Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevyznám se, chování kluků je bi/homo/hetero? Podělte se...

20. 10. 2013 v 01:25Off-line Anonym
Založil jsem téma, abyste řekli svůj názor nebo se podělili o své zkušenosti, na které neznáte do dnešní dne vysvětlení a přitom by jste tak rádi věděli...
20. 10. 2013 v 01:37Off-line Janhuh  (34/-/-)
Je vůbec zajímavý, že právě tady jsem. Protože za život se mi líbili jen dva kluci. A ještě zajímavější je, že jsem s nima ani nechtěl sex, jen se mazlit. Existuje pro to odborný výraz, ale nebudu ho zde uvádět, neb bych byl za mudrce. :D Jinak samozřejmě mám rád holky, ale kdyby se našel někdo, kdo by se mi líbil z kluků, tak jasně, že toho využiju. ;-)
20. 10. 2013 v 02:48Off-line Anonym
Vedle mě na VŠ 4. seděl kluk, s kterým jsme si dost rozuměli. Pořád jsme se něčemu smáli a blbli jsme. Věděl jsem že má holku:-( a hraje fotbal. On moji orientaci neznal, ale ptal se mě jestli mám holku a když jsem mu řekl že NEmám pak položil: a kluka? Nedostal ze mě nic. Tenkrát mě zarazilo že jsme se o něčem bavili, a on si z ničeho nic pod lavicí dal jeho ruku na mé stehno (na vnitřní stranu, tak 10cm od rozkroku),celou dobu se mi přitom díval do očí a evidentně čekal jak zareaguji. Když mi to udělal po prvé trošku jsem sebou škubnul,pak už jsem ho nechal. Nikdy nezapomenu jak jednou při hodině dělal zvuk, tak jsem se ho ptal co dělá? Prej jestli to poznám - Nevěděl jsem. To prý dělá když to cpe do ní. Nevím proč jsem musel ochutnat jeho vanilkový mléko, když jsem na to neměl vůbec chuť, pak mi řekl jestli se ho neštětím....Polovina věcí měla takový dvousmyslný a zároveň sexuální podtext. I přesto jak jsme si rozuměli, mi přišlo že pak dostal nějak strach, a celé to před promocema skončilo. Do dnes nevím proč...
20. 10. 2013 v 09:47Off-line Lukino15  (25/174/-)
Víš proč? Protože si z tebe dělal srandu :D
20. 10. 2013 v 10:22Off-line ferko  (27/180/70)
Nemusel jsi z tebe delat srandu :) ja ted resim sveho spoluzaka, naposledy mi ve skole ukazal sve varlata :3 :3
20. 10. 2013 v 12:48Off-line igni  (36/192/130)
Ja nevim, asi zvladnu lidi docela prokouknout, takze sem nikdy tyhle problemy nemusel resit. A chovani neni bi/homo/hetero, to jsou jenom nejake stereotypy, ktereby by mely byt nasi komunitou prekonany, nebo by sme se o to meli aspon pokouset. Chovani ma kazdy jine, podle toho jak se citi, jaky je, podle vychovy a jeho orientaci s tim muze, ale nemusi vubec souviset. ;)
20. 10. 2013 v 13:18Off-line alundra  (34/182/133)
Ja som bol vzdy samotar a len som pozoroval svoje okolie. na strednej skole som mal v triede dvoch chalanov jeden vyzeral ako dlouhe bidlo od foglara a na kazdom plese sa prezliekal za zenu ze bude sranda, dokonca aj pred rodicmi na stuzkovej. naruzovany vo vysokych lod**kach. bolo to dost divne. celkovo dost zzenstily tip. sedaval v jednej lavici z chalanom normalneho vzrastu ktory ale popri nom posobil akoby bol nizsi. ten druhy chalan bol tanecnik a mal dokonaly zadok, tiez najma pri smiechu mal nabeh posobit zzenstilo. obaja boli priatelia. na stuzkovej predvadzal spolocenske tance na urovni. ten tanecnik ma dnes priatelku co ma prekvapuje. ten bidlo dlhan to dokonca skusal v superstar na slovensku. si z neho robili srandu v telke :D
tiez neviem co si o nom myslet. ci je gay alebo len excentrik a transvestita.
no a ohladom mna. celu strednu skolu ma nikto neodhadoval ako gaya. mozno preto lebo som nebol v danej triede pri tych dvoch taky napadny. mne osobne sa v mojej triede pacil iba jeden chalan. krasny, uplna herecka postava a pekna tvar. svalnaty ale nie prehnane. celu skolu bol ovesany dievcatami a teraz ma zenu a dieta a novy byt. boli sme priatelia a ja som dufal v nieco viac. preto viem ako zije lebo kym som mal facebook sme si pisali.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload