Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Odmítání partnera po sexu

13. 10. 2021 v 23:24Off-line Anonym
Zdravím hoši, mám takový problém. Nevím jestli to někdo má stejně nebo ne. Bojím se jestli se nejedná o nějakou poruchu osobnosti nebo podobně, tak se radši ptám.

Snažím se mít produktivní a co nejvíce zajímavý život. Víceméně delší dobu jsem sám a občas se cítím lehce smutný a osamělý, tak jsem se rozhodl seznámil s pár kluky. Jeden z nich mi padl do oka, strávili jsme spolu už nějaký čas. Po všech stránkách je to skvělý kluk a udělal by pro mě první poslední, ale já se vůči němu chovám často sobecky a odmítám ho. To má, ale svůj důvod. Většinou ho chci mít při sobě, když jsem osamělý nebo mám chuť na sex. Po orgasmu nechci slyšet žádná milá a milující slova natož slyšet o společné budoucnosti. Tento jev se mi stává i po normálním honění.

Myslíte, že je to ovlivněné hormony? Nebo, že to není jen ten pravý? Či jak byste mi poradili?
13. 10. 2021 v 23:51Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Je to úpadkem hormonů. Po orgasmu často nemáš vůbec na intimitu pomyšlení. V některý případech, ti může být až nepříjemně.

horší by bylo, kdybys z partnera byl po sexu třeba úplně znechucený, nebo by ti bylo na zvracení z pomyšlení "co jsem to udělal?". To už by bylo na místě řešit a i tyhle případy jsou. Já si tím prošel u sexu s holkou v době kdy jsem se hledal, i když se mi platonicky líbily.
14. 10. 2021 v 00:09On-line i8051  (53/184/97)
Tak to se mi nastesti nestava :-)
14. 10. 2021 v 01:33Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,někdy se to stává!Není žádná chyba v Tobě!Hledáš se!Až opravdu narazíš na toho pravého,i po sexu budeš s ním sdílet jednu postel.Je to vývoj!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 10. 2021 v 07:13Off-line MxP  (22/185/80)
Mě se to nestavá, ale Asi to nebude nic špatného. Asi bude lepší se zeptat vystudovaneho psychologa nebo sexuologa idealně.
Třeba jsi aromantik. A smutek nevyplíva z nedostatku lasky ale z nedostatku sexu. Nebo ne a je to něco jinyho, jediny vím, je že tahle seznamka ti nepomuže a taky že je lepší to řict oartnerovi
14. 10. 2021 v 23:25Off-line marc94  (29/175/70)
Mam to rovnako, si ok:) mozno si len neni pripraveny na vaznejsie vztahove... machinacie.
15. 10. 2021 v 00:53Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Postkoitální deprese.
je to cajk.
17. 10. 2021 v 14:57Off-line Anonym
Děkuju všem za reakce a moc si toho vážím.
17. 10. 2021 v 16:27Off-line Mikkky  (35/185/95)
Třeba jsi prostě jenom ještě nedozrál do vztahu. Většina i já mám za sebou špatné zkušenosti, kvůli kterým jsem se odmítl seznamovat. A samotnému mi bylo taky dobře, nepřipadal jsem si nekompletní nebo opuštěný, i single život je fajn. A pak jsem potkal Jeho a všechny moje zásady ve vteřině vyletěly oknem :))

Odpověz si, čeho se bojíš... na tom není nic špatného ani slabého, každý se něčeho bojí. Bojíme se že budeme zraněni a když jsme sami, bojíme se samoty i když tvrdíme něco jiného.

Myslím, že tuhle otázku si v sobě musíš zodpovědět sám, z jakých důvodů odmítáš jeho a nebo obecně kluky, pustit si někoho blíž... Ale dám ti taky jednu otázku: co když je to zrovna On? ;)
17. 10. 2021 v 19:51Off-line Anonym
Mikky
Víš kdyby to byl on, tak to vnitřně cítím. Očekávám, že když bych měl mít vztah budu určitým způsobem naplněn pocitem bezpečí, důvěry a lásky. Nesnažil bych se jeho city ovlivňovat, neměl bych s ním rozhovory o tom, že je na mě brzo a že na mě tlačí, představuju si vztah o kompromisech v názorech a ne úplně v chování, chtěl bych něco přirozeného abych dotyčnému nemusel říkat, jak se má vůči mě chovat.

Dneska není složité s někým jít do vztahu nebo se s někým seznámit, ale spíš je pro mě důležitější získat ten pocit oddání se někomu, chránit mu záda, být vzájemnou oporou a nebudu kecat musí tam být i nějaká fyzická přitažlivost.

Snažil jsem se si uklidit život, jako je si promluvit s bývalými a hodit do pořádku si minulost. Celkově mít takový ten prostor pro st**t na nový vztah. Každopádně ano dal si mi do hlavy brouka, proč obecně odmítám kluky a neposouvám se s nimi na další level.
24. 10. 2021 v 13:47Off-line Anonym
Děkuji za upozornění.
24. 10. 2021 v 14:32On-line weave  (36/177/94)
Anonym - Takove zamyšlení - přemýšlel si nekdy o tom, že by si reálně nemusel být jen na kluky? Treba sex s klukem v pohode uděláš se, ale naplánoval by te zivot se ženou, jen si doteď neměl odvahu to s nějakou zkusit a proto te nenapadlo ani přemýšlet nebo se jen divat tim směrem? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 10. 2021 v 14:38Off-line kluk1989  (35/178/78)
Taky mám často tentýž problém. A taky nevím, co s tím.
05. 11. 2021 v 23:52Off-line Anonym
Weave - Poslední dobou jsem nad touto možností přemýšlel, ale asi bych nedokázal být se ženou a občas si takhle odlétával. Nějaké to svědomí a úroveň mám.
06. 11. 2021 v 00:05On-line weave  (36/177/94)
Anonym - Hele ono to neni ani o svědomí ani o úrovni.
A nikdo neni100% gej nebo hetero, každý ma v sobe obe casti a jejich pomer se může vlivem prostředí nebo látek prijimanych v jidle menit v case vice na jednu nebo druhou stranu. :-)

Je to o tom jak to ty cítíš. Pokud si dokážeš představit vedle sebe v domácnosti chlapa a společné žití každodenní tak to mas jasné a v tom případě je tvuj stav jen neco jako povýstřiková depese.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2021 v 00:09Off-line MxP  (22/185/80)
Weave, ty jo to maš nějak vědecky založený? Třeba když budu jíst pouze třešně, tak budu vic hetero??
06. 11. 2021 v 07:46On-line power  (23/180/65)
Weave (33/177/94)
Pokud si dokážeš představit vedle sebe v domácnosti chlapa a společné žití
---------------------
K čemu společné? Drtivá většina tvorů ve volné přírodě žije sólo, kromě krátkodobého aktu oplodnění.
06. 11. 2021 v 17:27On-line weave  (36/177/94)
Tak pro neznale treba ftalaty a soya tyhle dve veci docela dost ovlivnujou vylučování zenskych hormonů a treba teflon ve kterem je ftalat se neska jebe vsude takze neni divu ze pribylo tolik bi a gayů v posledni dekade a to je jen oriklaf.
Takovych latek je hromada co tealne mění prio***y pri vyberu pohlavi partnera...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload