Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Recenze sexualnych hraciek

19. 10. 2013 v 23:17Off-line Anonym
Tak som si po dlhej dobe zaobstaral par sexualnych hraciek a o skusenost sa chcem podelit aj s vami. som samotar a moja rodina je silne ordotoxne krestanska. sam som krestan ale tiez chlap a napriek tomu ze mam po 30ke stale byvam nadrzany. samozrejme masturbujem ale ako gay obcas som siahol aj po nejakej dostupnej nahrazke penisu. casto nedostojnej a tak nastal cas na seriozny vyrobok.
po urcitom case venovanom prieskumu trhu som zvol tieto 3 kusky.

http://vibratory-dilda-a-penisy.heureka.sk/…-small-dong/

je to material jelly. dlzka 14cm a hrubka 3cm.
(nijaky sialeny gigant. nepotrebujem si ublizit ani sa pretekat na skype kto do seba dostane vacsie dildo)
na prvy dojem som bol prekvapeny kvalitou aku som pri nizkej cene nepredpokladal. toto dildo je stredne tuhe, take mierne ohybne. material je jemny a lahko sa cisti. jemne zilkovanie na povrchu. elegantny kusok. potrebujete ale miesto na jeho vysusenie po cisteni.

http://vibratory.heureka.cz/…ys-double-d/

material tpr. dlzka 20cm a hrubka 2,5 az 3,5cm.
tuto hracku som zakupil pre jej zahnuty tvar specialne na masaz prostaty. rozmer nieje prehnany a hracka je elegantna a prijemna na dotyk. material tpr s ktorym som nemal nijaku skusenost je velmi prijemny, prekvapivo podobny ludskej pokozke, hodvabny. mierne ohybne a do stredu tuhsie didlo.
zivotnost nebude dlha kedze ma sklon sa lepit po umyvani a nema zakladnu na ktoru ho polozite (susi sa na boku). mozno nejaky puder na eroticke hracky.

http://vibratory-dilda-a-penisy.heureka.sk/…es-vibrator/

material plast. dlzka 22cm a hrubka 2 az 3,5cm.
chcel som vyskusat aj vibrator a hladal som taky model ktory ma vibracne zariadenie az priamo vo svojom najvrchnejsiom bode a zaroven je spicka zahnuta na g bod (prostatu). plast je material naozaj nezaujimavy ale vyrobok neposoby lacno. je nielen vodeodolny ale aj vodotesny takze hranie v sprche alebo vo vani je mozne. napajanie je z dvoch beznych AA baterii takze sa vam nestane ze sa vybije a vy nemate nahradu (ak mate par duraceliek v sufliku v zalohe ;). vibracie mozem porovnat iba z mojou prvou erotickou hrackou lelo billy. tento lacny a neznackovy vibrator je ale silnejsi a p***om ma vysiel na sotva stvrtinu ceny lelo ktore sa mi po roku nepravidelneho (asi raz, dvakrat mesacne, nie dlhsie ako 10 minut) pouzivania pokazil. je trochu hlucnejsi ako lelo billy ale stale dostatocne decentny. mozem povedat ze tato mala nevyrazna hracka mi dopriala moj prvy handsfree (len masazou prostaty) orgazmus v zivote, to je aj hlavny dovod preco som sa vobec do recenzovania pustil.

Al
04. 11. 2013 v 16:12Off-line lukastaverna  (33/176/76)
Neni hračka nahrada za člověka?
05. 11. 2013 v 08:30Off-line Anonym
Je. ale niektory ludia nemaju moznost a nikdy mat nebudu. ci uz pre rodinne dovody, zdravotne postihnutie, strach z chorob.
05. 11. 2013 v 13:40Off-line CassArrow  (32/182/68)
To je snad lepší si zaběhnout do EroticCity :D
V PH máme Gay / SM pobočku... Ten výběr...

"gomový čůr**y! Velký gumový čůr**y pro všechny!"

Pokud můžeš, doporučuji :P :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload