Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Coming out - jak na to reagovala vaše nejbližší rodina?

15. 06. 2021 v 20:17Off-line Antman  (20/165/55)
Ahoj, zajímají mě vaše zkušenosti s vaším coming outem,
Jak na to reagovala nejbližší rodina? Co se pro vás nejvíce změnilo a proč

Mám v plánu již brzy udělat coming out

Budu rád za každou radu
15. 06. 2021 v 20:23Off-line Mitchalek  (19/178/54)
Můj coming out byl prakticky jen díky mému bývalému příteli. A taťka na to nereagoval nijak dobře (což se dalo čekat). U nás doma byla jeden týden snad každý večer hádka :D Neustále řešil, že přece nemůžu vědět, co jsem, a že v pubertě mám rozházené hormony. Dokonce volal i psychologovi, který mu potvrdil, že v pubertě se mi můžou pomíchat hormony (což samozřejmě není pravda :D). Po tom týdnu se to všechno uklidnilo. Nedostávám od něj žádnou podporu. I u mého ex jsem mu musel říct, že jsme jen kamarádi, ale aspoň to akceptoval a pouštěl mě za ním (za to jsem mu děkoval). Mamka byla víceméně v pohodě :D Kdyby něco, můžeš klidně napsat :’)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
15. 06. 2021 v 21:09Off-line Tarferi  (30/-/-)
Když to tak čtu, tak jsem celkem rád, že tím nemusím projít :D.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2021 v 00:18Off-line Xawie  (21/189/74)
Nikdo to nevím a ani vědět nebude a tak mi to vyhovuje ;)
16. 06. 2021 v 13:22Off-line Antman  (20/165/55)
Odpověd pro Xawie: taky možnost, ještě se rozhodnu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2021 v 13:45Off-line charles1  (26/175/71)
Já jsem rodičům nikdy nic neřekl.. prostě jsem si přivedl kluka a čus bambus :-) funguje to...
16. 06. 2021 v 14:06Off-line ellvin  (23/183/81)
Máma to o mě zjistila tak, že když mi bylo patnáct let, tak jsem si něco začal s jedním klukem odsud, který se ze začátku zdál být milý. Později, když jsem mu dal jasně najevo, že já nejsem na vztahy a podobný p*čoviny (vlastně ani nevím, že bych mu něco takového kdy řekl), tak jakoby mu přeskočilo a začal se chovat, jak magor. I předtím to nebyla žádná slast, ale dalo se to přejít. Jednou napsal před vchodové dveře domu, kde jsme tenkrát ještě bydleli, že jsem to a tamto... no nebudu to, co o mě napsal, zde víc rozvíjet, ale z toho textu bylo víc než jasné, že nejsem normální. Jako po sexuální stránce. No jo no, byl to Slovák. :-) Mámě by nevadilo, že jsem gay, i když zklamaná byla, ale vadilo ji to, že jsem začal takhle brzy. Ale zakázat mi už nic nemohla, bylo mi 15, takžeeee....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload