Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Očkování a vysoký protilátky

22. 07. 2021 v 10:00Off-line Frankie11  (19/174/51)
Když jsem se odhodlal- z jehel mám fakt fobii, díky, že se nesmějete, asi není zač- Tak jsem se dozvěděl, že mě nenaočkují kvůli vysokým protilátkám - což prý znamená, že jsem covid měl, ale ve škole nás testovali -takže asi ještě dřív, /květen?/a ani jsem si nevšiml...a asi ani nikoho nenakazil, pokud vím, rodiče byli ok, ted už dlouho naočkovaní...ve škole taky ne...ted jedu do GB bez očkování...prostě mi ho nedali, ale zase ty vedlejší účinky- jako šedivění, gynekomastie /?/, neplodnost, /z té bych se asi nevěšel, děti no thx/... takže pořád nevím, jestli pak půjdu...ale zajímalo by mě, jestli taky někdo chtěl a odmítli ho po registraci jako mě...asi nás moc není, že
22. 07. 2021 v 12:21Off-line samaron12  (29/-/-)
Vysoká hladina protilátek je jasná protiindikace, takže budeš muset přežít na testech... Buď ti tahle imunita zústane, nebo může po šesti měsících vyprchat, v takovém případě se můžeš nechat naočkovat, ale to už ti doktor asi říkal ...
Vedlejší účinky, které uvádíš nebyly pozorovány jako důsledek očkování, jinak by vakcíny neprošly třetím kolem testování... Třeba o spojistosti šedivění a imunitní reakce jsem popravdě našel jen jeden článek a ten se týká společené genetické predispozice k obojímu, nikoliv jejich vzájemeného vlivu ....
22. 07. 2021 v 14:20On-line i8051  (53/184/97)
Vsichni Babisovy deti maji problem ... :-)
22. 07. 2021 v 14:45On-line i8051  (53/184/97)
Tak to by staly pasivni buzny v rade pred ockovacim centrem ... :-)
22. 07. 2021 v 16:31On-line miloslav9  (31/171/60)
Frankie11 : nemôžeš veriť všetkým dezinformáciám o vakcinácii. Ani šedivenie ani neplodnosť po vakcinácii, nič také sa nepotvrdilo.

Nejako som nepochopil, prečo ti odmietli vakcináciu. Došlo k chybu v registračnom systéme?

Určite sa môžeš registrovať aj druhý krát.

Ja osobne by som sa bál, keby som kovid dostal, ale s vedľajších účinkov vakcíny :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 07. 2021 v 18:24Off-line Frankie11  (19/174/51)
Moc děkuju za odpovědi. Tak holt počkám, co se dá dělat...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload