Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Migrantské politické strany

08. 06. 2021 v 22:06Off-line Anonym
Ve Švédsku už vznikají první migrantské politické strany, které usilují o pozice v parlamentu. Dá se předpokládat, že jejich politická moc poroste.

Myslíte si, že to bude v budoucnu mít vliv na liberální postoje vůči homosexuální komunitě? Zakážou třeba pod vlivem islámu manželství pro gaye atd.?

https://www.seznamzpravy.cz/…ament-166805#…
08. 06. 2021 v 23:34Off-line i8051  (53/184/97)
Paneboze zase zhrzenej novinkar ...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 06. 2021 v 00:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Jestli si můžu vybrat, jestli má být evropa poislámštěná pumovými útoky a kalašnikovama nebo přehlasováním ve svobodných volbách, beru rači ty volby... salam alejkum, sláva všem šejkům, aláh je velký 8)
09. 06. 2021 v 05:32On-line Richard33  (44/185/80)
Ale, zase se hledají témata pro volby v ČR? :-D
09. 06. 2021 v 06:34Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Než se islamizace Evropy projeví v tom smyslu, v jakém máš namysli, tak to bude trvat ještě mnoho desítek let a to já už tady dávno nebudu. A žádného potomka tu nezanechám. Takže je mi to úplně fuk. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
09. 06. 2021 v 08:38Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Tady je třeba si položit otázku, jak se s těma lidma pracuje v zemi, kde žijí. Věřím, že Švédi mají propracovaný integrační systém pro migranty a ti, kteří tam žijí jsou velice dobře srozuměni s šíří svých práv, která Švédský stát garantuje všem obyvatelům.

Chápu, proč je v ČR problém přijímat migranty, ono je totiž problém vzdělat migranty v oblasti místního práva a obecných zvyklostí, když to náš stát nezvládá ani u vlastních občanů.
09. 06. 2021 v 09:33Off-line tatrman  (27/-/-)
Shiro náš stát toho nezvládá docela dost. I covid ukázal, jaký je to pro něj problém něco pro občany zajistit.(třeba ty blbé roušky) Jenom befehly mu jdou parádně.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2021 v 12:10Off-line Peta80  (43/187/-)
Ono podle mně bude strašně moc záležet na tom, co dotyčná politická strana bude hlásat a chtít, jestli to bude "muslimové jsou taky lidi" nebo "ztrestáme vás za vaše hříchy proti Aláhovi, Aláh akbar!". Je mi jasný, že většina lidí se bojí té druhé varianty, ale vzpomeňte si třeba na seriál Teorie velkého třesku, kdy se měl Rajesh vrátit do Indie a oplakával "beeferony" (pro neanglicky mluvící těstoviny s hovězím). Stejně tak Žida Wolowitze, co si moc rád dal ne-košer jídlo. Tím chci říct, že když delši dobu žijete v zemi, kde většina ostatní populace nemá problém s věcmi, které vám vaše náboženství zakazuje, a že je za to žádný bůh netrestá, tak to logicky začne ty lidi svádět k oněm "hříšným" věcem a sami s nimi přestanou mít problém...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 06. 2021 v 13:13Off-line Timoteii  (100/-/-)
První Vejcův komentář, se kterým souhlasím. Dobře ty! Nemám nic proti uprchlíkům obecně, ale to co se děje není normální. Než tu budou nějaké komentáře, byl jsem na místě kde uprchlíci jsou a viděl jsem jak to tam vypadá a co jsou zač...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2021 v 14:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Českoslovenští komunisti taky před únorem 48 prohlašovali že nebude znárodňování malých firem a měnová reforma a že budou podporovat drobné živnostníky a zemědělce :D
09. 06. 2021 v 14:41Off-line Chudik  (102/-/-)
Mně nejvíce i***ují zahraniční studenti na českých VŠ. Oni by neprošli z češtiny naší ZŠ a studují naši VŠ.... VŠ titul by měl něco znamenat. Absolvent VŠ by měl umět používat odbornou terminologii a měl se nějak prezentovat, protože tím reprezentuje náš vzdělávací systém. Navíc je to nefér vůči českým studentům, kteří si dají takovou práci s učením české gramatiky a vše co k tomu patří po mnoho let, tak nevidím proč bychom měli používat dvojí metr. Slováci by neměli být výjimkou. Je mi jedno odkud kdo pochází, ale znalost jazyka by měla být podmínkou pro všechny studenty a státní zaměstnance.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2021 v 14:46Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tak dle mého je jejich kultura neslučitelná s tou naší...ano ať si zakladádají strany, ano ať si je volí...ale ať ty strany nejdou proti proudu naší kultury...to je v podstatě velezrada a doufám, že když se něco takového stane, tak se to bude i jako velezrada řešit
09. 06. 2021 v 17:30On-line Richard33  (44/185/80)
Vjaceslav: Takže co jsi mě tím chtěl říct? Že kdyby to udělal bílej schizofrenik, tak by dostal 2x víc?

Mimochodem, ve finále i tenhle dostal 2x víc. https://litomericky.denik.cz/…0200824.html
09. 06. 2021 v 22:30Off-line Peta80  (43/187/-)
Fgjk (18/195/90)
"(...) ale ať ty strany nejdou proti proudu naší kultury (...)"


Hmm, a co je to "naše kultura"? Já jen, že třeba co je teď, se dost liší od toho, co tu bylo před r.89 (a dost to tu bylo ovlivněno např. USA), a to se dost liší od toho, co tu bylo před 2. světovou... a když půjdu "proti proudu" já, jakožto rozený Čech, je to ok? Navíc, máš na mysli kulturu anebo společnost obecně? Páč to jaksi není jedno a to samý...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2021 v 22:31Off-line i8051  (53/184/97)
Petule, kultura urezavani hlav v primym prenosu tu nema jeste poradny koreny ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 06. 2021 v 22:36Off-line Peta80  (43/187/-)
Gheeh, a já myslel, že uřezávání hlav prováděla/provádí MENŠINOVÁ, EXTREMISTICKÁ část muslimů. To je jako tvrdit, že zplynovávání lidí v koncentračních táborech je součástí evropské kultury - to je opět "projev" EXTRÉMISTICKÉ MENŠINY...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 06. 2021 v 22:43Off-line Peta80  (43/187/-)
Mně prostě přijde, že spousta lidí strká všechny uprchlíky do jednoho pytle. Vtipný je, že spousta z vás tady nemá rádo, když obdobným způsobem hetero část populace strká do jednoho pytle buzní menšinu, když se někdo ožene termíny jako "LGBT+ komunita", prskáte, že přece jediný, co mají buzny společného je sex. orientace, jinak že jsme každej jinej člověk - proč máte problém pochopit, že s těma "ošklivejma" muslimama je to stejný?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2021 v 22:58Off-line i8051  (53/184/97)
Nahodou me si muzou heteraci strcit, kam chtej ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2021 v 23:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Petrol nacistů bylo v třetí říši taky míň než nenacistů, ale přesto v německu provozovali koncentráky, otrockou práci, vyhlazování kdejaké nepohodlné skupiny a půlku světa zatáhli do války, všichni ti mlčící nenacisti :D hele, když ti zlí muslimští extremisté vyhodí do vzduchu autobus s nevinejma lidima (např.), tak kde sakra sou všichni ti hodní muslimové? proč nejdou do ulic protestovat proti zlým extremistům vraždícím jménem jejich společného boha? co? hochu toto kdyby dělali, tak si myslím, že by kredit imigrantů hodně stoupl...
09. 06. 2021 v 23:51Off-line Peta80  (43/187/-)
Gúúgl "muslims against terrorism":
https://www.google.com/search?…

Např. z wiki "Muslim attitudes toward terrorism" (https://en.wikipedia.org/…rd_terrorism ):

"There is a wide range of Muslim attitudes towards terrorism. A number of surveys over the years have found that majo***ies of Muslims oppose attacks against civilians."

Nebo jinej link - https://ing.org/…f-isis-isil/ - tam je třeba seznam článků z médií, kde muslimové odsuzují teroristické útoky apod.

Prostě, že ti něco nenaservírujou český mainstreamový média, neznamená, že to neexistuje...
10. 06. 2021 v 00:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Ó děkuji petrol, majnstrýmová média mi sice připadají silně pro imigrantská, takže spíše bych v nich čekal nafouklé ódy na masové manifestace pokojných muslimů odsuzujících jejich pomýlené agresivní spolubratry ve víře, ale budiž... 8)
10. 06. 2021 v 05:12Off-line bombakul  (29/176/75)
Šak si zvolte piráty a máte to. Dyť veřejně řekli že razantně zvýší daně a do bytů nám nastěhují tyhle zrůdy. Fakt nechápu jak jim za tohle nějakej kripl může dát hlas i když mě je to v podstatě jedno já už mám flek jinde kde snad v klidu dožiju
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 06. 2021 v 12:18Off-line Chudik  (102/-/-)
Bombakul - další kdo si nečetl program Pirátů a věří hnojometům jejich konkurence.

Z jejich program: "V EU prosazujeme ochranu vnějších hranic a prevenci nelegální migrace, ne kvóty. Pro cizince s legálním pobytem chceme férový přístup."

"Počet cizinců v Česku dlouhodobě roste, přesáhl již 600 tisíc. Bez zvládnuté integrace může ve společnosti docházet k pnutí. Téma migrace zneužívají extremisté a populistický přístup komplikuje postavení Česka v EU. Cizinecké řízení je zatíženo zbytečnou byrokracií."

"Česko v EU prosadí odpovědný přístup k migraci zahrnující řešení bez kvót, prevenci nelegální migrace a ochranu vnějších hranic. Na domácí půdě zbavíme cizinecké řízení zbytečné byrokracie a integrační programy umožní cizincům stát se plnohodnotnou součástí společnosti."
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 06. 2021 v 12:25Off-line Chudik  (102/-/-)
Navíc imigrace je náš velice malý problém v porovnání s obchodem s chudobou - exekuční zákon (dlužník u nás zaplatí nejvíc z EU), neudržitelný důchodový systém a systém zdravotního a sociálního pojištění, korupce politiků a vysokých státních úředníků, lesní hospodářství a zacházení se zemědělskou půdou, stavební zákon (schválení všech potřebných dokumentů kvůli stavbě u nás trvá nejdéle z EU), atd. atd. Imigrace je jen zástěrka skutečných problémů.....
10. 06. 2021 v 13:00Off-line i8051  (53/184/97)
Tak oni utecenci u nas bejt ani nechtej, nechapu, proc je chytame na hranicich a nekde skladujeme a platime. Lepsi by bylo je primo vozit na nemecky hranice, stejne tam chtej :-)
10. 06. 2021 v 13:11Off-line charles1  (26/175/71)
Já třeba vůbec nejsem proti migraci, ale myslím, že jsou věci, které by měly být omezené - jako je například politika, podnikání.. Chceš tu žít, ano můžeš.. ALE... a to bohužel nikdo neumí nastavit, ty pravidla... Například nechápu, jak je možné, že každý Vietnamec, který se sem nastěhuje má umožněno ihned začít podnikat... a podobně..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 06. 2021 v 13:17Off-line esthetique  (41/-/-)
Charles1: jasně, ty jsi vlastně demokrat, jen chceš občany 1. kategorie a ty 2.kategorie, rozlišovat by se mohli třeba žlutou šesticípou hvězdou nebo plackou s logem hnutí ANO.... možná si znovu přečti, cos právě napsal a uvědom si, jaký jsi D***L
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 06. 2021 v 13:25Off-line esthetique  (41/-/-)
Nemám strach, že by právě tyto strany získaly někdy potřebnou většinu.
jinak ti, co se o politiku opravdu zajímají, nejen čtou drby na seznamzprávy.cz, třeba znají zajímavý fenomén, který se dá nazvat "za mnou už můžete zavřít"
vysvětlím. např. v b***ském referendu o brexitu hlasovali pro vystoupení daleko nejvíc ze všech právě imigranti. chtějí totiž všechny výhody jen pro sebe a nechtěj se dělit s dalšími potenciálně příchozími. dá se předpokládat, resp. je to i statisticky podložené, že hodně immigrantů z arabského světa přichází právě za liberálními právy a to i ve vztahu k sexuální orientaci.
nebo-li Peta80 to pojmenoval správně. jde o EXTRÉMISTICKOU MENŠINU, která existuje i v domorodém obyvatekstvu (domací skini, co nemaj rádi teplouše a nemusí ani odnikud imigrovat). asi tak
11. 06. 2021 v 03:12Off-line bombakul  (29/176/75)
Mě naopak nevadí Vietnamci a že je jim dovoleno hned podnikat? A tobě to snad někdo zakazuje? Oni sou aspoň pracovití a něco dělají kdežto černoši a podobní z**di dělají hovno. Jako jo klidně ať přijdou ale musí se podřídit a sekat latinu. Za jakéhokoli přestupek okamžitě hlavu na špalek a popravu vykoná ženská. To by ti muslimové rychle utíkali
11. 06. 2021 v 13:37Off-line charles1  (26/175/71)
Vy dva chytráčci... prvně než začnete chytračit, tak si o tom něco zjistěte, zjistěte si, co musíte splnit vy, abyste mohli podnikat u nich a pak to, co musí oni u nás.. :-) pak mluvte... estet - přečti jsi co sem napsal znovu, pravděpodobně už máš starší mozek a vůbec si to nepochopil :-) bomba- jo? jak víš že dělají hovno? dedukce, nebo televize, nebo? :-) tobě bych taky usekl hlavu, ty šášo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 06. 2021 v 15:22Off-line bombakul  (29/176/75)
A ty si někdy viděl pracujícího černocha nebo podobný strašidlo? Sluníčko naše tobě bych vzal polovinu platu a dal ju těm černým potvorám
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload