Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ponížili mě v baru

01. 07. 2021 v 20:40Off-line Anonym
V týdnu jsem byl s kamarádkami na koktejlu v Praze a musel jsem si odskočit, tak jsem šel a od vedlejšího stolu se zvedli čtyři borci, nevěnoval jsem tomu pozornost ale začalo mi být divný že jsou za mnou až na toaletu. Tam kontrolovali si že tam nikdo není a když viděli že jsme sami tak mně jeden hroznou silou odtrhl od umyvadla a zkroutil mi ruce dozadu, jiný mi polil rukou od umyvadla břicho a rozkrok a celou dobu mi říkali ruská buzno a ruská kundo. Pak mi jeden strhnul náramek tak silně že mi z toho tekla krev na zápěstí a flákli mi telefonem o stěnu takže má rozbitý sklo na zádech. Pak mi dal jeden facku a šli pryč ale v poslední chvíli jsem se podíval jednomu do očou a byl to jeden známý ze sportovního oddílu. Poznal jsem v tom okovém kontaktu že se hodně zarazil a jakoby najednou nevěděl co dělat, pak jenom řekl sorry se sklopenýma očima a šel s nima von, já se vrátil ke kamarádkám, zakrýval jsem si to krev, vymyslel jsem si že mi polilo umyvadlo moc prudce košili a bylo mi strašně trapně. Jak byste přistoupili k tomu známému z oddílu, uvidíme se v pondělí odpoledne na tréninku pokud půjde, mě je trapně že mě viděl jak mě šikanují rusofobní dementi ale jemu by taky asi mělo být trochu trapný že je součást něčeho takového, navíc evidentně netušil kdo jsem když vyrazili a za mnou takže prostě šel s kámošema mlátit random kluka. Nic jsem jim neudělal, nevím co jinýho na mě jim mohlo vadit než že vypadám jako Rus a mám trochu ruský přízvuk. Je mi z toho všeho trapně
01. 07. 2021 v 20:44Off-line Tarferi  (30/-/-)
Nahlásit na policii a přestat se tím trápit.
Souhlasím - 19   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 07. 2021 v 21:28Off-line colombo  (103/192/90)
Jde o to, jak se tam anonym choval, třeba zapomněl, že není v gay klubu...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 07. 2021 v 21:42Off-line Canarzo24  (27/-/-)
Máš dvě možnosti. První nahlasit to policii nebo jím pořádně rozbít držku.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 07. 2021 v 22:02Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Prosím? Ty váháš? Však tohle je napadení, výtržnictví a ublížení na zdraví. Máš ještě jizvu nebo tak něco? Honem s tím k doktorovi ať to sepíše. Nepředpokládám, že na záchodech byly kamery, ale kdyby jo je to jen dobře. A hned s tím na poldy. Tohle není věc která by se dala tolerovat. A zaráží mě že vaháš a že jsi nešel přímo z baru na nejbližší služebnu.
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 07. 2021 v 00:23Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Pohlednice: lidé, kteří projdou takto traumatizujícím zážitkem, často nechtějí jít na policii protože se chtějí vyhnout tomu že by o svém traumatu museli mluvit a tak to znovu prožívat.. na to jaký jsi moralista nemáš moc pochopení pro traumatizované lidi.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 07. 2021 v 01:51Off-line Mihal28  (86/-/-)
Pokud budeš chtít pomoci, napiš mi zprávu .
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 07. 2021 v 11:50Off-line ellvin  (23/183/81)
Pokud je tenhle příběh pravdivý, protože mi tam nesedí ta věc ohledně tvé orientace (jak to mohl o tobě někdo, kdo tě nezná, vědět?), tak nezbývá jiná možnost než to jít nahlásit na policii. Protože tohle je jasná ukázka útoku z nenávisti! Pokud to nepůjdeš nahlásit, tak věř, že to, co se odehrávalo na záchodě by byla pouze menší ochutnávka toho, co s tebou budou dělat.
02. 07. 2021 v 12:00Off-line i8051  (53/184/97)
Tak ono buhvi, jak to realne bylo a jestli se to vubec realne stalo .. zacina se nam tu totiz rozjizdet takovy nesvar radobykvalitnich pribehu a pohadek ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2021 v 13:29Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym: ako na to prišli že si gay, keĎ ti hovorili "buzno"?
02. 07. 2021 v 13:30Off-line miloslav9  (31/171/60)
Tak v takej situácii treba okamžite volať políciu, aby situáciu upokojili
02. 07. 2021 v 14:06Off-line Wojciech  (52/-/-)
Nechoď do baru s kur..a a seď v parku .
Veverek se neboj, nemají zuby. Ale zas mají velký ocas ...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 07. 2021 v 18:17Off-line Bahutom  (35/173/60)
Vjaceslav - stačí na to inteligence a využítí § 146. Ale chápu, že § 28 zní více "kovbojsky" jen se obávám, že třeba "správný chlap" jako ty, na to stejně jaksi nemá. Není to totiž jen o tom být "správný chlap"...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2021 v 18:20Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Vjace, ty jsi taky d***l, psal že jich bylo několik, to by anonym musel být nějaký 250cm kulturista aby se ubránil takové přesile..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2021 v 18:32Off-line p.marecek  (35/-/-)
Vykastrovat každého z nich i s perem a oni je ty skop**iny přejdou
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 07. 2021 v 18:38Off-line Bahutom  (35/173/60)
P.marecek - hmmm vykastrovat každého z nich i s p***m? Tomu nějak nerozumím. Můžeš to nějak blíže vysvětlit?
02. 07. 2021 v 18:46Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Bahutom: Kastrace je odstranění varlat. Takže tím chtěl básník říci, že jim je mají vzít i s pyjem
(Sakra pyj musí byt smutný když se pro svůj význam nedostal mezi vyjmenovaná slova)
02. 07. 2021 v 18:57Off-line Bahutom  (35/173/60)
FreudToldYou - přesně to jsem chtěl vědět :) děkuji
02. 07. 2021 v 19:43Off-line i8051  (53/184/97)
Tak jasne, ze pero musej nechat, jinak by po kastraci musel chodit na damsky hajzly ... :-)
03. 07. 2021 v 12:47Off-line iglw  (48/172/77)
No,asi ses choval tak,že "TO" na Tobě bylo poznat!Chovej se vždy jak muž a předejdeš trapasům!Policie Ti nepomůže!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 07. 2021 v 13:01Off-line Bahutom  (35/173/60)
Igwl - Policie reálně pomoct nemusí... čím se ale zabývat musí je oznámení. Chovat se jako muž - jako joo asi chápu a souhlasím, že když si hraju na "oběť" tak si do mě šprtne víc lidí, než když se budu tvářit jako McGregor. Nicméně jsou situace, kdy mi ani face drsného muže nepomůže. Ale máme zde stále určité společenské a právní normy, které se dodržovat musí. Tu není moc co řešit. Ale není asi uplně snadné to hned hnát do nejvyšších míst, což chápu. Určitým faktorem je zde i sebehodnota a mnoho dalších faktorů. Přímé a snadné řešení tahle situace rozhodně nemá. A nejlepší prevencí bude ladit sám sebe.
03. 07. 2021 v 18:36Off-line Peta80  (43/187/-)
Tak je pravda, že lidé po útoku jsou často v šoku a často to nechtějí řešit (jak psal Frojd), obzvlášť, je-li to poprvé.

Nicméně je určitě nejlepší nahlásit to na policii, optimálně ihned po útoku. Ty tvoje kámošky určitě viděly, jak tam ta parta kluků šla za tebou (mohou dosvědčit, že jste na záchodech byli ve stejnou dobu), měl jsi polité oblečení a krvavý šrám na ruce, dále rozbitý mobilní telefon - předpokládám, že útočník neměl rukavice, a asi by dost blbě vysvětloval, jakto že jsou jeho otisky prstů na cizím telefonu...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 07. 2021 v 18:38Off-line Peta80  (43/187/-)
Jo a jenom pro ostatní, termín "buzno" použije spousta lidí prostě jako nadávku bez ohledu na vaši reálnou sex. orientaci...
03. 07. 2021 v 18:42Off-line i8051  (53/184/97)
Ale chlapci, vzdyt je to troool .. jako vzdy zalozi tema, necha to tu bezet vlastnim zivotem a uz k tomu nic dalsiho nenapise, ani jako reakci na nase nazory. Ze po tom vzdy skocite, jako slepice po flusu ... :-)

Ono i kdyby se to fakt stalo, tak kazdej normalni clovek to resi s kamaradama, kamaradkama nebo primo sam tak, jak mu to prijde pro nej vhodny. Urcite se sem ale nezaloguje az po par dnech od incidentu a nenapise tady jednostrannou slohovku .. :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 07. 2021 v 18:47Off-line i8051  (53/184/97)
Petule, me rika buzno i bracha :-)
03. 07. 2021 v 18:51Off-line Peta80  (43/187/-)
Íčkoni, to právě vůbec nemusí být vůbec pravda, viz co psal Frojdík. Člověk po napadení je často v šoku, stydí se. Proto se nesvěří v reálu. Tady to měl možnost napsat anonymně, což je pro spoustu lidí v takovéhle situaci přijatelnější.

A to, že nikdo nedal po čumáku tobě, neznamená, že po čumáku nedostal někdo jinej. Ono na urostlýho chlapa si troufne málo kdo, zato na někoho s malou váhou si spousta takovejhle "hrdinů" dovolí...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 07. 2021 v 19:09Off-line i8051  (53/184/97)
Petule ... jeho kamosky, se kterejma tam byl, by jiste nepochopily, ze dostal po tlame, je od krve, ma rozbitej mobil a mokry triko. Jiste by si nechaly veset buliky na nos, ze mu jen vycakla voda z umyvadla, uklouznul, spadnul na mobil a porezal se pri tom naramkem. Obzvlaste kdyz za nim odchazeli 4 frajeri. Take ten jeden z nich ho znal z "oddilu" a najednou by se jim vydesil az na hajzlu pri tom "okovym" kontaktu? Vazne tomuhle veris? Pokud by se tohle stalo opravdu, tak by tyjeho kamosky s nim uz tohle davno resily ...

Btw me po cumaku nikdo nedava, protoze se umim chovat a mam silenou schopnost urovnavat konflikty. Takze se pak rozesvarene strany zkamaradi a ozerou. To mam od prirody ... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload