Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zda se mi o EX je to v poradku nebo ne?

19. 08. 2021 v 19:53Off-line Anonym
Ahoj vsem vim ze je to asi blby dotaz ale stejne to zkusim uz rok a pul jsem bez kluka ted uz vlastne EX a az ted se mi o nem skoro kazdy den zda je to normalni? jako ze kdyz jsme spolu byli tak se nam o sobe take zdalo to ano ale ted kdyz uz spolu takovou dobu nejsme a az ted se mi zacinaji zdat takove ty krasne sny tak jstli je to normalni po roce a pul? a omlouvam se za pokud hloupy dotaz
19. 08. 2021 v 22:10Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
https://lajk.iprima.cz/…e-vysvetleni

Pokud jste se ve snech setkali se svým bývalým partnerem nebo bývalou partnerkou, pak to nebylo náhodou. Všechno totiž něco znamená. Tady jsou příklady z rozchodového snáře, ale nezapomeňte, že ve snech je vždycky všechno jinak, než se zdá…

No, nevim, ale asi je to normální :D záleží jestli těmhle výkladům snů věříš
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 08. 2021 v 22:16Off-line Tarferi  (30/-/-)
Sex s ex znamená, že se máš jít nechat naočkovat
20. 08. 2021 v 05:44Off-line Anonym
No my se nesnasime tedy nevim jestli me nesnasi jeste dnes pac uz jsi me vsude odblokoval ale ten sen byl stejne divny my se nesnasime a v tom snu jako by jsme se meli stejne nejakym zpusobem radi. mozek si proste do snu muze dat co chce ja to rikam furt jine vysvetleni proto nemam XDDDDD
20. 08. 2021 v 10:01Off-line strainer  (40/183/76)
Ve snech bych nehledal nějaký zvláštní význam. Je to jen nějaká konstrukce tvého podvědomí.
Já mívám sny většinou naprosto nereálné, i když se v nich některé obecné vzory opakují. Bývají v nich osoby, které by se jinak potkat nemohly, pohybuju se mezi různými místy a občas to vypadá jako sci-fi. Akorát si člověk většinou neuvědomuje, že jde o nereálné věci a to že třeba létá, mu nepřijde nijak zvláštní.
Někde jsem četl, že nereálné sny pomáhají mozku s tříděním vzpomínek z naší reality.
20. 08. 2021 v 11:18Off-line Anonym
At uz tak onak zdalo se mi to nastesti jen jednou nerikam ze se mi o nem zda kazdy den to zas ne ale kazdy sen neco znamena paklize ta osoba ktera v nem je skutecne existuje take se ti muze zdat nekom koho si nikdy nevidel protoze nikdy neexistoval coz se mi uz jednou stalo
20. 08. 2021 v 11:35Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym
... a az ted se mi o nem skoro kazdy den zda je to normalni?
+
Anonym
... zdalo se mi to nastesti jen jednou nerikam ze se mi o nem zda kazdy den

--------------------
Tak si v tom nejdriv udelej jasno, jak moc se ti o nem zda ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 08. 2021 v 12:44Off-line tatrman  (27/-/-)
Já jsem na sobě vypozoroval, že když mám erotickej sen, tak jsem druhej den odpočatější a spokojenější, než když se mi nezdá nic nebo něco z práce.:)
20. 08. 2021 v 13:10Off-line Anonym
I8051: tak to neni ja ho znam bylo to kvuli nicemu jinemu ale to je nase vec a ja tu neresim rozchod ani to jak se s nim vyporadat ale jen dotaz proc se mi zda o nekom skym uz rok a pul nejsem a to uz je slusna doba na to aby se mi o nem zdalo
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 08. 2021 v 13:18Off-line i8051  (53/184/97)
Pochopil jsi anonyme, co jsem napsal, nebo ti to mam namalovat? :-)

Btw myslis si, ze my fakt vime, proc se TOBE zda o NEM? Vazne? ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 08. 2021 v 13:28Off-line Anonym
Ja jsemm te pochopil vemli spravne to ty jsi to asi nepochopil precti si pozorne nahore o cem je to na co se ptam neresim tu svuj rok a pul stary rozchod ale pouze to jestli je normalni ze se mi zda o svem EX kdyz uz spolu takovou dobu nejsme neco jineho by bylo kdyby jsme spolu byli to by me i tesilo ze se mi zda o sve drahe polovicce :3
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 08. 2021 v 17:43Off-line i8051  (53/184/97)
Precti si to prosim znovu, rovnou 2x ...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 08. 2021 v 00:21Off-line ikar  (44/182/80)
Co by na tom, že se Ti zdálo o EX mělo být v pořádku nebo v nepořádku. Lidem se zdají různé sny, mnohdy nesmyslné. Ale za mě - není nic nudnejsiho, než poslouchat prevypraveni necich snů. Pokud Te zajímá, co sen znamená, porid si snář.
21. 08. 2021 v 00:52Off-line Riku  (63/176/110)
Jo,sny. Někdy krásný,někdy děsivý. Záleží jak jste se rozešli. Třeba se ti stejská po těch krásných chvílích,co jste spolu prožili. Mně se zdají sny dodré i šílené. Záleži na tom,jak se cítím. Když jsem marod a mám horečky tak to je vetřelec až po bejvalího šefa. Brrr..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload