Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mentalita některých uživatelů

21. 10. 2021 v 17:46Off-line Anonym
Nějak nechápu někteří lidi zde na seznamce, jak je možný, že někteří uživatelé zde, i přesto, že mám na profilu, že nehledám sex, fotky atd. Tak i přesto vám píšou, nějaký jsou tak vyspělý, že nejprve hrajou a nebo dokonce mají napsané na profilu, že hledají, že chtějí vztah a tak, tak to samé píšou vám (jakože mně) tak po třech, klidně i po týdnu vám pošlou pošlou fotku a hned: „nechceš ho v******t?“ ( i přesto, s tím člověkem nemám žádný nějaký vážný vztah xd tak asi jasný, že mě jeho nářadí nezajímá...) nebo pošlou fotku a hned si vám blokne? Aspoň udělal práci za mě XD ale jako proč? Pak konverzace je u konce, protože s takovým člověkem to nemá cenu se bavit xd ale celkem smutné, co všechno dokážou udělat, aby získaly fotky xdd
To už tu je tak málo lidí, kteří hledají někoho na fotky? Že musí zbytečně ztrácet čas u těch, kteří to nechtějí xdd
21. 10. 2021 v 18:19Off-line AMDI  (52/179/105)
Tak se mi zdá,že to o čem píšeš,to si přesně ty. Co tedy děláš v gay seznamce a nenajdeš si kamaráda na hřišti. Tady se hledá víc než kamarádství jestli tomu rozumíš
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
21. 10. 2021 v 18:41Off-line Fgjk  (21/195/90)
Před 20 minutami AMDI  (50/179/105)

Tak se mi zdá,že to o čem píšeš,to si přesně ty. Co tedy děláš v gay seznamce a nenajdeš si kamaráda na hřišti. Tady se hledá víc než kamarádství jestli tomu rozumíš

A kde přesně je určený to, co se zde hledá, a že se to musí následovat?
21. 10. 2021 v 19:00Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Tak je dobré k tomu dojít postupně, po pár setkáních, při veřeři u grillu nebo podobně, ale mnoho zdejších nadrženců tu trpělivost nemá. Maj plnou nádrž a odhonit už nestačí.
21. 10. 2021 v 20:19Off-line MxP  (22/185/80)
Jsou to prostě retatrdi s komplexama, a každy kdo nesouhlasí je jeden z nich
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 10. 2021 v 20:22Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
No, nezlob se na mě, ale ty jsi dokonalý příklad afektované buzny a to tě nemusím znát.
21. 10. 2021 v 20:52On-line ellvin  (23/183/81)
Mnoho těch gerontů si myslí, že věkový limit a údaje o tom, co kdo hledá, nemusí být myšleny vážně a že spousta kluků tam má uveden třeba vztah, ale přitom hledají něco víc. Aspoň tohle mi odpověděli na dotaz, jestli jsou hloupý doopravdy, nebo to jen hrají. Kolikrát jsem se nestačil divit, jaké strašné existence bez špetky slušného vychování mi psali.
21. 10. 2021 v 21:20Off-line MxP  (22/185/80)
3 uchylaci dali palec dolu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 10. 2021 v 21:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Divný je že nedostal minuska elvis kterej si otírá hubu o nás geronty (protože uchyláci sou zásadně jenom geronti a mladí hulibrci z hajzlů ne-e :D) :D jestli ty minuska nedostáváš kvůli něčemu jinýmu emixpečko :D
21. 10. 2021 v 22:42Off-line MxP  (22/185/80)
Spis bych pocital s tim že lidi co dali palec dole posilaji cizim lidem prasarny
21. 10. 2021 v 22:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Jono, týpek napíše a za 5 minut víš jak vypadá jeho p**o a p***l, a když jde všechno dobře tak za rok ti pošle fotku xichtu :D
21. 10. 2021 v 22:58Off-line Anonym
Nechce se mi moc odpovídat na vše zvlášť, tak snad tu napíšu vše v jednom, kdyby ne, jen mi to napište a já odpovím.
Víc než kamarádství? V jakém podání, téměř většina tu hledá úlet a tak xd ale jsou tu i někteří, kteří aspoň hledají něco jiného, než jen úlet a tak, držím palce, když někoho najdete :)
Blokovat do té doby, než tu budou jen ty, co chtějí co já.. Na to není čas xd spíš, aby si ty co hledají úlet konečně četli profily co kdo hledá.. Je to jen pár písmenek a minuta fakt neublíží si to přečíst :D
Problém je, že já ho sám klidně pošlu na ten profil, podívá se a jako, snad si přečte co tam mám, myslím si, že ten profil rychle projdou a ignorují co tam je, jako promiňte ale přijde mi to zoufalé, když si třeba ten uživatel myslí, že si to rozmyslím a budu s ním dělat věci, které nechci, které ani moc nepotřebuju xdd To je tak těžké, najít někoho kdo to chce, než psát někomu, kdo o to nemá zájem? Že je to baví xd já bych takovou trpělivost neměl na to D: asi jsem divnej a nechápu jejich myšlení xd Jako klidně si hledejte někoho na tyhle věci, ale snad je aspoň dobrý si nedávat do profilu že hledáte vztah a tak xd když to pak ani není to co hledáte kekw.
21. 10. 2021 v 23:09Off-line BussterX  (103/130/150)
No jenomže fstach neni něco o čem si řekneš "tak a od teďka máme spolu fstach"... to je něco co musí nějak začít a nějak se vyvinout a v reálu to mnohdy ani jako fstach nezačíná... už jsem to tu psal asi 106x ale můj první fstach co pak trval 13 let začal sexem a to dokonce grupáčem :D ale nějak jsme najednou chtěli bejt sami spolu tak sme se trhli, pak sme se začali vídat (za účelem sexu :D), pak sme spolu začali bydlet a najednou čumim a mám fstach...O_o
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload