Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hemoroidy a bezbolestný anál

06. 11. 2021 v 17:57Off-line Anonym
Ahojte,
mám vonkajšie 2 malé hemoroidy s tým, že plánujem análny sex, pri prstovaní má anal neboli, chcem sa opýtať (niekoho kto ma s tým skúsenosť) či je análny sex bolestivý popri vonkajších hemoroidoch.
Hemoroidy má vôbec nebolia preto som to ani nijako chirurgicky neriešil, liečil som to preventívne Hemostop gélom a Detralexom, pre "zahojenie/zbavenie sa" hemoroidov, no nijako to k ústupu nepomohlo.
Pohyb, pitný režim a stravu s obsahom vlákniny dodržiavam.

Pýtam sa seriózne, možno pre niekoho banalita ale nechcem to pri first time pokaziť.
06. 11. 2021 v 19:23Off-line martin42  (27/180/87)
Dojdi si k na proktologii nebo třeba jen za obvodním aby ti to kdyžtak odstranil
když nebolí tak buď se hojí nebo mohou být nekrotické už a z toho by mohlo být zle

každopádně pokud tě nebolí na dotek nebo jak řikáš při prstění tak by tě neměl bolet ani sex ale nedělal bych to
06. 11. 2021 v 19:55Off-line snilek  (27/190/70)
Pokud se nemýlím, tak i po zhojených hemoroidech můžou zůstat nebolestivé výčnělky, které nejsou, si myslím, problém. Hemostop gel není nic moc, podle mě účinnější je třeba Faktu nebo Preparation H. Obvoďák ti s tím nepomůže. Pokud to chceš řešit s doktorem, tak k proktologovi, jak je zmíněno výše.
06. 11. 2021 v 20:57Off-line weave  (36/177/94)
To co jsi popisoval ze delas pro zdravi je fajn ale spise platí pro vnitrni hemeroidy. Venkovní to je jak s oparem, nekdo je na neho nachylny nekdo ne.

Docela fajn fungujou sedací koupele v dubove kůře (extrakt), třeba od Grešíka.

A jde ito, ze dlouho dobu muzou byt relativne v klidu, ale casem se proste zvětšují a je treba to tedy resit uz ze zacatku.
A ty venkovni bznikaji hlavně dlouhym sedenim a i pokud je clovek nachylny tak i jizdama na kole.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2021 v 08:31Off-line Anonym
Ďakujem za odpovede a rady, skúsim ešte tú Faktu masť a pravidelne sa sedacie kúpele v dubovej kôre či ešte to nezaberie.

Chirurgický som to nechcel riešiť alebo beriem to ako poslednú možnosť, keďže čo som prečítal na internete v rôznych anglických fórach , keďže na sk/cz toho veľa nie je ohľadom análneho sexu s hemoroidmi,tak veľa ľudí po skúsenostiach píše, že po odstránení/chirurgickom zákroku ten análny sex je aj po určitej dobe keď sa už všetko zahojí ako má aj tak bolestivý a nepohodlný , zaujímala by ma skúsenosť nejakého pasiva po odstránení vonkajších hemoroidov či je pri anále všetko OK.
Samozrejme nechcem riskovať anál s hemoroidmi, ktoré sú v "pokojnom" stave a nebolia aby sa po alebo počas sexu "neožili" a začali by bolesti, preto sa pýtam či nemá niekto s týmto skusenosti.

Ešte otázka na vyšetrenie k proktologovi je potrebný výmenný lístok od obvodného lekára ?
Vďaka.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload