Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gay cluby Olomouc

11. 08. 2021 v 10:59Off-line Anonym
Zdravím, našel jsem na internetu celkem 3 místa, které byly označeny jako gay podniky. Olomouc je pro mě skvělé město a příjde mi že je tam hodně gayů. Zajímá mě hlavně názor někoho, kdo má s nějakým klubem zkušenosti a jaký klub by doporučil. Jde mi hlavně, abych popil a s někým se seznámil nebo pobavil. Žádná naked party nebo kabiny mě nezajímají. Děkuji
11. 08. 2021 v 20:00Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Najdi je na mapách a máš tam recenze. Není zač :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
11. 08. 2021 v 22:10Off-line i8051  (53/184/97)
Neee, to by musel neco delat. On to chce na stribrnym podnose :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
12. 08. 2021 v 16:14Off-line kloudik  (38/182/80)
Znám heaven a divu. Ale v obou je moc hlasitá hudba takže na pokec chodím do obyč hospody :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2021 v 17:08Off-line Anonym
I8051 vím že inteligencí jsi na tom asi špatně, když nepochopíš, jak jsem to myslel. Jasně jsem napsal, že mi to na internetu našlo 3 kluby a zajímají mě zkušenosti lidí!!! Prostě jsi klasický počítačový povaleč, který by na internetu jenom urážel lidí kolem sebe. Tak si udělej co chceš, ale karma ti to jednou vrátí!

kloudik - děkuji :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2021 v 17:26Off-line i8051  (53/184/97)
No praaave, ty zkusenosti mas na googlu, jak ti napsali hned v prvnim prispevku, ale ty jsi linej si to i precist a potrebujes to zpracovat, abys to pobral .. ty karmo :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2021 v 18:01Off-line Anonym
Já jsem si to četl, ale nejvíc mě zajímají zkušenosti lidí tady, když vás je tu hodně. Těch pár recenzí mě nesnáší. Jinak ty palce dolu u mého komentáře dali beztak tvoje ovce!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2021 v 18:02Off-line Anonym
Nepomůžou, místo nesnáší
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2021 v 19:59Off-line Anonym
I8061 ty tady akorát šíříš negativní energii a kazíš tady lidi, kteří by rádi chtěli poradit. Divím se že ti ještě nedali ban napořád. Tvoje rádoby komentáře moc dobře znám. Kdybys tady nebyl ty a těch pár tvých spolčenců, hned by bylo líp!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2021 v 21:35Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
To by chtělo založit speciální téma o ičkoňovi, třeba by si to přečetli admini a zablokovali ho napořád. Těma svejma trapnejma poznámkama to tu akorát zahlcuje. Ještě nikdy nikomu pořádně neporadil, akorát buzeruje.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 08. 2021 v 21:37Off-line kloudik  (38/182/80)
Pane petrželko a co ti brání to téma založit? :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2021 v 23:31Off-line i8051  (53/184/97)
Mrkefff zase vystrkuje nat, ale je neschopna neco udelat. Jen kecy a nic. Typicky presebevedomely decko, ktereho komentare jsou jen reakce na jine komentare. K tematu nikdy ani prd. Jako tady ... :-)

Joa anonyme, uz ti to tu visi necely dva dny a nic, takze tvoje predstava, ze za tebe nekdo zpracuje recenzi, je fakt licha. Budes muset ty darkroomy prosmejcit sam ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 08:13Off-line Anonym
I8051 tak ještě jednou, já nechci, aby za mě někdo napsal recenzí, ale aby mi někdo napsal jakou má zkušenost. Ale tebe prostě baví útočit na lidi!

Není třeba o tomhle rádoby chytrákovi zakládat téma. Stačí si ma něj často stěžovat adminům a hlásit jeho komentáře, které útočí na někoho a věřím že jich je hodně. Takovýho lidé sem nepatří. Ať jdou radši na idnes.cz nadávat :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 08:16Off-line i8051  (53/184/97)
Jojo, patri sem neschopni fnukalove, mamanci a ty ... :-) tak sup sup si stezovat, to mamanci delaji radi, to je snad jedina vec, kterou skvele umi, anonymne praskat .. :-)

A jo, me bavi si z lidi, oblejzajici buzince, delat p***l. Daj se vzdy bajecne rozdrazdit, protoze nemaji ani spetku nadhledu a udelas na ne bububu a jsou hned vztekly ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 08:35Off-line tatrman  (27/-/-)
Pravda je, že ičko jako zdejší prasák no.1 prasí jakoukoli diskusi, hlavně ty ke kterým nemá co napsat. Znuděnej dědek,co si hraje na všeználka, ale ví úplný hovno.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 08:54Off-line i8051  (53/184/97)
A copak jsi ty, tatrmane, napsal zajimaveho v tematech ty? Jen ufnukane stesky nad tim, ze te nikdo nechce, nedava ti nikdo penize, byty ani auta. Ze ti zbyla jen ta potupna hulici sluzba v kabinkach Paladia? Ale je fakt, ze o tehle tematech vis zase uplny vsechno. Skoda jen, ze to nikoho nezajima :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 15:54Off-line Anonym
Pro mě to ale není překvapení. Takových lidí jako ten dědek je až moc. Myslí si že je král, že dělá všechno dobře, má vždy pravdu. Všechno ví, všechno zná, všude byl. Nebaví ho nic víc než mít jenom blbé narážky na druhé lidi. A že by si sám uvědomil své chyby? No vždyť přece všechno dělá správně ne.

Tak laskavě nepiš na tématech blbé připomínky a táhni někam na jinou stránku, nebo si hatuj někde v chatu. Poradna snad slouží k jiným účelům! Mě v 37 letech bude někdo říkat že jsem mamánek? Jsem zvědavý co zase napíšeš. Už se těším.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 15:55Off-line Anonym
Jinak by se měl změnit název tohohle tématu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 16:01Off-line i8051  (53/184/97)
Mozna misto kecu a hodnoceni komentaru a komentujicich zde v poradne bys mel zvednout p***l a jit ty kluby provetrat. Mozna bys pak ostatnim byl k aspon necemu. Za tu dobu uz jsi mohl zkusenosti, az hanba. Joa hodnoceni anonyma mam fakt u ***u. Jakoze uplne. Ale hezky se vypis, udela ti to dobre :-)

Jo aha, 37 let .. vek, kdy te nikdo nechce. Ale nezoufej a vydrz, zlepsi se to po 40 ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 08. 2021 v 16:10Off-line Anonym
A ty mě snad znáš? Když tvrdíš že jsem ještě nikde nebyl? A co je ti vůbec po tom? Ty sám taky tu p***l nezvedneš, když sedíš u PC nebo jsi na mobilu. Nemáš se co srát do témat, které tě nezajímají. Jsi takový k***t že bych ti nejradši rozbil hubu, tak jak jsem to pár podobným lidem jako ty udělal. A věřím že jednou se ti to stane taky a nemusí to být ode mě. Strašně bych ti přál, aby se na tebe lidi, které tady sereš domluvili a dali ti tak přes rypák a dokopali tě tak, že by ses nezvedl z kriplkáry ty d***le.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 16:49Off-line i8051  (53/184/97)
A jeeeje, 37 a prska jako decko ze zakladky. Uz se i pesticky vytahujou a zaciname se chlubit, jakej jsme bouchac a prat samy hezky veci. A to jsi vcera mluvil o karme. Tak to chapu, ze ve 37 nikoho nemas a musis lovit po buzincich, ono s tebou asi bude tezky vydrzet ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 16:54Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym (vcera)
Tak si udělej co chceš, ale karma ti to jednou vrátí!
+
Anonym (dnes)
Strašně bych ti přál, aby se na tebe lidi, které tady sereš domluvili a dali ti tak přes rypák a dokopali tě tak, že by ses nezvedl z kriplkáry ty d***le.
---------------
k popukani, karma se nam rozdrazdila ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2021 v 16:54Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
...Strašně bych ti přál, aby se na tebe lidi, které tady sereš domluvili a dali ti tak přes rypák a dokopali tě tak...

Žijeme v civilizované společnosti :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2021 v 19:51Off-line kloudik  (38/182/80)
Aby se na něho lidi domluvili? A proč se na něho nedomluvíš sám ty Herkule? Seš normální sračka jako většina lidí tady co se bojí vlastního stínu :)
15. 08. 2021 v 10:29Off-line Anonym
Ty sám se chováš jako děcko že základky, když tě baví vysírat jenom lidi kolem a máš blbý připomínky. A víš úplný hovno jaký jsem. Tohle bude poslední věta kterou napíšu. Protože vím že ty budeš mít vždy poslední slovo a navíc tohle téma mělo být úplně o něčem jiném. Ale sám si ho sprznil, tak máš vyhráno. I kdyz je to malá šance, ale nepřej si, aby jsme se potkali, sám ti předem říkám že dopadneš hodně špatně a to nebude jenom rozbití huby. Takových lidí jako jsi ty jsem zaručil hodně. Jak jezdím s kamionem po ČR, občas mám někde čas. Je to jenom o náhodě jestli se potkáme. Tak se měj a ať se ti brzy něco stane a na něco doplatíš ty z**de!
15. 08. 2021 v 10:43Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Ale prosím tě. Íčko by tě zalehl, má totiž postavu bojovníka. Sumo.

A tohle už zavání vyhrožováním :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 08. 2021 v 11:21Off-line Fgjk  (21/195/90)
 Anonym NOVÉ

A ty mě snad znáš? Když tvrdíš že jsem ještě nikde nebyl? A co je ti vůbec po tom? Ty sám taky tu p***l nezvedneš, když sedíš u PC nebo jsi na mobilu. Nemáš se co srát do témat, které tě nezajímají. Jsi takový k***t že bych ti nejradši rozbil hubu, tak jak jsem to pár podobným lidem jako ty udělal. A věřím že jednou se ti to stane taky a nemusí to být ode mě. Strašně bych ti přál, aby se na tebe lidi, které tady sereš domluvili a dali ti tak přes rypák a dokopali tě tak, že by ses nezvedl z kriplkáry ty d***le


 Anonym NOVÉ

Ty sám se chováš jako děcko že základky, když tě baví vysírat jenom lidi kolem a máš blbý připomínky. A víš úplný hovno jaký jsem. Tohle bude poslední věta kterou napíšu. Protože vím že ty budeš mít vždy poslední slovo a navíc tohle téma mělo být úplně o něčem jiném. Ale sám si ho sprznil, tak máš vyhráno. I kdyz je to malá šance, ale nepřej si, aby jsme se potkali, sám ti předem říkám že dopadneš hodně špatně a to nebude jenom rozbití huby. Takových lidí jako jsi ty jsem zaručil hodně. Jak jezdím s kamionem po ČR, občas mám někde čas. Je to jenom o náhodě jestli se potkáme. Tak se měj a ať se ti brzy něco stane a na něco doplatíš ty z**de!


Tohle by se dalo už považovat za vyhrožování...tak bacha...je tady spousta lidí, co moc ráda práská...tak bacha a zbytečně se nerozčiluj
15. 08. 2021 v 12:37Off-line i8051  (53/184/97)
A jeeeje, kamionak s karmou, nas https://www.nakluky.cz/Mazel.Groofy/ . Tak to chovani burana se vysvetluje, fakt jo :-)
15. 08. 2021 v 18:22Off-line kloudik  (38/182/80)
Líbí se mi to zdůraznění, že je to kamioňák. To samo o sobě nahání hrůzu :)
15. 08. 2021 v 19:25Off-line Fgjk  (21/195/90)
To bych se taky bál

Kamioňák- obézní tupej Jarda, co nezná dopravní předpisy a jezdí jako p**a (nejraději však jezdí v levém pruhu)
15. 08. 2021 v 19:50Off-line kloudik  (38/182/80)
Fgjku já su taky Jarin tak opatrně :D
15. 08. 2021 v 19:55Off-line kloudik  (38/182/80)
Tak jako v něčem má pravdu, ale nemusí mě hned urážet :D
15. 08. 2021 v 21:45Off-line Fgjk  (21/195/90)
Ježišmajra pardón...tak Pepik no;-)
15. 08. 2021 v 22:42Off-line kloudik  (38/182/80)
Pepík je bratr :D. Ale u toho mi to zas tak nevadí :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload