Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Koho budete volit?

22. 07. 2021 v 17:20Off-line Anonym
Ahoj lidi,
koho budete v říjnu volit? Já určitě nebudu volit covidisty, sluníčkáře a slouhy Bruselu. Takže Burešovo ANO, ani ČSSD v čele s negramotným Hamáčkem ne, stejně tak ne opozici bruselského křídla, tedy zhulence, stanaře a ani tu slavnou vlastizrádnou trojku Spolu. SPD se mi v některých ohledech líbí, ale vadí mi jejich přístup k některým menšinám a sociálně vyloučeným. Nicméně s Okamurou jsem souhlasil v jeho názorech na testování, očkování a nouzový stav a podobné zhovadilosti. Ale že by nešel s Burešem, kdyby to šlo, tomu nevěřím.
Nejvíc se mi zatím líbí Trikolora + Svobodní + Soukromníci. K***izují zbytečné očkování a testování mladé a zdravé populace, roušky všude atd. Souhlasím i s jejich zahraniční politikou a jako pravičák je považuji za skutečnou pravici.
Dále u mě případě v úvahu ještě nové hnutí Chcípl PES, které uspořádalo několik bezvadných demonstrací bez roušek, na té v lednu jsem měl dokonce to štěstí sám být. Líbilo se mi, jak od Vánoc sdružovali podniky, které se chtěly postavit vládní zvůli a otevřít své podniky bez podmínek, což naštěstí někteří z nich nakonec i udělali.
Každopádně je podle mě nutné ukončit covid a postavit se této celosvětové změně pořádku. A to uděláme jedině tak, že začneme všichni žít jako dříve. Zrušit testování ve školách, ve firmách, zrušit roušky naprosto všude je jediné správné řešení. Ohroženi ať se jdou očkovat nebo ať jim stát zdarma dodává vitamin D.
Taky tu nechci bandu nelegálních černých uprchlíků, kteří akorát budou vysávat náš sociální systém a přepadat tu lidi. Nechci tu ani hordy Ukrajinců, Rusáků a Bulharů atd. Doufám, že lidi v ČR prozřou a zvolí správně. A pokud si o mně myslíte, že jsem nějakej konspirační teoretik a blázen, tak ne. Je mi 25, studuji na vysoké škole politickou vědu (na magistru), mám úžasnou rodinu a jinak fajn život.
Ale pokud tady vyhrají nedejbůh Piráti, asi utíkám do ciziny, a ideálně někam, kde covid a další novodobé nesmysly nejedou...
22. 07. 2021 v 17:42Off-line pytlik18  (33/190/80)
Není koho volit-jeden čas jsem uvažoval o Starostech,ale tim že se spojili s Pirátama tak to si posraly.Hodím to teda Babišákovi a tak nějak doufám že nás bude víc?A proč?Protože vidět protáhlej ksicht Bartoše při vyhlašování konečných výsledků že nebude premiérem by byl zkrátka k nezaplacení
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 22  Nahlásit
22. 07. 2021 v 17:47Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Pytlik18: Babiše? No tvá čeština tomu naprosto odpovídá. :D No uvidíme kdo bude mít nakonec protáhlý ksicht, negramote pitomá.
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2021 v 17:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Z principu se mi líbí obě ze dvou koalic a to právě z důvodu, že už před volbami volič jasně ví, jaké strany spolu pak budou chtít vládnout. Sice se po volbách budou muset pravděpodobně ještě s někým dalším spojit, což může být kdokoli, ale minimálně o větší části koalice má volič jasno. A to se mi líbí. Jsem totiž odpůrce koaličního systému v případě, kdy se strany mezi sebou spojují až po volbách (jako tomu bylo vždycky dosud), což je do jisté míry podvod na voliče, protože když volím například ČSSD a zároveň nesnáším Babiše, tak asi těžko dokážu pak po volbách snést, že se ČSSD spojí s Babišem, aby vládli spolu. Když se ale koalice definují už předem, tak volič jasně vidí, kdo s kým po volbách půjde. A to považuji za korektní a slušné. Takže tenhle rok možná půjdu po dlouhé době volit. :-P
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 17:50Off-line pytlik18  (33/190/80)
FreudToldYou nevěděl jsem že tu jsme v hodině Českýho jazyka.Ale tak chápu že když už se na víc nezmůžeš tak aspoň poupravit druhým pravopis :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
22. 07. 2021 v 17:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No a vidíš pytlíku, jak je dobrý vědět už předem, že se starostové spojili s pirátama a nevolit je než to zjistit až po volbách, kdy dostanou tvůj hlas.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 17:58Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Pytlik18 Já se zmohu na hodně, ale na debaty s takovým hlupákem jako jsi ty nemám prostě náladu, rozumíš? Bylo by to jako vysvětlovat evoluci baptistovi. Mimochodem je ti třicet, tak se podle toho chovej. To tvé "Na víc se nezmůžeš" je provokativní argument malého uječeného děcka které se chce prát.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2021 v 18:01Off-line pytlik18  (33/190/80)
FreudToldYou Ale jdi ty brepto.tak proč mi vůbec píšeš?Utíkej dělat něco smysluplnýho
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 07. 2021 v 18:07Off-line tatrman  (27/-/-)
Lukino
ale ty předvolební koalice jsou spíše pojjistkou pidistranám, aby nepropadly u voleb třeba 4,9%(Kalousek, Stan apod.)
Stejně po volbách budou muset hledat koalice, a je jasné s kým se budou spojovat, když jdou proti Babišovi. A Kalouska bych ve vládě fakt už nechtěl.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 18:18Off-line ellvin  (23/183/81)
Co jsi chtěl říct tím, že studuješ vysokou školu? Že jsi o něco chytřejší a máš právo si udělat názor na všechny možné myslitelné i nemyslitelné věci a problémy? Trochu ti srazím ten tvůj hřebínek, dnes může mít titul každé pako. Ano, znám pár vysokoškoláků a opravdu mi je záhadou, jak to zvládli.

No ono už fakt, že projevuješ do nějaké míry sympatie se stranou, která byla oficiálně uznaná jako xenofobní o tobě leccos vypovídá. Volit strany, nebo hnutí, které cílí na mentálně slabší jedince a na schizoidy (Volný blok, atd. straší údajnou Covidovou mafií a dalšími bludy s tím spojenými a SPD zase uprchlíkama), je něco, s čím bys vůbec neměl lézt nikam mezi SLUŠNÉ a INTELIGENTNÍ LIDI. Teď mi řekni, jak ten tvůj skoro obdivovaný Okamura říká, že nám ti cizáci (rusáci, ukrajinci, atd...) kradou práci, tak mi pověz, zda bys ty dělal práci, kterou vykonávají tyhle (dle tebe) náplavy? Skoro u každý nabídky kdovíjak dobře placené práce se najde nějaký čecháček, kterému je jakkoliv skvělá nabídka malá. To je vždy narážek na poměry u nás a v Německu, takový jedinci se mi nejvíce líbí. Kdežto taková ukrajinka jde dělat hajzlbábu a má za to 90 korun na hodinu a nefňuká, jako kdejaký čecháček, který by nejraději co nejméně práce za co nejvíc peněz.
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 18:36Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tatrman: Však já vím, jaká byla motivace těch stran se spojit. Jednak proto, aby porazili Babiše a jednak proto, aby malé strany nepropadly. Ta jejich motivace je pro mě teď vedlejší. Líbí se mi ty předvolební koalice taky proto, že tím letos vytvořily precedens a předvolební koalice se můžou stát běžným způsobem i do budoucna.
22. 07. 2021 v 19:18Off-line tatrman  (27/-/-)
Upřímně Lukino, já v tom spíše vidím ten kalkul malých stran pojistit si, že budou opět v PS a brát plat. Jako vědět před volbama s kým budou koalovat není špatný,ale to vesměs strany dělaly i dřív prohlášením s kým půjdou do koaly a s kým nikdy, na to nepotřebujou předvolební slepenec, který se po volbách stejně rozpadne. (Učelovka jak by řekl Babiš):)
Mně třeba to spojení konzervativní Stan a liberální Piráti moc neštimuje.
22. 07. 2021 v 19:21Off-line Tygr728  (30/190/90)
Ellvin - oni vlastně fnukají jako ted ty ve tvém příspěvku :-)))) a pořád dokola.
22. 07. 2021 v 20:55Off-line ellvin  (23/183/81)
@Tygr728 Já že fňukám? :sD že jsem si toho ale vůbec nevšiml... :s) no jsem čekal, kdy se ozve nějaká ovečka z buďto Volného, nebo Pitomiova stádečka s nějakým komentářem, který (asi?) má být chápán jako urážka :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 20:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ellvine, to jsi za rok/dva tak razantně změnil názor na Pitomia? A to až tak, že se jeho příznivcům teď vysmíváš? To je mi ale záhadička. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2021 v 21:07Off-line ellvin  (23/183/81)
@Lukino_luk Je to jen demagog, který využívá strachu a hlouposti svých oveček - takové strany jsou pro mě nevolitelné!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 21:19Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
01. 08. 2018 v 13:21On-line ellvin (20/184/79)
Jedině SPD
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 10 Nahlásit


01. 08. 2018 v 14:05Off-line BussterX (100/130/150)
Elvine elvine, ty telátko.... https://domaci.ihned.cz/…sin-do-plynu
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím - 3

02. 08. 2018 v 19:24On-line ellvin (20/184/79)
svůj názor stejně nezměním!
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 3


02. 08. 2018 v 19:44Off-line BussterX (100/130/150)
Hitlera taky volilo hodně bazerantů, to eště neměl absolutní moc... ti co pak přežili koncentrák by ho asi znovu nevolili :D přeju ti ellvine abys nikdy nemusel přehodnotit svůj názor po pobytu v lágru

Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 2 Nahlásit
02. 08. 2018 v 19:49Off-line Honza1024 (20/168/57)
promiň, ale nikoho ani trochu nezajimáš, už jsi se vyjádřil, podle tvé argumentace a profilovky jsi proste jen retard = průměrný volič spd :3
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím - 2

03. 08. 2018 v 06:11On-line ellvin (20/184/79)
Jasně... každý, kdo volí SPD je retard, co? No ty jsi taky kus k****na :-D
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1


Je dobrý, že jsi konzistentní ve svých názorech. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 21:21Off-line tatrman  (27/-/-)
Elvine a ty jsi chytrá ovečka viď---:)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 21:22Off-line kent  (47/-/-)
Já vám poradím, volte stranu kde jsou gayové! Jedině ti se budou řádně zasazovat za vaše zájmy a práva. Třeba ČSSD se Stropnickým! Ten navíc osobně bojuje proti zlým firmám, které zneužívají lidi. Stop vykořisťování!
https://www.reflex.cz/…kampani.html
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2021 v 21:27Off-line ellvin  (23/183/81)
@tatrman Aaaaaale, jeden malý espéďáček se nám tu projevil :-) a jak tu kope kolem sebe nožičkami, roztomilé :-)

Nebo že by Volňásek? (tj. příznivec Volného bloku). No tohle spíš. To oni každého, kdo jejich drahému a milovanému vůdci neleze do p***lky nazývají ovcemi. Přitom sami jsou takový stádovití - pořád se někde shlukují a bečí ta svá naučená slova, což je dosti trapné.
22. 07. 2021 v 21:35Off-line tatrman  (27/-/-)
Elvine tys nejedl moc vtipné kaše a teď už to nedohoníš. Já a SPD???
Blahoslavení chudí duchem....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 21:37Off-line i8051  (53/184/97)
Tatrman bude volit kohokoli, kdo mu za nicnedelani da penize a kvartyr .. nic vic ho nezajima :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2021 v 21:37Off-line ellvin  (23/183/81)
@tatrman Počkej... takže ta tvoje reakce na můj komentář měl být jako vtip, jo? No tak potom máš dost mizerný smysl pro humor, musím říct.
22. 07. 2021 v 23:14Off-line i8051  (53/184/97)
Co je proboha v tomhle state mensi zlo? :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2021 v 23:53Off-line i8051  (53/184/97)
No ja letos, nebot budu zari a rijen 2 mesice na mori, volit nepujdu, takze to hezky zvolte za me :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2021 v 23:54Off-line Monogatari  (43/195/80)
Jako vždy budu volit tu stranu, která jedná a hlasuje dle racionálního uvažování a faktů, ne podle ideologických dogmat a emocí, takže to vylučuje většinu stran, hlavně koalici Spolu, komunisty, SPD..
22. 07. 2021 v 23:59Off-line i8051  (53/184/97)
No pak posli kopii, cos tam narval ... at vim, zes nekecal :-) Nicmene budeme tam 3 takze musis volit za 3 :-)
23. 07. 2021 v 00:15Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym: Každopádně je podle mě nutné ukončit covid a postavit se této celosvětové změně pořádku. A to uděláme jedině tak, že začneme všichni žít jako dříve. Zrušit testování ve školách, ve firmách, zrušit roušky naprosto všude je jediné správné řešení. Ohroženi ať se jdou očkovat nebo ať jim stát zdarma dodává vitamin D.
-------------------------
Jo, vyzeneme kovida vitaminem D ... aha, ty stejne volit nemuzes, protoze jsi nesvepravnej ... :-)

Nechci tu ani hordy Ukrajinců, Rusáků a Bulharů atd.
--------------------------
Ok, muzes jit makat misto nich, s titulem magistra to bude v pohode :-)

Ale pokud tady vyhrají nedejbůh Piráti, asi utíkám do ciziny, a ideálně někam, kde covid a další novodobé nesmysly nejedou...
------------------
Tak to zkus nejakou nejblizsi obydlenou planetu :-)
23. 07. 2021 v 01:28Off-line Chudik  (102/-/-)
Jediní volitelní jsou PIR+STAN. Je to v naší situaci nejlepší volba. Proč? Vylučovací metoda:
ANO - kauzy Babiše, 30 000 mrtvých (2. nejhorší na světě), 3. nejhorší pokles ekonimiky z EU (během pandemie), bývalí pracovníci StB a komunisti
SPD - Pitomio řekne cokoli, co mu zvýší preference, cílí na duchu slabé jedince, obchod s chudobou, lži a dezinformace
SPOLU - defakto ODS s pozlátky, bezpáteřní KDU-ČSL, ti v minulosti skládali vládu s kýmkoli, dlouhodobě jsou proti LGBT
- TOP09 - už byli u moci a jak vládly? Pamětníci si pamatují. Kalousek a jeho kauzy...
- ODS - ANO minulosti, obchod s chudobou - Marek Benda a jeho návrh úpravy exekučního zákona je to nejhorší, co se nám za 30 let stalo, byli u moci a jak to dopadlo?, znovu už ne, stojí za Orbánem
KSČM - prokazatelné napojení na minulý totalitní režim, doufám že nikomu nemusím připomínat porušování základních lidských práv a svobod, perzekuci obyvatelstva, chudoba, uzavřené hranice, ekologie 0 - kyselé deště, znečištění řek apod.
ČSSD - Hamáčkovi kauzy, už u moci byli a jak to dopadlo?....

Dát hlas stranám ČSSD, KSČM, Trikolóře, Zeleným, Volnému bloku je jako dát hlas Babišovi nebo nehlasovat vůbec, protože tyto strany nejsou konkurenceschopné a nemají šanci vyhrát volby.

Piráti a starostové u moci ještě nebyli. Nemají tak obrovské kauzy jako ostatní strany, nešíří lži a dezinformace, jsou nejvíce tolerantní vůči LGBT a nejvíce bojují za naše práva, jsou pro EU (což je ze všeho nejdůležitější, protože státy EU jsou naši největší obchodní partneři a jsme na nich ekonomicky silně závislí - hlavně na Německu) + většina projektů které zvyšují životní úroveň obyvatelstva a jejich kvalitu života je z velké části financována z EU, bez EU bychom byli stejně chudí jako Ukrajina ne-li hůř.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2021 v 01:39Off-line Riku  (63/176/110)
Trojkoalice 18 % +piráti 21 % =39 %. A kdo další?
23. 07. 2021 v 09:08Off-line tatrman  (27/-/-)
Ellvin (20/184/79) NOVÉ
@tatrman Počkej... takže ta tvoje reakce na můj komentář měl být jako vtip, jo? No tak potom máš dost mizerný smysl pro humor, musím říct.

Moje preference jsou konzistentní a dlouhodobé na rozdíl od tebe elvine. Všichni je tu znají. Sociálně liberální program s důrazem na ochranu přírody. Bohužel taková strana v ČR neexistuje. Nejblíž snad německá Grüne.
23. 07. 2021 v 09:22Off-line Tarferi  (30/-/-)
Takže budeš raději volit lháře a zloděje? :D
23. 07. 2021 v 09:40Off-line Betonica  (39/191/93)
Děti moje. A není to jedno? Stejně se tu budete přehadovat jak tetky na pavlači, řešit správné oholení řitě, kde je nejlepší orál místo v Praze, jestli se hodí tahle bunda k tamtěm gatím, kdo s kým spal nebo bude spát, případně zda a jak se vyoutovat. Se vám úplně divím, že svoje hlavinky namáháte myšlením. Jestli by nebylo, pro nás všechny, lepší, kdybyste se vrátili do svých sociálních bublin a v nich pokračovali v tom, v čem jste dobří: Pomluvy, závist, extremismus nebo LGBT+ úderka.

Tak. Hezky hupky šupky, zpět k buzi světu, politiku nechte, akorát se vám udělají vrásky a nebude vás nikdo chtít.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 07. 2021 v 12:14Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, tatrmanovy preference jsou fakt konzistentni a dlohodobe:
- chci plat a nechci pro to nic delat
- chci byt zdarma, klidne dva
- chci znarodnit velke firmy a rozdat je, samozrejme kus i me
- chci 24/7 rezim na WC v Palladiu
- chci aby se ode me nechali hulit heteraci
- chci zalare pro bisexualy, berou mi ksefty
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 07. 2021 v 19:23Off-line Chudik  (102/-/-)
Betonica - nic proti tobě, ale přesně tenhle postoj ignorující politiku je ten, proč máme u vlády takové kr*tény, kteří jenom parazitují na naší zemi. Je to přesně ten důvod, proč dostupnost našeho bydlení je 2. nejhorší v EU, důvod proč máme neudržitelný důchodový systém a obrovský státní dluh kvůli kterému se v následujících letech budou muset zvýšit daně, což na peněžence pocítíte všichni. Je to důvod, proč jsou všude širé lány a krajina není rozmanitá, důvod proč většina lesů na vysočině už neexistuje kvůli monokultuře smrku atd. atd. Zkrátka kdyby se lidé o politiku zajímali a pravidelně se v ní vzdělávali, tak by opravdu mnoho věcí bylo lepší. Kdyby tohle lidé věděli v roce 1946, tak by zde nebyla totalita, která by poškodila morální hodnoty a lidskou mentalitu na celé generace.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2021 v 21:05Off-line klucina1995  (29/175/63)
Souhlasím s autorem dotazu, já osobně budu volit Svobodné (+ Trikoloru a Soukromníky). Je to pro mě jediný volitelný subjekt, který odmítá naprosto bezprecedentní omezování společenské svobody, jaké zažíváme v poslední době. Ostatní pseudodomokratické koalice typu Spolu a Piráti+Stan ve skutečnosti nepovažuji za opozici, jejich skutečným cílem je také omezování svobody, a tedy jsou úplně stejně nevolitelní jako Babiš. O SPD jakožto populistické straně pod vedením politického podnikatele už vůbec nemůže být řeč, ačkoliv i oni se jako jedni z mála jasně vymezují proti nastupující totalitě.
23. 07. 2021 v 21:23Off-line kloudik  (38/182/80)
Postoj k buznám je fakt to poslední na co při volbách koukám. Viděl bych to na babiša nebo japonca:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
23. 07. 2021 v 21:31Off-line kloudik  (38/182/80)
Tak volte mě :)
23. 07. 2021 v 23:14Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Já ještě nevím koho budu volit, obávám se, že můj zájem o politiku dopadne stejným způsobem, jako kdysi můj zájem o erotické gay povídky. Tak mně nasralo, že mi žádná nevyhovuje, až jsem se rozhodl jich pár napsat sám.
24. 07. 2021 v 14:16Off-line JendaKade  (29/183/90)
Mám rozhodnuto koho budu volit, ale nebudu to sem psát. Protože je nejsmutnější že i mezi LGBT komunitou se bohužel najde hodně haterů, kteří nepřijmou názor druhých lidí a útočí na někoho!
24. 07. 2021 v 15:00Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Klucina: Moc nechápu, jak někdo, kdo by rád volil trikoloru, tak by zároveň v žádném případě nevolil SPD, když obě ty strany jsou defakto jedno a to samý. :-P
24. 07. 2021 v 15:56Off-line Chudik  (102/-/-)
Lukino_Luk - neasi :D
24. 07. 2021 v 22:26Off-line p.marecek  (35/-/-)
Jedinný koho bych volil je Matěj Stropnický a ten kandiduje v Praze, tedy mimo můj kraj.Bohužel.
25. 07. 2021 v 02:35Off-line Tiracon_6v  (29/180/69)
Smysl má jedině KSČM, ostatní jsou katastrofa a banda zlodějů
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
25. 07. 2021 v 08:08Off-line amis  (42/178/77)
Ano
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
25. 07. 2021 v 15:12Off-line Betonica  (39/191/93)
@Chudik: Vubec nevis, co jsou vysoke dane. Vis napriklad, kolik je dan z jineho nez e-auta v Dansku? Nehledej, reknu ti: 180 %, tj. auto zaplatis jeste skoro 2x statu. A tak dale u dani z prijmu, ze vseho.

Proc se Babis boji zavest sektorovou dan, dan pro IT firmy typu Google, Apple, Amazon, ktery u nas toci miliardy, aniz by z toho stat neco mel? Proc se Babis neodvazi konecne prijmout euro, ke kterymu jsme stejne zavazali? Proc davno nemame e-stat bezici na normalni HW v normalnim DC tak, jak to maji treba Estonci? Proc? Protoze d***love v Cesku chteji twl pivo za tricet (mimochodem ma nizsi DPH), listek na vlak za kilo a hlavne klid na tu praci, u ktere stejne celej den pije kafe a cumi na Netflix. A jini d***love zas mysli zadkama a tak veri, ze zeme je placata a ze po ni behaji utecenci, kteri nemaji nic lepsiho na praci, nez prijit sem a cosi tady nam delat. Ted je to dobre videt s ockovanim, to je az k neuvereni, kolik jsou nekteri lidi schopni polknout bez zapiti! Proc se boji? Protoze je jednou nohou v kriminale a potrebuje imunitu, protoze sype predevsim sobe do firem, ktery de iure nevlastni, protoze ma stat a lidi v nem nekde, jde jen o neho, jeho moc, jeho ego.

U nas jsou dane v zasade nizke, odvody na zdr. a soc. pojisteni smesne. Nemuzeme pak ocekavat nic nez bidu s nouzi. A i pres nizke platby do systemu mame prima zdravotnictvi, soc. system a dalsi vymozenosti, o kterych se treba Spanelum nebo Rumunum muze jen zdat.

Pises, ze lidi jako ja, ze jsme cehosi pricinou. Volit chodim od dob, co mi bylo 18. Ani jednou jsem nevynechal. Tak ceho jsem pricinou? Ze nemam zajem strkat nos tam, kde tomu nerozumim?

Reknu ti. Pracuju v IT. A kdyz vidim, jak stat zadava vyberka na IT dodavky, je mi do place. Nikoho nezajima robustnost, bezpecnost, udrzitelnost. Zajima jen cena. Pak se nelze divit, ze e-dalnice spadla po minute provozu, ze registry jedou tak, jak jedou. Proc? Protoze pulka statni spravy poklada IT za nutne zlo a druha ho primo bojkotuje. Jak je mozne, ze ve Finsku staci jedna navsteva imigracniho uradu, zatimco u nas je to nutne opakovane osobne? Jak je mozne, ze Estonci voli online, u nas sotva online vyridis volicsky prukaz? A tak dale. A to jsme jen u IT, kteremu rozumim...

A ne deti, nevolte komunisty. Tisice obeti jejich soudruzske pomoci stacilo, neni potreba najit dalsi Horakovou. Podobne tak SPD, poslanec Volny a jeho sebranka, Trikolora nebo kde jakej pablb, kterej sotva do peti napocita, vizte Mildu Roznera a jeho zabrusovani, soudruzku Semelovou nebo kolegu Volneho a jeho ksefty s chudobou v Ostrave.

P.S. Kdyby nekoho zajimalo, proc e-dalnice nejela, je to proto, ze ji hostuji na 2 GB RAM stand-alone virtualce, na zeleze, ktery patri do muzea. LANku maji 100 MBit, bez rudandance s latenci v radu sekund, bo se setrilo i na loadbalancerech celyho toho clusteru. Takovy kombo si neda nikdo ani na TV box do obyvaku, natoz do k***icke infrastruktury statu, twl.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2021 v 15:20Off-line i8051  (53/184/97)
25. 07. 2021 v 15:33Off-line rozmrd  (17/-/-)
Jedině KSČM! To je jediná strana, co myslí na lidi!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 07. 2021 v 15:44Off-line rozmrd  (17/-/-)
Koalice KSČM, SPD, ANO by byla nejlepší.
ale k tomu asi nedojde.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 07. 2021 v 17:09Off-line klucinek  (33/176/75)
Já jsem pro totální anarchii kde pravdu má jenom bouchačka.... tudíž žádná ze stran nemá odpovídající volební program...
25. 07. 2021 v 19:28Off-line Theodoric  (21/185/92)
Jako nadprůměrně informovaný a inteligentní člověk budu volit piráty.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
25. 07. 2021 v 19:30Off-line Fgjk  (21/195/90)
Každá mince má 2 strany...i Piráti nejsou dokonalí...rozhodnopádně jsou v současné situaci asi nejmenší zlo, i když pořád zlo
25. 07. 2021 v 20:07Off-line Woxxo  (25/-/-)
Budu volit sebe. Volte mne jako osvíceného absolustického monarchu a nebudete muset do konce života přemýšlet o dalších volbách
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 07. 2021 v 23:06Off-line i8051  (53/184/97)
Tak jsem zjistil, ze tu na volby budu, ikdyz jsem bejt nemel .. takze budu muset nekoho fakt vyvolit a toho vyvolenyho pak zvolit .. no co az se v den voleb probudim, projdu to jeste ... :-)
25. 07. 2021 v 23:20Off-line Chudik  (102/-/-)
Betonica - úplně s tebou ve všem souhlasím. Já to myslel tak, že se většina lidí o politiku nezajímá, nevzdělává se a pak naše politická situace podle toho i vypadá.
26. 07. 2021 v 18:11Off-line Frankie11  (19/174/51)
Trikolora- cože, to Ti/Vám nevadí, jak jsou homofobní, tradiční rodina, nejlépe 3 děti...to můžou někomu vnucovat..?? Já bych volil Piráty, nechápu, proč je někdo prý trollí a hejtuje...jsou moderní, tolerantní, zajímá je ekologie...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 07. 2021 v 19:28Off-line kloudik  (38/182/80)
Frankie, pro tebe sou důležitý buzní svatby, pro mě zas aby mi dom nenastěhovali Afghánce protože mám přece doma volnej pokoj. Jasně řekli, že si islámskou Evropu dokážou v pohodě představit i když to ten strapatej z**d potom popřel. Fakt nevidím důvod sem tu verbeš tahat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 07. 2021 v 19:50Off-line Tygr728  (30/190/90)
Tak moderní, tolerantní, zajímá je ekologie... Při troše rétorických schopností to můžeme prohlásit o každé straně.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 07. 2021 v 20:38Off-line kloudik  (38/182/80)
Šak já su Slovák :)
26. 07. 2021 v 20:46Off-line kloudik  (38/182/80)
Mě je líp tady :)
26. 07. 2021 v 21:12Off-line roztomilka  (27/170/52)
Já nikoho všeci jsou stejní nemají ani moudrost natož mozek
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 07. 2021 v 21:16Off-line Chudik  (102/-/-)
Vjaceslav - když se Babišovi něco nehodí do krámu:

1) Může za to EU, opozice
2) ale migranti
3) koblihy
4) ukáže na jiný problém a odvede pozornost
5) demagogie, "bude líp"
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 07. 2021 v 21:20Off-line klucinek  (33/176/75)
To jsem opravdu, ale opravdu nečekal.....
26. 07. 2021 v 21:32Off-line klucinek  (33/176/75)
Aaaa cooo... lidí je jak sraček
26. 07. 2021 v 21:39Off-line kloudik  (38/182/80)
Jezinko jen bych doplnil, že živnost ukončili hlavně ti, co většinou nepřiznávali příjmy a tak nedosáhli na plnou podporu nebo neměli v pořádku sociální a dotace museli vracet takže vinu si částečně nesou sami.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 07. 2021 v 22:03Off-line kent  (47/-/-)
Jenže bazeranty už Babišovi přebrala ČSSD! Proč myslíte, že v Praze nasadili Stropnického? A navíc si ČSSD přihraje hlasy dělnického lidu, protože teď Stropnický chodí s Maláčovou po firmách a dělají tam kontroly, jestli zaměstnavatel nevykořisťuje zaměstnance.
31. 07. 2021 v 01:09On-line WileECoyote  (35/178/-)
Buď to hodím svobodný trikoloře, jako volbě rozumu, nebo turbo maximální písek do ložisek mašinérie, SPD. ještě jsem se nerozhodnul. Ten zbytek nemá šanci přelézt 5% a je to házení hlasu pirátům a jiným otvíračům pekla.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload