Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Také se vám někdy zdá, že přítel se nechová tak, jak má?

07. 08. 2012 v 11:11Off-line Dj_Ferry_07  (30/178/63)
Zajímalo by mne jestli je problém ve mně a nebo v mém příteli. Máme pěkný vztah cit a něho v něm opravdu nechybý ale čas odčasu nám do něj vždycky vleze někdo třetí myslím si že v přítele tu opravdovou důvěru abych se nemusel bát ještě nemám a tak trochu žárlím, ale k věci. žijeme s přítelem ve společné domácnosti a ještě k tomu tu žije jeden klučina, který nám to tu malinko kazí nedávno se stala taková ošklivá věc kdy jsem tomu klučinovi malinko mohohl aby neměl průser ale zjistil jsem že to byla past a ikdyž jsem mu chtěl pomoct tak se to otočilo proti mě. Vyšel jsem z toho že ho chci z naší domácnosti vystrnadit. Docela mě to mrzí protože od té doby co toho klučinu znám tak proti němu nic nemám a jsem na něj milej a kdykoliv potřebuje tak ho vyslechnu. Navíc cokoliv si mu postěžuji ohledně přítele, tak hned beží za ním a slepičí mu to. Nedávno jsem se také dozvěděl že byl do mého přítele zamilovaný. Předevčírem mu napsal že neví co má dělat má špatnou náladu a upadá do stresu. Mám z toho strach ikdyž mě tedy přítel ujišťuje že se nemusím bát několikrát to tu už byli i s jinými a dopadlo to tak jak jsem nechtěl a bál se. očividně vidím že ten klučina žátlím na mě a nejspíš si myslí že hjsem mu mého přítele sebral... Je nějaká rada jak toto rozlouskonout a přitom mít chladnou hlavu ?
07. 08. 2012 v 13:16Off-line xdancerx  (34/175/64)
No milostné trojúhleníky je věda sama o sobě. Jak to tak z vyprávění vypadá, tak ho opravdu má stále rád a chtěl by ho tajně. Tvůj přítel ho asi bude bránit, protože si to nemyslí, on to samozřejmě vidí jinak, protože před ním se on bude chovat jinak. První věc co bych udělal, tak bych se nesvěřoval jemu, když s Vámi bydlí, o tvém příteli. Je jasné, že co je v jednom bytě řečeno poputuje dál ať chceš nebo ne. Máš určitě i jiné kamarády komu se svěřovat.
Je těžké poradit jak to vyřešit. Zkus si s ním o tom promluvit? nebo to chvilku nech plavat, a uvidíš kam se to posune, jestli tě přítel ujišťuje, že tě neopustí a miluje tě, tak si nemyslím, že by činil opak. Určitě si ale nehraj na fúrii stylem - buď se uklidníš nebo vypadneš, zatím ne. Zkus si o tom promluvit s tvým přítelem, že tě docela mrzí, že on se tak chová a tak a že z toho máš špatné pocity, ale neobvinuj ho, akorát ho tím naštveš.. Snad to brzo vyřešíš:)
08. 08. 2012 v 10:43Off-line Dj_Ferry_07  (30/178/63)
Xdancerx - děkuju za radu....to že bych dělal fůrii takový opravdu nejsem....sice bych třeba i chtěl být ale neumím to...prostě na to nemám žaludek :)...ale ještě jednou díky za radu a také doufám že se to brzo vyřeší...:)
08. 08. 2012 v 11:42Off-line xdancerx  (34/175/64)
Nemáš zač, rád se dozvím jak to dopadlo..;)
04. 09. 2012 v 13:56Off-line Dj_Ferry_07  (30/178/63)
Vše dopadlo v celku fajně....ale člově si zase nesí tolik přát a být tolik optimystický protože akorát bude zklamaný protože čekal o něco víc než se stane :)
04. 09. 2012 v 14:57Off-line xdancerx  (34/175/64)
Tak aspoň, že to dopadlo dobře:)
07. 09. 2012 v 09:40Off-line Dj_Ferry_07  (30/178/63)
V celku :)
08. 09. 2012 v 11:05Off-line Ladinek50  (69/174/82)
Víš nikdo není takoví jak si ho představujem,každý jsme originál.Ty nejbližší tu máme proto aby nám ukázali co na sobě zlepšit.Je to zrcadlení pokud nás někdo či nějaká situace naštve je to náš nezpracovaný problém ,je na něm třeba pracovat.nejlépe otázkou co mě na tom vadí,proč se mě to tak dotklo jak to můžu já změnit. Až to změníš přestane to ukazovat.Držím palce
02. 07. 2013 v 04:12Off-line Dj_Ferry_07  (30/178/63)
Díky za radu :)
02. 07. 2013 v 07:47On-line Richard33  (44/185/80)
No co jsem vypozoroval já, tak se člověk většinou zachová blbě na základě toho, že nemá všechny informace. I kdyby jste mysleli stejně, on neví co víš ty a pak chování protějšku vypadá jako podraz (i když to tak vůbec nemyslel) :-)
02. 07. 2013 v 09:22Off-line bennett  (36/184/95)
Bydlet v jedné domácnosti s přítelem a s někým, kdo po něm jede, mi přijde jako soudek s prachem. Jsou 4 možnosti - nedělat nic, vystrnadit ho, přihrát mu nějakýho jinýho kluka, aby ztratil zájem, anebo se i s přítelem odstěhovat.
08. 07. 2013 v 08:49Off-line Dj_Ferry_07  (30/178/63)
Tak to že bych mu někoho přihrál to není můj styl že bych ho vystrnadil na to nemám žalude ale on problém byl někde jinde.... :)
08. 07. 2013 v 11:11Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Stejne bych ho vypakoval. jenom pro jistotu
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload