Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Slepák

16. 06. 2021 v 14:06Off-line Anonym
Kdo už měl zánět slepáku? Jak se vám to projevoval? Jaká probíhají vyšetření u lékaře?
16. 06. 2021 v 14:15Off-line Tarferi  (30/-/-)
Bolest jakou jsi ještě nezažil v doprovodu s průjmy všech barev duhy.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2021 v 17:55Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Pokud je to fakt tak hrozné, tak snad se mi to vyhne
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 06. 2021 v 21:09Off-line klucinek  (33/176/75)
Den sem neviděl bolestí a střídavě upadal do bezvědomí páč ta kráva pediatrička tvrdila že mam zaražený prdy. V noci se mi ulevilo, pak bezvědomí páč to prdlo. Houkačkou do nemocnice, 4 hodiny na sále, střeva ven a kompletní výplach dutiny břišní plus drény. 14 dní na jipce, první tři dny asi tak 20 litrů ledovýho fízáku do žíly denně (což je pocit asi tak jako by jse dostali infuzi žiletek a ty vám kolovaly v žilách) jelikož se nechytaly ani nejsilnější dostupný antibiotika, antipyretika nezabraly a nedařilo se jim srazit horečku. Jedny antibiotika za druhejma až přivezli nějakej glajstr z dojčlandu kterej nebyl hrazenej pojišťovnou, tak to zabralo. Jen díky jedný samolibý p**e co se bála přiznat že neví.....
16. 06. 2021 v 22:11Off-line Peta80  (43/187/-)
Klucinek, něco podobnýho si zažil bratr v 15, taky mu to ti volové nechali prdnout...
17. 06. 2021 v 08:20Off-line Ansgar  (103/-/-)
Vzbudila mě těžká tupá bolest pod břichem, za chvíli teplota 39, zimnice, že kdybych zatnul pěst, tak zmlátím všechny okolo, v pravý části pod břichem lze nahmatat tu bolestivou oblast. Takže pohotovost - tam odběry krve, rentgen, ultrazvuk - na základě výsledků se na mě přišel podívat chirurg - a ten řekl, že ten zánět není akutní, tak jsem šel zas domů :D
17. 06. 2021 v 17:47Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Klucinek (31/176/75) NOVÉ
Den sem neviděl bolestí a střídavě upadal do bezvědomí páč ta kráva pediatrička tvrdila že mam zaražený prdy. V noci se mi ulevilo, pak bezvědomí páč to prdlo. Houkačkou do nemocnice, 4 hodiny na sále, střeva ven a kompletní výplach dutiny břišní plus drény. 14 dní na jipce, první tři dny asi tak 20 litrů ledovýho fízáku do žíly denně (což je pocit asi tak jako by jse dostali infuzi žiletek a ty vám kolovaly v žilách) jelikož se nechytaly ani nejsilnější dostupný antibiotika, antipyretika nezabraly a nedařilo se jim srazit horečku. Jedny antibiotika za druhejma až přivezli nějakej glajstr z dojčlandu kterej nebyl hrazenej pojišťovnou, tak to zabralo. Jen díky jedný samolibý p**e co se bála přiznat že neví.....


Tvl, jak se té věci vyhnout, poraďte ಥ_ಥ
18. 06. 2021 v 15:05Off-line pindoir  (23/-/-)
Jak se vyhnout... ja bych rekl mit stesti na dobryho doktora no... Nebo se snad dela i to ze se odstranuje preventivne ne? I kdyz nevim jak je to s pojistovnou (asi nijak) a slepak ma v tele i urcitou funkci (mnozirna a zasobarna strevni mikroflory) takze otazka jestli se toho preventivne zbavovat no... ale taky doufam ze me to nepotka, pod kudlou uz jsem byl a znova nechci
18. 06. 2021 v 19:27Off-line Lamous  (19/181/-)
No bolest to je pěkná
18. 06. 2021 v 19:43Off-line Lamous  (19/181/-)
Ale začlo to bolestí břicha, poté zvracení a potom k doktorce a ta nás poslala do nemocnice a tam první operace ale potom nepoznali že se střeva zastavili tak všechno jídlo šlo ven tak potom převoz do plzeňské nemocnice a tam druhá operace a po dvou týdnech už jsem šel domů
19. 06. 2021 v 08:52Off-line pindoir  (23/-/-)
Ja nechapu, jak je mozny, ze takova hovada dokazou udelat z bezneho zakroku na par desitek minut lidem takovouhle vec... To by fakt melo byt trestny...
19. 06. 2021 v 23:41Off-line pear  (103/-/-)
Klucinek - děkuji za podrobný popis tak zajímavé zkušenosti.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload