Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Myslíte, že může být bi?

17. 04. 2021 v 13:23Off-line Anonym
Ahojte, potřebuju poradit s takovým problemkem. Mám kamaráda, se kterým se už známe delší dobu a před pár měsíci jsme se sestěhovali do jednoho bytu. Bylo to čistě z praktických důvodů-máme to oba odtamtud kousek do práce. Brali jsme byt po nějakém páru, takže tam je jen manželská postel. Dohodli jsme se, že to zatím nebudeme řešit a necháme si jednu, protože nevíme, jak tam budem dlouho a přijde nám zbytečně kupovat další.
Já sám jsem bi- už párkrát jsem měl něco s klukem a určitě bych si dokázal představit s klukem i vztah. O něm jsem si donedávna myslel, že je hetero, ale už si nejsem moc jistý. Vysílá ke mě takové smíšené signály, které nevím, jak si vyložit. Nejenže spíme polonazí v jedné posteli, občas se ráno vzbudím a on má třeba ruku prehozenou preze mě. Hodně se mě i přes den dotýká- bere mě kolem ramen, cucha mi vlasy, občas má takové flirtováncí narážky nebo ke mě třeba přijde zezadu a začne mi masírovat ramena. A když se trošku napije, tak se vyloženě tulí. On je krasnej chlap a já bych si s ním začal klidně víc, ale bojím se, že to třeba jen špatně chápu, protože by se to dalo vyložit fakt kamarádsky. Zároveň nechci udělat nějakou blbost a pokazit ten náš vztah a ptát se ho na to mi přijde blbé. Pokud vím, tak on nikoho za tu dobu, co spolu bydlíme neměl.
17. 04. 2021 v 14:19Off-line Senfel  (29/-/-)
Noo, tak pokud on má takové náznaky, možná bys měl taky udělat taková jemná gesta, aby viděl, že jsi tomu otevřený :) A pak se uvidí ;) Ne ho hned osahávat a líbat, ale nějaký dotyk a vtípek taky zkus, jak bude reagovat.
17. 04. 2021 v 14:21Off-line tatrman  (27/-/-)
Je to normální gayfriendly heterák.
17. 04. 2021 v 14:24Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Jak pravil Senfel. Zkus taky dělat nějaké narážky, občas ho ošmatlej a tak. Nebo se bav s ním, že kdy si někoho najdeš a jaký je jeho typ a takhle.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 04. 2021 v 15:00Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Já bych hlavně po kámošovi nesahal. A kdyby někdo sáhl nečekaně na mě, zlomil bych mu čelist. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 04. 2021 v 15:01Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym že by niečo podobné ako na odkaze?
https://www.nakluky.cz/…-to-heterak/
17. 04. 2021 v 19:44Off-line hrzd  (24/194/85)
Žádná zmínka o holce, jste oba dva buzny jak vyšité :D i to co anonyme popisuješ jak tě masíruje, má přes tebe ruku, cuchá ti vlasy, a hlavně rozhodnutí že budete oba na jedné posteli v jednom bytě je dost jasný signál
17. 04. 2021 v 20:03Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
To je hezké přátelství.
17. 04. 2021 v 20:36Off-line Anonym
Tak za prvé, anonym nemá tlamu, ale pusu a za druhé, anonym by klidně rád obojí, jen jak to z něj dostat ;)
17. 04. 2021 v 22:45Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Jez nahrazuje místo po Ičkovi. Takovou dementní odpověď bych čekal od něj. Nebo je opilej nebo tak nějak což je taky možnost
18. 04. 2021 v 18:22Off-line Tygr728  (30/190/90)
Jako zeptat se ho na férovku to bych určitě nedělal. To spíš bych začal tím jak někdo psal dělat taky takové věci. Určitě by mohlo pomoct troška alkoholu dát si společně.
Jinak ten Ičko už tady skončil..?.. Všiml jsem si že psal ke všemu.
18. 04. 2021 v 19:13On-line i8051  (53/184/97)
Tvl jsi s nim v jednom byte, mate 200% soukromi, jedno letiste, on dela naznaky ... tvl to jsi tak neschopnej se ho u piva zeptat, co tim mysli? My snad vime, co spolu mate a co on chce nebo co chces ty? ... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload