Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak vnímáte postoj papeže Františka?

26. 09. 2021 v 16:15Off-line catholic  (102/-/-)
Zdravím, chci se zeptat, jak vnímáte postoj papeže k registrovanému partnerství, protože hodně gayů dneska tvrdí, že papež to podporuje. Já jako katolík spíš vnímám, že papež je jenom zdrženlivý, nechce se dotknout gaye ve vztahu. Je to takový diplomat, co nemusí přinášet jenom dobro. Někdy je za potřeby se vyjádřit jasně. Jinak to třeba při homosexualitě vnáší do křesťanské komunity chaos a spory. Nemel jsem sex s mužem, jsem za to moc rád a tedy mne by se i jasná podpora papeže homo partnerství nijak nedotkla a neovlivnila můj život, ale zajímá mě názor věřících uživatelů nakluky.cz.
26. 09. 2021 v 16:26Off-line Wojciech  (52/-/-)
Modlím se k Bohu , ne k papezi
26. 09. 2021 v 16:32Off-line catholic  (102/-/-)
Neptám se na zneužívání dětí. Ptám se na to, jestli někdo vnímá rozpor mezi postojem papeže a křesťanským učením. Anebo to jenom tak vypadá, a není tam rozpor, jenom papež neříká věci otevřeně.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 09. 2021 v 16:45Off-line catholic  (102/-/-)
To máš pravdu, já jenom nevím, co chce papež opravdu přehlásit o registrovaném partnerství. Kvůli mne mě to netrápí. Jenom nevím, co mám říct někomu, kdo má třeba 17 a tvrdí, že papež je pro. Nechci se s nikým natahovat, vím, co chci já a jak vnímám Písmo já, ale zřejmě katolík chce znát odpověď na otázku, co si myslí hlava KC.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2021 v 16:45Off-line i8051  (53/184/97)
No .. je mi to nejak uplne jedno ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2021 v 16:56Off-line catholic  (102/-/-)
Jo, jenomže Církev se neřídí tím, co si myslí papež, ale tím, co projde hlasováním pod vlivem Ducha Svatého. A logika ukazuje, že před takovým vážným rozhodnutím by se muselo přepsat Písmo. Já myslím, že Duch Svatý má sílu změnit všechno, pokud se to změnit má, a taky zabránit něčemu, co se prosadit nesmí… a žádný lidský záměr tomu nezabrání.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:03Off-line catholic  (102/-/-)
Nebavím se o legislativě. Legalizace potratu taky neznamená, že je to eticky a nábožensky v pořádku. A je to i komické, pokud zárodek orla chráníme od vajíčka. Ježíš neřekl, že máme tvořit a pasivně přijímat všechny lidské zákony (i takové proti Boží vůli) a pojedeme rovno do nebe. :) Podstata je zřejme zjistit, čo je dle Boží vůli.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:14Off-line i8051  (53/184/97)
Duch Svatej? To je neco zivyho? Ma to telefon? Mejl? Cislo kreditky? ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2021 v 17:54Off-line Fgjk  (21/195/90)
Papež je vlastně celkem komická postavička ale spíše bych ho použil jako definici slova pokrytectví;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload