Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Schůzka a ignorace

16. 03. 2021 v 21:25Off-line Anonym
Už jsem na lidi dobu kašlal a žil v podstatě pouze prací a koníčky.
Najednou mi tu napsal kluk, tak chatujem... najednou domluvená schůzka za 4 dny a já zas jak kdybych přepl na jinej režim. Samozřejmě už ne tak divokej, jako když jsem byl mladší, ale pořád jsem sám na sobě pozoroval, že "ha, tohle je jiný".
Přišel ten den, prý že dá vědět. No, nedal. Od tý doby žádná zpráva, žádný kontakt, nic.
Tak si říkám. Máte někdo nějaký trik na to, jak nebýt emočně mrtvý (jakože jsem si tak doposud připadal)? Ono je asi lehký srát na lidi a nic nehledat, měl jsem to tak. Ale zase... Kdo chce najít, musí hledat. No a. Jak to sakra dělat? Mě to tak pitomě "bolí", že nevím, co s tím. A člověk je živ i chlebem, takže se už jen z hlediska existence mám důvod být spíš ta emoční mrtvola, protože neriskuju narušení svýho normálního chodu. Tenkrát jsem po rozchodu nefungoval měsíc vůbec, půl roku málo, do roka jsem se teprv nějak srovnal. Tohle ani není rozchod, ale já jsem asi taková pitomá citlivka, že mě dostane i tohle.
Takže. Nějaké tipy/triky/rady, jak být schopný dále hledat a vyhnout se tomu, že když mě odkopne, tak budu moct dál normálně pracovat?
16. 03. 2021 v 22:25Off-line awenIII  (30/182/81)
Souhlasím s Forest Kingem, a pak je tu ještě jedna věc, když to zkoušíš, máš naději, a i když to nevychází, můžeš si říct, že se snažíš... pokud nic zkoušet nebudeš, tak pravděpodobně zůstaneš sám už napořád, a bez šance, že se to nějak změní...
16. 03. 2021 v 22:32Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Potkal tě nešťastný osud. :( Chudáčku, maličký, citlivý. To od toho kluka bylo hodně hnsuné.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
16. 03. 2021 v 23:27Off-line Anonym
Základní schéma chápu a rozumím mu. Jenže tý pitomý hlavě občas neporučíš, protože si funguje sama za sebe.
No, pokusím se říkat si, že i když to nejde, tak alespoň zkouším.
Mně šlo jen o to, že minule, když se mi to stalo, nedokázal jsem absolutně fungovat, protože jsou mi tyhle věci spíš cizí a půl roku být zase k ničemu se mi nechce. A shnít sám taky ne.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 03. 2021 v 23:31Off-line Tarferi  (30/-/-)
Najdi někoho, kdo je na tom stejně jako ty a začni zkoumat, co nesedí :D.
16. 03. 2021 v 23:40Off-line i8051  (53/184/97)
Randata se delaji spontanne a ne, ze se dopredu 4 dny planuji. To pak neni rande, ale obchodni schuzka. Za ty 4 dny si totiz protejsek naplanuje dalsich 10 a na tebe zapomene :o)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 03. 2021 v 00:02Off-line Anonym
Chtěl jsem hned, ale neměl čas, tak jsme se dohodli na neděli. Sorry, že nevyhovuju tvým standardům.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 03. 2021 v 00:04Off-line i8051  (53/184/97)
Nemel zrovna cas a mel ho az za 4 dny? Klasicka zdrzovaci odpoved spravne buzny. Pokud by se fakt chtel sejit, cas by si nasel. To, ze nakonec prestal komunikovat, moji teorii potvrzuje. Sorry za uprimnost, to je realita :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
17. 03. 2021 v 00:25Off-line Anonym
Hele... Těžko říct. Skoro bych i věřil, že ho zrovna neměl, protože stane se, ale pak se něco změnilo. Co už.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 03. 2021 v 01:38Off-line Senfel  (29/-/-)
Já bych ti vnesl jiný pohled: Pokud se zachoval takto, tak buď rád, že jsi ho vůbec nepotkal ;) Přeci jen je štěstí, když se ti takto vyselektují jedinci, co za to nestojí :) Kdybyste spolu začali a on se na tebe pak vykašlal naoko bezdůvodně, mrzelo by tě to o to víc. A ztratil bys čas, ve kterém můžeš najít někoho lepšího, rozumného a třeba i upřímného.
17. 03. 2021 v 03:34Off-line kloudik  (38/182/80)
Že nemože hned je normální, ale do druhýho dne si najdu čas i já když chcu a to už je co říct. Jak píše iosmička, tak během těch čtyřech dní si začne psát s někým atraktivnějším než si ty a už si mimo hru. Nepochybuj ale o tom, že ten atraktivnější si taky stihne najít někoho jinýho a vykašle se na toho s kým sis psal a tak furt dokola. Nebo si týpek jen vyhonil a už neměl důvod s tebou někam jít :)
17. 03. 2021 v 10:25Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Tak ty už taky nejsi nejmladší. Sice ne úplně starý, ale mladý už taky ne.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 03. 2021 v 11:08Off-line pentagon  (19/-/-)
Ahoj, pokojne napíš súkromnú správu. Preberieme to spolu. Je to na dlhší pokec a z mojej strany určite nie verejne.
17. 03. 2021 v 11:34Off-line i8051  (53/184/97)
Vjaceslav  (38/180/70) NOVÉ
Ale nejsem dotěrná chytrá Horákyně, to je tady i8051 :-)
-------
To je fakt. Chytra opravdu nejsi ... :o)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 03. 2021 v 11:36Off-line Anonym
Nezklamali jste. Proč u každého tématu musíte vždy nastoupit jako celá skvadra a začít sem házet své vzájemné urážky? Mě třeba nezajímají a jsem tu kvůli něčemu jinému. Buď reagujte a svých komentu si navzájem nevšímejte, nebo už se konečně někde sejdete a dejte si do drzky. Nebo se os*****e, těžko říct, jaký napětí máte vy. Co se škádlívá...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 03. 2021 v 11:38Off-line i8051  (53/184/97)
My jsme ti uz vse napsali a tema probrali. Nic dalsiho se uz nedozvis. Ted uz zacina volna zabava ;-) nebo napis strejdovi pentagonovi, on to s tebou rad probere v soukromi za lizatka ... ;-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 03. 2021 v 11:50Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Prý volná zábava. :D
17. 03. 2021 v 13:26Off-line tatrman  (27/-/-)
Třeba to byl postarší pupkatej strejda s fake profilem a fotkou mladýho kluka,tak to ani jinak dopadnout nemohlo.
17. 03. 2021 v 13:56Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, zde ma tatra mozna i pravdu, i tento scenar je dost pravdepodobny :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 03. 2021 v 14:19Off-line Anonym
Fake nebyl.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 03. 2021 v 15:10Off-line ellvin  (23/183/81)
Off-line Anonym NOVÉ
"Tenkrát jsem po rozchodu nefungoval měsíc vůbec, půl roku málo, do roka jsem se teprve nějak srovnal. Tohle ani není rozchod, ale já jsem asi taková pitomá citlivka, že mě dostane i tohle."

Pitomé citlivky nemají na internetových seznamkách co pohledávat. Už jen v zájmu jejich vnitřního klidu. Těch žvanilů je tu poměrně dost a pokud bys měl být až rok mimo provoz jen proto, že sis pár dnů psal s týpkem ohledně schůzky, která nakonec neklapla, tak budeš mimo provoz i v osmdesáti :sD
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload