Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zženštilost

04. 03. 2021 v 11:34Off-line Anonym
Proc se nekteri gayove chovaji zzenstile? Z ceho to vychazi? Jaky je vas nazor?
Dekuji za odpoved. Lamu si tim hlavu uz dlouho a jeste sem na nic neprisel.
04. 03. 2021 v 12:01Off-line i8051  (53/184/97)
Tak si lamej hlavu dal, zrejme nebudes z nejbystrejsich. Ze ty to bylo tim, ze to tak chtej? ;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 03. 2021 v 12:06Off-line Matty_99  (25/196/85)
Existuje v téhle poradně vlákno, ve kterém v reakcích nejsou na předních příčkách jména Sameth a i8051???
-------------------------------------------------------------------------------------
Jinak dovolím si souhlasit se Sameth... Když jim to tak vyhovuje a cítí se fajn...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2021 v 12:11Off-line i8051  (53/184/97)
Nojo. Na treti pricce je pak hned Matty_99. Malo se snazi a tak je az treti ... ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 03. 2021 v 12:12Off-line Senfel  (29/-/-)
Buď to, jak píše Sameth, anebo to může být tím, že daní gayové se pohybují zejména v dámské společnosti. I já sám na sobě někdy pozoruju znaky zženštilosti, nebo alespoň mi to tak přijde. Taky jsem nad tím přemýšlel... No a došel jsem k závěru, že je to z velké části tím, že jsem se na ZŠ, SŠ i VŠ bavil převážně s děvčaty a nevědomky něco "okopíroval". Tak stejně je to s mluvou... Zkoušel jsi být třeba půl roku s někým z jiné oblasti ČR? Já ano, pochytil jsem od toho člověka jak tón mluvy, tak i třeba jiné koncovky slov :D Sám bych si to neuvědomil, kdybych nepotkal spolužačku z gymplu, která mě sjela, že co to říkám za slova, že místo koncovek -y (dokonaly, hezky, dobry) jsem začal používat koncovky -é (což bylo spisovné, ale opravdu to znělo trochu divně, protože jsem přidal i tón, který byl pro nás nezvyklý).
Takže si myslím, že to člověk nevědomky vstřebá a sám ukazuje navenek... Někdo to ale může používat jako provokaci i úmyslně (tu zženštilost).
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 03. 2021 v 12:16Off-line i8051  (53/184/97)
Nemyslim si, ze by to bylo "stykem" s holkama, protoze zzenstile buzny je mnohem vice prehravaji, tak se zadna holka nechova ;-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 03. 2021 v 12:39Off-line externi.poradce  (42/-/-)
Pro autora dotazu: Musíš si uvědomit, že naše společnost je patriarchální. Podávej se na historii naší kultury. Ženy a ženskost jsou brány jako méně hodnotné, podřadné. Má to tak islám, má to tak judaismus a má to tak křesťanství. Tyto ideologie si vymysleli hetero muži, aby si zachovali nadřazený status. Zkrátka chtějí mít moc. No a z těchto důvodů tito heteráci vykreslovali gaye jako zženštilé. Aby je mohli zařadit do podřadné katogorie jako ženy. A největší blbost je, když si kluk, co je na kluky, myslí, že mají heteráci pravdu a začne se podle toho chovat. Gayové nesmí skočit na špek heterákům. Musí si uvědomit, že jsou plnohodnotní muži a že za lízání ženského pekáče se Nobelova cena neuděluje. Jsem přesvědčen, že za většinou feminního chování gayů je vnější vliv, není to vrozené. Kluci na základní škole se chovají normálně, nejsou afektovaní. Až později to někde pochytí. Možná z televize, internetu nebo z nějakého klubu. Vědci měřili homosexuállům hladinu testosteronu a tu mají stejnou jako heteráci. A když se podíváš na družiny homo vojáků ve starověké Spartě, tak homosexualita nebyla spojována s feminitou. Dokonce to bylo naopak. Věřilo se, že žena krade muži mužskost. S kým jsi - tím se stáváš. Jsi s ženou - přebíráš její manýry, ovlivňuje tě. Přírodní kmeny to mají taky tak. Nikde se homosexualita nespojovala s feminitou. Jen v zemích, kde řádilo některé z těch tří abrahámovských náboženství.

Takže když to shrnu. Myslím, že většina afektovaného nebo zženštilého chování je jen naučené a je to hra. Některé to dokonce baví provokovat okolí. Pak jsou lidi, co skutečně cítí, že mají duši ženy v mužském těle. To je ale něco jiného. To jsou transgender osoby.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 03. 2021 v 12:54Off-line Anonym
To je presne to co jsem myslel. Spatne sem se vyjadril. Premyslel sem nad tim jestli je to vrozene nebo to ziskaji zkusenostmi. Na zakladce sr obcas najdou kluci co se hodne bavi s holkama a sdili s nima zajmy. Ale nejsou afektovani. To se z nejakeho duvodu objevi az po 14 roce. To je velmi zajimave. To je jeden z duvodu ktery by poukazoval na tom ze to je vrozene. Nema to tak ale kazdy
Otazka je jestli existuje nekaje pojitko ktery by davalo smysl
04. 03. 2021 v 12:56Off-line pentagon  (19/-/-)
Väčšinou je to silný vplyv matky, čo potom už gay vedome-nevedome ďalej rozvíja a buduje v dámskej spoločnosti, ktorú vyhľadáva častejšie, viac si s dámami rozumie. Niektorí gayovia si potom tak na svoju obranu budujú antipatiu k typickým črtám mužskosti, akoby celá mužskosť bola zlá a stereotypná.
04. 03. 2021 v 12:58Off-line pentagon  (19/-/-)
Afekty nie sú vrodené, ale u niekoho je ten vplyv matky silný a zasa niekto je osobnostne predisponujúci k ženskejšiemu správaniu..., keby to nedostával doma pri nezdravej rodinnej dynamike, bol by len citlivejším heterákom, nič viac.
04. 03. 2021 v 13:01Off-line pentagon  (19/-/-)
A to, čo si napísal teraz dole, do puberty sú si chalani a baby dosť podobní, vplyvom hormónov sa to už potom začne meniť a na prechodnú dobu sú akoby chlapci v nepriateľstve s babami a potom ich to neznáme začne sexuálne priťahovať.
04. 03. 2021 v 13:03Off-line pentagon  (19/-/-)
Inak je super, že nad tým takto uvažuješ, ja som bol tiež taký a rád som si spájal súvislosti, poznával ľudí... Je to super vec, zachovaj si túto vlastnosť, veľmi ti v živote pomôže.
04. 03. 2021 v 15:01Off-line Betonica  (39/191/93)
Myslim,ze je to nedostatkem sebeucty, sebelasky. Obecne lide, kteri nevi, kym jsou, kam patri, kam smeruji, maji tendence prebirat vzory jinych. Snadno se tak muze stat, ze se cela vec zvrtne a z muze se stane cosik, co se muzi podoba jen pod spodnim pradlem. Je to sice smutny pribeh, ale pro mnohe jiste atraktivni.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2021 v 15:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo kurwa, chlap má bejt chlap (chlapácké prásknutí do stolu) a ne nějaká parodie na ženskou (pohrdavé odplivnutí)... chlap sice může kouřit č***ky a múže se mu otvírat p***l při pohledu na chlapáka, to je OK, ale nedejbože aby měl afektované chování a kroutil p***lí a mluvil vysokým hláskem :D
04. 03. 2021 v 15:35Off-line Betonica  (39/191/93)
@dsiv: Podobne tak my zas neopreme ani rezavy kolo o borku s perem. Cili win-win, nelezeme si aspon do zeli. :)
04. 03. 2021 v 15:35Off-line poklad  (29/177/69)
A proč se někteří heteráci chovají zženštile?
04. 03. 2021 v 15:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Btw moje známá má zas naopak výrazně chlapácké chování, je taková malá tlustá a chodí jak tank, na chodbě jí rači dycky uhnu aby mně nepřeválcovala a za svou přednost považuje, že umí vyměnit kolo na traktoru :D
04. 03. 2021 v 15:36Off-line Betonica  (39/191/93)
@poklad: Bo jsou pseudohetero, rozumej latentni buzny.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2021 v 15:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Já už jsem to tady psal myslím jednou, někdy předloni jsem zažil scénu tady v městečku, jak tak asi pětiletý chlapeček před výkladní skříní maminku přemlouval že chce ten růžový svetřík a máma mu vysvětlovala, že toto chlapečci nenosí... chlapeček dostal lekci genderových stereoypů a zřejmě z něho jednou vyroste mužný traktorista flusající zelené chrchle :D a nebo si pude svou cestou a bude to co chce být...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload