Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

IPhone vs Samsung

15. 09. 2021 v 14:54Off-line Anonym
Ahoj, mám momentálně iPhone 8 a chci si koupit nový mobil, poslední roky ale přijde že apple přestává být inovativní a kromě svého iOS nemá víc co nabídnout. Rozmýšlím se mezi: Samsung galaxy s21 ultra, Samsung Z fold 2 a nebo iPhone 12 pro (protože představení 13ky je zklamáním).
Je tady někdo kdo přešel z iOS na android a nebyl zklamaný? Napište mi své moudrosti. Děkuji
16. 09. 2021 v 14:27Off-line Mikkky  (34/185/95)
Já měl celý život Samsung a přešel jsem na Xiaomi a nelituji.
P.S. pokud si někdo myslí, že Iphone je něco víc, tak to všechno montují děti v čínské fabrice, navíc divize Samsungu dodává pro Iphony displeje a paměti
:D
16. 09. 2021 v 15:07On-line fifotronic  (33/188/92)
Leta pouzivam android, dostal jsem firemni iphone a nechapu jak s tim nekdo muze trvale zit a pouzivat to jako hlavni telefon. Vzdyt to ani nedokaze pustit vsechny aplikace na ulozene soubory. Nebo treba z mailu si poukladat obrazky a PDFka je tak straslivej opruz a musi se to jakoby nasdilet do jine ukladaci apky.

Na androidu mam pekne total commander a muzu si kopirovat co chci kam chci, otevrti co chci cim chci, kopirovat tam veci z jakyhokoliv PC jen tak kabelem aniz to hrnu pres nejaky itunes, proste se to chova jako externi disk. Muzu na to pripojit flashku, nebo klidne celej hub s mysi a klavesnici a nekolika USB a neni s tim nejmensi problem. Na jabku ani napad, jeste by uzivatel neco chtel... natoz tak treba z flashky nainstalovat nejakou aplikaci!

Chapu, ze to asi muze sedet cloveku, co jen cvaka fotky na instagram, chatuje a telefonuje. Ale na nejakou uzitecnou praci je to nevhodne.

A samozrejme chapu, ze ne vsechny androidy jsou stejne a ze jsou hromady modifikovanych UI, ktere jsou taky priserne...

Ale ne, dobrovolne by me ani nenapadlo svuj vlastni telefon vymenit za jabko. Uz jen pro tu otresnou filosofii fungovani. Je to jako kdyz nekdo ma windows a vsechno ovlada jen mysi v pruzkumnikovi a ma zakazany pristup uplne vsude krome slozek s dokumenty a ma zakazane cokoliv instalovat. Asi fajn pro jednodussi lidi, starsi lidi, osoby technicky absolutne nepouzitelne.. aby ti lide neco nepokazili. Pak ano. Ale kdokoliv je zvykly nejak ten telefon vic vyuzivat, tak nemuze o iOS vubec premyslet.


Implementace androidu na Samsungu mi celkem vyhovuje, mam trochu starsi mobil tehdy prakticky nejvyssi rady a neni s tim zadny problem ani po letech. Ty nejposlednejsi me nezajimaji vzhledem k cene. A honit se za poslednim fotakem nebo jestli ma neco o trochu vic vykonu na hry.. to me nezajima. Na foceni mam fotak a na hry pocitac :D
16. 09. 2021 v 15:42On-line fifotronic  (33/188/92)
No jedno.. on je mezi iOS a Androidem dost zasadni rozdil. Apple iOS je uduseny system, kam jde treba nainstalovat pouze veci z app store, zatimco na Android jde nahrnout cokoliv odkudkoliv, klidne stazene nekde na uloz.to. Ale samozrejme s tim rizikem, ze si nejaky b***c muze snadno na telefon nainstalovat skodlive veci..

Nebo treba jen pitome smazani fotky. Na apple se to jakoze smaze a jeste dlouho po akci to jde obnovit. Osobne me to maximalne sere, protoze kdyz chci neco smazat, tak to chci smazat a ne jen presunout. Ale jsou urcite lidi, kterym to zachrani zivot, protoze jsou nemehla :D
17. 09. 2021 v 09:48Off-line Alda29  (35/192/90)
Takový "starosti" bych fakt chtěl mít xD Mám Nokii cca za tisícovku, už 5. rok a pořád v pohodě.
17. 09. 2021 v 10:15Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Já jsem spokojen se Samsung, na Apple bych asi nechtěl přejít.

MasloMiro, za tu 13ctu a 12ctku bych ti dal normálně na p***l a to nejsem ani nějaký grammar nazi xD
26. 09. 2021 v 16:28Off-line i8051  (53/184/97)
Nevim, vsichni kolem rikaj, jak je Epl lepsi, ale ja mam leta Samsungy (S3/4/7/10+) a nemam s tim vubec problem. Mozna proto, ze nemusim resit virtualni socialni status :-)
26. 09. 2021 v 17:07Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Používám Apple i Xiaomi a v určitých věcech je Xiaomi lepší...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload