Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se vypořádat s hnusným rozchodem?

02. 08. 2012 v 17:51Off-line Mat  (32/183/62)
Tak se se mnou skoro po dvou letech rozešel a ani my to neřekl do očí ale poslal sms a ještě k tomu všude říká o mojí mámě že je d***a a že můj brácha je zloděj a všude vypraví moje osobní a intimní věci ,který sem řek jen jemu a nechtěl jsem aby to věděl někdo další. Co mám dělat,jsem úplně v háji ...
02. 08. 2012 v 21:32Off-line Maisu  (26/183/95)
Víš..tyhle lidi jsou prostě a jednoduše hloupý.
Neudrží tajemství,vlastně mu došli slova když začíná pomlouvat tvoji rodinu.
Asi to řiká proto,že ta jeho asi taky stojí za hovno..fakt nevim neznám toho člověka a neznám jeho charakter.Rozhodně mě je tebe velice líto a ještě víc mi je líto toho kluka co ti tohle dělá protože jestli dělá tohle ...tak je na tom sakra ale sakra hodně špatně že už si vymýšlí takovýhle chujoviny xP Kašli na něj je to idot,ale rozhdoně nedělej to co on že to začneš říkat taky protože to je chyba č.1.
Když ho potkáš,tak se usmívej a směj se pokud budeš ale sám tak dělej že nevidíš nebo začni ťukat do mobilu nějaké nesmysly.
Já když vidím své bývalé,okamžitě vytahuju mobil a prohlížím si obrázky takže doporučuju :D :) Je to hloupé ale dobře se to skryje ten strach nebo bolest :) Ještě potom k té rodině,obhajuj svou rodinu u těch kterým to řekl.
Intimní tajemství má snad i on ne?Proč se tomu v soukromí s kamošema nezasmát?Musím ale říct že je to to co nemáš dělat :) Ale někdy ti to zvedne náladu. :) I když je to už hranice té 1 špatné věci :)
Rozhodně ti držím palce chlape drž se :)
02. 08. 2012 v 23:10Off-line Mat  (32/183/62)
Děkuji
03. 08. 2012 v 10:21Off-line valbo  (39/176/56)
Maisu to řekl velice hezky. Možná bych k tomu doplnil jedno, že růžové brýle časem spadnou. Je nádherný se hned zamilovat do někoho, ale jde o jednu věc. Není to jen ten obal, ale i ta schránka uvnitř. Často se zamilovaným dvojcím říká, že nevidí a neslyší. Pudy, které taky hrají u člověka svou roli, jsou též zrádné v tom, že někdy nás totálně zmatou. Líbí se nám někdo opravdu moc, s kým bychom si třebas neměli co říct. Pak se divíme ... . Co mne na něm tak přitahuje, si posléze řekneme, takový člověk , co to ? Kdysi jsem měl kamaráda, který byl silný, velký a nebojácný. Ovšem po té mne začal zneužívat různě, poroučet a prostě důsledkem bylo, že mne pak začal šikanovat. I když jsme byli na 1.stupni, velmi mne to zasáhlo. V těch vztazích partnerských je to podobné. Tam je ještě ta zamilovanost, která krásná je, ale ... . Mám kolem sebe lidi, kteří nejsou jen zamilovaní, ale kteří se milují. Milují se a jsou spolu 30 let, 40 let ... . (Neznamená to, že se milují formou sexování.Sex mezi sebou mají samozřejmě stále, je to jedna ze základních lidských potřeb a důležitá. ) Jsou mezi nimi i ,,Naši kluci".
04. 08. 2012 v 11:05Off-line valbo  (39/176/56)
Kubajz, to pak ale není vztah... . To pak je milenec pouze a nebo známej. To, že si s partnerem sděluješ to, co Tě trápí , svoje poblémy atd. o tom to je. Partneři by si měli být velmi blízcí. Měla by tam být harmonie v partnerství jako je hlubší přátelství, v sexualitě a intimních věcech a alespoň v některých společných zájmech a ve společném trávení volného času. Je plno jakoby rádoby párů, které jsou založené na sexualitě a zamilovanosti, ale pak jak zamilovanost vyprší, tak se vztah často rozpadá. Není tam víc. Někdy to může být tak, že ten jeden to bere tak, ale ten druhý jinak. Není ani málo párů, které fungovaly na pohled dokonale, ale pak jeden z kluků toho druhého znenadání vykopl... . A to pár jako takový mohl fungovat i 10 let.
06. 08. 2012 v 23:11Off-line Mat  (32/183/62)
Tak já znám jednoho milýho ,hezkýho chytrýho kluka je mi oporou asi mě má rád ,byly jsme spolu venku ale nevím jak to dopadne,asi vše chce spoustu času.....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload