Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Postih za homosexualitu

21. 10. 2021 v 21:10Off-line Anonym
Jak vnímáte, že na světě existují státy, ve kterých platí trest smrti za homosexualitu?
21. 10. 2021 v 21:17Off-line MxP  (22/185/80)
*Silně negativní*, negativní, spíše negativní, neutralní, spíše pozitivní, pozitivní, silně pozitivní
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 10. 2021 v 21:50On-line BaseZax  (27/-/-)
Na likertově škále, kterou nám sem dal MxP.

Bych svůj názor viděl asi.... hmmm.... někde uprostřed. Takže neutrální anebo nevím. :)
21. 10. 2021 v 22:34Off-line Alda29  (36/192/90)
Asi tak, že jsem rád, že jsem se nenarodil tam.
22. 10. 2021 v 08:41Off-line Mikkky  (35/185/95)
Napíšu sem jednu větu, která mi hodně pomohla:

NE VŠICHNI JSOU NA STEJNÉM STUPNI ROZVOJE - mentálním, emočním, intelektuálním... to je jedno co si k tomu přidáš.

Tak jako jsou jedinci na různých úrovních níže a nebo výše než třeba ty, tak je tomu i u států, což ale nemusí reflektovat názor obyvatel. Vezmi si, že v ČR nemáme rovnocenné manželství pro osoby stejného pohlaví kvůli konzervám ve sněmovně, ale podle průzkumů je většina čechů pro to, aby mohly osoby stejného pohlaví uzavírat manželství se všemi právy a povinnostmi.

Je samozřejmě smutné, že jsou lidé nebo státy, které takhle otevřeně nenávidí homosexuály, u Polska nebo Slovenska je to třeba zase do velké míry ovlivněné náboženstvím, i když opět jde jenom o výklad bible. I papež několikrát vyzval s toleranci a respektování... Je potřeba se na věci dívat v širším kontextu, vem si že v Africe si dodnes myslí, že fotka krade duši...

Takhle by se dalo diskutovat donekonečna, buď rád, že žijeme v ČR :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 10. 2021 v 13:31Off-line onanon  (52/-/103)
Není to dobré, ale beru to jako součást kultury té země.. A trest smrti je už leda v některých fanatických muslimských zemích nebo v Asii. V Evropě nikde
13. 11. 2021 v 16:44Off-line waioleta  (50/-/-)
No pak je lepší zebrat je co největším obloukem a zmizet
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload