Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gayové na základce

06. 10. 2013 v 08:17Off-line Anonym
Ahoj kluci, potřeboval bych poradit. S jedním klukem jsme chodili na základku, tedy ne do stejné třídy, ale on do "áčka" a já do "béčka". Na konci páté třídy jsem odešel studovat na nedaleké gymnázium. Občas jsem potkával svého bývalého nejlepšího kamaráda, kterého jsem se nenápadně zeptal, zda-li tam čirou náhodou nemají nějakého gaye (musel jsem samozřejmě nenápadně) a on mi řekl, že jo, že xxx je "furt vohrabává, čumí jim na ptáky na záchodě" atd. a že mu dali už přes hubu, ale ani tak s tím nepřestal. Tak jsem tak pátral v paměti. Nemohl jsem si xxx vybavit, vzpomenout si na něj. Pak mě ale došlo, že vlastně bydlí ani ne kilometr ode mě a občas jsem ho viděl, když jsem jel kolem autem.

Na konci sedmé třídy pak xxx přestoupil k nám na gympl (ne do stejné třídy) do bilingvy. Nemohl jsem uvěřit vlastním očím, když jsem ho začal potkávat každý den ve škole. Jsou to ale už dva roky a já stále nenašel odvahu mu všechno říct. Děkuju za rady :-)
06. 10. 2013 v 10:25Off-line Lukino15  (25/174/-)
Jaké rady? Nevznesl si dotaz, tak jaké rady? Nebo žádáš, aby zde závisláci opět psali ty své kecy...? Nikdo ti v tomto neporadí. Jsou jen dvě varianty. Buď se odhodláš nebo ne. Tím to končí.

Nechápu ty naivky...co si myslí, že jim jako někdo poradí?
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 10. 2013 v 10:40Off-line Ahojki14  (25/173/50)
Skús fb :D ja vecsinou riešim veci prv cez fb a potom v reálne vies ako sa vola ci?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload