezi, ajnštajn už měl v našem věku splněno... měli bychom sebou hodit :D
01. 03. 2021 v 17:15Off-line i8051  (53/184/97)
Uplne prirozene, staci googlit a premejslet :-)
01. 03. 2021 v 17:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Jezi, najdi si co je to grand kupole, a technologii stavby... upe stejně se zřejmě stavěly mnohý monolitický stavby, akorát se nebetonovalo :D ale princip "hliněného" náspu po výstavbě odstraněného byl stejný
01. 03. 2021 v 17:31Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Jez1920FC22: Zde je odpověď na tvoji otázku :-) https://www.youtube.com/watch?…
01. 03. 2021 v 18:23Off-line Fgjk  (21/195/90)
Volná energie je pavědecký pojem...a Jezi, když si mě odbloknešt, ak ti napíšu jak to dělali;-)
01. 03. 2021 v 18:35Off-line kloudik  (38/182/80)
Jezinko možná si neměl psát o volné energii, ale o temné energii která začíná být uznávaná a když jen tak dokáže rozpepnout celej vesmír, tak by snad mohla dokázat i roztočit nějaký velký údernický dynamo a tím by vznikla i tvá volná energie :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2021 v 21:24Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Kloudik: Temná energie ale není temná proto, že by měla temnou barvu, ale proto že ji nejsme schopni detekovat. Energii jsme schopni deteovat jejím působením na hmotu a změnu stavu hmoty, což znamená tepelné (zahřeje se), mechanické (třeba roztočí se),... Pokud součásti definice temné hmoty a energie je že ji nedokážeme detekovat a s hmotou nereaguje jinak než gravitačně, pak to i znamená že není schopna něco roztočit, protože by jsme byly schopni pak toto mechanické působení detekovat a změřit, takťe by nyla dávno detekována a nejmenovala by se temná.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload