Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Tajím svoji orientaci a jsem zamilovanej do spolužáka

16. 06. 2021 v 21:12Off-line Anonym
Čau, tak na úvod. Letos končím prvák na osmiletým gymplu, už od prvního roku na škole se bavím s jedním spolužákem, stali se z nás fajn kámoši. Teprve tak před rokem nebo dvěma lety jsem si začal uvědomovat že se mi líbí kluci i holky (jsem bisexuál). A letos když jsme se vrátili po distanční výuce zpátky do školy, ten spolužák vypadal prostě úžasně, já jsem ho měl rád i před tím protože má skvělý smysl pro humor a je to super člověk, ale teď jsem se do něj prostě zamiloval. Každý den se mi o něm zdá. Protože jsem ještě neprošel coming-outem, hraju na veřejnosti že jsem hetero a všichni mi to věří, i ten spolužák. Já jsem to už prostě nemohl vydržet a potřeboval jsem mu napsat, a tak jsem si založil anonymní účet přes který jsem mu napsal že se mi líbí, že jsem bi a že jestli by si někdy nechtěl psát s klukem. Pro mou smůlu mi odepsal že nemá zájem :-(. Jenomže on to ukázal a mluvil o tom s dalšími deseti spolužáky u nás ve třídě, a všichni se snaží zjistit kdo to je, a přitom se chovají dost bifóbně (homofóbně protože si myslí že mé anonymní já je gay). Když bych nedokázal hrát blbýho že o ničem nevím, už by na to možná přišli.
A já právě nevím co s tím, jestli mám tomu spolužákovi říct pravdu (a ohrozit tak že přijdu o skvělého kámoše) nebo co mám dělat. S rodiči ani s nějakými jinými kamarády to probrat nemůžu a proto se obracím na tuto stránku a její uživatele, kteří možná zažili něco podobného. Proto prosím o radu co mám udělat. (A prosím odpusťte si nějaký hloupý řeči a komentáře)
Děkuji
16. 06. 2021 v 21:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Rada č. 1 - připrav se na blbý kecy zdejších uživatelů

rada č. 2 - připrav se, že v tomto tématu se začne brzo mluvit o kovidu 19, politice, bisexuálech a délce dostřiku

rada č . 3 - nejednej podle toho, co ti poradí nějakej virtuál na netu, protože odpovědnost za tvůj život z tebe nikdo nesejme..

more power to your elbow 8)
16. 06. 2021 v 21:25Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
BussterX: To je snad ta nejlepší rada, co jsem tady v Poradně snad kdy viděl.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2021 v 21:33Off-line Anonym
Odpovídající ročník prváku na střední (5. ročník na tom gymplu), tzn. že mi je 16 zachvíli 17. (asi jsem to blbě formuloval)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 06. 2021 v 21:48Off-line nobody  (39/183/62)
Ahoj, vzdáleně něco podobného jsem zažil, akorát já byl/jsem gay :-D

Jako moc bych ti přál aby jste spolu byli, ale raději ti doporučuju rychle na něj zapomeň, dokud můžeš. Pokud opravdu není gay a nebo bi a ty se do něj zblázníš, nebo dokonce zamiluješ, budeš si procházet peklem.

Soustřeď se raději na někoho jiného, seznam se s někým a hodně rychle :-D

Dneska už je seznamování díky sociálním sítím jednoduší, máme hafo seznamovacích apek. takže s chutí do toho.

Držím palce ;-)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 06. 2021 v 21:51Off-line Peta80  (43/187/-)
Já bych na tvém místě anonyme nejdřív zkusil vysondovat, jestli on sám je homofób (psals, že ostatní spolužáci reagovali homofóbně, ale nějak jsem nepochopil, jestli i on), každopádně:

1) už jednou zveřejnil/vykecal soukromou korespondenci s tebou (i když nevěděl, že je s tebou)

2) už jednou ti napsal, že o kluka nemá zájem (je tu sice možnost, že je gay a odmítl tě, protože se nechtěl prozradit anonymovi, ale moc velká šance to podle mě není)

Osobně si tudíž myslím, že je hodně velká šance, že když se mu svěříš, že tě odmítne a ještě to vykecá celé škole, a jen malá šance, že sám je gay, a celé je to jen manévr na zjištění identity anonyma (tebe) bez prozrazení svojí orientace.

Takže se stejně dostaneš k bodu 3 toho, co tu psal Velký BuřteriX, budeš se muset rozhodnout sám a přijmout rizika a následky z toho vyplývající...
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2021 v 21:51Off-line Anonym
Jez1920FC22: TY jsi tady ten člověk kterej dělá z lidí blbce, a kterýho jsem se chtěl vyvarovat, protože tento můj problém je důležitější než někdo kdo neumí ani základní počty. Na gympl jsem odešel po 5. třídě základní školy, v primě (1. ročník na gymplu) mi bylo 12 let, teď jsem v končícím 5. ročníku na gymplu, tzn. kvinta, takže je mi 16 let. TAKŽE SE TADY SE MNOU NEHÁDEJ O TOM KOLIK MI JE, KDYŽ JÁ SÁM MOC DOBŘE VÍM KOLIK MI JE, a jestli mi nehodláš schopně poradit, DEJ SI ODCHOD!!!
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2021 v 22:01Off-line Peta80  (43/187/-)
Jezino, zase řešíš p**oviny...
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2021 v 22:14Off-line Anonym
Jez1920FC22: Ano nikdo není vševědoucí, ale pokud se dotaz týká toho že jsem se zamiloval do spolužáka a chci radu, mám zato že to má fungovat tak že mi buď dáš radu nebo nerejpeš a hledíš si svýho.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2021 v 22:43On-line tajemnydavid  (32/184/115)
Být tebou nic bych zatím neprozrazoval. Dal bych tomu čas. Pak časem možná poznàš, jaky doopravdy je. Počkal bych si na nějakou fajn příležitost, třeba nějaká akce například o letních prázdninách. To že se chlubí soukromou konverzací po třídě mi příjde dost nevhodné a asi mu to úplně myslet nebude s prominutím. Naše názory ale nejsou tak důležité, neznáme toho tvého kámoše, tak nemůžeme posuzovat, jaká by mohla nastat situace. Někdy je lepší mít aspoň toho kámoše, než třeba o něj přijít úplně kdyby byl homofob. :D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 06. 2021 v 06:36Off-line tatrman  (27/-/-)
Bussi v bodě 2 ti tam chybí ještě anální sprchování a použité slipy
edit
17. 06. 2021 v 06:58Off-line TomTom108  (23/175/70)
Já měl někoho tak rád, že jsem chtěl, aby věděl jakej doopravdy jsem, tak jsem mu to po týdnu na táboře řekl, že se mi líbí.
Když mi napíšeš soukromou zprávu a odkryješ se mi, tak ti můžu napsat nějaké historky, co tu zase já nemůžu napsat anonymně tak, aby ty sis je přečetl.
17. 06. 2021 v 09:49Off-line tatrman  (27/-/-)
Tom tome klidně je tu napiš, nás ostatní to taky zajímá.
17. 06. 2021 v 10:44Off-line Tom3295  (28/180/-)
Pokud jediným "lákadlem", proč by si s tebou měl psát, bylo, že jsi bi a ještě anonymní, tak se nedivím, že napsal, že nemá zájem.
Vžij se trochu do jeho situace - přijde mu anonymní zpráva, že někdo, kdo ani neodhalí svou totožnost je bisexuál a chce si s ním psát - to by mě taky fakt "nerajcovalo".

Klidně může být hetero/bi/gay/whatever, nicméně kdyby jakkoliv inklinoval ke klukům a měl s tím nějaký vnitřní rozpor (nechtěl s tím jít na světlo), těžko by to pod svým jménem přiznal anonymovi - třeba si mohl myslet, že ho "zkouší" někdo z kamarádů - no tak udělal to, že s tím v partě vyšel ven, kdyby si to náhodou řekli, aby na něj nepadl stín podezření, že si to snad nechal pro sebe "na pak"... O několika podobných případech vím, ač je to šíleně překombinované - nicméně amygdala je vždy rychlejší, než naše racionalita.
17. 06. 2021 v 11:17On-line ellvin  (23/183/81)
Teď se připrav na výčet pro tebe blbých keců...

1) I kdyby byl gay, tak proč by měl kývnout na nabídku anonymnímu profilu, co byl založen pár dní před tím, než jsi mu napsal?

2) Lepší bude držet hubu a nepřiznávat se mu. Leda bys chtěl přijít o dobrého kamaráda a být terčem posměchu svým spolužákům.

3) Pokud nemáš koule na to, aby ses ho zeptal, zda by s tebou něco nepodnikl, tak to neřeš. Neustálým fňukáním zde v poradně tu situaci nezlepšíš.
17. 06. 2021 v 11:52Off-line miloslav9  (31/171/60)
Tak to ti teda nezávidím Anonym byť v takejto zložitej situácii.
Veľmi ti držím palce aby si to nejak zvládol a vyriešil.

Inak nie celkom som pochopil myšlienkové pochody tvojho kamoša, že to mal v homofóbnej triede potrebu ukázať ďalším spolužiakom. Aká mohla byť motivácia? Že by chcel zistiť kto to bol?
17. 06. 2021 v 11:54Off-line miloslav9  (31/171/60)
A cez čo si anonymne napísal svojmu spolužiakovi? Cez Facebook alebo niečo iné?
Dosť by ma to zaujímalo :)
17. 06. 2021 v 15:25Off-line iglw  (48/172/77)
Druhé komentáře tady moc nečtu!Moje rada je taková,že nic neuspěchej a ono to vše samo vyplyne!
17. 06. 2021 v 19:08Off-line mishima  (70/178/78)
Taky jsem se kdysi zamiloval do spolužáka: bylo nám oběma 14 let. V 8. třídě základní školy, sex jsme spolu měli po dobu jednoho roku a ve třídě to nikdo nevěděl. Po roce se rodina toho kluka odstěhovala z Brna a tím to skončilo. Ale já jsem byl do něho strašně zamilovaný.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 06. 2021 v 21:40Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Zapomeň na něj. Kdyby měl zájem, tak by ti odepsal a nechoval se jako b***c, kterej to všude rozkecá. On je na holky, to je jistý!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 06. 2021 v 20:22Off-line Anonym
Fakt Vám většině děkuji za rady. Dneska jsem se s tím spolužákem bavil jestli má nějakou holku, a on že žádnou holku nechce i když si píše snad s deseti. A pak se mě ptal jestli mám nějakej crush a jestli je ze třídy, a přitom se na mě díval jak kdyby věděl že jsem ten anonym já.
Příští týden jedem se třídou na třídenní výlet, tak jsem se rozhodl že mu to poslední den toho výletu prostě řeknu, a nějak si to oba budeme muset nechat projít hlavou. Stejně ho pak uvidím jen tři dny před koncem školy takže kdyžtak nějaký trapný moment nebude trvat moc dlouho. A když, tak mu to vysvětlím tak aby jsme zkusili zůstat kamarády.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 06. 2021 v 21:37On-line Tygr728  (30/190/90)
Tohle jsem prožíval ke konci základky, na střední (tam mě vyhodily) a na druhý střední zase... Nic nikdy nebylo, jen v mojí hlavě. Naštestí už to mám za sebou ;) Ale pokud bude odvážnější a úspěšnější než já tak ti to přeju :) ...Já sem neměl koule na to říct to o sobě / něco reálně zkusit.... možná bohužel, ale už je to minulost, koho by to dneska sralo? Kdybych před 10-15 lety..... :-))))
18. 06. 2021 v 21:39Off-line Mrczech  (24/196/83)
Mu řekni narovinu že jsi bi a nechoď kolem horké kaše. A uvidíš jeho reakci v budoucnu
19. 06. 2021 v 00:01Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Awww, to mám rád tyhle teen (nejlépe gay haha) love dramata. Potom napiš jak to dopadlo. Určitě, dobře, ale tak víš jak...
24. 06. 2021 v 21:17Off-line Anonym
Tak abych Vám řekl jak to dopadlo: Původní plán, říct mu to ve středu v soukromí jenom ve dvou selhal hned třikrát. Sice jsme se úplně vpohodě šli třikrát projít sami kolem areálu kde jsme byli se třídou ubytovaní, což bylo pro mě strašně příjemné, ale pokaždé než jsem dokázal sebrat odvahu a začít s ním o tom mluvit, přiběhly za náma další dva spolužáci, takže z toho nějak sešlo.
Při zpáteční cestě vlakem jsme si sedli na čtyřku: já a ten spolužák vedle sebe, a ti další dva spolužáci naproti nám (sedět vedle toho spolužáka a nenápadně/,,omylem" se ho dotýkat ať už jenom nohama nebo když jsme jedli a předávali si jídlo tak i ruku na ruku, bylo strašně hezké a fakt jsem snad poprvé za život cítil motýli v břiše). Během cesty jsem přemýšlel nad tím jak mu to mám nějak nenápadně říct aby to hned nevěděla celá třída, a nakonec jsem na něco i přišel.
Protože jsem mu původně napsal jako anonym přes ig, screenshotnul jsem si obrazovku s tím profilem a připsal jsem k ní zprávu pro něj. Když jsem mu to ukázal, nejdřív nechápal a pročítal celý screen, pak se mě zeptal jestli to má být sranda nebo co, tak jsem si otevřel ten profil na ig a řekl jsem mu že jsem to já. Na to byla jeho jediná reakce: ,,Hm...unlucky". Ale když jsem se ho ještě ve vlaku ptal jestli budeme vpohodě, odpověděl že jo. Ale potom na něm bylo celý zbytek cesty vidět že nad tím přemýšlí a nedá mu to spát. Pak mi skoro jako jediný řekl Ahoj když jsem vystupoval dřív.
Dneska jsme se ještě potkali ve škole, normálně se se mnou bavil, a když jsme po škole byli chvíli sami, z paniky ze středy jsem se mu začal omlouvat že jsem mu neměl psát anonymně a kdesi cosi (prostě jsem zpanikařil), a on mi na to řekl že ať to neřeším a nechám to být, a když jsem znovu položil otázku jestli se budeme bavit normálně a budeme vpoho, řekl že jo, že se nemusím a bát a že to nikomu neřekne.
No prostě úžasnej kluk kterýho by si mohl každý přát, ale nějak mi nechává malinkou naději že se to v něm ještě nějak pošrocuje a že mu dojde že je třeba bi nebo gay, protože mi nijak neřekl něco jako: ,,Promiň, nejsem na kluky" nebo když už tak ani: ,,Sorry, nejsem buzna". Prostě mi pořád přijde jako někdo kdo si svoji orientaci nechce přiznat a neví. Takže asi uvidím po prázdninách.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 06. 2021 v 21:46Off-line Anonym
Ale fakt Vám všem děkuji za určitý typ podpory z Vaší strany. Ještě jsem během výletu prošel coming-outem k jedné bi spolužačce se kterou se bavím už nějaký ten pátek (doteď jako hetero i když mi řekla že něco takovýho o mě tušila) a ta mi pomohla se odhodlat. A ještě jedné hetero nejlepší kámošce (spolužačce) se kterou se bavím už od začátku gymplu, ta to sice vůbec netušila, hodně se divila, ale vzala to hodně vpohodě a pak jsem se s ní mohl o tom spolužákovi bavit úplně otevřeně.
24. 06. 2021 v 22:59Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Gratulujiii. Takže to nakonec dopadlo více méně dobře. To jsem rád, to je skvělé <3
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 06. 2021 v 13:17Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Spadl mu obrovský balvan ze srdce. Už jenom to, že se vyoutoval je věc na kterou může být právem hrdý. A jeho kamarádství bylo zachováno, takže ano je to úspěch.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 06. 2021 v 13:31Off-line TomTom108  (23/175/70)
Tenhle příběh je to nejlepší co jsem tu za dlouhou dobu viděl.
25. 06. 2021 v 17:52Off-line miloslav9  (31/171/60)
Diki anonym že si zdelil takýto úžasný romantický gay príbeh :)

Určite sa s ním stretni aj počas prázdnin :)
25. 06. 2021 v 20:46Off-line term800  (39/202/95)
Drzim palce v zivote. Zazijes toho az az.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 06. 2021 v 20:49Off-line Anonym
Dneska jsme byli já, on a další 4 spolužáci na koupáku, jako uzávěrka školního roku. Já jsem se k nim sice přidal tak, že jsem se toho spolužáka zeptal jestli nemůžu jít s nima, ale on na to reagoval jakoby mu to vůbec nevadilo, aji na tom koupáku mi přišlo že je mu jedno že tam jsem (sice jsem se na něj párkrát díval jak je hezkej, ale jinak jsem se bavil víc se zbytkem).
V autobuse na cestě dom jsme se domlouvali že by jsme já, on, jedna naše kámoška z další třídy a případně ještě někdo šli někdy o prázdninách ven. To vypadal vpohodě, nakonec mi i zamával když on vystoupil a my jsme jeli dál.
Ale když jsem došel domů, napsal mi tuto zprávu (cituji): ,,Ahoj, hele nevadí mi tvoje přítomnost, ale zase ji nějak extra nevyhledávám, takže promiň, když ti někdy do budoucna řeknu že někam s náma nemůžeš"(myslí tím že někam s ním a s tou kámoškou)
Já teď absolutně nwm co mám dělat,chce se mi brečet, protože to byl jedinej dobrej kámoš z celý třídy kterej se se mnou bavil dobře, ale brečet mi prostě nejde. Chci si o tom s ním promluvit jenomže tak to bude akorát horší, chtěl bych tak od někoho obejmout a vybrečet se na rameno, ale nejde to protože to nechci říkat rodičům a největší problém je že nemám žádný, ale absolutně žádný kámoše.
Já absolutně nwm co s tím...jsem hodně zoufalej a nevím jestli vůbec ty prázdniny zvládnu
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 06. 2021 v 21:30Off-line Anonym
Jo promiň za mou chybu při vysvětlení. Ta kámoška je fakt jenom kámoška, on ji bere jako mladší sestru, ona jeho jako staršího bratra, prostě jsou to nejlepší kámoši kluk a holka. A navíc ještě větší problém je ten, že ta kámoška se daleko dýl baví se mnou jenomže o mě říká jaký jsem k****n a pomalu se se mnou přestává bavit. Takže to že bych jim lezl do soukromí tady ve hře úplně není.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 06. 2021 v 21:40Off-line i8051  (53/184/97)
Hele, jakej je anonyme duvod, resit zpusob, jak se vet*** nekam, kde te nechtej? Jakej je duvod se zamilovavat do kluka, kterej je zajedno heterak a za druhy jasne napsal, ze te nemusi? Z toho textu, co ti napsal a z dalsich indicii je to uplne vse jasny, ze neni buzna a nechce te.

Navic tvoje "vyvhytavka" anonymniho profilu mu spise ukazala, jakej opravdu jsi a zes na nej usil boudu, tazke zas takovej super plan to fakt nebyl. Nejvic dosahnes uprimnosti a ne podobnejma vochcavackama :-)

Takze neres, co mas delat s nima, ale res spis to, abys sis nasel nejaky normalni kamose a uzival si zivot s lidma, ktery te radi uvidej. Nicmene z toho "nwm" spise soudim, ze tvoje socialni bublina je spise virtualni a v realnym zivote jsi pro ty "pratele" spise nikdo a nechybis jim ani kouskem. Bohuzel smutna realita fejsu a insta.

Sorry za uprimnost a dekuji za minusy z nepochopeni ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 06. 2021 v 21:48Off-line Bweepo  (24/175/60)
Každý kdo napíše "nwm" nemá skutečné přátele. ičko mimo mísu jako vždy. Sorry za upřímnost
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 06. 2021 v 22:02Off-line Ondrejek  (18/186/87)
Malem jsem se rozbrecel omg, moc ti drzim palecky anonyme, moc moc
<3
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 06. 2021 v 22:20Off-line Anonym
Ano, to že moje sociální bublina sestává převážně z virtuální reality ne z opravdového světa je bohužel hrozná a drtivá pravda, ale ten kdo nezažil 5 let ustavičné šikany táhnoucí se ze základky na gympl a kdo neprožil to chování ostatních ke mě, kdy jsem jim vhodnej jen tehdy když je nějakej domácí úkol co nemaj, ale já jo. Ten nepochopí moji zasranou situaci. Já vím že jsem anonymem posral co jsem mohl, podělal jsem toho neskonale hodně...a už to nedávám, já chci mít kámoše, ale nechci zažít další drama, který by mě zničilo nadobro. Už takhle mám myšlenky rozházený a celou hlavu rozjebanou jak černobyl, sám nevím co se mi tam děje.
A rady těch co se dokáží socializovat abych si našel kámoše, těch co nedokáží pochopit situaci ostatních je mi opravdu líto...
Víte co, já myslel, že zeptat se tady ,,svých" lidí mi pomůže, ale akorát jsem si uvědomil že jsem v totálních sračkách, takže to chci ukončit...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 06. 2021 v 22:50Off-line i8051  (53/184/97)
Tak Bweepo vidis, ze jsem mel pravdu, anonym ti to potvrdil .. jsem proste DOBREJ ... :-)
30. 06. 2021 v 23:34Off-line Ondrejek  (18/186/87)
Anonyme pokud chces, muzu být tvůj kamarád...
30. 06. 2021 v 23:35Off-line Bweepo  (24/175/60)
Lucky guess. btw anonyme chápu tě
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 07. 2021 v 20:06Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Vyhledávání společnosti toho, kdo o tebe nestojí, případně dokonce vnucování se tam, ti nepřinese nic dobrého.
01. 07. 2021 v 22:18Off-line radomir  (40/183/75)
Jak se říká, pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Po tom, co ti řekl, chápu, že se cítíš fakt špatně, zvlášť když to padlo od kluka, kterého sis tak vysnil.

I zklamání k životu patří. Ale rozhodně ti on (NIKDO) nestojí za to, abys měl takové myšlenky...

Neříkám, kdyby ti zemřel partner atp, člověk pak má právo být na pokraji sil, ale tady ses fakt špatně upnul a jediné, čeho bys docílíl, že zarmoutíš rodiče a přijdeš o spoustu hezkého, co tě v životě čeká...

A toho chlapce - nezlob se na něj, ale osobně bych ho ignoroval, úplně bych ho vypustil, NEOZVAL bych se mu a necpal bych se okatě někam, kde je on...

Po tomhle bych ho nevyhledával ...

A uvidíš, buď mu bude tvůj nezájem úplně lhostejný, nebo naopak mu budeš chybět a bude se snažit s tebou navázat kontakt sám.

Jsou i heteráci, kterým trochu imponuje, jak na něj gay kamarád kouká (samozřejmě to nesmí být mlsný pohled typu - co máš pěkného v kalhotech) a v podstatě to trochu nahrává jejich ješitnosti - že jsou tak atraktivní, že i kluk by s nimi šel, třebaže o ten samotný akt nestojí.

Nebo se i v něm něco tluče a tohle byla jeho úskočná reakce... Ale na rovinu říkám - NEUPÍNEJ SE NA NĚJ.

Musí vycítit tvůj nezájem. Když se ti SÁM ozve, proč se nesejít, ale z tvé strany by to přijít nemělo.

Aby si nemyslel, jak tě má zmáknutého a nebral by tě jen jako bezcennou vtěrku,kterou může poslat do pr.de.le, ale přitom ví, že se úplně klepeš na jeho společnost a zase přiběhneš, kdykoliv si vzpomene, nebo, a to hůř, se vetřeš ...

Mysli na to a hlavu vzhůru. Jsi mladý kluk - život před sebou, proboha.
01. 07. 2021 v 23:07On-line snilek  (27/190/70)
Po té zprávě co ti napsal, bych se na něj vykašlal. To vypadá jak kdyby jsi jen dolízal a on nemá zájem se s tebou dál scházet. Je to kruté a hnusné, ale jestli tě takhle tvůj kámoš odpinkne, tak to není kámoš. Tady už fakt asi pomůže jen nechat ho být. Možná, že na něj nikdy nezapomeneš, ale potkáš i jiný fajn kluky a uvědomíš si, že zas tak dobrej nebyl, když se tak zachoval.
02. 07. 2021 v 13:42Off-line miloslav9  (31/171/60)
Fúha, tak to je zložitá situácia Anonym. Držím ti palce, aby si to nejak zvládol. Asi by si mohol svoje trápenia zdieľať s kamoškou, ktorá už vie že si bisexuál
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload