Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Lidi na psaní

17. 09. 2021 v 21:33Off-line Anonym
Jak krom seznamek hledat lidi na psaní? Nedávno jsem se začal učit nizozemštinu ale neznám žádné nizozemsky mluvící lidi se kterými bych si mohl psát. Dřív když jsem se učil nějaký jazyk tak jsem nejdřív byl v tom státu byl, poznal tam lidi a až pak si s nimi psal ale jak někoho takhle najít jenom na internetu?

Jinak nechci používat aplikace které jsou přímo za tímto účelem a rada typu "Najdi někoho na snapu nebo ig" nepomůže protože zadat tam do hledání náhodný mladý/á člověk mluvící nizozemsky mi nic nenašlo.
17. 09. 2021 v 22:27Off-line WileECoyote  (35/178/-)
U Omegle.com už jde vybrat žádaný jazyk a má to výhodu, že tam vždycky někoho náhodného dostaneš do chatu a když je to d***l, jedním klikem ho vyměníš za někoho jiného. Je to anonymní a idální možnost si procvičit jazyk. Já tam kecal, když to ještě bylo jen anglicky. Pak jsem čuměl, bylo to i česky, a teď si dole vpravo zvolíš libovolný jazyk.
17. 09. 2021 v 23:03Off-line Anonym
Zase nejsem typ člověka co má žaludek se proklikávat přes 5000 uchylů
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 09. 2021 v 17:36Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym nájdi si nejakú holandskú gay zoznamku a okrem trénovania holandčiny si môžno nájdeš aj partnera
18. 09. 2021 v 18:59Off-line Anonym
Partnera mám v česku takže nepotřebuju a jak jsem psal nechci seznamku ani aplikace přímo pro lidi co hledají někoho na psaní za účelem učení nového jazyka.
18. 09. 2021 v 19:13Off-line Peta80  (43/187/-)
Tak seznamky jsou právě pro lidi, co se seznámit chtějí (myšleno obecně, třeba v tomto případě si dopisovat), pokud budeš psát náhodným lidem, tak si myslím, že ve většině případů prostě nebudou mít zájem si "jen tak" psát (kdyby ho měli, nejspíš by se registrovali na nějaké té seznamce, že). Něco jiného by bylo, kdyby sis chtěl psát o něčem konkrétním, pak bych zkusil hledat mezi nizozemskými středoškolskými/vyskokoškolskými studenty/profesory daného oboru (nevím kolik ti je, ani jakou věkovou skupinu bys upřednostňoval), nebo obecně s lidmi podle daného zájmu...
18. 09. 2021 v 19:17Off-line bombakul  (29/176/75)
Hledat někoho jen na psaní? Tak kvůli tomu se cinkalo na Náměstí?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 09. 2021 v 19:20Off-line Peta80  (43/187/-)
Bombakoule, to není nic neobvyklého, anglicky se tomu říká "pen pal" nebo "pen friend", gúúglni si to...
18. 09. 2021 v 19:25Off-line bombakul  (29/176/75)
Anglicky bohužel umím a pokud dovedeš pochopit psanej text tak podobnou kravinu už nenapíšeš
18. 09. 2021 v 19:35Off-line Peta80  (43/187/-)
S pochopením textu ne, ale té tvojí nevhodně použité ironie ano...
18. 09. 2021 v 19:39Off-line bombakul  (29/176/75)
Jaké přesně? Žádná ironie tam totiž není
19. 09. 2021 v 22:24Off-line Anonym
Peta80 tak seznamky pro lidi co hledají někoho na psaní za účelem učení nového jazyka jsou špatný ze tří důvodů , jednak bývají placené a obecně se na tom ty tvůrci snaží obzvlášť vydělat, pak jsou tam lidi kteří jsou naprosto nudní a nemají žádný téma na psaní, což třeba když jsem si psal s naprosto náhodnými lidmi na snapu kteří většinou byli američani nebylo, ale ano byli ochotní si psát jen tak bezúčelně a poslední ale velmi důležitý důvod je že stejně jako na každé seznamce je tam plno uchylů.
20. 09. 2021 v 13:27Off-line Peta80  (43/187/-)
Tak úchyly najdeš (bohužel) všude. Ale jak už jsem psal, podle mě by bylo nejlepší hledat primárně podle společných zájmů, ono totiž psát si "jen tak", když vás nic nepojí, často skončí (jak už jsi sám psal) nudnou konverzací. Ono taky co čekat, když jednoho baví třeba fotbal a druhého pečení dortů...
20. 09. 2021 v 22:17Off-line Anonym
Já nevím, podle mě opačné zájmy rozvijí konverzaci ten/ta dotyčný mi může vyprávět hodinu o třeba letadlech a já mu o politice nebo čemukoliv, sám vím z matfyzu že není zábavné bavit se s lidmi co mají naprosto totožné zájmy a na 90% stejné znalosti. Nejzásadnější věc pro mě je stejně charakter nemám v plánu s tím člověkem založit rodinu a trávit zbytek života ale třeba se na něj jen zajet podívat během mého naplánovaného měsíce v Amsterdamu.
20. 09. 2021 v 22:31Off-line Peta80  (43/187/-)
Ano, jiné zájmy MOHOU rozvíjet konverzaci, ale jen za předpokladu, že protistrana má chuť/náladu číst o něčem, co ji primárně nezajímá, resp. zafunguje u ní zvědavost si třeba rozšířit obzory, což nemá vždy a každý. Taky je možnost hledat někoho, kdo má část zájmů společných a část jiných, což dává možnost bavit se tak i tak (zase netuším, kolik a jakých máš zájmů celkem))...

Btw matfyz? Copak tam studuješ? :)
22. 09. 2021 v 18:34Off-line Anonym
Fyziku prvním rokem, tak pokud mám hledat lidi kteří mají nějaké zájmy stejné a nějaké jiné tak to budu hledat dlouho i na seznamkách.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload