Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem zlý?

11. 03. 2021 v 18:22Off-line Anonym
Jsem zly nebo jako špatný, když mám následující představu o jednom heterosexuálním spolužákovi, který mě někdy dost sere.

Značek bych ho a znásilnil.
Do zadku bych mu nalil vosk a pak mu tam strčil okurku a tu bych tam zalepil vteřinovým lepidlem. Pak bych mu zadek i rozkrok přemaloval voděodolnou černou barvou, která jde vydrhnout jenom kartáčem. Pak bych mu zbytek té plechovky vylil na hlavu. Pak bych mu na čelo a na břicho vytetoval: Jsem gay.
A nakonec bych mu nalepil na všechny chlupy na zadku a v rozkroku voskovou náplast na depilaci.
A pak bych ho odvezl dodávkou doprostřed náměstí mezi lidi. Potetovaného, politého barvou, s okurkou v zadku připraveného na depilaci.

Nikdy bych to neudělal ale když mě hodně nasere, tak si ho představím v té situaci a hned jsem na něho méně nasraný. Má to taky tak někdo? XD
11. 03. 2021 v 18:24Off-line Bahutom  (32/173/60)
Víš... nemusíš publikovat, každou myšlenku, která tě napadne :D Kdybych se já dostal do fáze, že bych musel takto ventilovat vše co mě napadne, tak by mě nejspíše někam zavřeli...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 03. 2021 v 18:26Off-line kloudik  (35/182/80)
A proč dodávkou? V čem je osobák nebo traktor horší? Jinak mě když někdo nasere tak mu dám po rypáku a když prohraju tak on mě:D. Má to výhodu v tom, že to nijak nenaruší kamarádství :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 03. 2021 v 18:38On-line Sameth  (15/180/70)
"Značek bych ho a znásilnil." Cože? Co to znamená?

Jinak to asi úplně nejsou normální myšlenky. První bych rád řekl, že se v nich objevuje často slovo pak. Navíc jsi asi troll, protože bys mu vytetoval na čelo a břicho slovo gay, které myslíš ve špatném smyslu a pokud jsi gay, tak bys to nejspíš nepoužil, protože to není urážka. Záleží, co ti dělá, ale pokud ti třeba jen vezme něco a pak ti to vrátí, tak to opravdu není normální. Myslím, že v tom máš i sexuální uspokojení na něm. Měl bys asi navštívit psychologa (samozřejmě nic ve zlém, ale ty myšlenky mi nepřipadají normální, samozřejmě záleží, co ti dělá on)
11. 03. 2021 v 18:40Off-line i8051  (50/184/97)
Nejsi zly ani spatny, jsi jen blbej anonymni trol ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 03. 2021 v 18:44On-line Jez1920FC22  (57/196/-)
Pak bych trola chytnul za p***l a vyhodil ho Pak oknem.
11. 03. 2021 v 18:52Off-line Mirek.H  (28/175/62)
Já občas dokážu být hodně naštvaný, ale že bych si představoval někoho zprznit takovým způsobem,... To může napadnout snad jedině vyloženě nějakého úchyla, nebo hodně mladého kluka, který se neumí ovládat. Ač se k nám druzí chovají sebehůř, neměly bychom klesnou na jejich úroveň, nebo ještě hůř.
Abych odpověděl na tvojí otázku, tak nejsi ani špatný, ani zlý ale vyloženě sadistický.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 03. 2021 v 18:55On-line rosju  (48/170/72)
To je ještě vanilka, nemáš tam něco tvrdšího ? :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 03. 2021 v 20:26Off-line iglw  (50/172/77)
Uklidni se milý anonyme!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 03. 2021 v 21:11On-line rosju  (48/170/72)
Náhodou,je to lepší než psát o covidu :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload