Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

How to let go...

20. 05. 2021 v 07:54Off-line Anonym
How to let go,

I am sorry for the anonymous message, but it feels more comfortable to open such a theme in such a way. You, everybody, have your struggles and cope with it by yourself, therefore I am seeking for your advice. 

How to let go?

Those words sounds so simple, but it feels so difficult.

I met someone recently. He gave me back the feeling that I am alive again, but I know that those feelings are not mutual, but still, I am a man of action so my body is feeling the need to keep fighting and make him to like me.

Yet in the deep of my mind I know that I would be a burden for him in future.
The p***ion which I feel comes from so many emotions like comp***ion, love, intimacy, feeling of protection, usefulness and belonging.

How can intellect fight all that and win? How to become only supporting friend until I am not needed anymore and then just let go? 
20. 05. 2021 v 10:17Off-line Jez1920FC22  (57/196/-)
Co takhle česky to neumíš?
Jsme v Česku, jo?
Tady se píše ČESKY!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
20. 05. 2021 v 10:27Off-line Tarferi  (27/191/72)
"seeking for your advice" -> "seeking your advice"
"words sounds" -> "words sound"
"make him to like" -> "make him like"
"for him in future" -> "for him in the future"
"to become only supporting friend" -> "to become a supporting friend"
20. 05. 2021 v 11:53Off-line Melichar20  (99/-/-)
Jez1920FC22: máš umět anglicky!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2021 v 12:53Off-line Jez1920FC22  (57/196/-)
Tvl, nám cpali do hlavy ruštinu. Angličtina se začala učit až po roce 90. A to už nebyl čas, když jsi chodil do práce na šichty.
Vám angličtina leze do hlavy líp, když vás učili pomalu od Mš.
20. 05. 2021 v 13:58Off-line Melichar20  (99/-/-)
Jez1920FC22: máš možnost se učit i teď, a nebo si to zkrátka přelož :D od čeho je translate :D mimochodem já jsem se od MŠ učil německy, a od 3 třídy jsem si mohl vybrat mezi angličtinou a němčinou, takže jsem si vybral němčinu. Pak jsem si mohl vybrat od 6 třídy druhý jazyk, a každý mě lákal na ruštinu, že je jednodušší, ale nakonec jsem zjistil že je to opravdu složitý jazyk. Hlavně ta azbuka, kterou jsem se nikdy nenaučil. Na němčinu jsem už roky zapomněl, a začal jsem si naopak vylepšovat tu angličtinu, se kterou se dennodenně setkávám.
Proč jsem se učil od dětství německy? protože jsme doma měli německé TV programy, a já každé ráno místo školky sledoval pohádky v němčině. https://www.youtube.com/watch?…
20. 05. 2021 v 14:12Off-line Peta80  (40/187/-)
Jezinko, o nic jsi nepřišel, je to zas jen klasický "blá, blá, nešťastně jsem se zamiloval, blá, blá, jak překonat touhu po něm, blá, blá"...
20. 05. 2021 v 23:14Off-line treska_v_majoneze  (44/-/-)
Ten little, nine little, eight little Indians
Seven little, six little, five little Indians
Four little, three little, two little Indians
One little Indian boy.
21. 05. 2021 v 01:58Off-line Melichar20  (99/-/-)
Treska_v_majoneze: co je pi*o cikánská? nějaký problém, že se vtíráš mezi nás bílé? jsi spadl do vápna, nebo co? :P
21. 05. 2021 v 04:58Off-line dsiv  (23/176/85)
That sounds like practising for A Levels exam. I consider it weird as long as oral exam and essay has been canceled this spring.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload